Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοεις για το ρολοι? Κανονικα προπαρηγγειλα με δωρο το ρολοι οπως και πολλα παιδια εδω μεσα..

 

Δεν μιλάει για την ελληνική αγορά ο φίλος, αλλά για την νορβηγική!

Όσο για τις κάρτες μνήμης, δεν είναι απαράδεκτο που δεν είναι έτοιμες, είναι απαράδεκτο που δεν έβαλαν micro sd!!!

haters still hate...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάει για την ελληνική αγορά ο φίλος, αλλά για την νορβηγική!

Όσο για τις κάρτες μνήμης, δεν είναι απαράδεκτο που δεν είναι έτοιμες, είναι απαράδεκτο που δεν έβαλαν micro sd!!!

Συμφωνώ, αλλά τουλάχιστον την ευθύνη θα την έχει η ίδια εταιρία. Ποια είναι καλή μάρκα, είναι γρήγορη, είναι αργή, χαλάει δεν χαλάει κτλ

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω με τη Χουαγει γιατί θεωρώ ότι πυροβολεί τον εαυτό της. Αναλόγως χώρας μεγάλες διαφορές στη τιμή δεδομένου πχ εδώ της έλλειψης ρολογιού.

Από τις τρεις συσκευές φέρνει μόνο τη μια παρόλο που παρουσιάστηκαν όλες Ευρώπη σε φάση τρέχουν τα σάλια αλλά όχι κάτσε στα αυγά σου. Από τα 4 χρώματα φέρνει τα 3, στις κάρτες κααποια στιγμή θα είναι έτοιμες. Μη πω που πήγε και έβαλε στο κορυφαίο μοντέλο το μεγαλύτερο Νοτς και το χειρότερο ντιζαιν( εντζ ) ενώ τα άλλα δύο είναι Κούκλια. Ίσως όλα έρθουν μαζί το 2019, κάρτες χρώματα, συσκευές μέχρι τότε όμως θα έχουν χαθεί ένα σκασμός παραγγελίες μαζί με το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο εξωτερικό πρώτα παίρνεις το κινητό και μετά κάνεις claim στη huawei και σου στέλνει το ρολόι κ ίσως τον ασύρματο φορτιστή.

 

Edit: ήρθε κ το email από public.

 

Γεια σας!

Ευχαριστούμε που μας επιλέξατε για την αγορά του νέου Huawei Mate 20 Pro!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι θα είστε από τους πρώτους που θα παραλάβουν το ΚΙΝ ΤΗΛ HUAWEI MATE 20 PRO 128GB DS TGHT για την προ-παραγγελία σας ............! Θα λάβετε ενημέρωση μόλις βρίσκεται στο κατάστημα που έχετε επιλέξει.

Το Smartwatch Huawei GT Fortuna θα είναι διαθέσιμο τις επόμενες ημέρες και θα λάβετε νεότερη ειδοποίηση μόλις είναι έτοιμο προς παραλαβή.

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση.

Με εκτίμηση,

Ομάδα Customer Passion

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Οριστικό. Παράδοση αύριο το πρωί σε μεγάλη αλυσίδα με επιπλέον δώρο αξίας 50€ εκτός του ρολογιού.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Οριστικό. Παράδοση αύριο το πρωί σε μεγάλη αλυσίδα με επιπλέον δώρο αξίας 50€ εκτός του ρολογιού.
Έλαααα..δώσε λεπτομέρειες.

 

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οριστικό. Παράδοση αύριο το πρωί σε μεγάλη αλυσίδα με επιπλέον δώρο αξίας 50€ εκτός του ρολογιού.

 

Ποια είναι η μεγάλη αλυσίδα και τι ακριβώς είναι αυτό το έξτρα δώρο; Πείτε βρε παιδιά δε μας παρακολουθεί η CIA ούτε πρέπει να πληρώσετε για διαφήμιση :p

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Οριστικό. Παράδοση αύριο το πρωί σε μεγάλη αλυσίδα με επιπλέον δώρο αξίας 50€ εκτός του ρολογιού.

 

θα κανεις και βιντεο να δομε και μεις οι υπολοιποι?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

θα κανεις και βιντεο να δομε και μεις οι υπολοιποι?

 

Ναι έτσι λέω. Από Δευτέρα βράδυ όμως γιατί Σαββατοκύριακο έπεσαν πολλές υποχρεώσεις οπότε δεν θα προλάβω ούτε θα το ανοίξω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποια είναι η μεγάλη αλυσίδα και τι ακριβώς είναι αυτό το έξτρα δώρο; Πείτε βρε παιδιά δε μας παρακολουθεί η CIA ούτε πρέπει να πληρώσετε για διαφήμιση :p

 

Διαφήμιση δεν κάνω σε κανέναν.

Ειδικά σε δημόσια φόρουμ.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Ο νέος φορτιστής φορτίζει στα 10V4Α.

Ο παλιός στα 5V4,5A.

Αν υποθέσουμε ότι συνδέουμε τον παλιό τότε απλώς θα φορτίζει στη μισή (αλλά πάλι πολύ γρήγορη) ταχύτητα; Ή ο περιορισμός του νέου Mate 20 στα 4Α, θα δημιουργήσει ασυμβατότητα, μόνον ως προς την ταχύτητα, με τους προηγούμενους Supercharge φορτιστές; Αυτό είναι το ερώτημα.

 

Ο καινουριος ειναι 5V2A, 9V2A, 10V4A

Ο παλιος ειναι 5V2A, 4.5V5A, 5V4.5A

Το μονο κοινο mode ειναι το 5V2A και λογικα αυτο ειναι το συμβατο mode μεταξυ supercharge v1 με v2.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

πολλοι ψαχνουν ..την τελεια συσκευη,τελεια συσκευη δεν υπαρχει.υπαρχει ομως ο κανονας του τι προσφερεις πως το προσφερεις και φυσικα η τιμη.θεωρητικα το ματε 20 προ ειναι μπροστα αρκετα απο τους αλλους μενει η πραξη να επιβεβαιωθει αυτο.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Μα οσοι ειστε Αθηνα υπαρχει ετοιμο σε γνωστο κεντρικο καταστημα στο Συνταγμα να πατε να "ασχοληθειτε" μαζι του , οποτε . . . .
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η μεγάλη αλυσίδα και τι ακριβώς είναι αυτό το έξτρα δώρο; Πείτε βρε παιδιά δε μας παρακολουθεί η CIA ούτε πρέπει να πληρώσετε για διαφήμιση :p

 

Οχι βρε ειπαμε και πιο πισω (στην περιπτωση της μειωσης τιμης μεσω του Κωτσοβολου στις 20του μηνα στο mall),οτι τα forum υπαρχουν για να μοιραζομαστε τις προσφορες αφου εχουν τελειωσει,για να πουλαμε μουρη οτι εμεις τις προλαβαμε και οι αλλοι οχι :)

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε ειπαμε και πιο πισω (στην περιπτωση της μειωσης τιμης μεσω του Κωτσοβολου στις 20του μηνα στο mall),οτι τα forum υπαρχουν για να μοιραζομαστε τις προσφορες αφου εχουν τελειωσει,για να πουλαμε μουρη οτι εμεις τις προλαβαμε και οι αλλοι οχι :)

 

Ε ναι αν ο φίλος δεν έχει σκοπό να "κάνει διαφήμιση σε κανέναν" τότε δεν υπήρχε λόγος να μοιραστεί ότι του έδωσαν έξτρα δωράκι. Το να μοιραστείς μια προσφορά δεν είναι διαφήμιση, ούτε υπάρχει περίπτωση να τον κατηγορήσει κανείς για κάτι τέτοιο. Εκτός κι αν ήταν exclusive προσφορά μόνο για τον ίδιο και του ζήτησαν να μην το αποκαλύψει οπότε γυρνάμε πάλι στο ότι δεν έπρεπε καν να μας το πει in the first place.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αν ο φίλος δεν έχει σκοπό να "κάνει διαφήμιση σε κανέναν" τότε δεν υπήρχε λόγος να μοιραστεί ότι του έδωσαν έξτρα δωράκι. Το να μοιραστείς μια προσφορά δεν είναι διαφήμιση, ούτε υπάρχει περίπτωση να τον κατηγορήσει κανείς για κάτι τέτοιο. Εκτός κι αν ήταν exclusive προσφορά μόνο για τον ίδιο και του ζήτησαν να μην το αποκαλύψει οπότε γυρνάμε πάλι στο ότι δεν έπρεπε καν να μας το πει in the first place.

 

Απλά ρωτήστε πριν αγοράσετε.

Το αν καποιες αλυσίδες δίνουν επιπλέον δώρα δεν βλέπω το λόγο να διαφημιζονται από δημόσια φόρουμ. Εξάλλου είναι γνωστό ότι τις πρώτες μέρες κυκλοφορίας παίζουν και άτυπες προσφορές πέρα από τις επίσημες της αντιπροσωπείας. Αν ανατρέξεις στα αντίστοιχα νήματα του P20 pro του note 9 κλπ θα το διαπιστώσεις.Όταν τότε έγραφα ότι τα 100€ του Νοτε 9 τα έδιναν έκπτωση χωρίς επιστροφή άλλης συσκευής κάποιοι το αμφισβητούσαν. Αυτό που συνιστώ είναι έλεγχο πριν την αγορά.

 

Εντομεταξυ να πω ότι και δεύτερη μεγάλη αλυσίδα παραδίδει αύριο οπότε είναι βέβαιο ότι όλοι οι μεγάλοι παρέλαβαν. Απλά κάποιοι έχουν δυνατά logistics και άλλοι όχι. Και στις δύο αλυσίδες οι προπαραγγελιες τεθικαν στο σύστημά τους πριν 24 ώρες άρα είτε υπάρχουν πολλά κομμάτια είτε η ζήτηση δεν είναι μεγάλη με πιθανότερο σενάριο το δεύτερο αφού πλέον είναι αδύνατον να φεύγουν €1000+ κάθε λίγο και λιγάκι για ότι κυκλοφορεί

Edited by gkp

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Πάντως άσχετο αλλά είναι η πρώτη φορά που ένα κινητό φτάνει τόσο κοντά στα θέλω μου. Έχει πραγματικά ότι θέλω και ακόμα παραπάνω, πολλά μοντέλα ήμουν στο τσακ να τα πάρω αλλά στο ένα με χαλούσε η κάμερα, στο άλλο αδιάβροχοποίηση, στο άλλο η μικρή μπαταρία, στο άλλο το design κλπ. Αυτό έχει τα πάντα. Αχ και να είχε και 4Κ@60fps( η μόνη έλλειψη για μένα)
Και τα στέρεο ηχεία.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το να λέμε μια προσφορά εδώ μέσα δεν είναι κακό!!

Ναι μπορεί να γίνεται και διαφήμιση και αυτο να βοηθάει την εκάστοτε εταιρία, αλλά δεν είναι αυτός ο λόγος που το μοιράζεσαι στο φόρουμ. Το λες για να βοηθήσεις τους υπόλοιπους, τους καταναλωτές οχι το κατάστημα! Ότι στο τέλος κερδίζουν και οι δύο πλευρές δεν είναι κακό!

Αυτά τα ψάξτε πριν αγοράσετε είναι ασχολίαστα!! Γι αυτό υπάρχουν τα φόρουμ για να παίρνει ο κόσμος πληροφορίες!! Αλλιώς και για τον φορτιστή που γράφει ο φίλος πιο πάνω θα μπορούσε να πει ψάξτε στο ίντερνετ υπάρχουν όλα τα στοιχεία..

Εν πάση περιπτώσει, δεν ψάχνω να αγοράσω το mate 20 pro επομένως δεν καίγομαι να μάθω την προσφορά για μένα, αλλά μου φάνηκε απαράδεκτο να συμβαίνει για δεύτερη φορά στο ίδιο thread να μιλάει κόσμος για την σουπερυπερπροσφορα που βρήκε χωρίς να πει τίποτα σε κανέναν..

haters still hate...
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου έδωσαν μια σούπερ προσφορά αλλά μου είπαν να μη το πω πουθενά γιατί είναι μόνο για εμένα. Παρόλα αυτά θα ήθελα να το γνωρίζετε όσοι δεν είστε εκλεκτοί όπως εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου έδωσαν μια σούπερ προσφορά αλλά μου είπαν να μη το πω πουθενά γιατί είναι μόνο για εμένα. Παρόλα αυτά θα ήθελα να το γνωρίζετε όσοι δεν είστε εκλεκτοί όπως εγώ.

 

Χαχαχα. Κλαίω !! :respect:

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο ακούμε. Παρήγγειλες; είναι η ιδανική συσκευή για σένα το mate...

 

Ναι Βαγγέλη μου. Μάλιστα έριξα σήμερα την παραγγελία μου. Ιδανική μέχρι την επόμενη :lol:

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βαγγέλη μου. Μάλιστα έριξα σήμερα την παραγγελία μου. Ιδανική μέχρι την επόμενη :lol:

 

Αντε με το καλο να παραλάβεις Χρήστο. Ετοίμασε και αξεσουάρ

Κι εγώ θα το δοκιμάσω κι αυτό το υπερσκουπιδο κι αν με συγκινησει μένω... :lol:

Άλλιως 6Τ ή επιστροφή σε note

Link to comment
Share on other sites

Οριστικό. Παράδοση αύριο το πρωί σε μεγάλη αλυσίδα με επιπλέον δώρο αξίας 50€ εκτός του ρολογιού.

Ο δίδυμος αδερφός του Jimmiss! Ψέματα λέει παιδιά. Ρώτησα και στις 8 μεγάλες αλυσίδες και δεν υπάρχει κανένα extra δώρο. Απλούστατα, ο φίλος θέλει να μας κάνει να νιώσουμε κορόιδα, εμάς που δεν παίρνουμε επιπλέον δώρα. Μόνο σε κάποιο κατάστημα που τον γνωρίζουν, ή στον πάροχο που είναι πελάτης με βαρβάτο συμβόλαιο, θα μπορούσε να συμβεί κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...