Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε αφού το γράφουν... έτσι θα είναι.

για να το λες.......καποια ουσιαστικη απαντηση σε αυτο που ρωτησα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

  • Administrators
για να το λες.......καποια ουσιαστικη απαντηση σε αυτο που ρωτησα;

 

Έχοντας αγοράσει αρκετά προϊόντα από Amazon, μπορώ να πω ότι τα reviews των εκεί χρηστών ανταποκρίνονται πολύ στην πραγματικότητα και μπορείς να βγάλεις άκρη για το τι "παίζει" με το εκάστοτε προϊόν. Αν εσένα δεν σου φαίνεται αυτό σαν ουσιαστική απάντηση, τι να πω...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας αγοράσει αρκετά προϊόντα από Amazon, μπορώ να πω ότι τα reviews των εκεί χρηστών ανταποκρίνονται πολύ στην πραγματικότητα και μπορείς να βγάλεις άκρη για το τι "παίζει" με το εκάστοτε προϊόν. Αν εσένα δεν σου φαίνεται αυτό σαν ουσιαστική απάντηση, τι να πω...

 

την amazon την εφερα σαν παραδειγμα.........περιμενω μια απαντηση καποιου χρηστη τυπου " ναι αγορασα αυτο το privacy screen protector της ταδε εταιρειας και μου λειτουργει το fingerprint scanner".....δεν ειναι απαραιτητο να ειναι αγορασμενο απο την amazon..........υπαρχουν και privacy screen protector και εκτος amazon.........πιο ξεκαθαρος δεν μπορω να γινω......

Edited by paliopaido86
Link to comment
Share on other sites

την amazon την εφερα σαν παραδειγμα.........περιμενω μια απαντηση καποιου χρηστη τυπου " ναι αγορασα αυτο το privacy screen protector της ταδε εταιρειας και μου λειτουργει το fingerprint scanner".....δεν ειναι απαραιτητο να ειναι αγορασμενο απο την amazon..........υπαρχουν και privacy screen protector και εκτος amazon.........πιο ξεκαθαρος δεν μπορω να γινω......

 

Αγόρασα αυτό το οποίο κάθισε πολύ ωραία. Δεν έχει πρόβλημα με θήκες, γνήσιες και μη. Είναι τόσο καλό που περιμένω, να πάθει κάτι, για να φορέσω τα rhinoshield που τα έχω και κάθονται, γιατί έφτασαν αργότερα από αυτό, και πρόλαβα να το φορέσω...

 

Ειρήνη ημίν...

Link to comment
Share on other sites

Αγοραστε μόνο το γνήσιο τζαμακι. Μην πετάτε τα λεφτά σας δεξιά και αριστερά.

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αγοραστε μόνο το γνήσιο τζαμακι. Μην πετάτε τα λεφτά σας δεξιά και αριστερά.

 

συμφωνω απλα δεν βγαζει η oneplus privacy screen protector......

Link to comment
Share on other sites

Αγοραστε μόνο το γνήσιο τζαμακι. Μην πετάτε τα λεφτά σας δεξιά και αριστερά.

 

Εγώ ένα που έχω spigen, μια χαρά κάθεται.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα που έχω spigen, μια χαρά κάθεται.
Και εγώ αυτό έχω και είναι εξαιρετικό

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια... SOS.. SOS...SOS

 

Εγω μεγαλω προβλημα

 

Ειχα καπια σημειωση στο κινητο (Σημειωσεις)και στο προχειρο(εκει που κανουμε copy)... Καταλαθος εχω σβησει τι ειχα στις Σημειωσεις και τωρα δεν μπορω να το βρω... Επειδη το κινητο μας μονο μια φορα κανει copy. Επειδη εκανα κατι αλλο copy αυτο θελω χαθηκε... Και απο τις Σημειωσεις και εκει που κανουμε copy... Ειπαρχει τροπος να το ανακτησω ... Ευχαρστω εκτον προτερον

Link to comment
Share on other sites

Παιδια... SOS.. SOS...SOS

 

 

 

Εγω μεγαλω προβλημα

 

 

 

Ειχα καπια σημειωση στο κινητο (Σημειωσεις)και στο προχειρο(εκει που κανουμε copy)... Καταλαθος εχω σβησει τι ειχα στις Σημειωσεις και τωρα δεν μπορω να το βρω... Επειδη το κινητο μας μονο μια φορα κανει copy. Επειδη εκανα κατι αλλο copy αυτο θελω χαθηκε... Και απο τις Σημειωσεις και εκει που κανουμε copy... Ειπαρχει τροπος να το ανακτησω ... Ευχαρστω εκτον προτερον

Κατέβασε μια εφαρμογή clipboard από play store μήπως είναι ακόμη στη μνήμη το copy που έκανες
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να κάνει το δακτυλικό αποτύπωμα σφαίρα, υπάρχει λύση χωρίς root με ρύθμιση από εφαρμογή και αλλαγή του animation σε maclaren, συγκλονιστική η διαφορά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για τον φίλο σε προηγούμενα ποστ που ρωτούσε για τον codec AAC.

 

Ακούω ώρα μουσική και η ρύθμιση έχει παραμείνει σε AAC, χωρίς μάλιστα να πειράξω τίποτα. Πριν σε παιχνίδι για παράδειγμα, ήταν auto.2d5133252249df1c3e0614880fd33285.jpg27ddc83f0b9f7ccaf444d0034d177f19.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όποιος θέλει να κάνει το δακτυλικό αποτύπωμα σφαίρα, υπάρχει λύση χωρίς root με ρύθμιση από εφαρμογή και αλλαγή του animation σε maclaren, συγκλονιστική η διαφορά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δώσε περισσότερες πληροφορίες.

 

Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου, αλλά όποτε μου ζητήθηκε δαχτυλικό αποτύπωμα μέσα σε εφαρμογή, άνοιξε πολύ πολύ πιο γρήγορα από ότι στην αρχική οθόνη.

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να κάνει το δακτυλικό αποτύπωμα σφαίρα, υπάρχει λύση χωρίς root με ρύθμιση από εφαρμογή και αλλαγή του animation σε maclaren, συγκλονιστική η διαφορά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το δαχτυλικό του McLaren μπορείς να το βάλεις και χωρίς root. Προσωπικά που το έχω, πιο πολύ στο μάτι φαίνεται πιο γρήγορο παρά ότι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή είναι από το play store,setting database editor

 

Την ανοίγεται και θα βρείτε op_custom_unlock_animation_style

 

Εκεί μέσα στο edit value βάζουμε τον αριθμό 3 αντί για μηδέν που έχει

 

Περιμένω την γνώμη σας

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το δαχτυλικό του McLaren μπορείς να το βάλεις και χωρίς root. Προσωπικά που το έχω, πιο πολύ στο μάτι φαίνεται πιο γρήγορο παρά ότι είναι.
Δεν έγραψα για root,δική μου γνώμη ότι η διαφορά είναι τεράστια και νομίζω όχι μόνο δική μου,από ότι διάβασα βοηθάει πιο πολύ ο φωτισμός του McLaren για να διαβάσει πιο γρήγορα ο οπτικός σαρωτής το δάκτυλο μας,επίσης πολύ σημαντικό είναι ότι από την ώρα που το έβαλα δεν έχω ούτε μια αποτυχία αναγνώρισης

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωπ έχεις δίκιο, my bad για το root. Δεν ξέρω, εμένα μου φαίνεται ίδιο σε ταχύτητα και το χρησιμοποιώ πάνω από μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Έχει ξανά αναφερθεί σε προηγουμενα ποστ το McLaren. Κάποιοι γράφουν οτι ειναι πιο γρήγορο , ενώ κάποιοι άλλοι λένε ότι ότι είναι ιδέα μας. Ότι βολεύει τον καθένα! Προσωπικά το είχα για κάνα μήνα. Μια χαρά ήταν ! Τώρα το ξανά άλλαξα γιατί το βαρέθηκα.
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι φοβερή σε απόδοση μπαταρίας

Είμαι με beta 694751ddcafcdddf7b5f98c57dc8335fb.jpg3501a488a4e5ee6a5f7cb08c4e0b8de1.jpg8c2781e086e07406124e7caeb39fc0e9.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδή στο xda κλασσικά είναι χάος για να ψάξεις. Καλύτερη Gcam και ένα αρχείο xml για να περάσουμε έχει κάποιος?

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για τον φίλο σε προηγούμενα ποστ που ρωτούσε για τον codec AAC.

 

Ακούω ώρα μουσική και η ρύθμιση έχει παραμείνει σε AAC, χωρίς μάλιστα να πειράξω τίποτα. Πριν σε παιχνίδι για παράδειγμα, ήταν auto.

 

Τελικά πήρα ακουστικά που υποστηρίζουν και AAC και APTX. Οπότε αναγνωρίζονται αυτόματα σε APTX HD. Ευχαριστώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια επειδή στο xda κλασσικά είναι χάος για να ψάξεις. Καλύτερη Gcam και ένα αρχείο xml για να περάσουμε έχει κάποιος?

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

 

Πάρε από εδώ https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-arnova8G2/

 

Μπήκα τώρα για να σου δώσω το link και είδα πως βγήκε καινούργια έκδοση προχθές.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...