Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι πρέπει να βγαίνει... Μην στέλνει κ τπτ παράξενα δεδομένα κ μας παρεξήγησει η Samsung χαχαχ

 

Στο αριστερό... αχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Το άφησα σήμερα το πρωί για επισκευή του πάνω κουμπιού που δεν πιάνει πάντα. Μου είπαν ότι θα φέρουν αύριο το ανταλλακτικό
Link to comment
Share on other sites

Το άφησα σήμερα το πρωί για επισκευή του πάνω κουμπιού που δεν πιάνει πάντα. Μου είπαν ότι θα φέρουν αύριο το ανταλλακτικό

 

Μου έστειλαν μήνυμα ότι είναι έτοιμο. Θα πάω αύριο να το πάρω!

Υ.Γ. είναι στην εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσάς με Bluetooth και με ειδοποιήσεις πόσο σας κρατάει η μπαταρία? βγάζει 4 μέρες?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσάς με Bluetooth και με ειδοποιήσεις πόσο σας κρατάει η μπαταρία? βγάζει 4 μέρες?

Και μια ακόμα

Link to comment
Share on other sites

5 μέρες μια χαρά... πόσο καιρό το έχεις?

 

11/18 αγορά. Το έχω για ειδοποιήσεις, κλήσεις, ξυπνητήρι και να μετράει παλμούς κάθε 10 λεπτά ηρεμίας. Οπότε έχω κατεβάσει watch face χάνω 1 μέρα μπαταρία γιαυτό έμαθα να ζω με τα προεγκατεστημένα watch face

Link to comment
Share on other sites

11/18 αγορά. Το έχω για ειδοποιήσεις, κλήσεις, ξυπνητήρι και να μετράει παλμούς κάθε 10 λεπτά ηρεμίας. Οπότε έχω κατεβάσει watch face χάνω 1 μέρα μπαταρία γιαυτό έμαθα να ζω με τα προεγκατεστημένα watch face

 

Ναι τα watch faces που έχουν animations τρώνε μπαταρία παραπάνω. Καλύτερα τα απλά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα watch faces που έχουν animations τρώνε μπαταρία παραπάνω. Καλύτερα τα απλά.

Από όσα έχει το Χρήσιμο Αναλογικό μου βγάζει τους καλύτερους χρόνους αυτονομίας

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιράκι πλέον. Πόσοι από τους κατόχους το βάζετε θαλασσα; Κανει για αλμυρό νερο;

 

θεωρητικά δεν έχει πρόβλημα με την προϋπόθεση να το πλύνεις μετά αμέσως πριν στεγνώσει με το αλάτι πάνω

Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα ότι το επερχόμενο galaxy ρολόι θα έχει 330mAh. Οπότε με βλέπω για πολύ ακόμα με το ρολογάκι μας....PhoneArena: The surprising name of Samsung's next big smartwatch is finally confirmed.

https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-watch-3-name-confirmed_id125147

Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα ότι το επερχόμενο galaxy ρολόι θα έχει 330mAh. Οπότε με βλέπω για πολύ ακόμα με το ρολογάκι μας....PhoneArena: The surprising name of Samsung's next big smartwatch is finally confirmed.

https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-watch-3-name-confirmed_id125147

 

Αμα πάει πάλι στο ίδιο σχέδιο και βάρος... μάλλον θα είναι κοντά στο 350-370mah η μπαταρία.. Αφου βλέπει ότι ο κόσμος δεν έχει θέμα να το φορτίζει κάθε δύο μέρες. Το να πάει με το Tizen σε μια ολόκληρη βδομάδα είναι σχεδόν αδύνατο.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει νέο επεξεργαστή χαμηλής κατανάλωσης όλα γίνονται . Έχει να παρουσιάσει νέο επεξεργαστή για τα ρολόγια της από το 2018.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει νέο επεξεργαστή χαμηλής κατανάλωσης όλα γίνονται . Έχει να παρουσιάσει νέο επεξεργαστή για τα ρολόγια της από το 2018.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Μακάρι. Τελικά εγώ αποφάσισα ότι παίζει μεγάλο ρόλο για μένα η αυτονομία και γιαυτό κοίταγα το Huawei ή Honor gt2 με τον kiri. Αλλά από την μια δεν θέλω να κατεβάσω στο κινητό το huawei health όπως και θα μου λείψει η περιστροφή της στεφάνης αλλά και η δυνατοτητα να απαντάω στα μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έχω μια ερώτηση να σας κάνω... τώρα το καλοκαίρι σας ενοχλεί και εσάς το εξόγκωμα του αισθητήρα καρδιακών παλμών αμα έχετε δέσει στενά το ρολόι στο καρπό;

 

Έβαλα λουράκι milanese και μου αφήνει σημάδι και σαν να με τρώει στο σημείο (πολύ normal σφίξιμο, ίσα ίσα να μην μπαλατζάρει και να πιάνουν σωστά οι καρδιακοί παλμοί).

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε κ σε μένα το γνωστό πρόβλημα με τους ορόφους... Σήμερα έχω ανέβει έναν μικρό ουρανοξύστη.
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε κ σε μένα το γνωστό πρόβλημα με τους ορόφους... Σήμερα έχω ανέβει έναν μικρό ουρανοξύστη.

 

Εμανα ούτε έναν όροφο... δεν με λυπάται λίγο να με boostarei xd

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε κ σε μένα το γνωστό πρόβλημα με τους ορόφους... Σήμερα έχω ανέβει έναν μικρό ουρανοξύστη.

 

Καλως ήρθες στον ουρανοξύστη φιλε!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε κ σε μένα το γνωστό πρόβλημα με τους ορόφους... Σήμερα έχω ανέβει έναν μικρό ουρανοξύστη.

 

Είναι πρώτη πλακέτα; εγώ έχω αλλάξει μια πλακέτα για αυτό το λόγο αλλά φοβάμαι σε λίγο που θα βγω από την εγγύηση μήπως το ξανακανει

Link to comment
Share on other sites

Είναι πρώτη πλακέτα; εγώ έχω αλλάξει μια πλακέτα για αυτό το λόγο αλλά φοβάμαι σε λίγο που θα βγω από την εγγύηση μήπως το ξανακανει

 

ναι πρώτη έιναι....κ ελπίζω κ η τελευταία... ίδωμεν:confused:

Link to comment
Share on other sites

ναι πρώτη έιναι....κ ελπίζω κ η τελευταία... ίδωμεν:confused:

Μακάρι να το έχουν φτιάξει στις πλακέτες που μας βάζουν. Η αλήθεια είναι ότι εδώ και 1 εβδομάδα είμαι με την δεύτερη πλακέτα που μου αλλάζουν, τώρα λόγω του πάνω κουμπιού, το οποίο δεν δούλευε. Ίδωμεν αδελφέ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...