Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://goo.gl/images/Smg6Y8

 

 

 

Μην στεναχωριεσαι φίλε μου ΕΣΥ δεν είσαι θύμα, είσαι ένας έξυπνος καταναλωτής. Αυτό είσαι.

 

 

 

Όταν δεν έχεις να πεις κάτι για τη συσκευή που συζητάμε έχεις να πεις για τον συνομιλητή σου, ε;

 

Ωραίος. :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

επιτελούς καταλάβατε πως φαίνονται ακριβός ολα τα fanboys εδω

όταν φέρομαι σαν όλους αυτούς βλέπεις τι ωραία που είναι?

 

για αυτό σκεφτείτε πριν ξεκινάτε και λέτε εγώ έχω δίκαιο και κανένας άλλος xiomara ζωή μου κλπ γιατι απλα φαίνεστε κομπλεξικοί

 

 

Μπαίνετε σε ένα τοπικ το κάνετε μπάχαλο και μετά το παίζετε και αντικειμενικοι. Job done.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σιμασια κανεις root peirazeiw το bult.prop αλλαζεις το μοντέλο και ουαλα

 

ναι αλλά έχει 845

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

το μονο πραγμα που λει αυτο ειναι οτι εχεις 4g

 

Για αυτο εβγαλα τα screen.......4g lte.

Δεν μπορω να εχω κατι καλυτερο απο τον παροχο μου επι του παροντως.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μπάχαλο γίνεται με τον απλούστατο τρόπο

Α: δεν έχει αυτό

Β: όχι έχει απλά σας πονάει και μισείτε και ξεπούλησε και τέτοια τραγελαφικα.

 

Παρόλο που ο Α έχει δίκιο, ο Β τρολαρει μέχρι θανάτου (200 ποστς) μέχρι μαλλιοτραβηγμενοι οι Α με τους Β να καταλήξουν στο ότι και να μην έχει αυτό μην το αγοράζεις. (μόνο στα νήματα xiaomi αυτά έτσι; πουθενά αλλού)

 

Παιδάκια δημοτικού. Καλό είναι να μην πετάγονται τα fanboys. Κάντε νέο νημα αποθέωσης της συσκευής.

Ούτε μισεί κανένας τη συσκευή ούτε πονεσε τους haters ούτε Τπτ. Συνέλθετε.

Edited by atsimeri
Link to comment
Share on other sites

Μα ο άλλος λέει δεν έχει hd σε YouTube, πειράξτε λέει τα build.prop. Πράγματι που δεν υπάρχουν καν. Δεν είναι εμπαθής ρε φίλε? Άσχετος σίγουρα

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ρε παιδιά,τι πακέτο συμβολαίου με ομιλία-data-sms έχετε και πόσα € το μήνα για να είναι το απόλυτο 4g+ (πρέπει να παίζεται πάνω από 10gb) και volte , έτσι κι αλλιώς η αγορά είναι γεμάτη με συσκευές που υποστηρίζουν αυτά τα 2. Δεν είμαι φαν , είχα (έχω) το lg g5 απλά βάσει αυτών πού θέλω κατέληξα σε mi 8 από Κίνα μεριά,αν ήταν να κάνω αγορά από εδώ θα αγόραζα και εγώ poco ή lg g7 στα ίδια λεφτά!!!

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by cfotis13
Link to comment
Share on other sites

Mπαρδον....σε λιγο θα μας πεις πεις εχουμε και ποσοτα απο της πωλησεις......

Συ είπας...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Συ είπας...

 

Α μαλιστα........τωρα καταλαβα περι τινος προκειται.....:rolleyes:

Tο προσεξες και εσυ οτι εχω γεμισει το νημα των αγγελιων με συσκευες xiaomi.

 

Ευχαριστω για την πολυτιμη,πραγματικα,βοηθεια σου.

Mου ανοιξες τα ματια με της γνωσεις σου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Συ είπας...

 

Είσαι τελείως λάθος . Εγώ όταν το πήρα έλεγα πως είχε καλύτερη κάμερα χώρις gcam τη νύχτα από το mi a2 . Mε τον Κώστα είχαμε μια διαφωνια. ,αν όντως το αποθέωνε το τηλέφωνο δεν θα έλεγε ότι ένα φτηνότερο τηλέφωνο ειχε καλύτερη κάμερα .τι ποσοστα θα παίρνε από κάτι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο εβγαλα τα screen.......4g lte.

Δεν μπορω να εχω κατι καλυτερο απο τον παροχο μου επι του παροντως.

 

το οποιο το μόνο που λει οτι έχεις 7g αυτο μόνο έλειπε να μην είχε και 4g

 

4g+ λέγεται αλλιος LTE Advanced

 

αν δεν βγάζει αυτό είσαι στο κλασσικό 4g είτε επειδή ο εξοπλισμός του παροχου για διάφορους λογούς απορρίπτει την συσκευή (πιστοποιηση συνήθως η ασυμβατότητα ) η δεν έχει η συσκευή στην περίπτωση μας το ένα είναι καθώς συσκευή εχει 4g+

σαν Modem η συσκευή εχει Modem κλάσης 16 η αλλιώς LTE-A Pro Cat 16 που είναι το gigabit modem αλλα xiaomara έχει κάνει κάποια σαπίλα η έκοψε πράγματα η έκανε μ...α στο software

Link to comment
Share on other sites

το οποιο το μόνο που λει οτι έχεις 7g αυτο μόνο έλειπε να μην είχε και 4g

 

4g+ λέγεται αλλιος LTE Advanced

 

αν δεν βγάζει αυτό είσαι στο κλασσικό 4g είτε επειδή ο εξοπλισμός του παροχου για διάφορους λογούς απορρίπτει την συσκευή (πιστοποιηση συνήθως η ασυμβατότητα ) η δεν έχει η συσκευή στην περίπτωση μας το ένα είναι καθώς συσκευή εχει 4g+

σαν Modem η συσκευή εχει Modem κλάσης 16 η αλλιώς LTE-A Pro Cat 16 που είναι το gigabit modem αλλα xiaomara έχει κάνει κάποια σαπίλα η έκοψε πράγματα η έκανε μ...α στο software

 

Ξεχνάς ηθελημένα όμως το πιο σημαντικό .. το πιο πιθανό είναι ο ίδιος ο πάροχος να μην παρέχει 4g + στην περιοχή αυτή

Link to comment
Share on other sites

το οποιο το μόνο που λει οτι έχεις 7g αυτο μόνο έλειπε να μην είχε και 4g

 

4g+ λέγεται αλλιος LTE Advanced

 

αν δεν βγάζει αυτό είσαι στο κλασσικό 4g είτε επειδή ο εξοπλισμός του παροχου για διάφορους λογούς απορρίπτει την συσκευή (πιστοποιηση συνήθως η ασυμβατότητα ) η δεν έχει η συσκευή στην περίπτωση μας το ένα είναι καθώς συσκευή εχει 4g+

σαν Modem η συσκευή εχει Modem κλάσης 16 η αλλιώς LTE-A Pro Cat 16 που είναι το gigabit modem αλλα xiaomara έχει κάνει κάποια σαπίλα η έκοψε πράγματα η έκανε μ...α στο software

Mε κανεις και επαναλαμβανομαι........:)

Εγραψα πολλακις οτι σαν hw υπαρχει υποστήριξη.

Μεχρι 52 mps εχω μετρηση με βντφ.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχετε κάνει μπ...λο το νήμα θα πω και γω τη παπαρα μου για να το αποτελειωσω...

"4g+ δε θα δείτε πότε στο poco γιατί το notch ειναι τόσο μεγάλο που δεν υπάρχει χώρος για το + μετα το 4g."

Χαχαχαχαχα

 

Λοιπον την συσκευή την έχω και περα απο τη πλακα τη θεωρώ πολυ τίμια. Ολοι τα θέλουμε ολα σε τιμη χώμα. Αυτο τελικά δε γίνεται και ο καθενας κάνει τις επιλογές του με τους μικρότερους συμβιβασμούς.

Δοξα το θεο υπαρχουν στην αγορά του κόσμου οι συσκευές για καθε γούστο και βαλαντιο. Αγοραστε τις και χαρείτε τις.

Προσωπικά δηλώνω ικανοποιημένος με τους συμβιβασμούς μου.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by mitsre
Link to comment
Share on other sites

Mε κανεις και επαναλαμβανομαι........:)

Εγραψα πολλακις οτι σαν hw υπαρχει υποστήριξη.

Μεχρι 52 mps εχω μετρηση με βντφ.

 

130 εγώ. Αλλά δεν μετράει λένε γιατί άλλος λέει μπορεί να χει 270. Τι ψάχνεις τώρα κι εσύ ρε Kosta.:rolleyes:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω μετρήσει 128 down και 60 up. Παιδιά από το τελευταίο update έχω μερικά θέματα με το ποκο. Δεν γυρίζει αυτόματα η οθόνη όταν περιστεφω το κινητό και δεν δουλεύει το raise to wake. Συνεπώς δεν δουλεύει το gyro. Επιπλέον το inbox της Google στο κάτω μέρος έχει μια μαύρη μπάρα περίπου ενάμιση εκατοστό. Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι αντίστοιχο;
ο Κόκκινος
Link to comment
Share on other sites

Mε κανεις και επαναλαμβανομαι........:)

Εγραψα πολλακις οτι σαν hw υπαρχει υποστήριξη.

Μεχρι 52 mps εχω μετρηση με βντφ.

 

52 mbps δεν ειναι 4g+

 

μεχρι 60mbps πανε με ενα κολπακι οπος carrier aggragation και διπλες συχνοτιτες απο εκει και περα 4g+

18038-March2016-4GSpeeds.png?fit=crop&auto=format%2Cenhance%2Ccompress&w=720&h=271&auto=format%2Cenhance%2Ccompress

Link to comment
Share on other sites

Αρα μαλ@κί@ το γράφημα. Οταν είμαι ξανά σε μέρος με καλό σήμα θα ποστάρω ss από Speedtest (Ookla).

Αν και τσάμπα θα το κάνω με την ειρωνεία σας. Αλλά θα το κάνω για τους άλλους.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρα μαλ@κί@ το γράφημα. Οταν είμαι ξανά σε μέρος με καλό σήμα θα ποστάρω ss από Speedtest (Ookla).

 

Αν και τσάμπα θα το κάνω με την ειρωνεία σας. Αλλά θα το κάνω για τους άλλους.

 

 

 

Όταν θα το κανεις, να μας έχεις και μια μέτρηση από μια άλλη συσκευή όπως Galaxy/iPhone/Huawei.

 

Δεν το λέω ειρωνικά.

Αν θελεις να εξακριβώσουμε μια καλή τι παίζει, κάνε το.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_devices_with_LTE_Advanced

Ακόμα και το expolrer δεν υποστηρίζει

 

3CA on B1+B3+B5 or B1+B3+B8,

limited 2CA (no combinations of B3, B7 and B20, which results in slow speeds across Europe),*

Παύλα και τελεία!!!

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν θα το κανεις, να μας έχεις και μια μέτρηση από μια άλλη συσκευή όπως Galaxy/iPhone/Huawei.

 

Δεν το λέω ειρωνικά.

Αν θελεις να εξακριβώσουμε μια καλή τι παίζει, κάνε το.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Έχει το note 9 ο φίλος . Αν θέλει νομίζω θα ναι εύκολο

Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν έχεις να πεις κάτι για τη συσκευή που συζητάμε έχεις να πεις για τον συνομιλητή σου, ε;

 

Ωραίος. :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Η απάντηση ότι σου περισσεύουν 30 ευρώ, δεν είναι άποψη. Καταχωρείται στον κάλαθο σκουπιδιών, χρήζει μόνο χλευασμου και απαντάτε αναλόγως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αλλα με τρελενουν ολοι αυτοι που βγαζουν 500 τον μηνα και δινουν και αυτοι 1000ρικο για συσκευη.....οτι ναναι.

 

Αυτοί που βγάζουν 500 ευρώ μήνα, δεν πρέπει να αγοράζουν συσκευές ΟΎΤΕ των 350 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...