Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγα να κάνω τα ακόλουθα για την αναβάθμιση του Samsung health αλλά όταν πατάω μέσα στο store από το ρολόι οι εφαρμογές μου δεν μου εμφανίζει το Samsung health.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω τα ακόλουθα για την αναβάθμιση του Samsung health αλλά όταν πατάω μέσα στο store από το ρολόι οι εφαρμογές μου δεν μου εμφανίζει το Samsung health.

 

έκανες όλα τα βήματα;

Γιατί εγώ δεν κάθομαι να κάνω τώρα factory reset όπως λέει.

Θα περιμένω λίγο.

Όπως λέει και ο φίλος παραπάνω, λύσσα με έχει πιάσει....

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω τα ακόλουθα για την αναβάθμιση του Samsung health αλλά όταν πατάω μέσα στο store από το ρολόι οι εφαρμογές μου δεν μου εμφανίζει το Samsung health.
Ισχύει, μόλις το έκανα κι εγώ. Δε το εμφανίζει.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Είχα στην οθόνη ένα μικρό σημαδάκι τ'οποίο ήταν εσωτερικό. Τρίτη βράδυ στέλνω το ρολόι με ACS στη Smartec και παρέλαβα σήμερα Παρασκευή πρωί πάλι με ACS.

Έγινε αλλαγή της οθόνης η οποία έρχεται ολόκληρη μαζί με το ασήμι πλαίσιο.

Οι άνθρωποι είναι ο ορισμός των επαγγελματιών.

Πραγματικά λόγος για να επιλέξεις Samsung συσκευή.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Είχα στην οθόνη ένα μικρό σημαδάκι τ'οποίο ήταν εσωτερικό. Τρίτη βράδυ στέλνω το ρολόι με ACS στη Smartec και παρέλαβα σήμερα Παρασκευή πρωί πάλι με ACS.

Έγινε αλλαγή της οθόνης η οποία έρχεται ολόκληρη μαζί με το ασήμι πλαίσιο.

Οι άνθρωποι είναι ο ορισμός των επαγγελματιών.

Πραγματικά λόγος για να επιλέξεις Samsung συσκευή.

 

Το σημαδακι προϋπήρχε ετσι; Δεν το έκανες εσυ;

Link to comment
Share on other sites

έκανες όλα τα βήματα;

Γιατί εγώ δεν κάθομαι να κάνω τώρα factory reset όπως λέει.

Θα περιμένω λίγο.

Όπως λέει και ο φίλος παραπάνω, λύσσα με έχει πιάσει....

 

Ναι τα έκανα αλλά δεν το εμφανίζει σε εμένα θα ξανά δω εξάλλου μια εβδομάδα το έχω.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Το σημαδακι προϋπήρχε ετσι; Δεν το έκανες εσυ;
Προφανώς, αφού το γράφω ξεκάθαρα ότι ήταν στο εσωτερικό της οθόνης. Γι'αυτό και την άλλαξαν εντός εγγύησης.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει κανενα gps το οποίο να μην απαιτεί την χρήση κινητού ?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα gear fit e για την κόρη μου. Πώς μπορεί να συγχρονίζει με τα δικά της δεδομένα στο τηλέφωνό μου και να μην μπερδεύεται με τα δικά μου και με το watch που έχω εγώ; Μπορώ να κάνω άλλο account στο health;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως η μπαταρία δεν κρατάει ούτε μέρα ολόκληρη.. Επίσης δεν λειτουργεί το gesture να ανοίγει όταν περιστρέφετε ο καρπός για να δεις την ώρα...

 

Μάλλον από Δευτέρα είμαι για smartec

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως η μπαταρία δεν κρατάει ούτε μέρα ολόκληρη.. Επίσης δεν λειτουργεί το gesture να ανοίγει όταν περιστρέφετε ο καρπός για να δεις την ώρα...

 

Μάλλον από Δευτέρα είμαι για smartec

46αρι Γιώργο; Έκανες επαναφορά εργοστασιακών;

Link to comment
Share on other sites

46αρι Γιώργο; Έκανες επαναφορά εργοστασιακών;

 

Ναι Νίκο.. Έχω κάνει τα πάντα... Και δεν πάει καλά..

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ την παρεα..

 

εμενα μετα την αναβαθμιση εκτος της χαλια μπαταριας που ελπιζω να διορθωθεί τωρα που εκανα επαναφορα ...

 

εχω θεμα και με το ανοιγμα στο σήκωμα του καρπου .. δεν ανοιγει οταν σηκωνω το χερι να δω την ωρα ... τι μπορω να κανω ?? ειναι οκ απο τις ρυθμισεις..

Καλημέρα μετά την αναβάθμιση έχω και εγώ θέμα με την μπαταρία έκανε ένα τρελό πέσιμο και από 43 άμεσα σε λίγες ώρες πήγε 5%...

Εκτός αυτού έχω και εγώ θέμα με το σήκωμα του καρπού και εκτός αυτού σε εμένα δεν μετράει καρδιακους παλμούς και τα βήματα μου....

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά τίποτα.... Τι προτείνετε?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Αρχινα να σας πω οτι εχω το Note 9 και το 42 αρι ρολοι.

 

οταν τρβαω φωτογραφιες και τις περναω στο ρολοι αυτες κοβονται.

 

υπαρχει καποια εφαρμογη για το κινητο που αυτο που τραβας αυτο να εμφανιζεται και στην οθονη του ρολογιου;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μετά την αναβάθμιση έχω και εγώ θέμα με την μπαταρία έκανε ένα τρελό πέσιμο και από 43 άμεσα σε λίγες ώρες πήγε 5%...

Εκτός αυτού έχω και εγώ θέμα με το σήκωμα του καρπού και εκτός αυτού σε εμένα δεν μετράει καρδιακους παλμούς και τα βήματα μου....

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά τίποτα.... Τι προτείνετε?

 

Άρα δεν είμαι ο μόνος... Πράγμα που σημαίνει ότι μάλλον κάτι δεν πήγε καλά με την αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν είμαι ο μόνος... Πράγμα που σημαίνει ότι μάλλον κάτι δεν πήγε καλά με την αναβάθμιση...

 

Το θέμα είναι το τί θα κάνουμε?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Περάστε μια βόλτα από το σέρβις.

Εγώ ούτε επαναφορά έκανα (ούτε πρόκειται σε καμία αναβάθμιση) και έχω μια πτώση 10% περίπου.

Δεν βγαίνει η βδομάδα δηλαδή πλέον με 10% περίσσια μπαταρία, βγαίνει με το ζόρι.

Ούτε που με νοιάζει δηλαδή για ένα 10%.

Με τόσο σοβαρά προβλήματα αυτονομίας, εγώ θα πήγαινα κατευθείαν για σέρβις.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω. Με την αναβάθμιση έλεγε ότι θα μπορούμε να κατεβάσουμε νέα καντράν. Τι ακριβώς εννοούσε? Γιατί εγώ τα ίδια βλέπω. Ή δεν κατάλαβα καλά εγώ ή δεν έχουν βγει ακόμη.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι το τί θα κάνουμε?

Εγώ πάντως άκυρο θα το στείλω smartec

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έπεσε αντικατάσταση πλακέτας μπαταρίας και πίσω πλάκας..

 

Μέσα σε 1 ώρα smartec

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έπεσε αντικατάσταση πλακέτας μπαταρίας και πίσω πλάκας..

 

Μέσα σε 1 ώρα smartec

 

Δεν ήταν τελικά πρόβλημα της αναβάθμισης?

Σήμερα το δικό μου δεν μετράει ορόφους.....όλα τα άλλα μια χαρά εκτός πάλι την μπαταρία που έκανε βουτιά από 37 στο 15... λέτε να μιλήσω στο service?

Έχετε κάποιο τηλέφωνο να τους πάρω είμαι από λίγο μακριά.... Λέρο....

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μη το ψάχνετε με τη μπαταρία, είναι θέμα του update και το ξέρει η Samsung.

Σίγουρα έχουμε 1 μέρα λιγότερη μετά το update.

Στο Gear S3 ήδη είπαν ότι το γνωρίζουν και θα το φτιάξουν στο επόμενο update.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανενός το μάτι λουράκι σαν αυτό του Galaxy active ;; Δεν είναι για υφασμάτινο τώρα το καλοκαίρι και το είχα βολευτεί.a7f77255eac89d50750fbc81e211a932.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...