Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους το άνοιξα και εγώ σήμερα μετά από την αγορά του στο Black Friday και το άγιο βασιλιατικο δώρο που μου έκανα. Χαράς στην υπομονή μου θα πείτε αλλά στήνουμε ολόκληρο σκηνικό για τα παιδιά άσε που δεν είχα και κανα σοβαρό παράπονο από το περσινό Χ που θα πάρει μάλλον ο αδελφός μου και δεν βιαζόταν.

 

Βέβαια το max έχει πια τις σωστές για εμένα διαστάσεις που μετά το 6s plus μου είχαν λείψει.

 

Ωστοσο η ανάλυση είναι πιο χοντροκομμένη. Θα έπρεπε να είχαν καλύτερη για το μέγεθος αυτό.

 

Επίσης ποιοτικά παρατηρώ μεγάλη πτώση για την apple.

Μετά τα σημάδια στα πλαϊνά γυαλιστερά του Χ που παρατήρησα παρότι εξαρχής φορούσε θήκη, το max σαν να είχε ένα σημαδακι στο κάτω μέρος μέρος της οθόνης εκεί που κάνει το δοντάκι πάνω από τη lighting. Δύσκολο να το έκανα εγώ όσο το ετοίμαζα συνδεδεμένο στο pc με τα backup και restore μιας και το διαπίστωσα όταν το έγδυσα τελείως για να του βάλω στο τέλος της διαδικασίας sim, tempered και θήκη. Μαλλον αν το είχα πάρει χθες θα το γύρναγα παρότι εννοείται το πήρα κανονικά σφραγισμένο από Γερμανό αλλά οκ δεν είναι τίποτα φοβερό. Στην αρχή νόμισα ότι είχε μείνει από την κόλλα της ζελατίνας υπολείμματα, αλλά δεν.

 

Επίσης πιέζοντας το κινητό μπροστά στο πάνω αριστερό μέρος της οθόνης για να φύγει μια φούσκαλα του tempered σαν να ακούγεται ένας μικρος ήχος σαν να παίζει ή τρίζει κάτι από μέσα.

Τι σκατα συναρμολογούν;

Κατά τα λοιπά επιτέλους βγήκε το iPhone στη σωστή διάσταση και με τη σωστή σε μέγεθος αλλά όχι σε ανάλυση οθόνη.

Απλά θεωρώ ότι ειλικρινά με τις τιμές το έχει ξεφτιλίσει η apple ενώ η ποιότητα χειροτερεύει συνεχώς.

Μιλάμε για απίστευτα λεφτά και ευτυχώς βόλευομαι με τα 64αρια γιατί δεν βάζω μέσα ταινίες ή μουσικές.

Μου έκαναν δώρο και ένα pocophone μέσα στις γιορτές και έχω πάθει πλάκα πως ένα τηλέφωνο με το 1/4 της τιμής αυτού στέκεται επάξια απέναντι του.

Κάπου πρέπει να επανεξετάσει τις τιμές τις η apple γιατί αυτή τη στιγμή πρακτικά πουλάει το λειτουργικο της και όχι ποιότητα συσκευής.

 

Καταρχήν πως άντεξες τόσο καιρό;

Σε ψυχολόγο έχεις πάει;

Δεύτερον εμένα με βολεύει η ανάλυση των iPhone παρά μερικών Android που τα δείχνει μικρά και δεν μπορείς με το ένα χέρι να κάνεις δουλειά

Τρίτον τι σχέση έχει το Poco με ένα iPhone X/xs; Το είχα πριν λίγο καιρό και ξέρω δεν λέω θεωρίες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Χαχα εγώ είχα για 3 εβδομάδες ένα Mi8 και δεν την πάλεψα.

Φαντάζομαι το Poco...

Γενικά πάντως το Max είναι όντως stretched out συσκευή. Γι’ αυτό και το iOS δεν είναι σωστα optimized.

Νομίζω πως το «σωστό» μέγεθος είναι το Xs ή το πολύ Xr.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχα εγώ είχα για 3 εβδομάδες ένα Mi8 και δεν την πάλεψα.

Φαντάζομαι το Poco...

Γενικά πάντως το Max είναι όντως stretched out συσκευή. Γι’ αυτό και το iOS δεν είναι σωστα optimized.

Νομίζω πως το «σωστό» μέγεθος είναι το Xs ή το πολύ Xr.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Το mi 8 έστω φαίνεται λίγο πιο ποιοτική συσκευή αν και είναι σχεδόν ολοιδια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σαν hardware ειναι καλό. Υποθέτω αρκετά καλύτερο απο poco.

Το software είναι για κλάματα. Εκεί πάσχουν όλοι και ειδικά οι Κινέζοι.

Σε καμία περίπτωση πάντως δεν συγκρίνεται με κανένα iPhone.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν πως άντεξες τόσο καιρό;

 

Σε ψυχολόγο έχεις πάει;

 

Δεύτερον εμένα με βολεύει η ανάλυση των iPhone παρά μερικών Android που τα δείχνει μικρά και δεν μπορείς με το ένα χέρι να κάνεις δουλειά

 

Τρίτον τι σχέση έχει το Poco με ένα iPhone X/xs; Το είχα πριν λίγο καιρό και ξέρω δεν λέω θεωρίες

Χα χα αυτό μου λένε και φίλοι. Απλά η αναβάθμιση έγινε για την οθόνη κυρίως και έχοντας το Χ δεν με πείραξε.

 

Η ανάλυση είναι όντως μικρή πάντως και δείχνει χοντρό κομμένο. Χάνει δηλαδή λίγο στην κυριλαδα που πρέπει να έχει ένα iPhone.

Ίσως τελικά το Χ είναι πιο ταιριαστό μέγεθος και ίσως δεν βιαστώ να το δώσω στον αδελφό. Αλλά γουστάρω οθοναρες.

Το ΧR καταρχήν το αποκλείω γιατί έχει μεγάλα bezels....

 

Η σύγκριση με το poco γίνεται επειδή τα δουλεύω ταυτόχρονα (με άλλα νούμερα αν και τώρα με την esim θα δοκιμάσω διπλό το iPhone) και προφανώς σχετίζεται με την τιμή της και τα όσα δίνει ως απόλυτο value for money χωρίς τόσες πια διαφορές πλην περίβληματος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σαν hardware ειναι καλό. Υποθέτω αρκετά καλύτερο απο poco.

Το software είναι για κλάματα. Εκεί πάσχουν όλοι και ειδικά οι Κινέζοι.

Σε καμία περίπτωση πάντως δεν συγκρίνεται με κανένα iPhone.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Δεν μπαίνει σύγκριση λογισμικού. Το ios με τη λειτουργικότητα και αμεσότητα του δεν έχει αντίπαλο.

Σαν hardware και αποτέλεσμα σε συνάρτηση με την τιμή γίνεται η αναφορά.

Το πρόβλημα με όλα τα Android είναι το ίδιο το android το οποίο χειροτερεύει με τις προσθήκες των μεγάλων εταιρειών. Μετά τη φόλα με το Galaxy s7 δεν θα ξαναεπαιρνα android μεγάλης εταιρείας. Πολύ καλύτερες υλοποιήσεις τα poco κλπ

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Σαν hardware ειναι καλό. Υποθέτω αρκετά καλύτερο απο poco.

Το software είναι για κλάματα. Εκεί πάσχουν όλοι και ειδικά οι Κινέζοι.

Σε καμία περίπτωση πάντως δεν συγκρίνεται με κανένα iPhone.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Σαν hardware έχει μόνο τον snap 845

Τίποτα άλλο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!!!

Ερώτηση υπάρχει κάποιο clear skin για την κάλυψη περιμετρικά της συσκευής;;

Γιατί ακούω ότι γρατσουνιέται με το παραμικρό!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Θα πω τον καημό μου άλλωστε αυτός είναι και ο λόγος που έφτιαξα προφίλ! Μπαίνω εδώ στο φόρουμ συχνά πυκνά για να διαβάζω πράγματα για το κινητό που θέλω να πάρω...στη προκειμένη περίπτωση ήμουν μεταξύ χς και χς μαχ. Έχω διαβάσει τόσες σελίδες και το κυρίως θέμα είναι η τιμή και τα pocophone και xiaomi κτλ. Απ τη στιγμή που τα υπόλοιπα έχουν 1000+ ευρώ όλες οι εταιρείες χορεύουν σ αυτούς τους ρυθμούς ,οκ δεν αξίζει τόσα χρήματα κανένα τηλ αλλά ποιος ο λόγος να συζητάμε για την τιμή και το ποσο ακριβώς είναι;;;;;;! Δηλαδή έλεος....μη με παρεξηγείτε απλά σκέφτομαι δυνατά. Καλή συνέχεια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Θα πω τον καημό μου άλλωστε αυτός είναι και ο λόγος που έφτιαξα προφίλ! Μπαίνω εδώ στο φόρουμ συχνά πυκνά για να διαβάζω πράγματα για το κινητό που θέλω να πάρω...στη προκειμένη περίπτωση ήμουν μεταξύ χς και χς μαχ. Έχω διαβάσει τόσες σελίδες και το κυρίως θέμα είναι η τιμή και τα pocophone και xiaomi κτλ. Απ τη στιγμή που τα υπόλοιπα έχουν 1000+ ευρώ όλες οι εταιρείες χορεύουν σ αυτούς τους ρυθμούς ,οκ δεν αξίζει τόσα χρήματα κανένα τηλ αλλά ποιος ο λόγος να συζητάμε για την τιμή και το ποσο ακριβώς είναι;;;;;;! Δηλαδή έλεος....μη με παρεξηγείτε απλά σκέφτομαι δυνατά. Καλή συνέχεια

 

Ελεύθερη αγορά έχεις. Έχεις τα παίρνεις, δεν έχεις δεν το παίρνεις ή κινείσαι αλλού.

Έχεις παίρνεις Mercedes A class την καινούργια, δεν έχεις πας σε Toyota Yaris, έχεις λεφτά νοικιάζεις στην Πυλαία, δεν έχεις πας στο Ελευθέριο-Κορδελιο, έχεις παίρνεις diesel παντελονάκι, δεν έχεις πας σε pull and bear. Η ποιότητα πάντα διαφέρει μέσα σε αυτό μπαίνει και η αισχροκέρδεια μέχρι ένα σημείο . Βέβαια το πλαστικό pocophone όταν τιμολογείται στα 350 ευρώ δεν μπορεί να είναι το ίδιο με ένα που κοστίζει 1400 και είναι κατασκευασμένο από χειρουργικό ατσάλι. Θες να στο πω αλλιώς? Huawei οι συσκευές της κόστιζαν κάποτε 400 ευρώ μόλις απογείωσε την ποιότητα, απογειώθηκαν τελείως και οι τιμές τους.

 

Είναι πολλά τα 1400? Ναι είναι πολλά. Δεν μπορείς να αγοράσεις? Μαζεύεις και κανεις σκιπ στο επόμενο ή στο μεθεπόμενο μοντέλο . Όπως κάνω και εγώ και άλλοι εκατομμύρια χρήστες. Εγώ από το 6 πήγα στο 8. Πέρασαν 2 μοντέλα πριν αναβαθμίσω. Θέλω να αναβαθμισω αλλά μπορώ να περιμένω σίγουρα ένα ακόμα iPhone να εμφανιστεί όποτε πάω ή για το μοντέλο του 19 ή του 20. Έτσι η αλμυρή τιμή του iPhone δεν με χαλάει γιατί αντί να αλλάζω συσκευή κάθε χρόνο αλλάζω μπαταρία στους επισήμους και αποταμιεύω.

Link to comment
Share on other sites

Ελεύθερη αγορά έχεις. Έχεις τα παίρνεις, δεν έχεις δεν το παίρνεις ή κινείσαι αλλού.

Έχεις παίρνεις Mercedes A class την καινούργια, δεν έχεις πας σε Toyota Yaris, έχεις λεφτά νοικιάζεις στην Πυλαία, δεν έχεις πας στο Ελευθέριο-Κορδελιο, έχεις παίρνεις diesel παντελονάκι, δεν έχεις πας σε pull and bear. Η ποιότητα πάντα διαφέρει μέσα σε αυτό μπαίνει και η αισχροκέρδεια μέχρι ένα σημείο . Βέβαια το πλαστικό pocophone όταν τιμολογείται στα 350 ευρώ δεν μπορεί να είναι το ίδιο με ένα που κοστίζει 1400 και είναι κατασκευασμένο από χειρουργικό ατσάλι. Θες να στο πω αλλιώς? Huawei οι συσκευές της κόστιζαν κάποτε 400 ευρώ μόλις απογείωσε την ποιότητα, απογειώθηκαν τελείως και οι τιμές τους.

 

Είναι πολλά τα 1400? Ναι είναι πολλά. Δεν μπορείς να αγοράσεις? Μαζεύεις και κανεις σκιπ στο επόμενο ή στο μεθεπόμενο μοντέλο . Όπως κάνω και εγώ και άλλοι εκατομμύρια χρήστες. Εγώ από το 6 πήγα στο 8. Πέρασαν 2 μοντέλα πριν αναβαθμίσω. Θέλω να αναβαθμισω αλλά μπορώ να περιμένω σίγουρα ένα ακόμα iPhone να εμφανιστεί όποτε πάω ή για το μοντέλο του 19 ή του 20. Έτσι η αλμυρή τιμή του iPhone δεν με χαλάει γιατί αντί να αλλάζω συσκευή κάθε χρόνο αλλάζω μπαταρία στους επισήμους και αποταμιεύω.

Συμφωνώ σε όλα :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ελεύθερη αγορά έχεις. Έχεις τα παίρνεις, δεν έχεις δεν το παίρνεις ή κινείσαι αλλού.

Έχεις παίρνεις Mercedes A class την καινούργια, δεν έχεις πας σε Toyota Yaris, έχεις λεφτά νοικιάζεις στην Πυλαία, δεν έχεις πας στο Ελευθέριο-Κορδελιο, έχεις παίρνεις diesel παντελονάκι, δεν έχεις πας σε pull and bear. Η ποιότητα πάντα διαφέρει μέσα σε αυτό μπαίνει και η αισχροκέρδεια μέχρι ένα σημείο . Βέβαια το πλαστικό pocophone όταν τιμολογείται στα 350 ευρώ δεν μπορεί να είναι το ίδιο με ένα που κοστίζει 1400 και είναι κατασκευασμένο από χειρουργικό ατσάλι. Θες να στο πω αλλιώς? Huawei οι συσκευές της κόστιζαν κάποτε 400 ευρώ μόλις απογείωσε την ποιότητα, απογειώθηκαν τελείως και οι τιμές τους.

 

Είναι πολλά τα 1400? Ναι είναι πολλά. Δεν μπορείς να αγοράσεις? Μαζεύεις και κανεις σκιπ στο επόμενο ή στο μεθεπόμενο μοντέλο . Όπως κάνω και εγώ και άλλοι εκατομμύρια χρήστες. Εγώ από το 6 πήγα στο 8. Πέρασαν 2 μοντέλα πριν αναβαθμίσω. Θέλω να αναβαθμισω αλλά μπορώ να περιμένω σίγουρα ένα ακόμα iPhone να εμφανιστεί όποτε πάω ή για το μοντέλο του 19 ή του 20. Έτσι η αλμυρή τιμή του iPhone δεν με χαλάει γιατί αντί να αλλάζω συσκευή κάθε χρόνο αλλάζω μπαταρία στους επισήμους και αποταμιεύω.

 

Αν και ξεφεύγουμε από τα της συσκευής του θέματος, συντάσσομαι απόλυτα όσον αφορά τη συγκεκριμένη τοποθέτηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελεύθερη αγορά έχεις. Έχεις τα παίρνεις, δεν έχεις δεν το παίρνεις ή κινείσαι αλλού.

Έχεις παίρνεις Mercedes A class την καινούργια, δεν έχεις πας σε Toyota Yaris, έχεις λεφτά νοικιάζεις στην Πυλαία, δεν έχεις πας στο Ελευθέριο-Κορδελιο, έχεις παίρνεις diesel παντελονάκι, δεν έχεις πας σε pull and bear. Η ποιότητα πάντα διαφέρει μέσα σε αυτό μπαίνει και η αισχροκέρδεια μέχρι ένα σημείο . Βέβαια το πλαστικό pocophone όταν τιμολογείται στα 350 ευρώ δεν μπορεί να είναι το ίδιο με ένα που κοστίζει 1400 και είναι κατασκευασμένο από χειρουργικό ατσάλι. Θες να στο πω αλλιώς? Huawei οι συσκευές της κόστιζαν κάποτε 400 ευρώ μόλις απογείωσε την ποιότητα, απογειώθηκαν τελείως και οι τιμές τους.

 

Είναι πολλά τα 1400? Ναι είναι πολλά. Δεν μπορείς να αγοράσεις? Μαζεύεις και κανεις σκιπ στο επόμενο ή στο μεθεπόμενο μοντέλο . Όπως κάνω και εγώ και άλλοι εκατομμύρια χρήστες. Εγώ από το 6 πήγα στο 8. Πέρασαν 2 μοντέλα πριν αναβαθμίσω. Θέλω να αναβαθμισω αλλά μπορώ να περιμένω σίγουρα ένα ακόμα iPhone να εμφανιστεί όποτε πάω ή για το μοντέλο του 19 ή του 20. Έτσι η αλμυρή τιμή του iPhone δεν με χαλάει γιατί αντί να αλλάζω συσκευή κάθε χρόνο αλλάζω μπαταρία στους επισήμους και αποταμιεύω.

 

Δεν λέμε κάτι διαφορετικό. Αλλά δεν το έγραψα για το αν αξίζει η όχι..αλλά για το ότι ασχολούμαστε με την τιμή . Τεσπα

Link to comment
Share on other sites

Ελεύθερη αγορά έχεις. Έχεις τα παίρνεις, δεν έχεις δεν το παίρνεις ή κινείσαι αλλού.

 

Έχεις παίρνεις Mercedes A class την καινούργια, δεν έχεις πας σε Toyota Yaris, έχεις λεφτά νοικιάζεις στην Πυλαία, δεν έχεις πας στο Ελευθέριο-Κορδελιο, έχεις παίρνεις diesel παντελονάκι, δεν έχεις πας σε pull and bear. Η ποιότητα πάντα διαφέρει μέσα σε αυτό μπαίνει και η αισχροκέρδεια μέχρι ένα σημείο . Βέβαια το πλαστικό pocophone όταν τιμολογείται στα 350 ευρώ δεν μπορεί να είναι το ίδιο με ένα που κοστίζει 1400 και είναι κατασκευασμένο από χειρουργικό ατσάλι. Θες να στο πω αλλιώς? Huawei οι συσκευές της κόστιζαν κάποτε 400 ευρώ μόλις απογείωσε την ποιότητα, απογειώθηκαν τελείως και οι τιμές τους.

 

 

 

Είναι πολλά τα 1400? Ναι είναι πολλά. Δεν μπορείς να αγοράσεις? Μαζεύεις και κανεις σκιπ στο επόμενο ή στο μεθεπόμενο μοντέλο . Όπως κάνω και εγώ και άλλοι εκατομμύρια χρήστες. Εγώ από το 6 πήγα στο 8. Πέρασαν 2 μοντέλα πριν αναβαθμίσω. Θέλω να αναβαθμισω αλλά μπορώ να περιμένω σίγουρα ένα ακόμα iPhone να εμφανιστεί όποτε πάω ή για το μοντέλο του 19 ή του 20. Έτσι η αλμυρή τιμή του iPhone δεν με χαλάει γιατί αντί να αλλάζω συσκευή κάθε χρόνο αλλάζω μπαταρία στους επισήμους και αποταμιεύω.

 

 

 

Καλά οκ μην τα ισοπεδώνουμε κιόλας.

Η ποιότητα της apple έχει πέσει κατακόρυφα.

Προφανώς και δεν τα αξίζει ούτε αυτό ούτε άλλο τηλέφωνο τα 1400 ευρώ όσο εύκολα ή δύσκολα τα βγάζει κάποιος.

Ειδικά σε σύγκριση με το παρελθόν και την ποιότητα που είχαν οι συσκευές της.

Και εγώ που έχω πάρει 6, 6s (απλο και plus), 7 και πέρυσι Χ και από tablet έχω μόνο iPad (mini 4 και pro 12,9 πέραν όσων άλλων έχουν περάσει από τα χέρια μου) και τα σκάω κάθε χρόνο μπορώ και τα σκάω αλλά βλέπω ότι έτσι την κακομαθαίνω την εταιρεία.

Τουλάχιστον αγοράζεις το καλύτερο λειτουργικό για φυσιολογική χρήση και τελείωσες.

Συγκρίσεις με άλλες συσκευές γίνονται μόνο για να καταδείξουν τάξεις μεγεθών και να ενισχύσουν το επιχείρημα ότι η εταιρία αισχροκερδει.

Ειλικρινά να το βράσω το χειρουργικό μέταλλο αν γρατσουναει πανεύκολα μέσα σε θήκη. Φίσκα το you tube με βίντεο πως να γυαλισεις το bezel με μπρασο λες και είναι μπακιρι.

Προφανώς και θα πάρεις ποιότητα και αξιοπιστία λογισμικού αλλά όχι γυφτιες γιατί ναι μεν συνήθως ότι πληρώσεις παίρνεις αλλά όχι πάντα.

 

Και για να γυρίσουμε on topic το μεγάφωνο του max πως σας φαίνεται σε ανοιχτή ακρόαση ; Έχω την αίσθηση ότι δεν είναι ιδιαίτερα δυνατό.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό ,δεν έχω κάποιο πρόβλημα σε ανοιχτή ακρόαση ,ούτε με το χ είχα. Καλά και πέρυσι με τα silver είχε κάποια θέματα που έφευγε το χρωμα. Η οθόνη του είναι απόλαυση πάντως ,το ίδιο σούπερ βρίσκω και του χρ βέβαια δε φαίνονται μεγάλες διάφορες στο μάτι. Αν πιάσουμε το τι δε μας αρέσει θα ήθελα λίγο μικρότερη εγκοπή να φαίνονται κάποια πράγματα παραπάνω . Κατά τ αλλά σούπερ
Link to comment
Share on other sites

Μου φάνηκε ένα κλικ πιο δυνατό από το 8 plus.

Γρατζουνιές όμως δεν έχω δει στο πλαίσιο του.

Αυτό που δεν μου αρέσει καθόλου είναι το γυαλί στην πλάτη όμως, ενδεχόμενος λόγο του ότι έσπασε το γυαλί στην πλάτη του 8+ μου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Το x είχε θέμα με τις γρατζουνιές και όχι το Xs. Το x ήταν αλουμίνιο και για αυτό χάραζε, το xs surgical stainless steel

 

 

 

Και το Χ έχει πλαίσιο από ανοξείδωτο ατσάλι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Το x είχε θέμα με τις γρατζουνιές και όχι το Xs. Το x ήταν αλουμίνιο και για αυτό χάραζε, το xs surgical stainless steel

Νομίζω ότι και το Χ ήταν κατασκευσμένο από stainless steel

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στα προηγούμενα iPhone πριν του Χ που ήταν κατασκευσμένα από αλουμίνιο, κάποιες παρτίδες από το μαύρο είχαν πρόβλημα και όχι τα silver που ήταν brushed aluminum

Edited by eleco
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχετε θέμα με τα drop calls και δεδομένα;Διαβάζω ότι τελικά του 12.1.2 είναι το θέμα γιατί το έχουν πάθει και παλαιότερες συσκευές που αναβάθμισαν οι κάτοχοι.

 

Στην αρχή είχε ακουστεί ότι φταίει το νέο chip της Intel που χρησιμοποιεί στα καινούρια XR,XS & XS MAX τελικά τι ισχύει το έχετε ψάξει περεταίρω γιατί με ενδιαφέρει το Xs Max και έχω Cosmote σαν κύριο νούμερο.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Drop calls δεν έχω αλλα νομίζω πως παντού έχω λιγότερο σήμα σε σχέση με το 8+

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Μου εκανε σημαδι,ψιλοραγισμα δηλαδη στο πισω τζαμι της καμερας χωρις να μου πεσει.Εγινε σε αλλον?Στο ιντερνετ διαβασα οτι υπαρχει θεμα.Ξερει κανεις κατι?
Link to comment
Share on other sites

Έριξε την ποιότητα η apple?

Ποτε έγινε αυτό;

Στολίδι είναι το iPhone X όπως και τα προηγούμενα

Το μόνο έτσι κάπως φθηνό ήταν τα 2g/3g/3GS

Από όλα τα επόμενα έχει ανεβεί η ποιότητα κατακόρυφα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...