Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από σήμερα κ γω στη παρέα σας.. Την αναβάθμιση τι λέτε την κάνουμε; η το αφήνω ως έχει να δω κ πως είναι που θα δουλεύει κ κομπλέ; γιατί διάβασα πολλά από αγανακτισμενους φίλους εδώ αλλά λογικά θα λυθικαν τα bugs

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλορίζικο!

 

Εγώ δεν ειχα κάποιο θεμα με την αναβάθμιση ουτε ο φίλος μου με το 46αρι

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αναβάθμιση. Δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα με την αναβάθμιση. Καλή προσθήκη αυτό με την κάμερα αν κ χάνουν λίγο νομίζω οι φώτο σε ανάλυση.. Ο χειρισμός μαθαίνεται

Κ είναι βούτυρο. Αν κ μαρεσει να είναι αναμμένος ο φωτισμός δεν βλέπω να τον αφήνω έτσι γιατί φοβαμαι δεν θα βγάζω ούτε 2 μέρες. Μουσική κ κλήσεις πολύ καλό αποτέλεσμα εικόνες που περνάς οκ φυσιολογικά δείχνουν.. Έχετε να προτείνετε εφαρμογές;

Η σαμι είναι απαράδεκτη ακόμα κ στο θέμα της bixby που δεν έχει ελληνικά στο κινητό

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αναβάθμιση. Δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα με την αναβάθμιση. Καλή προσθήκη αυτό με την κάμερα αν κ χάνουν λίγο νομίζω οι φώτο σε ανάλυση.. Ο χειρισμός μαθαίνεται

Κ είναι βούτυρο. Αν κ μαρεσει να είναι αναμμένος ο φωτισμός δεν βλέπω να τον αφήνω έτσι γιατί φοβαμαι δεν θα βγάζω ούτε 2 μέρες. Μουσική κ κλήσεις πολύ καλό αποτέλεσμα εικόνες που περνάς οκ φυσιολογικά δείχνουν.. Έχετε να προτείνετε εφαρμογές;

Η σαμι είναι απαράδεκτη ακόμα κ στο θέμα της bixby που δεν έχει ελληνικά στο κινητό

 

Καλημέρα, Δεν κατάλαβα για την κάμερα που αναφέρεις... τι έχουν προσθέσει;

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει απτό ρολόι την camera one κ βγάζεις φώτο από απόσταση μέσω του ρολογιού

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μου μέτρησε κ της νύχτας τον ύπνο κ κοιμήθηκα ξανά στις 11 για λίγο.. Δεν θυμαμαι άλλο να το έκανε αυτό απτά xiaomi που είχα να μετράει κ προς το μεσημέρι Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κύριοι!! να σας κάνω μια ερώτηση παρακαλώ, δεν μπορείς να έχεις το ρόλοι σε δυο συσκευές;; όχι ταυτόχρονα, το έχω συνδέσει σε ένα note 9, και όταν πάω να το συνδέσω σε άλλη συσκευή μου ζητάαει να κάνω reset, τι παίζει;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κύριοι!! να σας κάνω μια ερώτηση παρακαλώ, δεν μπορείς να έχεις το ρόλοι σε δυο συσκευές;; όχι ταυτόχρονα, το έχω συνδέσει σε ένα note 9, και όταν πάω να το συνδέσω σε άλλη συσκευή μου ζητάαει να κάνω reset, τι παίζει;;;

 

Όταν συνδέεται πρώτη φορά σε ένα τηλέφωνο, κατεβάζει τον τηλεφωνικό κατάλογο, ημερολόγιο, ίσως και άλλα. Με επιφύλαξη νομίζω πως δεν γίνεται στο Tizen λειτουργικό του ρολογιού.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Με το Spotify μπορεί να μ πει κάποιος τι παίζει; οκ υπάρχει και η συνδρομή για όποιον θέλει. Αφού υπάρχει το you tube να ακούς εκεί αν θες τα πάντα κ με απόκρυψη. Το κατέβασα στο κινητό κ στο ρολόι την free έκδοση οκ παίζει τραγούδια διάφορα μέσα ανακατεμένα κ μη... Με το ρολόι πως μπορούμε να ακούσουμε Spotify? Η μόνο για χειρισμό στο κινητό κάνει; τη bixby δεν την έχω ενεργοποιήσει αλλά βλέπω κάτι τρώει κ αυτή από μπαταρία. Καλά το a health Το κοίταξα κ είχε 13% χρήση. Που γράφει πόσες ώρες ή μέρες έχουμε απτή πλήρη φόρτιση; στην εφαρμογή μέσα αριστερά γράφει πόσο είναι απτή πλήρη φόρτιση; υπάρχει να παίζει ράδιο έστω κ με αγορά εφαρμογής; η gear κάμερα αξίζει; κατέβασα την camera one οκ νομίζω δουλεύει. Ευχαριστώ προκαταβολικά. Δώστε τιπς για την μπαταρία αν γίνεται

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το Spotify σε εμένα που είμαι premium user και έχω το lte watch μπορεί και συνδέεται και παίζει τις playlists που έχω, επίσης έχει πολύ καλή φωνητική αναζήτηση τραγουδιών και μπορείς να αποθηκεύσεις κομμάτια και στο ρολόι αλλά έχει πολύ μικρή μνήμη. Μπορείς να ακούς από το ηχείο του ρολογιού , μέσω ακουστικών ή και από το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το spotify τις τελευταίες ημέρες μου έκανε τρελλή κατανάλωση μπαταρίας στο ρολόι. Μερικές φορές το κάνει και στο smartphone. Σήμερα έφαγε ξήλωμα από το ρολόι, ούτως ή άλλως αν ξεκινήσω να ακούω κάτι με spotify από το τηλέφωνο πάλι θα μπορώ να χειρίζομαι και να βλέπω τα βασικά και από το ρολόι.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν έκανε ποτέ τίποτα περίεργο (Premium λογαριασμός) και είναι μόνιμα συνδεδεμένο από το πρωί.

Το δουλεύω εδώ και μήνες σαν remote, όχι standalone και πάντα με bt ακουστικά.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν έκανε ποτέ τίποτα περίεργο (Premium λογαριασμός) και είναι μόνιμα συνδεδεμένο από το πρωί.

Το δουλεύω εδώ και μήνες σαν remote, όχι standalone και πάντα με bt ακουστικά.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Στο smartphone σου κάνει περιεργα; Εγώ μέχρι πρόσφατα ήμουν premium και έβλεπα στο smartphone κάθε τόσο περίεργες συμπεριφορές.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο s8+ από την ώρα που πήρε Pie, είχα θέματα με την "Βιβλιοθήκη" γενικότερα. Πολλά και διάφορα bug και σκαλωματα.

Με το note 9 από την άλλη, δουλεύει άψογα από την πρώτη μέρα.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο s8+ από την ώρα που πήρε Pie, είχα θέματα με την "Βιβλιοθήκη" γενικότερα. Πολλά και διάφορα bug και σκαλωματα.

Με το note 9 από την άλλη, δουλεύει άψογα από την πρώτη μέρα.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Και εγώ note 9 έχω, γενικά την χρησιμοποιώ χρονιά την εφαρομη, αυτό που παρατηρώ είναι ότι έχει περιόδους απροβλημάτιστες λειτουργίας και περιόδους με διαφορά περίεργα, π.χ. τώρα τελευταία την έχει πιάσει και ενώ παίζει μουσική στον υπολογιστή κάνω pause και όταν πατήσω play μερικές φορές ξεκινάει να παίζει από το τηλέφωνο. Επίσης πολύ συχνά ενώ παίζεις μουσική από κάποια άλλη συσκευή η εφαρμογή στο τηλέφωνο δημιουργεί battery drain...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ίσως ήμουν τυχερός και δεν έτυχε να δω battery drain ακόμα.

Αυτό που περιγράφεις πάντως, έχει τύχει κάποιες φορές.

Δηλαδή να παίζει από το κινητό αντί για το google home ενώ λέει ότι συνδέθηκε.

Σε αυτή την περίπτωση, το μόνο που θυμάμαι να έφτιαχνε το πρόβλημα ήταν restart στο router.

Δεν ξέρω βέβαια αν σε αυτή την περίπτωση έφταιγε ότι έχω πολλές συσκευές για αναπαραγωγή μέσων στο σπίτι.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν σταματήσω τη μέτρηση rem θα σταματήσει να μ δείχνει μόνο για τον βαθύ ύπνο η δεν θα μ μετράει καθόλου τον ύπνο;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σταμάτησε να δουλεύει η αφή... Αναγκαστική επανεκκίνηση... Ελπίζω Ναμη ξαναγίνει γιατί είναι κακό σημάδι..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σταμάτησε να δουλεύει η αφή... Αναγκαστική επανεκκίνηση... Ελπίζω Ναμη ξαναγίνει γιατί είναι κακό σημάδι..

 

Μήπως σου κλείδωσε τίποτα ?έχει κάτι ρυθμίσεις για κλείδωμα αφής.. Δε μου το είχε κάνει ποτέ εμένα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου κλείδωσε τίποτα ?έχει κάτι ρυθμίσεις για κλείδωμα αφής.. Δε μου το είχε κάνει ποτέ εμένα

 

 

Δύσκολο να ήταν από ρύθμιση γιατί έστρωσε με την επανεκκίνηση. Κ δεν το πείραξα κιόλας. Θα δείξει αν ήταν τυχαίο η βγήκε κάνα bug.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να ήταν από ρύθμιση γιατί έστρωσε με την επανεκκίνηση. Κ δεν το πείραξα κιόλας. Θα δείξει αν ήταν τυχαίο η βγήκε κάνα bug.

 

Χμμ, περίεργο όντως. Έχει ένα κλείδωμα για το νερό που κλειδώνει η οθόνη με μια κίνηση, την είχα πάθει την πρώτη φορά που το έψαχνα δοκίμασα να το ενεργοποιήσω και δε μπορούσα μετά να το κλείσω, γιαυτό είπα μην εψαχνες τίποτα τέτοιο..

Ας ελπίσουμε να είναι τυχαίο ή έστω από την αναβάθμιση... Και να φύγει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά εξακολουθώ να έχω θέμα με την περιστρεφόμενη στεφάνη, που και που δεν λειτουργεί κατευθείαν δλδ πρέπει να γυρίσω τη στεφάνη κάμποσο πχ 5-6 "κλικ" για να πιάσει και να αλλάξει το μενού η τέλος πάντων όπου έχω μπει.

Σκέφτομαι να το πάω στο service εδώ στα Γιάννενα..

Αλήθεια, δεν έχει τύχει σε κανένα αλλον αυτό;

Εκεί δλδ που λειτουργεί η στεφάνη μια χαρά ξαφνικά να σταματάει να ανταποκρίνεται ενω εσυ τη γυρνάς για να πας πχ από ένα μενού στο άλλο και μετά από λίγο να ξεκινάει πάλι να ανταποκρίνεται κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης

LUCAS HOOD

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο, ένας συνδυασμός με γούστο. Το bezel της Ringke, συν το watchface που έχει κάτσει ταμάμ με το λουράκι.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...