Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ότι βρήκα την επόμενη συσκευή μετά από 4 χρόνια με το Oneplus One. Σκεφτόμουν και το Honor 10 ή το Play αλλα με κερδίζει το μέγεθος και η οθόνη στο 8x.

 

Η Oneplus δεν με έπεισε να άνεβω στα 500+.. Πιστεύω δεν θα απογοητευτώ απο το 8x!

 

Πίστεψέ με, δε θα απογοητευτείς καθόλου! Το τηλέφωνο είναι εξαιρετικό, best value for money. Σημειώνω πως εκτός από την εξαιρετική οθόνη, είχα πολλά χρόνια να κρατήσω στα χέρια μου τηλέφωνο που να βγάζει 2 μέρες χωρίς φόρτιση! (σημειώνω πως δεν παίζω παιχνίδια αλλά το έχω συνέχεια ανοιχτό, συγχρονίζει 7 - 8 mails, διαχειρίζομαι ιστοσελίδες κλπ.)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ξέρουμε μέχρι τι ταχύτητα πιάνει 4G; Σε κάποιο site είδα να λέει cat. 12 600/150 down/upload. Στη σελίδα του Γερμανού λέει 150/50. Κάποιο από τα παιδιά που το πήραν αν μπορεί ας μας μεταφέρει αν έχει δει ένδειξη 4G+.

 

 

Sent from my Nokia 2

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σε κάποιο κατάστημα στην Αθήνα του Γερμανού για live επίδειξη.Το μόνο που θέλω να δω πόσο φωτεινή είναι η οθόνη του
Link to comment
Share on other sites

Ο kirin 710 υποστηριζει 4g+ (lte-a)

Μονο σε καποιο καταστημα cosmote σε γερμανο δεν το εχω δει.

Edited by petrangcc
Link to comment
Share on other sites

Ερωτησεις 2 παιδια...

Ειναι πραγματι stand-by;; το λεω γιατι οσα Honor εχω ειναι dual active (δηλαδη σε καλει ο αλλος στην Β γραμμη οταν μιλας στην Α γραμμη και το βλεπεις οτι σε καλει) ενω στα spec εγραφαν stand-by. Το εχει δοκιμασει κανεις;

Απο Ιταλια που αγοραζετε δοκιμασα τα link και κατι παλια και ενα τωρα τελευταια που βαλατε (ο celtic) και μου βγαζει το παρακατω μηνυμα "Il venditore selezionato per questo prodotto non spedisce in Grecia. " δηλαδη "Ο πωλητής που επιλέχθηκε για αυτό το προϊόν δεν αποστέλλεται στην Ελλάδα." Πως λοιπον κανατε παραγγελια απο Ιταλια απο τα συγκεκριμενα λινκ; Απο amazon εχω κανει πολλες αγορες (οχι Ιταλια).

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Ερωτησεις 2 παιδια...

Ειναι πραγματι stand-by;; το λεω γιατι οσα Honor εχω ειναι dual active (δηλαδη σε καλει ο αλλος στην Β γραμμη οταν μιλας στην Α γραμμη και το βλεπεις οτι σε καλει) ενω στα spec εγραφαν stand-by. Το εχει δοκιμασει κανεις;

Απο Ιταλια που αγοραζετε δοκιμασα τα link και κατι παλια και ενα τωρα τελευταια που βαλατε (ο celtic) και μου βγαζει το παρακατω μηνυμα "Il venditore selezionato per questo prodotto non spedisce in Grecia. " δηλαδη "Ο πωλητής που επιλέχθηκε για αυτό το προϊόν δεν αποστέλλεται στην Ελλάδα." Πως λοιπον κανατε παραγγελια απο Ιταλια απο τα συγκεκριμενα λινκ; Απο amazon εχω κανει πολλες αγορες (οχι Ιταλια).

Εμένα δούλευε το λινκ

παρέλαβα προ εβδομάδας

Όσων αφορά το dual standby, ναι είναι.

Όχι dual active

 

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δούλευε το λινκ

παρέλαβα προ εβδομάδας

Όσων αφορά το dual standby, ναι είναι.

Όχι dual active

 

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

 

Τωρα μολις εκανα την δοκιμη και δεν το δινει ...ευχαριστω για τις απαντησεις.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σε σχέση με το mate 20 lite ποιες είναι οι ουσιαστικές διαφορές που έχουν;

Μου φαίνονται παρόμοια κινητά...

Το Honor είναι 0.2 ιντσες μεγαλύτερη η οθονη, το Mate εχει 24mp selfie camera έναντι 16 του Honor, το Mate εχει usb type-c εναντι microUSB του Honor, εχει και fast charging ενω το Honor οχι και τελος εχει και 100€ παραπάνω απ το Honor στις γνωστες αλυσιδες. Αυτα.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by ikgamsu
Link to comment
Share on other sites

Το Honor είναι 0.2 ιντσες μεγαλύτερη η οθονη, το Mate εχει 24mp selfie camera έναντι 16 του Honor, το Mate εχει usb type-c εναντι microUSB του Honor, εχει και fast charging ενω το Honor οχι και τελος εχει και 100€ παραπάνω απ το Honor στις γνωστες αλυσιδες. Αυτα.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Και ή αυτονομία στο HONOR καλύτερη.

 

Και έκδοση 4/128(από ΑΜΑΖΟΝ).....

 

Ξεχωριστή θέση SD To Honor+FM+NFC

 

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Το honor ειναι μονοδρομος σε αυτα τα λεφτα και μονο που εχει ξεχωριστη θεση για sd και nfc
Για ακριβώς και για αυτούς τους δύο λόγους το επέλεξα και εγώ.....

 

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιο παιδί που έχει πάρει το κινητό αν αξίζει να πάω για αυτό ή τώρα με το Black Friday που έχει ακόμα πιο χαμηλή τιμή το honor play??
Link to comment
Share on other sites

245€ στο ΑΜΑΖΟΝ.ΙΤ.....

Η τιμή σκοτώνει.....

Βέβαια όσοι το πήραμε λίγο νωρίτερα χάσαμε λίγα ευρώ...

 

https://www.amazon.it/View-10-Lite-Smartphone-Memoria/dp/B07HJP2FLZ?th=1&psc=1

 

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

245€ στο ΑΜΑΖΟΝ.ΙΤ.....

Η τιμή σκοτώνει.....

Βέβαια όσοι το πήραμε λίγο νωρίτερα χάσαμε λίγα ευρώ...

 

https://www.amazon.it/View-10-Lite-Smartphone-Memoria/dp/B07HJP2FLZ?th=1&psc=1

 

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Ευχαριστώ...απλώς το σκέφτομαι γιατί δεν έχει τύχει να παραγγείλω ξανά από έξω και φοβάμαι μήπως έχει μετά κάποιο πρόβλημα με ενημέρωση λογισμικού ή συμβατότητα με εφαρμογές....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ...απλώς το σκέφτομαι γιατί δεν έχει τύχει να παραγγείλω ξανά από έξω και φοβάμαι μήπως έχει μετά κάποιο πρόβλημα με ενημέρωση λογισμικού ή συμβατότητα με εφαρμογές....
Είναι από ΑΜΑΖΟΝ.ΙΤ

Ευρωπαϊκο μοντέλο.....

Λειτουργικό συμβατό με την ΕΕ...

Ευρωπαϊκή εγγύηση.

 

Δε θα έχεις κανένα θέμα

 

Προσοχή όμως να λέει "fulfilled by AMAZON" H αγορα....

Να έχεις και εγγύηση ΑΜΑΖΟΝ

 

 

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Είναι από ΑΜΑΖΟΝ.ΙΤ

Ευρωπαϊκο μοντέλο.....

Λειτουργικό συμβατό με την ΕΕ...

Ευρωπαϊκή εγγύηση.

 

Δε θα έχεις κανένα θέμα

 

Προσοχή όμως να λέει "fulfilled by AMAZON" H αγορα....

Να έχεις και εγγύηση ΑΜΑΖΟΝ

 

 

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Ευχαριστώ για την διευκρίνηση.Θα το δω μήπως και αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως η συγκεκριμένη συσκευή είναι επίσημα στη λίστα των υποστηριζόμενων από την Cosmote για VoLTE/VoWIFI. Αν είναι αγορασμένο απ'έξω ίσως δεν δουλεύει το συγκεκριμένο. Προσωπικά θα το ήθελα γιατί είναι μεγάλη εξυπηρέτηση, ειδικά το VoWIFI.

 

Επίσης είδα το παρακάτω. Αν υποστηρίζει VoLTE και στις 2 κάρτες είναι πολύ καλό.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Την εχει η cosmote η ο γερμανος την συσκευη να δω μεγεθος και οθονη θελω
VOLTE κανονικά εμένα στην κάρτα της κοσμοτε

 

Sent from my K6 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω με cosmote κανονικα και volte και vowifi εμφανιζει και το σηματακι. Πολυ εξυπηρετικο. Περιμεντε μηπως το βαλει ο γερμανος προσφορα black friday αν και ειναι πολυ καινουργιο. Εγω το πηρα απο εδω για να εχω αμεσο σερβις και αντικατασταση συσκευης αν χρειαστει. 2χρονια.
Link to comment
Share on other sites

Είναι από ΑΜΑΖΟΝ.ΙΤ

Ευρωπαϊκο μοντέλο.....

Λειτουργικό συμβατό με την ΕΕ...

Ευρωπαϊκή εγγύηση.

 

Δε θα έχεις κανένα θέμα

 

Προσοχή όμως να λέει "fulfilled by AMAZON" H αγορα....

Να έχεις και εγγύηση ΑΜΑΖΟΝ

 

 

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

 

 

Εχει και 21 μεταφορικα συνολο 280 ολα ..και δε βλεπω στο λινκ που εβαλες να λεει για fulfilled by AMAZON...καμια βοηθεια για αυτο αν τα κατεχεις τα Ιταλικα; καποιο λινκ που να τα εχει "ολα";:lol:

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...