Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά για τα Galaxy S series


doctor-gio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι παιδιά κοιτάξτε το χρησιμοποιώ πολύ συχνά και θα σας πω αναλυτικά.

Έχω s7 edge η γυναίκα μου A3 2016 έχουμε και οι δύο 4g στο κινητό και τα data κλειστά. Περνώ την γυναίκα μου τηλ με το εικονίδιο της βιντεοκλήση και τρώει χρόνο από το ομιλίας Δηλαδή από τα 1500 λεπτά που έχω προς cosmote. Δουλεύει και βολεύει εμένα προσωπικά. Αυτό με τα mms που είπε φίλος δεν έχουν σχέση. Κλειστό και το wifi εννοείται.

 

Φίλε μου παράδειγμα έφερα το μμσ. Εννοώ ότι αν δεν σου δίνει βίντεοκληση το πρόγραμμα σου Χρεώνεσαι. Μην λες ότι θες χωρίς να ξέρεις. Προφανώς η εταιρεία σου δίνει και βίντεοκληση. Εμένα δεν δίνει και με έσκισε. Το μμσ το ανέφερα για να καταλάβετε ότι δεν έχει σχέση με δεδομένα τα οποία χρησιμοποιεί αλλά με ξεχωριστή χρωσιμη λειτουργία

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου παράδειγμα έφερα το μμσ. Εννοώ ότι αν δεν σου δίνει βίντεοκληση το πρόγραμμα σου Χρεώνεσαι. Μην λες ότι θες χωρίς να ξέρεις. Προφανώς η εταιρεία σου δίνει και βίντεοκληση. Εμένα δεν δίνει και με έσκισε. Το μμσ το ανέφερα για να καταλάβετε ότι δεν έχει σχέση με δεδομένα τα οποία χρησιμοποιεί αλλά με ξεχωριστή χρωσιμη λειτουργία

 

Τι εταιρία έχεις; Εννοείτε ότι αν θες να κάνεις βιντεοκλήση κοιτάς να υποστηρίζει το δίκτυο σου. Το "δεν συμφέρει άστο" ειναι λαθος . Cosmote και Vodafone επιτρεπουν βιντεοκλήση.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Τι εταιρία έχεις; Εννοείτε ότι αν θες να κάνεις βιντεοκλήση κοιτάς να υποστηρίζει το δίκτυο σου. Το "δεν συμφέρει άστο" ειναι λαθος . Cosmote και Vodafone επιτρεπουν βιντεοκλήση.

 

Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός. Άλλο επιτρέπεται άλλο χρεώνει...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νικο τι λες; Vodafone χρεωνει οσο την κανονικη κληση http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1123

Το ίδιο και η wind https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.wind.gr/files/1/Mi-emporika-diathesima-programmata/MoMad_7_2013_01.pdf&ved=0ahUKEwimg-uv1JfXAhVUOMAKHZXfA5EQFggfMAI&usg=AOvVaw1fUnOy4culSe1cAjU4KGpE

Πώς εσένα σε χρεώνουν διαφορετικά;

Τέλος πάντων από την μεριά μου αυτή είναι η εμπειρία μου στο θέμα βιντεοκλήση.

Edited by Dreamw
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Νικο τι λες; Vodafone χρεωνει οσο την κανονικη κληση http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1123

Το ίδιο και η wind https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.wind.gr/files/1/Mi-emporika-diathesima-programmata/MoMad_7_2013_01.pdf&ved=0ahUKEwimg-uv1JfXAhVUOMAKHZXfA5EQFggfMAI&usg=AOvVaw1fUnOy4culSe1cAjU4KGpE

Πώς εσένα σε χρεώνουν διαφορετικά;

Τέλος πάντων από την μεριά μου αυτή είναι η εμπειρία μου στο θέμα βιντεοκλήση.

 

εννοω οτι δεν ειναι δωρεαν ρε παιδες, εγω νομιζα οτι ειναι δωρεαν επειδη εχω δεδομενα και χρονο ομιλιας απεριοριστα και αυτη με χρεωσε. Δεν ειπα οτι εχει τρελες χρεωσεις, αλλα οταν για 10 λεπτα κληση μου ηρθε πανω απο 10 ευρω ο λογιαριασμος (πιθανον ανεβηκα κατηγορια στο τελος κινητης γιατι το παγιο μου ειναι στο οριο και μαλλον πηγε 7 ευρω απο τα 2-3 που ειναι τωρα) τι να το κανω!

 

Αυτο που λεω απλα ειναι οτι δεν ειναι δωρεαν συνηθως η βιντεοκληση και τελος παντων, καλο ειναι καποιος να το ψαξει πριν την κανει. Η κουμπαρα μου με τον αντρα της εχουν δωρεαν και το λιωνουν, εγω δεν ειχα και την πατησα. Αν δεν υπηρχε αλλος τροπος να κανεις βιντεοκληση οκ να μην το συζηταμε, αλλα τωρα που υπαρχουν τοσοι τροποι, γιατι να λεμε ετσι ελαφρα τη καρδία οτι ειναι δωρεαν κανε και να χρεωθει ο ανθρωπος?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι εταιρία έχεις; Εννοείτε ότι αν θες να κάνεις βιντεοκλήση κοιτάς να υποστηρίζει το δίκτυο σου. Το "δεν συμφέρει άστο" ειναι λαθος . Cosmote και Vodafone επιτρεπουν βιντεοκλήση.

 

επισης το "δε συμφερει αστο" που ειδες να το λεω! ρε σεις, παμε καλα? τι βαζετε λογια σε καποιον που δεν εχει πει, ελεος, μια κουβεντα δε μπορουμε να πουμε!

Τελος, δειτε αν χρεωνει ο καθε ενας το πακετο που εχει, και αναλογως πραξτε, αιντε πια για τα αυτονοητα 50 μηνυματα!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι δεν ειναι δωρεαν ρε παιδες, εγω νομιζα οτι ειναι δωρεαν επειδη εχω δεδομενα και χρονο ομιλιας απεριοριστα και αυτη με χρεωσε. Δεν ειπα οτι εχει τρελες χρεωσεις, αλλα οταν για 10 λεπτα κληση μου ηρθε πανω απο 10 ευρω ο λογιαριασμος (πιθανον ανεβηκα κατηγορια στο τελος κινητης γιατι το παγιο μου ειναι στο οριο και μαλλον πηγε 7 ευρω απο τα 2-3 που ειναι τωρα) τι να το κανω!

 

Αυτο που λεω απλα ειναι οτι δεν ειναι δωρεαν συνηθως η βιντεοκληση και τελος παντων, καλο ειναι καποιος να το ψαξει πριν την κανει. Η κουμπαρα μου με τον αντρα της εχουν δωρεαν και το λιωνουν, εγω δεν ειχα και την πατησα. Αν δεν υπηρχε αλλος τροπος να κανεις βιντεοκληση οκ να μην το συζηταμε, αλλα τωρα που υπαρχουν τοσοι τροποι, γιατι να λεμε ετσι ελαφρα τη καρδία οτι ειναι δωρεαν κανε και να χρεωθει ο ανθρωπος?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

επισης το "δε συμφερει αστο" που ειδες να το λεω! ρε σεις, παμε καλα? τι βαζετε λογια σε καποιον που δεν εχει πει, ελεος, μια κουβεντα δε μπορουμε να πουμε!

Τελος, δειτε αν χρεωνει ο καθε ενας το πακετο που εχει, και αναλογως πραξτε, αιντε πια για τα αυτονοητα 50 μηνυματα!

 

Θα το τελειώσω και γω εδώ, είδες να γράφω το όνομα σου;

Υπάρχουν περιπτώσεις που δεν υπάρχει wifi όπως όταν γυναίκα μου πάει στο χωριό της . Να μη λέμε ότι είναι δωρεάν ΟΚ αλλά ότι χρεώνει απλή κλήση. Το 10 λεπτά μίλησα 15€ χρεωθηκα δεν είναι η σωστή πληροφόρηση πιστεύω. Τέλος πολύ ευέξαπτος εισαι, φταει το φορτισμένο κλίμα στο άλλο τοπίκ;

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και γω με Vodafone πριν από κανά χρόνο περίπου που τους ρώτησα αν υπάρχει διαφορετική χρέωση για τις βιντεοκλήσεις, μου είπαν όχι. Ισχύει σε χρέωση ότι και στις απλές κλήσεις. Μάλιστα το δοκίμασα αρκετές φορές στο ίδιο δίκτυο αλλά και σε διαφορετικό και πράγματι δεν με χρέωναν διαφορετικά, απλά μειωνόταν από το χρόνο ομιλίας που είχα.

Τώρα αν θα υπήρχε διαφορετική χρέωση αν περνούσα το όριο χρόνου κλήσεων, ή αν άλλαξε κάτι τώρα, δε το ξέρω, αλλά δε το νομίζω όμως.

Σε κάθε περίπτωση με ένα τηλέφωνο ο καθένας στο πάροχό του μαθαίνει με σιγουριά τι ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Θα το τελειώσω και γω εδώ, είδες να γράφω το όνομα σου;

Υπάρχουν περιπτώσεις που δεν υπάρχει wifi όπως όταν γυναίκα μου πάει στο χωριό της . Να μη λέμε ότι είναι δωρεάν ΟΚ αλλά ότι χρεώνει απλή κλήση. Το 10 λεπτά μίλησα 15€ χρεωθηκα δεν είναι η σωστή πληροφόρηση πιστεύω. Τέλος πολύ ευέξαπτος εισαι, φταει το φορτισμένο κλίμα στο άλλο τοπίκ;

 

οταν κανεις εμενα παραθεση, σε μενα αναφερεσαι. Ας μην με εκανες ή αν ανεφερες αλλο ονομα αν αναφεροσουν και σε αλλον.

επισης με τη χρεωση που εχει η wind, στα 10 λεπτα ειναι 7 ευρω, αν σκεφτεις οτι ανεβηκε και το τελος απο τα 2-3 ευρω στα 7-8 περιπου που ειναι απο ενα ποσο και πανω τοτε λογικο ειναι να ειδα περιπου 15 ευρω παραπανω λογαριασμο. Δεν εκατσα να το αναλυσω, ειπα συνοπτικα τι συνεβη, και ειναι πιο ακριβες αυτο που ειπα εγω, απο το να λες στον αλλο οτι ειναι δωρεαν και να τον "καψεις" αν παρει φορα και το λιωσει.

Απο εκει και περα, αν παει η γυναικα σου στο χωριο της και πληρωνεις 7 ευρω το δεκαλεπτο, για να την βλεπεις, δικαιωμα σου ειναι, αλλα πες το στον αλλο, μην λες δωρεαν.

 

οσο για το αν ειναι ευεξαπτος, καθολου, εκτος αν μου βαζουν λογια που δεν εχω πει, και λενε και ανακριβειες οπως οι παραπανω. Τελος,δεν μπορω να καταλαβω σε ποιο τοπικ αναφερεσαι.

 

edit: καθε πακετο εχει αλλες χρεωσεις κτλ, εγω που εχω το w (αν και εχω 5gb internet) στις χρεωσεις δινει:

https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/price-plans/w

 

0,0124 για βιντεοκλησεις και οχι δωρεαν στο χρονο ομιλιας κλησεων.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Οκ, πληροφορίες δίνω γιατί όταν έψαχνα εγώ αυτό το θέμα δεν είχα πάρει απάντηση. Η ουσία είναι ότι αν έχεις περάσει τα δωρεάν λεπτά ομιλιας που σου δινει το προγραμμα σου και απλη κληση να εκανες παλι την χρεωση που γραφεις θα ειχες. Αυτα κσι συγνωμη αν σε προσεβαλα. Καλημερα.
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Οκ, πληροφορίες δίνω γιατί όταν έψαχνα εγώ αυτό το θέμα δεν είχα πάρει απάντηση. Η ουσία είναι ότι αν έχεις περάσει τα δωρεάν λεπτά ομιλιας που σου δινει το προγραμμα σου και απλη κληση να εκανες παλι την χρεωση που γραφεις θα ειχες. Αυτα κσι συγνωμη αν σε προσεβαλα. Καλημερα.

 

φιλε μου δεν εχω θεμα, ουτε ειπα να μην πεις την αποψη σου, αλλα μην το καψουμε το παλικαρι. Εμενα στον δωρεαν χρονο ομιλιας ΔΕΝ δινει δωρεαν βιντεοκλησεις και την πατησα (Ασχετως αν εγω νομιζα οτι δινει λογω ΜΒ), το αποτελεσμα ηταν οτι χρεωθηκα αρκετα για κατι που μπορουσα να μην χρεωθω.

Απο εκει και περα, ας ψαξει αν θα χρεωθει και ας το λιωσει, τι πιο απλο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θα σας παρακαλουσα οι προσωπικες αντιπαραθεσεις να τελειωσουν εδω ..\Παντα ηθελα να το πω αυτο. Δεν ειμαι Mod το ξερω, αλλά απο μικρος ηταν το ονειρο μου να το γραψω:D:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Θα σας παρακαλουσα οι προσωπικες αντιπαραθεσεις να τελειωσουν εδω ..\Παντα ηθελα να το πω αυτο. Δεν ειμαι Mod το ξερω, αλλά απο μικρος ηταν το ονειρο μου να το γραψω:D:D:D:D

 

Χαχαχαχαχαχαχαχα σωραιος!

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα στον υπολογιστή ή εφαρμογή στο κινητό που να κρατάει back up εκτός όλων των άλλων και τα δεδομένα των εφαρμογών.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα στον υπολογιστή ή εφαρμογή στο κινητό που να κρατάει back up εκτός όλων των άλλων και τα δεδομένα των εφαρμογών.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

 

Titanium Backup

Link to comment
Share on other sites

Titanium Backup
Ευχαριστώ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Titanium Backup
Μόνο σε rooted συσκευές δουλεύει;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,μπορείς να διαβάσεις το αντίστοιχο θέμα που αφορά Backup & Restore σε Android συσκευές οπως και να ρωτήσεις αν δεν σε καλύψει στο

Android - Γενικές απορίες / ερωτήσεις .

 

Το παρόν θέμα κλειδώνεται :lock:

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως ο πωλητης στο ebay δεν εγραψε σωστα ολοκληρο τον κωδικο του κινητου κι την πατησα.Δεν δουλευει στην Ελλαδα.Υπαρχει τροπος να το κανουμε να δουλεψει εδω?Η να το βαλω στο ebay για πουλημα?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,ξεθαβω το θεματακι λιγο γιατι πολυ επεσε προς τα κατω,δημιουργοντας ερωτηματικα αλλα ισως βοηθεια σε ορισμενους! στην ερωτηση αν δωσεις το 7edge για το 8 οχι,,και με δυσκολια μπορω να πω ναι στο+ και το λεω αυτο για τον εξης εναν λογο μονο που για μενα ειναι το σημαντικοτερο και μιλαω για την μπαταρια! ο αδερφος μου παρελαβε καινουριο s7edge και περα απο το ποσο ομορφο(χρυσο) εδειξε με το καλημερα οτι η μπαταρια ειναι βραχος! θα συμφωνησω οτι η συσκευη μας( s8+) κανει παπαδες με την οθονη και τα πλουσια χρωματα,θα συμφωνησω οτι η καμερα ειναι ενα και δυο κλικ καλυτερη,θα συμφωνησω οτι standby ειναι πολυ καλη η συσκευη(ιδιο εξησου με το 7edge,στο 8ωρο υπνου δηλ 2%),στον χειρισμο επισης τελεια!αλλα εμενα το αγκαθι μου ειναι η μπαταρια του! την εχω την συσκευη απο ιουλιο και εχει πεσει κατακορυφα δεν ξερω αν εχει πεχτει κατι γιαυτο και θα παω στο σερβις για ελεγχο μπαταριας!! αν γυρνουσα τον χρονο πισω στο διλλημα μου για να μεταβω απο το 7ari edge που ειχα στο 8+ ισως και να μην το εκανα!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σημερα το εβαλα κατω απο την βρυση και αυτο ητανε..... Αλλαξε 15 χρώματα η οθονη και δεν ξαναανοιξε....
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το εβαλα κατω απο την βρυση και αυτο ητανε..... Αλλαξε 15 χρώματα η οθονη και δεν ξαναανοιξε....

 

Δυστυχώς συμβαίνουν και αυτά. Εγγύηση έχεις; πήγαινε το στο σέρβις...σου έπεσε σου ρίξανε ένα ποτήρι νερό πες

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το εβαλα κατω απο την βρυση και αυτο ητανε..... Αλλαξε 15 χρώματα η οθονη και δεν ξαναανοιξε....

 

και γιατί το έκανες αυτό;

Link to comment
Share on other sites

και γιατί το έκανες αυτό;

 

Για να το καθαρισω απο βρωμιες που δεν φευγανε με πανακι

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δυστυχώς συμβαίνουν και αυτά. Εγγύηση έχεις; πήγαινε το στο σέρβις...σου έπεσε σου ρίξανε ένα ποτήρι νερό πες

 

Το έχω 1,5 χρονια.... Δεν θυμαμαι αν εχει ακομη εγγύηση

Edited by johnnis
Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να το έχεις 2,5 χρόνια :confused: για το s7 μιλάμε ?

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να το έχεις 2,5 χρόνια :confused: για το s7 μιλάμε ?

 

1,5. Λαθος typing

Link to comment
Share on other sites

1,5. Λαθος typing

 

τότε έχεις εγγύηση.. Αν δε το έχεις ρουταρει Πηγαινε στο σέρβις κάνε μια προσπάθεια

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά για τα Galaxy S series
  • This topic was unlocked and pinned
  • This topic was pinned, pinned, pinned and pinned
  • This topic was pinned, pinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...