Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ιδιο, με φορτιση ανοιγει, τυχαινει να εχω twin nano sim, ιδιος αριθμος σε δυο συσκευες, η μια πρεπει να είναι κλειστη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, εγώ έχω την παρακάτω έκδοση λογισμικού με επίπεδο ασφαλείας Φεβρουαρίου. Έχει βγει πιο καινούρια;

Screenshot-20190406-153711-com-huawei-android-hwouc.jpg

 

Αυτες τις μερες δοθηκε η 210 με κωδικα ασφαλειας για τον μηνα μαρτιο,,αυτη ειναι η τελευταια ελληνικη! τωρα εσενα γιατι εμεινε εκει αι ντοντ νοου!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτες τις μερες δοθηκε η 210 με κωδικα ασφαλειας για τον μηνα μαρτιο,,αυτη ειναι η τελευταια ελληνικη! τωρα εσενα γιατι εμεινε εκει αι ντοντ νοου!!

 

Σε ευχαριστώ Παρασκευά ,λογικά θα έρθει και σε μένα, σύντομα θέλω να πιστεύω...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ περίεργος. Πάντως τι θα δώσει στο ματε 30 pro, αφού το 20 είναι ήδη 1 εξαιρετική υλοποίηση.προσωπικα δεν πήγα στο p30 pro και θα περιμένω το ματε 30 pro ή το ματε χ ανήκει τιμή δεν είναι ...στο Θεό.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ περίεργος. Πάντως τι θα δώσει στο ματε 30 pro, αφού το 20 είναι ήδη 1 εξαιρετική υλοποίηση.προσωπικα δεν πήγα στο p30 pro και θα περιμένω το ματε 30 pro ή το ματε χ ανήκει τιμή δεν είναι ...στο Θεό.

 

Το. Σίγουρο είναι ότι θα πάρει το σύστημα με τις κάμερες και θα τις βελτιώσει ακόμα περισσότερο, +νέο kyrin, πιστεύω θα βάλει 4500 μπαταρία, γενικά πιστεύω θα είναι κροτιδα! Οπότε όσοι με mate 20 pro αναμονή μέχρι τότε, δεν αξίζει πιστεύω για p30 pro τωρα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,θελω να παραγγειλω εναν φορτιστη για αργη φορτιση για τα βραδια οταν κοιμαμαι περισσοτερο να κανει αργη! εχετε να προτεινετε καποιον απο skroutz γενικα ποσα βολτ να βγαζει,τι να κοιταξω δηλ?
Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει ενημέρωση σε emui 9.1

 

Ρωτάς ή το διάβασες κάπου

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το mate 20 pro δεν είναι στην λίστα --->> https://www.huaweicentral.com/emui-9-1-is-coming-soon-to-these-7-huawei-devices/

 

This new version of the internal test recruits the following devices:

 

Huawei Mate RS Porsche Design

Huawei P20

Huawei P20 Pro

Honor 10

Honor V10

Honor Play

Nova 3

 

Γράφει πάντως το κείμενο σε άλλο σημείο, πως υπάρχει σοβαρή περίπτωση ν' αναβαθμιστεί και αυτό:

The list doesn’t include the Huawei Mate 20 series, but there is a big chance that the Mate 20 series will get the EMUI 9.1 update very soon.

Link to comment
Share on other sites

https://huaweiadvices.com/emui-9-1-features-download/

Huawei 9.1 Update – Eligible Devices

 

The following are the list of Huawei and Honor devices eligible to get EMUI 9.1 update –

 

Huawei EMUI 9.1 Supported Devices

 

Huawei P30 Lite

Huawei P20

Huawei P20 Pro / P20 Lite

Huawei Mate RS Porsche Design

Huawei Mate 20 / Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Lite

Huawei Mate 10 / Pro

Huawei P10 / P10 Plus

Huawei Nova 3 / 3i

Huawei Nova 4

Huawei Y9 2019

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο, η λίστα που έβαλες λέει ποιες συσκευές πληρούν τις προϋποθέσεις (eligible) ώστε να δεχτούν την αναβάθμιση, ως τώρα επίσημα οι συσκευές που θ' αναβαθμιστούν στα σίγουρα είναι αυτές που λέω στο ποστ από πάνω από το δικό σου.

Ωστόσο, αν θες την προσωπική μου γνώμη, θα στοιχημάτιζα και το κορμί μου :p ότι και το mate 20 pro θα πάρει την αναβάθμιση 100%.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ειναι με επίπεδο ασφαλείας Φεβρουαρίου ακόμη με την 198 δεν βλέπω καμία ειδοποίηση ή ενημέρωση ούτε κι όταν το σύνδεσα με HiCare μέσω υπολογιστή, κάποια γνώμη, βοήθεια ευπρόσδεκτη... Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο, η λίστα που έβαλες λέει ποιες συσκευές πληρούν τις προϋποθέσεις (eligible) ώστε να δεχτούν την αναβάθμιση, ως τώρα επίσημα οι συσκευές που θ' αναβαθμιστούν στα σίγουρα είναι αυτές που λέω στο ποστ από πάνω από το δικό σου.

Ωστόσο, αν θες την προσωπική μου γνώμη, θα στοιχημάτιζα και το κορμί μου :p ότι και το mate 20 pro θα πάρει την αναβάθμιση 100%.

 

Ναι το γνωρίζω.απλα το βάζω γιατί αφού είναι ανοιχτές να την δεχτούν,είναι απίθανο να μην την δώσει.:)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

https://www.gizmochina.com/2019/04/12/huawei-mate-20-series-gets-emui-9-1-beta/

Ξεκίνησε η 9.1.οι πρώτες beta.

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλεπω στη ρύθμιση της κάμερας το Master ai είναι κλειστό από το default αντίθετα με το p20 pro που είχα και ήταν ανοιχτό, τελικά είναι καλύτερα με master ai on ή off για καλύτερες φωτογραφίες;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω με ποιο σκεπτικό δεν θα δώσει το 9.1 στο Mate 20Pro....

Θα το δώσουν στο Honor Play,στο Nova 3,στο Honor 10,P20/P20 Pro,αλλά όχι στην ναυαρχίδα τους το Mate 20 Pro...

Πραγματικά δεν την πετούν με τπτ στη Huawei....

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω με ποιο σκεπτικό δεν θα δώσει το 9.1 στο Mate 20Pro....

Θα το δώσουν στο Honor Play,στο Nova 3,στο Honor 10,P20/P20 Pro,αλλά όχι στην ναυαρχίδα τους το Mate 20 Pro...

Πραγματικά δεν την πετούν με τπτ στη Huawei....

 

Θα το δώσει https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_series_gets_beta_access_to_emui_91-news-36533.php

 

έχω την εφαρμογή αλλά ποτέ δεν μου έβγαλε επιλογή για να μπορώ να συμμετέχω σε beta πρόγραμμα.

Μάλλον για να κάνεις join σε project πρέπει να είσαι κινέζος ? :-) https://www.teamandroid.com/2019/04/12/huawei-mate-20-pro-emui-91-beta-available/

 

Βγάζει σε κάποιον άλλο το beta πρόγραμμα ?

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

 

Και εγώ πιστεύω ότι θα το δώσει, απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να δημιουργήσει θέμα εκεί που δεν θα πρέπει να υπάρχει....

Κάτι άλλο...Ο αδερφός μου σκέφτεται να το πάρει,και θέλω να ρωτήσω τι παίζει με την οθόνη... Έχει λυθεί το πρόβλημα;;; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστεύω ότι θα το δώσει, απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να δημιουργήσει θέμα εκεί που δεν θα πρέπει να υπάρχει....

Κάτι άλλο...Ο αδερφός μου σκέφτεται να το πάρει,και θέλω να ρωτήσω τι παίζει με την οθόνη... Έχει λυθεί το πρόβλημα;;; Ευχαριστώ

 

Το θέμα δεν το δημιούργησε η HUAWEI, και φυσικά δεν υπάρχει θέμα, εννοείται πως στη ναυαρχίδα της θα δώσει τις τελευταίες ενημερώσεις

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Θα το δώσει https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_series_gets_beta_access_to_emui_91-news-36533.php

 

έχω την εφαρμογή αλλά ποτέ δεν μου έβγαλε επιλογή για να μπορώ να συμμετέχω σε beta πρόγραμμα.

Μάλλον για να κάνεις join σε project πρέπει να είσαι κινέζος ? :-) https://www.teamandroid.com/2019/04/12/huawei-mate-20-pro-emui-91-beta-available/

 

Βγάζει σε κάποιον άλλο το beta πρόγραμμα ?

 

Και μένα με απέρριψε, δύο φορές προσπάθησα.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν το δημιούργησε η HUAWEI, και φυσικά δεν υπάρχει θέμα, εννοείται πως στη ναυαρχίδα της θα δώσει τις τελευταίες ενημερώσεις

 

Εγώ στο Huawei Central διάβασα ποιες είναι οι συσκευές που θα πάρουν το 9,1...και απουσίαζε το Mate 20 Pro.Αν δεν είναι τις εταιρίας σελίδα δεν ξέρω...

Τελικά με την οθόνη λύθηκε το πρόβλημα η υπάρχει ακόμα;;;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να έχει μειωθεί η ένταση του ηχείου, στην type c, μετα απο γρήγορο πλύσιμο με νερό, κάτω από την βρυση;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...