Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είπαμε να κάνεις ένα νήμα αποθέωσης εσύ τα λοιπά fanboys και να μην πετάγεσαι στο κανονικό νήμα;;;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υποθεσεις κανουμε εδω φιλε?

Η γραφουμε με γεγονοτα?

Εχεις την συσκευη?

Δειξε μας τα δικα σου αποτελεσματα λοιπον.....τα δικα μου ειναι αναιβασμενα στην πισω σελιδα.....75mbps.

 

Σε περιμενω με αποδειξεις λοιπον και οχι με λογια....και απο εσενα........:X

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κ ειχα μια φαγούρα πραγματικά όμως ... Εγώ ξέρω ότι σε σημεία που με αλλα κινητά δεν ειχα σήμα με το f1 έχω .Στο υπογειο πάρκιν της πολυκατοικίας μου μιλάω άνετα τώρα τα + κλπ δεν Μ ενδιαφέρουν

 

συμβαίνει και σε μένα.

 

εκεί που με το LG δεν είχα σήμα να μιλήσω όχι να μπω ίντερνετ, με το poco σερφάρω σε 4g.

ξέρω δεν είναι 4g+ :rolleyes:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι να μην συνεννοηθήκαμε ποτέ εμείς. Στο HD του Netflix όμως εξακολουθώ να μην βλέπω απάντηση.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Εδω υπαρχουν τα καταλληλα zip ...https://forum.xda-developers.com/poco-f1/how-to/xiaomi-poco-f1-unlock-bootloader-custom-t3839405

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

είστε δύσκολοι με την απλή λογική κάτι fanboys σκληρά. Μπες και εσύ εκεί. Να τα λέτε ανενόχλητοι. Και μη βγάζεις χολή. Δεν κάνει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι hater. Απλά είστε δύσκολοι με την απλή λογική κάτι fanboys σκληρά. Μπες και εσύ εκεί. Να τα λέτε ανενόχλητοι

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οταν γραφεις κατι να το στιριζεις φιλε.....

Απλη λογικη λοιπον.

Αποδειξε αυτα που γραφεις να το δεχτω,διαφορετικα καλυτερα μην....εκτιθεσαι.:X

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

είστε δύσκολοι με την απλή λογική κάτι fanboys σκληρά. Μπες και εσύ εκεί. Να τα λέτε ανενόχλητοι. Και μη βγάζεις χολή. Δεν κάνει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θράσος λέμε όχι αστεία. :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Οταν γραφεις κατι να το στιριζεις φιλε.....

Απλη λογικη λοιπον.

Αποδειξε αυτα που γραφεις να το δεχτω,διαφορετικα καλυτερα μην....εκτιθεσαι.:X

Τα ανέβασε ο baioss. Τι; δεν μας άρεσαν;

 

Όμορφη η παρέα των fanboys!

Ποναμε όλοι king! Ζηλεύουμε!

Μετά είναι το ψυχιατρείο...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδω υπαρχουν τα καταλληλα zip ...https://forum.xda-developers.com/poco-f1/how-to/xiaomi-poco-f1-unlock-bootloader-custom-t3839405
Δεν το λέω για εσάς παιδιά σχετικά με το HD στο Netflix. Το λέω για πολύ ακριβότερες συσκευές της Huawei η της Honor, που ούτε εκείνες το είχαν αλλά κανένα review η κανένας εδώ μέσα δεν είχε ασχοληθεί τόσο . Θέλω να πω ότι στο συγκεκριμένο τουλάχιστον ζήτημα έγινε πολύς ντόρος με το Poco. Για να μην παρεξηγουμαι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Τα ανέβασε ο baioss. Τι; δεν μας άρεσαν;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλε ελεος...........omg που λεει και η κορη μου.....καλα σοβαρα τωρα.......απο το f1 αναιβασε???

Το οτι me to 3 δεν εχουν τις ιδιες κεραιες-hardware σου λεει κατι....?

 

Αυτα λοιπον που ανέβασα εγω απο το f1 δεν σου κανουν?

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν το λέω για εσάς παιδιά σχετικά με το HD στο Netflix. Το λέω για πολύ ακριβότερες συσκευές της Huawei η της Honor, που ούτε εκείνες το είχαν αλλά κανένα review η κανένας εδώ μέσα δεν είχε ασχοληθεί τόσο . Θέλω να πω ότι στο συγκεκριμένο τουλάχιστον ζήτημα έγινε πολύς ντόρος με το Poco. Για να μην παρεξηγουμαι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γεγονος αυτο.

Φιλε μου τουλαχιστον στο ειπαν,δεν εχουμε την αδεια για αυτο.Αλλα με επερχομενο update....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ελεος...........omg που λεει και η κορη μου.....καλα σοβαρα τωρα.......απο το f1 αναιβασε???

Το οτι me to 3 δεν εχουν τις ιδιες κεραιες-hardware σου λεει κατι....?

 

Αυτα λοιπον που ανέβασα εγω απο το f1 δεν σου κανουν?

Μας λες στα μούτρα ότι το Mi note 3 δεν έχει aggregation και το poco έχει;;;;;;;;;

Έλα πες το

Επειδή το τρολαρισμα είναι αποτυχημένο, να σε ενημερώσω ότι mi8 και redmi note 4 είχαν ακριβώς τις ίδιες ταχύτητες σε speedtest επειδή είχα και τα 2. Άρα περιμένουμε να μας αποδείξεις ότι το poco είναι πιο γρήγορο από το Mi note 3 σε ταχύτητα δικτύου.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by atsimeri
Link to comment
Share on other sites

Φιλε ελεος...........omg που λεει και η κορη μου.....καλα σοβαρα τωρα.......απο το f1 αναιβασε???

Το οτι me to 3 δεν εχουν τις ιδιες κεραιες-hardware σου λεει κατι....?

 

Αυτα λοιπον που ανέβασα εγω απο το f1 δεν σου κανουν?

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γεγονος αυτο.

Φιλε μου τουλαχιστον στο ειπαν,δεν εχουμε την αδεια για αυτο.Αλλα με επερχομενο update....

 

Ναι εγώ σε αυτό το κομμάτι απλά κάνω αντίλογο με αυτούς που το φέρνουν ως επιχείρημα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες τι ασχολείστε ακόμα? Αφήστε τους να λένε. Μην απαντάτε. Ο άλλος δεν έχει άλλη δουλειά να κάνει και κράζει. Τροφή του δίνεται

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μας λες στα μούτρα ότι το Mi note 3 δεν έχει aggregation και το poco έχει;;;;;;;;;

Έλα πες το

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προφανως και εχεις μπερδεψει πολλα πραματα.......μα πολλα........να το κοιταξεις αυτο.

Εχω ανεβασει ss με 75αρα σε md και εσυ μου λες για aggregation....και μαλιστα με Redmi Note 4 στην κατοχη σου...:lol::lol::lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Προφανως και εχεις μπερδεψει πολλα πραματα.......μα πολλα........να το κοιταξεις αυτο.

Εχω ανεβασει ss με 75αρα σε md και εσυ μου λες για aggregation....και μαλιστα με Redmi Note 4 στην κατοχη σου...:lol::lol::lol:

Αχαχχααχχαχαχ! Ανέβασες 75ρα; και μας ταπωσες όλους;

Αντε καλέ μου μη μοιράζεις άλλο γέλιο!

Τέτοιο fanboy πουθενά!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα τελικά είναι εάν αυτό λύνεται με software updates η εάν είναι μια προσθήκη που εκτός Κίνας δεν υπάρχει η δεν την έχει προσθέσει η Xiaomi σε διάφορα smartphones της επειδή μπορεί να είναι πιο ακριβό ας πούμε.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν είχαν HD Netflix κάτι συσκευες των 700 ευρω της Huawei και της Honor, με τις γυάλινες πλάτες, τις οθοναρες, τα φρού φρού, τα αρώματα και τα ρέστα, δε θυμάμαι κανέναν να παραπονιέται γι αυτό. Το έχω αναφερει ξανά αλλά δεν βλέπω κανέναν να απαντάει.

 

Και εγώ με το OP5 που έχω τις περισσότερες φορές την ένδειξη 4G+, σε κάποια σημεία η ταχύτητα δεν είναι και η καλύτερη. Αυτή την στιγμή αν βγάλω Screenshot με speedtest και 4G+ στο σπίτι μου, δε νομίζω ότι θα ξεπεράσω τα 30. Άρα; Πόσο απαραίτητο είναι τελικά κάποιες ώρες της ημέρας μας;

 

Και για του λόγου το αληθές με Vodafone καρτοκινητο...

 

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν θυμάμαι να μην συνεννοηθήκαμε ποτέ εμείς. Στο HD του Netflix όμως εξακολουθώ να μην βλέπω απάντηση.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν και ειπα να μην απαντησω να σου πω το εξης γιατι απ'οτι φαινεται εισαι λιγο ασχετος. Τα Huawei που λες δεν ειχαν υποστηριξη γιατι απλα δεν τα ειχε κανει verify το netflix και τωρα ποια εχουν ενω το Poco F1 δεν προκειτε ποτε να εχει διοτι δεν εχει το απαραιτητο feature η ιδια η συσκευη. Αν θες να δεις netflix στο Poco F1 θα αρκεστεις στο 540p και αυτο στο 2018-2019. Για να μορφωθεις λιγακι:

https://www.xda-developers.com/xiaomi-poco-f1-widevine-l1-netflix-hd/

 

Παντος να ρωτησω κατι διοτι δεν ειμαι κατοχος και δεν μπορω να ειμαι σε θεση να ξερω:

Το gsmarena αναφερει οτι το POCO F1 τραβαει βιντεο 4K30fps και 108030fps, ειναι αληθεια οτι δεν τραβαει 60fps ουτε στα 1080;

 

Επειδη πολλοι θεωρουν οτι το κραζω να σας πω οτι σε καμια περιπτωση δεν το κραζω και το θεωρω πολυ καλη συσκευη για τα χρηματα του αλλα δεν ειναι αυτο το υπερτατο που το παρουσιαζουν καποιοι και σε καμια περιπτωση flagship killer.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειπα να μην απαντησω να σου πω το εξης γιατι απ'οτι φαινεται εισαι λιγο ασχετος. Τα Huawei που λες δεν ειχαν υποστηριξη γιατι απλα δεν τα ειχε κανει verify το netflix και τωρα ποια εχουν ενω το Poco F1 δεν προκειτε ποτε να εχει διοτι δεν εχει το απαραιτητο feature η ιδια η συσκευη. Αν θες να δεις netflix στο Poco F1 θα αρκεστεις στο 540p και αυτο στο 2018-2019. Για να μορφωθεις λιγακι:

https://www.xda-developers.com/xiaomi-poco-f1-widevine-l1-netflix-hd/

 

Παντος να ρωτησω κατι διοτι δεν ειμαι κατοχος και δεν μπορω να ειμαι σε θεση να ξερω:

Το gsmarena αναφερει οτι το POCO F1 τραβαει βιντεο 4K30fps και 108030fps, ειναι αληθεια οτι δεν τραβαει 60fps ουτε στα 1080;

 

Επειδη πολλοι θεωρουν οτι το κραζω να σας πω οτι σε καμια περιπτωση δεν το κραζω και το θεωρω πολυ καλη συσκευη για τα χρηματα του αλλα δεν ειναι αυτο το υπερτατο που το παρουσιαζουν καποιοι και σε καμια περιπτωση flagship killer.

To poco τραβάει 1080p 240fps 120fps 60fps και έχει και Netflix HD με unofficial τρόπο τη άγνοια έχετε μερικοί είστε και στο myphone.

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται οι μόνες συσκευές της xiaomi με 4g+ είναι το mi mix 2 και mi mix 2s

B7+b20 και b20+b3bc543cd9fa7e6d8ef5388a10360ef8e1.jpg67c56e8a7d00a12c00f80e58632fab11.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αχαχχααχχαχαχ! Ανέβασες 75ρα; και μας ταπωσες όλους;

Αντε καλέ μου μη μοιράζεις άλλο γέλιο!

Τέτοιο fanboy πουθενά!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Nαι με μια μεγαλη διαφορα ανεμεσα μας.....εγω δεν αερολογώ........παραθετω στοιχεια και γεγονοτα καθως εχω την συσκευη..για αυτο και τα ss...για ενημερωση σχετικα με τις ταχυτητες που εχει σαν συσκευη κανω....κατι που εσυ προφανως απλα δεν μπορεις να κανεις....:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειπα να μην απαντησω να σου πω το εξης γιατι απ'οτι φαινεται εισαι λιγο ασχετος. Τα Huawei που λες δεν ειχαν υποστηριξη γιατι απλα δεν τα ειχε κανει verify το netflix και τωρα ποια εχουν ενω το Poco F1 δεν προκειτε ποτε να εχει διοτι δεν εχει το απαραιτητο feature η ιδια η συσκευη. Αν θες να δεις netflix στο Poco F1 θα αρκεστεις στο 540p και αυτο στο 2018-2019. Για να μορφωθεις λιγακι:

https://www.xda-developers.com/xiaomi-poco-f1-widevine-l1-netflix-hd/

 

Παντος να ρωτησω κατι διοτι δεν ειμαι κατοχος και δεν μπορω να ειμαι σε θεση να ξερω:

Το gsmarena αναφερει οτι το POCO F1 τραβαει βιντεο 4K30fps και 108030fps, ειναι αληθεια οτι δεν τραβαει 60fps ουτε στα 1080;

 

Επειδη πολλοι θεωρουν οτι το κραζω να σας πω οτι σε καμια περιπτωση δεν το κραζω και το θεωρω πολυ καλη συσκευη για τα χρηματα του αλλα δεν ειναι αυτο το υπερτατο που το παρουσιαζουν καποιοι και σε καμια περιπτωση flagship killer.

Α οπότε δεν έκανε verify το Netflix συσκευές των 700 ευρώ και είπαμε να κραξουμε την συσκευή του "φτωχομπινέ" που δεν το έχει για άλλον λόγο.

 

Και άντε πες έχουμε 2018 και έχεις δίκιο. Είναι αδικαιολόγητη η Xiaomi εδώ. Στα νήματα των Huawei η στα αντίστοιχα reviews, γιατί δεν έγινε αυτός ο κακος χαμός; Ρωτάω επειδή είμαι άσχετος :p

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται οι μόνες συσκευές της xiaomi με 4g+ είναι το mi mix 2 και mi mix 2s

B7+b20 και b20+b3bc543cd9fa7e6d8ef5388a10360ef8e1.jpg67c56e8a7d00a12c00f80e58632fab11.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Tσεκαρε εδω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Α οπότε δεν έκανε verify το Netflix συσκευές των 700 ευρώ και είπαμε να κραξουμε την συσκευή του "φτωχομπινέ" που δεν το έχει για άλλον λόγο.

 

Και άντε πες έχουμε 2018 και έχεις δίκιο. Είναι αδικαιολόγητη η Xiaomi εδώ. Στα νήματα των Huawei η στα αντίστοιχα reviews, γιατί δεν έγινε αυτός ο κακος χαμός; Ρωτάω επειδή είμαι άσχετος :p

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι πολλές οι συσκευές που δεν υποστηρίζουν, ούτε το OnePlus 5t υποστηρίζει εκτός και αν το στείλεις στην OnePlus για αναβάθμιση

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Tσεκαρε εδω.

 

Το volte δεν έχει σχέση με το 4g+

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολλές οι συσκευές που δεν υποστηρίζουν, ούτε το OnePlus 5t υποστηρίζει εκτός και αν το στείλεις στην OnePlus για αναβάθμιση

 

Τι γνωρίζω αυτό για τα 5/5T. Και θυμάμαι την συζήτηση που είχε γίνει για αυτό όταν η OP δήλωσε ότι πρέπει να πάει σε αυτούς η συσκευή για να έχει υποστήριξη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Α οπότε δεν έκανε verify το Netflix συσκευές των 700 ευρώ και είπαμε να κραξουμε την συσκευή του "φτωχομπινέ" που δεν το έχει για άλλον λόγο.

 

Και άντε πες έχουμε 2018 και έχεις δίκιο. Είναι αδικαιολόγητη η Xiaomi εδώ. Στα νήματα των Huawei η στα αντίστοιχα reviews, γιατί δεν έγινε αυτός ο κακος χαμός; Ρωτάω επειδή είμαι άσχετος :p

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επειδη μαλλον δεν καταλαβες ή δεν διαβασες το link. Το POCO F1 δεν εχει το απαραιτητο module να παιξει ενω τα Huawei το ειχαν και γι'αυτο δεν εγινε ντορος γιατι πολυ απλα ηταν "προβλημα" αν θες να το πεις του netflix. Δεν σου ειπα βρε ανθρωπε οτι ειναι αδικαιολογητη απλα το κινητο για να φτασει να κανει 300-350 εχουν κουτσουρεψει απο παντου. Λιγο το 4G+ που αναφερουν τα παλικαρια, λιγο το widevine L1, λιγο η οθονη,λιγο η ποιοτητα κατασκευης, λιγο ολα αυτα που λοιπουν. Γιατι επιτιθεστε σε οποιον σας επισημανει τα μειον της συσκευης; Δηλαδη να μπουμε ολοι και να πουμε το POCO ειναι το καλυτερο επειδη εχει εναν 845 και κανει 300 ευρω;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...