Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά για τα Galaxy S series


doctor-gio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί το χειμώνα που δεν θα κλείνει απο υπερθέρμανση να ξανά ανεβεί η τιμή του.

 

Λες; :lol:

 

 

Φιλάκια ρουφηχτά απο το iPhone μου, μέσω Tapatalk :p

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω ότι πρόκειται για προσφορά που θα διαρκέσει λίγο αλλιώς είναι απάτη. Δε γίνεται να δώσαμε πριν ένα μήνα 600 ευρώ (έστω 500 αλλά λόγω πολιτικής συγκεκριμένων καταστημάτων και όχι μόνο για το SII) για να αποκτήσουμε το κινητό και τώρα ξαφνικά να το βλέπουμε στα 480. Όχι, δε θέλω να γίνει μύλος και να το βλέπω παντού γύρω μου και ούτε πολύ κατώτερα τηλέφωνα να είναι πιο ακριβά απο αυτό. Μπορεί να ακούγεται εγωιστικό αλλά υπάρχουν πολλά android τηλέφωνα για όλα τα εύρη τιμών. Άμα εξαρχής το τιμολογούσαν στα 480, ούτε γάτα ούτε ζημιά και θα ήμασταν ακόμη πιο ικανοποιημένοι για το value for money.

 

Αυτό είναι ένδειξη μη σεβασμού προς τον πελάτη που το αγόρασε νωρίς (και πέρασε και όλες τις παιδικές ασθένειες του). Δεν έχει σημασία αν μπορείς να τα διαθέσεις ή οχι, άμα δεν είσαι άπληστος τότε και τα 120 ευρω είναι ΠΟΛΛΑ όση οικονομική άνεση και αν έχεις (και μάλιστα εν καιρώ κρίσης). Απορώ πώς επικροτείτε ορισμένοι αυτήν την κίνηση, είναι καθαρά φθηνό μάρκετινγκ απο τη samsung.

 

Να σημειώσω οτι δε με ενδιαφέρει η μεταπωλητική του αξία γιατί είναι ο,τι καλύτερο υπάρχει και δε σκοπεύω κάθε χρόνο να δίνω τόσα χρήματα για κινητό, όμως είναι τρομερό ξενέρωμα να βλέπεις τέτοια κατακόρυφη πτώση. Αν δεν ανέβει ξανά η τιμή του τις επόμενες εβδομάδες σε φυσιολογικά επίπεδα, από εμένα η samsung τρώει Χ.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη , ας ξεκαθαρισουμε πρωτα τις πτωσεις τιμων samsung προιντων ελλαδας που καποιοι αναφερετε ειναι ανακριβεις. εαν καποιοι δεν κανουν αναζητηση αγορας και αγοραζουν απο τα ακριβα ελληνικα μαγαζα, και τωρα τους φαινεται μεγαλη η διαφορα τιμης, επειδη τωρα και τα ακριβα μαγαζια ακολουθησαν πιο σωστες τιμες με βαση των κανονων της αγορας. Το κινητο πουλιοταν εδω και καιρο 515 ευρω! σε ελληνικα καταστηματα κιολας!! το ευρωπαικο- αγγλικο αμαζον, το ειχε βαλει 2 φορες τις τελευταιες μερες 435 λιρες μαζι με τα μεταφορικα! η αγγλικη Ο2 το ειχε πουλησει την 1η εβδομαδα κυκλοφοριας σαν καρτοκινητο 450 ευρω! Eιναι πολυ καλο να βλεπουμε και στην ελλαδα, ιδιες προωθητικες ενεργεις που κανει η samsung σε αλλες ευρωπαικες χωρες, να γινονται και στα μεγαλα ελληνικα καταστηματα. Γιατι, ολοι ξερουμε , τις περισσοτερες φορες, προωθητικες ενεργειες των αντιπροσωπειων- κατασκευαστων, δεν τις βλεπουμε ποτε στα ραφια των καταστηματων, αλλα τις αποροφουν για μεγαλυτερο οφελος κερδος, οι ιδιοι οι μαγαζοτερες.

 

Για το nexus που πολλοι λετε γιατι δεν αναφερετε οτι αυτο που πουλιετε 300 ευρω δεν ειναι με την Amoled αλλα με την S-LCD οθονη (δλδ λιγοτερη ποιοτικη οθονη, χαμηλοτερο κοστος κατασκευης για την εταιρια, αρα και με συνδιασμο με την παροδο του χρονου απο την πρωτη κυκλοφοριας, χαμηλοτερη τιμη).

 

Η samsung σαν μεγαλη εταιρια, που παραγει πολλα μοντελα, αλλαζει τιμες και τις προσαρμοζει αναλογα την αγορα, παροδο χρονου, αλλαγη κατασκευης συσκευης, χαμηλοτερο κοστος κατασκευης, προωθητικες ενεργειες κτλ. Δεν ειναι μηλαρακι, που σου βγαζει ενα προιον , στο πουλαει ακριβα, και σε αφηνει 1 χρονο μαζι του οταν το ιδιο με την παροδο του χρονου θα ειναι ετεροχρονισμενο και ελλειπης με τα επιπεδα αγορας και τεχνολογιας αλλα θα συνεχιζει να στο πουλαει το ιδιο γιατι απλα ειναι μηλαρακι και εχει το λογοτυπο της. Διαλεγεις και παιρνεις, απλα τα πραγματα.

 

Ειναι χαζο, να γκρινιαζουμε για μειωση τιμης και να μην γκρινιαζουμε για τις ακριβες τιμες των αλλων κατασκευων!!!

 

Εδω μιλαμε για την καλυτερη συκευη της αγορας, και πουλιεται στα 479 ευρω, ενω η apple και η htc σου ζητανε πολυ μεγαλυτερες τιμες για ιδιες ή και για κατωτερες συκευες τεχνολογικα!! Διαφορα τιμων απο 100 εως 280 ευρω!!! βλεπε htc sensation, iphone 4 (16GB & 32GB). Επιτελους, να βλεπουμε τα πραγματα σφαιρικα και οχι κολλημενα στις τακτικες καποιων εταιριων που εμπαιζουν τους καταναλωτες.

Edited by DoctorM
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει εξελιχθεί με αυτό τον τρόπο.

Πήρατε το κινητό στα 600 ευρώ για να το δοκιμάσετε πρώτοι;Λογικό δεν είναι να το πήρατε πιο ακριβά;Τώρα ο ανταγωνισμός από διπύρηνα είναι ο εξής,HTC Sensation στα 500 ευρώ με τους πιστούς υποστηρικτές αυτής της εταιρίας και το πιο οικονομικό LG O2X στα 350 ευρώ περίπου.Για να μην αφήσει χώρο για πωλήσεις σε αυτά τα 2 κινητά επιβαλλόταν μια τέτοια μείωση της τιμής.Όποιος ήθελε να το πάρει μόνο για να το έχει πρώτος στα χέρια του και να το πουλήσει σύντομα πραγματικά δεν με συγκινεί καθόλου.Και για όσους θέλουν να πιστεύουν ότι είναι το πρώτο κινητό που γίνεται αυτό,ας θυμηθούν πέρισι με το HTC Desire που από τα 500 ευρώ ο Γερμανός το κατέβασε στα 400 ευρώ,ακριβώς αντίστοιχη μείωση 20% στην τιμή που ίσχυε.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι μια εποχή που ήμουν ανάμεσα σε 3gs και HD2, το βράδυ που κοιτούσα στην vodafone συνδυασμούς προγραμμάτων συσκευών, μέσα σε 1 ώρα το hd2 πήγε από 700 στα 600, ούτε το κατάστημα που ρώτησα την επόμενη μέρα δε το γνώριζε...

Δυστυχώς ή ευτυχώς οτιδήποτε διάφορο του iphone δεν έχει καθόλου σταθερή τιμολογιακή πολιτική καθώς και μεταπωλητική αξία!!

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα επιμεινω στο οτι χαλαλι τα 120€, για ποιο λογο ομως εγινε αυτο. Δεν στεκει... Βρωμαει...

 

οτι ειναι παραξενο ειναι....αλλα δεν νομιζω να εχουν καμια πονηρια...εκτος αν δεν πουλαει και θελουν να διωξουν το τηλεφωνο οπως κανανε με το νεξουλακι

 

Καλά το τι πληρώσατε για να πάρετε iphone4 780εύρο και το τι θα χάσετε όταν βγει το iphone5 είναι μια ιστορία με πολύ γέλιο.

Σε κάθε περίπτωση αν πέρνεις κάτι και σκέπτεσαι πόσο θα το πουλήσεις μην το πέρνεις καν...Σε 2-3 χρόνια που μπορεί να πάρω άλλο κινητό τότε δεν θα με ενδιαφέρει καν το πόσο θα το δώσω και αν θα το δώσω.

Τώρα αν είσαι από αυτούς τους λίγους που αλλάζουν κινητό κάθε 6 μήνες τότε ναι το καταλαβαίνω.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

κοιτα και εγω σε αυτην την αποψη ειμαι...στους διαξιφισμους ποτε δεν προτεινω το 4αρι και τους λεω να περιμενουν το 5αρι...δεν αξιζει το τηλεφωνο 780 ευρω ενω σε λιγους μηνες θα βγει ενα αλλο καλυτερο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολιτική ξεστοκαρίσματος μάλλον.Τα S2 έφευγαν σαν ζεστά ψωμάκια στα eshops που τα έδιναν -60€ απο το Πλαίσιο , έτσι λοιπόν προχωράει σε μια προσφορά που εκ του ασφαλούς γνωρίζει ότι δεν θα μέινει κομμάτι ούτε για δείγμα.

Επίσης αν και δεν έχουν σχέση οι 2 περιπτώσεις , θυμάμαι που εν μια νυκτί το Πλαίσιο έριξε το Nokia C06 απο 300 στα 180€. Ξεστόκαρε και την επόμενη φουρνιά την έδινε 280€... Λογικά κάπως έτσι θα γίνει και με το Samsung με αποτέλεσμα, η τιμή του στα φθηνότερα e-shops να διαμορφωθεί γύρω στα 480€ για αρκετό καιρό νομίζω. Τέλος προβλέπω πως η επόμενη "Ηρωική έξοδος του Πλαισίου" θα είναι το Nokia Ν8 με τιμή υπό των 300σίων...

Edited by mellodos
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει εξελιχθεί με αυτό τον τρόπο.

Πήρατε το κινητό στα 600 ευρώ για να το δοκιμάσετε πρώτοι;Λογικό δεν είναι να το πήρατε πιο ακριβά;Τώρα ο ανταγωνισμός από διπύρηνα είναι ο εξής,HTC Sensation στα 500 ευρώ με τους πιστούς υποστηρικτές αυτής της εταιρίας και το πιο οικονομικό LG O2X στα 350 ευρώ περίπου.Για να μην αφήσει χώρο για πωλήσεις σε αυτά τα 2 κινητά επιβαλλόταν μια τέτοια μείωση της τιμής.Όποιος ήθελε να το πάρει μόνο για να το έχει πρώτος στα χέρια του και να το πουλήσει σύντομα πραγματικά δεν με συγκινεί καθόλου.Και για όσους θέλουν να πιστεύουν ότι είναι το πρώτο κινητό που γίνεται αυτό,ας θυμηθούν πέρισι με το HTC Desire που από τα 500 ευρώ ο Γερμανός το κατέβασε στα 400 ευρώ,ακριβώς αντίστοιχη μείωση 20% στην τιμή που ίσχυε.

 

σωστη παρατηρηση:happy:

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα σε απογοητευσω αλλα υπερθερμανση δεν υπαρχει πια. Σε μενα ειχε τυχει συνολικα 2 φορες απο τοτε που το πηρα και με το τελευταιο update δεν υπαρχει αυτο.

 

Μπορεί σε εσένα να μην υπάρχει... αλλά γενικώς υπάρχει, ακόμα και στην 2.3.4.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

θα ξενερωνα απιστευτα.

ειδα σε πολλα ποστ να λετε οτι μεσα σε μια νυχτα επεσε η τιμη του.

δηλ τι επρεπε να κανουν. να πουν σε 1 εβδομαδα θα πεσει 120 ευρο?

και παλι αυτοι που θα το επερναν πριν την ανακοινωση θα αισθανονταν το ιδιο ξενερωμενοι, και οι ελληνικες εταιρειες δεν θα πουλαγαν ουτε 1 για μια εβδομαδα???

αυτες δεν αντεχουν ουτε ωρα να μην πουλανε θα το αφηναν 1 εβδομαδα να καθετε στα ραφια?

ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος σιγα μην σκεφτουν εμας οι εταιρειες.

οπως και να εχει δεν γινοταν να γινει διαφορετικα απο την στιγμη που αποφασισαν να το ριξουν.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

εστειλα e-mail στην samsung το οποιο το επισυναπτω παρακατω
Γεια σας απο τις 10 ιουνιου ειμαι κατοχος του galaxy s ii το οποιο αγορασα 599 ευρω απο καταστημα της wind. Σημερα διαπστωσα μετα λυπης μου οτι η τιμη εχει κατεβει στα 479 ευρω στα καταστηματα plaisio και getitnow.gr αυτο που ηθελα να ρωτησω εαν αυτη η πτωση τιμης 120 ευρω αποτελει καποιο μεμονωμενο περιστατικο η αποτελει γεγονος της τιμολογιακης πολιτικης της samsung εαν ισχυει το δευτερο θεωρω οτι αποτελει εμπαιγμο προς τους πελατες της εταιρειας προς τους πελαττες τις που πληρωσαν 599 ευρω και σε ενα μηνα χασανε 120 ευρω. Θεωρω οτι αυτο δεν τιμα ουτε το μεγεθος ουτε την ιστορια της samsung περιμενω μια απαντηση απο μερους σας
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί σε εσένα να μην υπάρχει... αλλά γενικώς υπάρχει, ακόμα και στην 2.3.4.

 

Τότε μάλλον έχω πάρει ειδική έκδοση.

Ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω τι κάνουν και έχουν προβλήματα...αν κάποιος περιμένει να έχει navigation gps 3g και φόρτιση μαζί και να μην ανεβάζει θερμοκρασία μου φαίνεται ουτοπικό. Και το desire τα ίδια έκανε. Αν τώρα ανεβάζουν θερμοκρασία με νορμάλ χρήση είναι προβληματικές συσκευές. Και να μη ξεχνάμε ότι μια custom rom μπορεί να μην είναι πάντα καλή, όχι βέβαια ότι και η μαμά rom είναι πάντα καλύτερη

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

Τότε μάλλον έχω πάρει ειδική έκδοση.

Ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω τι κάνουν και έχουν προβλήματα...αν κάποιος περιμένει να έχει navigation gps 3g και φόρτιση μαζί και να μην ανεβάζει θερμοκρασία μου φαίνεται ουτοπικό. Και το desire τα ίδια έκανε. Αν τώρα ανεβάζουν θερμοκρασία με νορμάλ χρήση είναι προβληματικές συσκευές. Και να μη ξεχνάμε ότι μια custom rom μπορεί να μην είναι πάντα καλή, όχι βέβαια ότι και η μαμά rom είναι πάντα καλύτερη

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Παιδια φιλικα παντα, μηπως ειστε λίγο offtopic? Λιγο μονο, οχι πολυ... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σε όλα ...γίνεται να το ρίξουν και άλλο; κανένα πρόβλημα...

Ήταν δικιά μου επιλογή να το πάρω μόλις βγήκε ..

Μακάρι να ακούμε τέτοια ευχάριστα κάθε μέρα ...

 

Πες τα χρυσοστομε!!!

 

μα ειναι δυνατον να φτηναινει μια συσκευη και να ακουμε γκρινια ρε μαμωτο?!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πες τα χρυσοστομε!!!

 

μα ειναι δυνατον να φτηναινει μια συσκευη και να ακουμε γκρινια ρε μαμωτο?!

 

μια ζωη μιζερος ο ελληνας...λες και με τα 120€ θα ειχε σωθει οικονομικα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Πες τα χρυσοστομε!!!

 

μα ειναι δυνατον να φτηναινει μια συσκευη και να ακουμε γκρινια ρε μαμωτο?!

 

Μάλλον δεν είναι σαφές ότι δεν πρόκειται για γκρίνια, μακάρι να το δώσουν και δωρεάν όλοι θα χαρούν, εκτός από αυτούς που τα "σκάσανε" βλακωδώς από ότι φαίνεται για να είναι early adopters ... για όλους τους υπόλοιπους ενθουσιασμός γιατί αυτό οδηγεί την αγορά χαμηλά και αναγκάζει και άλλους να κινηθούν ανάλογα, καθώς επίσης και ένα σοβαρό μήνυμα να μην αγοράζει κανείς Samsung πριν περάσουν οι λίγοι πρώτοι μήνες που "κορφολογάει την κρέμα" (skimming the cream στη γλώσσα του marketing).

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δε μου κανει ουτε κρυο ουτε ζεστη. Ηξερα οτι καποια στιγμη θα επεφτε, ισως οχι τοσο γρηγορα αλλα θα επεφτε. Αλλα απο τη στιγμη που δεν ειχα προβλημα να το αγορασω ακριβα δε με απασχολει. Δεν αγοραζω οτιδηποτε με τη λογικη να το πουλησω σε καλη τιμη και ειδικα να περιμενω ποτε θα πεσει η τιμη γτ ετσι γινεται φαυλος κυκλος. Για αυτους που εχουν μεγαλυτερη αναγκη τα χρηματα ειναι κοροιδια αυτο που εγινε για μενα οχι γτ ετσι ειναι η αγορα.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

[via]

Yes, we’ll be comparing the best screens in business. But it’s not even the beginning of what this is all about. There’s not just muscle being flexed here – it’s about ideology too. It’s open source Android against control freaks Apple, democracy against the royalty.

And technically, the Samsung Galaxy S is not alone in this fight. It’s backed by an army of overseas mercenaries, marching to take on the Apple phone on different markets: Samsung Vibrant, Samsung Captivate and the Epic 4G.

 

Το άρθρο αυτό εκφράζει μια εύστοχη παρομοίωση θέλοντας να συγκρίνει τις ιδεολογίες. Από τη μία "δημοκρατία" και από την άλλη το "βασιλικό αίμα". Είναι επόμενο λοιπόν το Iphone να μην χάνει εύκολα την αξία του ενώ το Galaxy να την χάνει.

Αν και εγώ μιλάω εκ του ασφαλούς, μιας και το αγόρασα από τη προσφορά γνωστού καταστήματος στα 500 ευρώ, τολμώ να πω ότι ακόμα και 600 να είχα δώσει δεν θα με πείραζε καθόλου.

Γιατί; Οι λόγοι είναι απλοί,

 

1. Δεν βρίσκω αρνητικό να πουλάνε κάτι - όχι με έκπτωση - αλλά πιο κοντά στην ρεαλιστική τιμή του.

 

2. Όσο περισσότερο πουλήσει τόσο πιο πρωτότυπα πράγματα θα δούμε από τους developers.

Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι ο βασιλιάς της μόντας είναι το Galaxy S(βλ πωλήσεις), θεωρώ δεδομένο ότι θα εκθρονιστεί από το S II, όχι σύντομα βέβαια.

 

 

Αρχικά κλείδωσα το θέμα, θεωρώντας πως ήταν αρκετό να αναφερθεί η προσφορά. Κατόπιν στο twitter εκφράστηκε έντονη δυσαρέκσεια με αυτή μου τη κίνηση και αποφάσισα να το ξεκλειδώσω. Αλλά θεωρώ ότι είναι πρακτικά αδύνατον να προστεθεί κάτι άλλο, μιας και όλες οι απόψεις εκφράστηκαν - μερικές με λάθος επιχειρήματα -. Οπότε... :lock:

 

 

 

υγ; Θεωρώ οξύμωρο το γεγονός ότι μιλάω για δημοκρατία και ταυτόχρονα το κλειδώνω.

Αν κάποιος έχει αντιρρήσεις ας μου στείλει Π.Μ. εδώ η στο twitter. Ευχαριστώ.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τόσο καιρό με cognition και πρόβλημα με θερμοκρασία ποτέ.. Σήμερα εγκαταστάθηκε το dungeon defenders και με μισή ωρίτσα παιξίματος έχουμε θερμοκρασία 51 βαθμών!!! Τι γίνεται??

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τόσο καιρό με cognition και πρόβλημα με θερμοκρασία ποτέ.. Σήμερα εγκαταστάθηκε το dungeon defenders και με μισή ωρίτσα παιξίματος έχουμε θερμοκρασία 51 βαθμών!!! Τι γίνεται??

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Εννοείς το dungeon defenders από τα samsung apps, σωστά; Κάντο απεγκατάσταση, η εφαρμογή είναι για τα μπάζα.(κακογραμμένη.)

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το dungeon defenders από τα samsung apps, σωστά; Κάντο απεγκατάσταση, η εφαρμογή είναι για τα μπάζα.(κακογραμμένη.)

 

 

Να σου πω την αλήθεια από το μάρκετ την κατέβασα και στην αρχή δεν έπαιζε καθόλου.. Διαβασα όμως ότι έγινε optimize για galaxy s2 και την ξαναεγκατέστησα.. Πάντως αν όντως είναι θεμα εφαρμογής πάει για απεγκατάσταση..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει κάποιο wigdet για να βλέπω τη θερμοκρασία?

εγω χρησιμοποιω το gauge battery widget.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορεί κάποιος να μου πει κάποιο wigdet για να βλέπω τη θερμοκρασία?

 

Για αυτό και όχι μόνο... system info widget.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά για τα Galaxy S series
  • This topic was unlocked and pinned
  • This topic was pinned, pinned, pinned and pinned
  • This topic was pinned, pinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...