Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά για τα Galaxy S series


doctor-gio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω φιλοι... Για το xender ...θα το δω-ελεγξω....

ΕΝNOΩ : τα πάντα !.... και λεω τα βασικά για μενα 1. Επαφες (με ολες τις λεπτομερειες τους) 2. φωτος 3. Σημειωσεις (λάθος εχω Evernote) 4. ΟΛΑ τα app ...γινεται ????

 

Εχεις παρει μια καινουργια συσκευη γιαυτο καλο θα ειναι στον ελευθερο χρονο σου να κανεις ενα καλο σεταρισμα.Μετεφερε τα γνωστα αρχεια φωτο-βιντεο κτλ.Τα αλλα δεδομενα που συνδεονται με τις εφαρμογες πχ.googlε θα συγχρονιστουν μονα τους.Μημ ασχολησε με παλιοτερες εφαρμογες που εχεις στο αλλο τηλεφωνο και καντες εγκατασταση σωστα στο καινουργιο ομορφα και νοικοκηρεμενα.

 

Για το επαφες εαν δεν ειναι στο λογαριασμο της google και τις εχεις στη συσκευη η καρτα σιμ μπες στο google play εχει πολλες εφαρμογες με contact μπακαπ.Κρατα και ενα να το εχεις καβαντζα .

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Απλη κ σαφεστατη απαντηση ! ΟΚ με το google(ολες οι επαφες μου εκει ειναι ΟΚ) k to Chrome ..ξερω θα συγχρονιστουν ...Αλλα τις φωτος να τις μεταφερω με SmartSwitch ή με μπλε-δοντι ή με την εφαρμογη του φιλου Χender που δεν την πολυ πιστευω &καταλαβαινω....

Αλλη εφαρμογη....σιγουρη ..παιδες ?????:confused:

www.roloi-kosmima.com -Τα παντα εξελισσονται!-
Link to comment
Share on other sites

Αλλη εφαρμογη....σιγουρη ..παιδες ?????:confused:

 

Για φωτογραφίες, μουσική, έγγραφα και οποιαδήποτε άλλο αρχείο του χρήστη ο πιο απλός και σίγουρος τρόπος μεταφοράς είναι το παλιό, κλασσικό και ασφαλέστατο copy-paste είτε μέσω υπολογιστή προκειμένου να κρατήσεις και ένα backup, είτε με ένα flashάκι USB με την προϋπόθεση ότι και οι δύο συσκευές υποστηρίζουν λειτουργία USB-OTG (On The Go)....

Link to comment
Share on other sites

[

Αλλη εφαρμογη....σιγουρη ..παιδες ?????:confused:

 

έχει ξαναγραφτεί οτι για samsung η καλύτερη λύση για τα multimedia, sms κτλ είναι το Smart Switch της ίδιας της Samsung. Μεταφέρει και εγαρμογές, αν και εκεί θέλει λίγο προσοχή - αν π.χ. αλλάζεις έκδοση android τότε καλύτερα να τις εγκαταστήσεις εκ νέου από το playstore.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.easyMover

 

Για επαφές ή καλύτερη λύση παραμένουν οι επαφές σου στο gmail/ google account, αν δεν τις έχεις περασμένες εκεί κάνε ΜΙΑ φορά τον κόπο και απλά δεν θα ξαναασχοληθείς.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ !!!! απο το πρωί κ μετα την πληρη φορτιση δεν το εχω αφησει απο τα χερια μου...

ΚΟΜΨΟΤΕΧΝΗΜΑ !!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Μιλαω για το S8+.... αλλο να το βλεπεις κ αλλο να στο λενε........

επαφες μεσω gmail...μπήκαν αψογα με ολες τις λεπτομερειες !!

αρχεια και επιλεγμενες εφαρμογες μεσω SmartSwitch (συνδεση καλωδιου φυσικα)

ΛΙΩΣΙΜΟ 7 ωρων και η μπαταρια ...47% !!! νομιζω ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ....

Πολλα καλουδια πανω του......

www.roloi-kosmima.com -Τα παντα εξελισσονται!-
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να μιλήσουμε αν σε αυτή την συσκευή αξιζει το root.

Για μενα πλεονεκτηματα,ειναι το full theming,να μην χαμηλώνει ήχος της μουσικής στο κινητό,όταν σου ερχεται μηνμα η βγαζεις καποια selfie την ωρα που ακούς με ακουστικά, και σβήσιμο των αχρηστων εφαρμογών.

 

Σχετικά με τα μειονεκτήματα.Διαβασα οτι δεν λειτουργεί,το samsung pay και το samsung health,αν και για το δευτερο υπάρχει τρόπος να δουλεψει με root

Και το μεγαλύτερο χτύπημα στην καρδιά είναι το Knox 0x1.

Ομως.Ποσο μας κοστιζει σε χρήμα η ακυρωση της εγγυησης του κινητου?

Σε περιπτωση που μας σπάσει η οθόνη,ειτε είμαστε root ειτε όχι πληρωνουμε 290 ευρώ

Απο εκει και πέρα.Αν πχ καει η πλακέτα,και ειμαστε root ποσο κοστίζει?Κανα 150αρι?Αν καεί το μεγάφωνο η το ακουστικό πόσο κοστίζει?

Κατω απο 50 ευρω λογικά!Συνοψιζοντας.Νομιζω το ταβανι που θα πληρώσουμε αν χαλασει το κιντο και είμαστε εκτός εγγύησης είναι 150.

Οτι samung εχω πάρει μεχρι τώρα,όλα εχουν γίνει root,s1,s2,s3,s5,και ποτέ δεν επαθε κατι κανένα κινητο.Για τα edge διαβασα οτι καποιες παλιες παρτιδες,πάνε για πλακέτα μολις παρουν την Nougat.Εμενα εχει ημερομηνια παραγωγής 30/11/2016.Δεν εχει βγαλει κανενα προβλημα με χαμενες κλίσεις ,ουτε με επανεκινησεις,αλλα αν θα βγαλει γραμμες η οθονη στο8 μηνο δε μπορω να το ξερω.Ποια η γνωμη σας για το root?

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Προφανώς λίγο πολύ το έχεις ψάξει και ξέρεις τι γίνεται. Συνεπώς είναι θέμα επιλογών και προτεραιοτήτων.

 

Η πλειοψηφία εδώ μέσα όπως θα έχεις διαπιστώσει δεν το ρισκάρει να βγάλει τη συσκευή εκτός εγγύησης "πειράζοντας" την και οι λόγοι είναι δύο:

  1. Η αξία της συσκευής είναι μεγάλη για να μην έχει εγγύηση και πέφτει επίσης και η αξίας μεταπώλησης της.
  2. Και πιο ουσιαστικό... πλέον στις σύγχρονες συσκευές δεν υφίσταται πραγματικός λόγος για root, με άλλα λόγια δεν κερδίζεις κάτι ουσιαστικό όπως ίσχυε στο παρελθόν.

Τις διαφημίσεις τις "κόβεις" και σε αrootάριστη συσκευή, τις εφαρμογές που δεν θέλεις τις κάνεις disable και όσον αφορά το performance, πλέον βρίσκεται στα όρια του, δεν θα κερδίσεις τίποτα με "πειραγμένους" kernel, custom roms κτλ.

 

Τώρα αν εσύ εξακολουθείς να πιστεύεις ότι το root σου είναι απαραίτητο... είσαι με λάθος συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς λίγο πολύ το έχεις ψάξει και ξέρεις τι γίνεται. Συνεπώς είναι θέμα επιλογών και προτεραιοτήτων.

 

Η πλειοψηφία εδώ μέσα όπως θα έχεις διαπιστώσει δεν το ρισκάρει να βγάλει τη συσκευή εκτός εγγύησης "πειράζοντας" την και οι λόγοι είναι δύο:

  1. Η αξία της συσκευής είναι μεγάλη για να μην έχει εγγύηση και πέφτει επίσης και η αξίας μεταπώλησης της.
  2. Και πιο ουσιαστικό... πλέον στις σύγχρονες συσκευές δεν υφίσταται πραγματικός λόγος για root, με άλλα λόγια δεν κερδίζεις κάτι ουσιαστικό όπως ίσχυε στο παρελθόν.

Τις διαφημίσεις τις "κόβεις" και σε αrootάριστη συσκευή, τις εφαρμογές που δεν θέλεις τις κάνεις disable και όσον αφορά το performance, πλέον βρίσκεται στα όρια του, δεν θα κερδίσεις τίποτα με "πειραγμένους" kernel, custom roms κτλ.

 

Τώρα αν εσύ εξακολουθείς να πιστεύεις ότι το root σου είναι απαραίτητο... είσαι με λάθος συσκευή.

οχι παντα αγαπουσα τα galaxy δεν θελω να γυρισω σε xiaomi.Τα πηρα και αυτα για ενα χρονο και τα δοκιμασα.εχουν και θετικα και αρνητικα.Βασικα ο μεγαλυτερος λογος για root ειναι το theming.δεν μου αρεσει καθολου η κουρτινα με τα toggles.μονο ο χρωματισμος αλλαζει στα διαφορα θεματα που κυκλοφορουν,και οχι τα εικονιδια.Aν δεν εχει βγει full aply theme στην Nougat Θα περιμενω για ροοτ.Oμως αν δειτε bobcat,και eladios thme θα παθετε πλακα

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Η πλειοψηφία εδώ μέσα όπως θα έχεις διαπιστώσει δεν το ρισκάρει να βγάλει τη συσκευή εκτός εγγύησης "πειράζοντας" την και οι λόγοι είναι δύο:

  1. Η αξία της συσκευής είναι μεγάλη για να μην έχει εγγύηση και πέφτει επίσης και η αξίας μεταπώλησης της.
  2. Και πιο ουσιαστικό... πλέον στις σύγχρονες συσκευές δεν υφίσταται πραγματικός λόγος για root, με άλλα λόγια δεν κερδίζεις κάτι ουσιαστικό όπως ίσχυε στο παρελθόν.

Τις διαφημίσεις τις "κόβεις" και σε αrootάριστη συσκευή, τις εφαρμογές που δεν θέλεις τις κάνεις disable και όσον αφορά το performance, πλέον βρίσκεται στα όρια του, δεν θα κερδίσεις τίποτα με "πειραγμένους" kernel, custom roms κτλ.

 

Τώρα αν εσύ εξακολουθείς να πιστεύεις ότι το root σου είναι απαραίτητο... είσαι με λάθος συσκευή.

1) http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:31999L0044:en:HTML

 

H νομοθεσια της Ευρωπαικης Ενωσης οριζει 2ετη εγγυηση στο Hardware ΕΚΤΟΣ και αν για το προβλημα φταιει παρεμβαση στο λειτουργικο. Το root λοιπον και μια custom rom δε σημαινουν κατι τετοιο, εκτος και αν εκαψε το ηχειο πχ απο υπερβολικο ρευμα. Αν θελει η εταιρεια, ας το αποδειξει. Με custom rom μεχρι στιγμης δεν ειχα θεμα ουτε στο Nokia N8, ουτε στο LG Optimus G, ουτε σε συγγενων/φιλων LG και Samsung. Μονο σε ενα S4, που με μια αναφορουλα στον νομο ξεχαστηκαν

 

2) Το να μπορω να μεταφερω ολες μου τις εφαρμογες αυτουσιες με ολα τους τα δεδομενα σε μια νεα συσκευη, επαφες, λογαριασμους, κωδικους wifi κτλ, οπως με το Titanium, με 2 κλικ και χωρις χρηση 3ης συσκευης ειναι ηδη τεραστιος λογος. To Helium ειναι buggy as hell και μου εχει στοιχισει αρκετα δεδομενα στο παρελθον

 

Απο κει και περα, διαφημισεις χωρις να πρεπει να τρεχεις ΟΛΗ σου την κινηση μεσα απο αμφιβολα η ακριβα VPNs, Firewall ωστε να ρυθμιζεις ΤΙ χρησιμοποιει ΠΟΙΑ συνδεση (δεν εχουν ολοι τα απειρα GB), να ελεγξεις permissions αποτελεσματικα, να ελεγξεις τι ακριβως ξεκιναει on-boot, να εχεις σοβαρο Greenify, να μπορεις να δεις τους αποθηκευμενους wifi κωδικους σου, να μπορεις να κανεις customize ολο το συστημα οπως ΕΣΥ θες...

 

Σοβαροι λογοι για σενα μπορει να μην υπαρχουν, γενικα ομως υπαρχουν ακομα απειροι. Δεν ειναι το root μονο για να σβησεις εφαρμογες (που ακομα χρησιμευει, το disable δε σου γλυτωνει χωρο πχ και η σαβουρα μενει)

 

 

 

Στα μειονεκτηματα του rooting: μειωμενη ασφαλεια αν δε βαζεις εμπιστες εφαρμογες που ζηταν root δικαιωματα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

1) http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:31999L0044:en:HTML

 

H νομοθεσια της Ευρωπαικης Ενωσης οριζει 2ετη εγγυηση στο Hardware ΕΚΤΟΣ και αν για το προβλημα φταιει παρεμβαση στο λειτουργικο. Το root λοιπον και μια custom rom δε σημαινουν κατι τετοιο, εκτος και αν εκαψε το ηχειο πχ απο υπερβολικο ρευμα. Αν θελει η εταιρεια, ας το αποδειξει. Με custom rom μεχρι στιγμης δεν ειχα θεμα ουτε στο Nokia N8, ουτε στο LG Optimus G, ουτε σε συγγενων/φιλων LG και Samsung. Μονο σε ενα S4, που με μια αναφορουλα στον νομο ξεχαστηκαν

 

 

Στα μειονεκτηματα του rooting: μειωμενη ασφαλεια αν δε βαζεις εμπιστες εφαρμογες που ζηταν root δικαιωματα

 

Mα το custom rom ειναι παρεμβαση στο λειτουργικο.Παντως εγω το εκανα παντα για το theming.Δεν μου αρεσουν αυτα τα θεματα στο Themes store.Σαν και αυτα μπορω να φτιαξω και μονος μου.Το θεμα ειναι να αλλαχτουν τα εικονιδια της κουρτινας,

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Το ότι έκανες παρέμβαση δε σημαίνει ότι η παρέμβαση φταίει για το πρόβλημα του κινητού

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Με magisk root και magisk hide με τους τελευταίους kernel , όλες κανονικά

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα παιζουν οι περισσοτερες. Απλα δε μπορεις να εχεις καποιες λειτουργιες.

 

Πχ στης Πειραιως δε μπορεις να συνδεθεις με δαχτυλικο αποτυπωμα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
H νομοθεσια της Ευρωπαικης Ενωσης οριζει 2ετη εγγυηση στο Hardware ΕΚΤΟΣ και αν για το προβλημα φταιει παρεμβαση στο λειτουργικο. Το root λοιπον και μια custom rom δε σημαινουν κατι τετοιο, εκτος και αν εκαψε το ηχειο πχ απο υπερβολικο ρευμα. Αν θελει η εταιρεια, ας το αποδειξει. Με custom rom μεχρι στιγμης δεν ειχα θεμα ουτε στο Nokia N8, ουτε στο LG Optimus G, ουτε σε συγγενων/φιλων LG και Samsung. Μονο σε ενα S4, που με μια αναφορουλα στον νομο ξεχαστηκαν

 

Θέλεις να πεις ότι θα σε καλύψει η εγγύηση αν έχεις knox 0x1; Άρα να υποθέσω ότι έχεις κάνει root τη συσκευή σου και έχεις βάλει custom rom; Οι συσκευές που δεν είχες θέμα μας πάνε 5 χρόνια πίσω τουλάχιστον. Πλέον δεν περνάνε αυτοί οι εκφοβισμοί, είναι ξεκάθαρα τα πράγματα.

 

Σοβαροι λογοι για σενα μπορει να μην υπαρχουν, γενικα ομως υπαρχουν ακομα απειροι. Δεν ειναι το root μονο για να σβησεις εφαρμογες (που ακομα χρησιμευει, το disable δε σου γλυτωνει χωρο πχ και η σαβουρα μενει)

 

Έχεις την εντύπωση ότι αν σβήσεις εφαρμογές θα απελευθερώσεις χώρο για να βάλεις άλλες δικές σου; Μήπως έχεις την εντύπωση ότι αυτός ο χώρος είναι δυναμικός; Χωρίς παρεξήγηση... δίνεις την εντύπωση ότι έχεις πολύ καιρό να ασχοληθείς με σύγχρονες android συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και το S4 εχει knox και αλλες συσκευες φιλων που εχω στειλει ειχαν knox πιο προσφατες (και το S4 ειναι 4, οχι 5 τουλαχιστον πισω :) μη μου το παλιωνεις) και υπαρχουν πολλες αναφορες και στα αντιστοιχα θεματα νεων συσκευων. Κανενας εκφοβισμος δεν ειναι η αναφορα του νομου της Ευρωπαικης Ενωσης που ισχυει και στην Ελλαδα. Σου φλασαρουν την εργοστασιακη rom και αν το προβλημα συνεχιζει ειναι υποχρεωμενοι να στο φτιαξουν, εκτος εαν μπορουν να αποδειξουν οτι η custom rom/ το root σου δημιουργησε το προβλημα, το οποιο συνηθως δε μπορουν γιατι δε φταιει...

 

Επισης το θεμα ειναι για το root και οχι τις custom rom. Οχι δεν εχω βαλει custom καθως δε με ενδιαφερει, μου αρκει η εργοστασιακη

 

Απο κει και περα, χαιρομαι που προσπερνας ΟΛΑ τα υπολοιπα που αναφερω, και χαιρομαι για τις εντυπωσεις που αφηνω, αλλα γνωριζω αγαπητε οτι δεν ειναι δυναμικος ο χωρος. Αλλα μαλλον δεν εχεις πετυχει ποτε συσκευες που οι εφαρμογες συστηματος καταναλωνουν χωρο απο το partition του χρηστη, ακομα και μετα απο απεγκατασταση των ενημερωσεων τους

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα με το root κανεις οτι θελεις!freedom!αλλα οπως σου ειπε και ο Γιαννης δεν αξιζει πλεον απο το s6 και μετα η cpu και gpu ειναι πανισχυρες!και δεν σε καλυπτει η εγγυηση απο την στιγμη που αν τους τροποποιησεις το λογισμικο θα σε βγαλουν εκτος και δεν σε σωζει καμια ευρωπαικη νομοθεσια.ειχα ενα iphone 6s plus 64gb και ηταν αγορασμενο απο public υποτιθεται 2 χρονια εγγυηση..εναν απο την apple και τον αλλον απο το μαγαζι.με χιλια ζορια να μου πασαρουν οτι δεν καλυπτομαι τον δευτερο χρονο.ολα τα ios 1χρονο μου ελεγαν.σιγουρα θες να σβησεις εφαρμογες απο το system app να ελευθερωσεις χωρο...δεν θα δεις μεγαλη διαφορα!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημέρα! Ύστερα από ενημέρωση λογισμικού που έκανα σε Android 6.0,μου σβήνει το τηλέφωνο, όταν είμαι στο ίντερνετ. Ξέρει κανείς τι να κάνω; κάνει μόνο του επανεκκίνηση κάθε λίγο
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Για να μεταφέρετε όλα τα αρχεία σας από το παλιό σας Samsung A5 στο νέο S8, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το εργαλείο Samsung Switch ή Coolmuster Mobile Transfer. Μας βοηθάει να μεταφέρουμε άμεσα δεδομένα, συμπεριλαμβανομένων των επαφών, των μηνυμάτων κειμένου, των φωτογραφιών, της μουσικής, των βίντεο κ.λπ. μεταξύ των κινητών τηλεφώνων της Samsung.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Νέος κάτοχος κι εγώ του S8+.

Κατά την μεραφορά των δεδομένων από S7 edge στο S8+ ενω μεταφέρει τα πάντα δεν μου μεταφέρει τους αποθηκευμένους κωδικούς στα δίκτυα wifi.

Δοκίμασα με όλους τους τρόπους (smart switch -ασύρματα & με καλώδιο- , μέσω backup σε pc, μέσω Google Drive Backup κλπ.) αλλά τίποτα.

Μετά επικοινώνησα με την Samsung. Αφού στην αρχή προσπάθησαν να με πείσουν ότι αυτό δεν υπήρξε ποτέ σαν δυνατότητα στα android αφού κατάλαβαν ότι λένε μπαρούφες και τους εξήγησα ότι χρησιμοποιώ android χρόνια και ότι τους τελευταίους μήνες πήγα από S6 edge σε S7 edge και τωρα σε S8+ μου έκλεισαν ένα ραντεβού με τεχνικό για να συνδεθεί μέσω smart tutor στα 2 κινητα μου. Τελικά δεν κατάφερε τίποτα κι αυτός και με παρέπεμψε σε service.

Είχε κάποιος άλλος το ίδιο προβλημα με εμένα και αν βρήκε λύση ας βοηθήσει;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Είμαι κάτοχος lg g4 και μόλις παρέλαβα s7 edge :D .

Θέλω να ρωτήσω: υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφέρω τις εφαρμογές που έχω από το παλιό στο νέο κινητό? :worry:

Γίνετε όπως έχω διαμορφώσει τώρα το g4 να γίνει το s7 ή χρειαζετε ξανά νέα διαμόρφωση και ξανά πάλι εγκατάσταση όλων από την αρχή

Ευχαριστώ εκ το προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ξαναστησε το κινητο σου απο την αρχη σαν να το αγορασες για τυχον κολληματα.ως νεα συσκευη και θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο.
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες.

 

Σημερα μου ετυχε κατι εντελως τρελο που το βλεπω πρωτη φορα.

 

Το κινητο του πατερα μου πεφτει σε bootloop με το που βγαζω το καλωδιο ειτε απο το κινητο ειτε απο το ρευμα.

 

Εχετε καμια ιδεα τι μπορει να ειναι??

 

Περασα νεα ρομ και ρικοβερι αλλα τζιφος.

 

Δεν εκανα ακομη επαναφορα γιατι πρεπει να περασω τα παντα σε αλλο κινητο.

 

Το εχει συναντησει ποτε κανεις αυτο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά για τα Galaxy S series
  • This topic was unlocked and pinned
  • This topic was pinned, pinned, pinned and pinned
  • This topic was pinned, pinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...