Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η απάντηση ότι σου περισσεύουν 30 ευρώ, δεν είναι άποψη. Καταχωρείται στον κάλαθο σκουπιδιών, χρήζει μόνο χλευασμου και απαντάτε αναλόγως.

 

 

 

Μόνο μη σκίσεις κανένα καλσόν καθώς καταχωρείς την άποψη μου στον κάλαθο των αχρήστων κλπ

 

:)

 

Για τη συσκευή θα μας πεις εσυ ή σε έχουν για να πετάς τα σκουπίδια;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μη σκίσεις κανένα καλσόν καθώς καταχωρείς την άποψη μου στον κάλαθο των αχρήστων κλπ

 

:)

 

Για τη συσκευή θα μας πεις εσυ ή σε έχουν για να πετάς τα σκουπίδια;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Εγώ είμαι για να πετάω τα σκουπίδια. Είναι κάποιες φορές βαρετή δουλειά και δεν πληρώνει πολλά. Αλλά απόψεις σαν τις δικές σου την κάνουν πιο ευχάριστη. Από αυτή την αποψη, σε ευχαριστώ.

 

Το καλσόν μου είναι χοντρό, βαμβακερό. Κρατεί καλά

Link to comment
Share on other sites

Φιλε προτεινεις Κινεζομαγαζο,ειναι αξιοποιστο?Εχεις κανει αγορες απο εκει?

Δεν το ξερω τα καταστημα αυτο.

Φίλε 100% έχουμε πάρει πολλές συσκευές από εκεί

(sry για το delay αλλά τώρα μου ήρθε ειδοποίηση)

Link to comment
Share on other sites

Ενα τελευταιο,με καλυτερο σημα.75 mbs speed.Aλλα δεν προλαβα ολο το σετ....εμεινα απο data.....θα μρ σκισει το λογιστήριο αυριο παλι....:lol:

Screenshot-2018-10-21-17-19-27-080-org-zwanoo-android-speedtest.png

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε 100% έχουμε πάρει πολλές συσκευές από εκεί

(sry για το delay αλλά τώρα μου ήρθε ειδοποίηση)

Δεν το ξερω το μαγαζι για αυτο και ρωτησα,και δεν το βλεπω να εχει προταθει ξανα.

Γενικα παντως δεν το βλεπω να πολυαναφερετε σαν προταση αγορας.

Τι να πω εαν θελει καποιος να ρισκαρει εχει καλως.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ενα τελευταιο,με καλυτερο σημα.75 mbs speed.Aλλα δεν προλαβα ολο το σετ....εμεινα απο data.....θα μρ σκισει το λογιστήριο αυριο παλι....:lol:

Screenshot-2018-10-21-17-19-27-080-org-zwanoo-android-speedtest.png

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν το ξερω το μαγαζι για αυτο και ρωτησα,και δεν το βλεπω να εχει προταθει ξανα.

Γενικα παντως δεν το βλεπω να πολυαναφερετε σαν προταση αγορας.

Τι να πω εαν θελει καποιος να ρισκαρει εχει καλως.:)

 

Καθόλου ρίσκο, ειδικά σε note 5 και zte 17

έχει δώσει πάρα πολλές συσκευές στην Ελλάδα.

Η αποστολή γίνεται από Γερμανία με ups και το repair πάλι εκεί

Πρόσφατα μάλιστα πήρε ένα παιδί από τα Τρίκαλα και του είχαν βάλει και δώρο έναν ταχυφορτιστή

Edited by termitiss
Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν είχαν HD Netflix κάτι συσκευες των 700 ευρω της Huawei και της Honor, με τις γυάλινες πλάτες, τις οθοναρες, τα φρού φρού, τα αρώματα και τα ρέστα, δε θυμάμαι κανέναν να παραπονιέται γι αυτό. Το έχω αναφερει ξανά αλλά δεν βλέπω κανέναν να απαντάει.

 

Και εγώ με το OP5 που έχω τις περισσότερες φορές την ένδειξη 4G+, σε κάποια σημεία η ταχύτητα δεν είναι και η καλύτερη. Αυτή την στιγμή αν βγάλω Screenshot με speedtest και 4G+ στο σπίτι μου, δε νομίζω ότι θα ξεπεράσω τα 30. Άρα; Πόσο απαραίτητο είναι τελικά κάποιες ώρες της ημέρας μας;

 

Και για του λόγου το αληθές με Vodafone καρτοκινητο...

 

 

 

aea94d2e35e304f52ec45d1a0ef07d82.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου ρίσκο, ειδικά σε note 5 και zte 17

έχει δώσει πάρα πολλές συσκευές στην Ελλάδα.

Η αποστολή γίνεται από Γερμανία με ups και το repair πάλι εκεί

Ναι δεν διαφωνώ και δεν λεω οτι εχεις καπου αδικο.Το οτι γινεται η αποστολη απο Γερμανια δεν μου λεει κατι.

Κατι που δεν το εχω δει γενικα να πολυπαιζει σε ολα τα γνωστα fora,και να υπαρχουν πολλες αναφορες αξιοποιστιας,ποσο μαλλον να το εχω δουλεψει προσωπικα,το φοβαμαι κομματακι.Ειδικα οταν ειναι για αγορα καποιων 100δων ευρο.

Μετα απο 100δες αγορες απο εξω,και φυσικα εχοντας φαει πολλες φολες ειδικα τα πρωτα χρονια,ειμαι εξαιρετικα καχυποπτος.

 

Τεσπα εαν κανει καποιος την δοκιμη ας αναφερει σχετικα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν είχαν HD Netflix κάτι συσκευες των 700 ευρω της Huawei και της Honor, με τις γυάλινες πλάτες, τις οθοναρες, τα φρού φρού, τα αρώματα και τα ρέστα, δε θυμάμαι κανέναν να παραπονιέται γι αυτό. Το έχω αναφερει ξανά αλλά δεν βλέπω κανέναν να απαντάει.

 

Και εγώ με το OP5 που έχω τις περισσότερες φορές την ένδειξη 4G+, σε κάποια σημεία η ταχύτητα δεν είναι και η καλύτερη. Αυτή την στιγμή αν βγάλω Screenshot με speedtest και 4G+ στο σπίτι μου, δε νομίζω ότι θα ξεπεράσω τα 30. Άρα; Πόσο απαραίτητο είναι τελικά κάποιες ώρες της ημέρας μας;

 

Και για του λόγου το αληθές με Vodafone καρτοκινητο...

 

 

 

aea94d2e35e304f52ec45d1a0ef07d82.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό σημαίνει Βάιε ότι με το poco και την sim σου στο σπίτι σου θα είχες max 10-12 Mbps.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει Βάιε ότι με το poco και την sim σου στο σπίτι σου θα είχες max 10-12 Mbps.

 

Υποθεσεις κανουμε εδω φιλε?

Η γραφουμε με γεγονοτα?

Εχεις την συσκευη?

Δειξε μας τα δικα σου αποτελεσματα λοιπον.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικά λοιπον ανυπαρκτη διαφορα

 

 

 

Το καλοκαίρι στην πλαζ ή το νησί ή σε μια συναυλία ή στο γήπεδο ή αλλού που θα παλεύεις με 1-2 mbps και εναλλαγές με 3G, ενώ ο διπλανός σου θα είναι με 10mbps+, δεν ξέρω αν θα το θεωρείς πάλι ανυπαρκτη διαφορά.

 

Ξέρω, μπορεί να μην σου αρέσει η παραλία, τα νησιά κλπ και δεν πας σε συναυλίες...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν είχαν HD Netflix κάτι συσκευες των 700 ευρω της Huawei και της Honor, με τις γυάλινες πλάτες, τις οθοναρες, τα φρού φρού, τα αρώματα και τα ρέστα, δε θυμάμαι κανέναν να παραπονιέται γι αυτό. Το έχω αναφερει ξανά αλλά δεν βλέπω κανέναν να απαντάει.

 

Και εγώ με το OP5 που έχω τις περισσότερες φορές την ένδειξη 4G+, σε κάποια σημεία η ταχύτητα δεν είναι και η καλύτερη. Αυτή την στιγμή αν βγάλω Screenshot με speedtest και 4G+ στο σπίτι μου, δε νομίζω ότι θα ξεπεράσω τα 30. Άρα; Πόσο απαραίτητο είναι τελικά κάποιες ώρες της ημέρας μας;

 

Και για του λόγου το αληθές με Vodafone καρτοκινητο...

 

 

 

aea94d2e35e304f52ec45d1a0ef07d82.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ειπα να μην αρχισω να αναιβαζω παρομοια screen απο συσκευες του 1000 γιατι θα πεσει πολυ κλαμα.......:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το καλοκαίρι στην πλαζ ή το νησί ή σε μια συναυλία ή στο γήπεδο ή αλλού που θα παλεύεις με 1-2 mbps και εναλλαγές με 3G, ενώ ο διπλανός σου θα είναι με 10mbps+, δεν ξέρω αν θα το θεωρείς πάλι ανυπαρκτη διαφορά.

 

Ξέρω, μπορεί να μην σου αρέσει η παραλία, τα νησιά κλπ και δεν πας σε συναυλίες...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Καλα εσενα τα screenshot που αναιβαζουμε δεν σε καλυπτουν?

Τι ειναι αυτα που γραφεις......:blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει Βάιε ότι με το poco και την sim σου στο σπίτι σου θα είχες max 10-12 Mbps.
Άρα το πρόβλημα είναι ότι θα περίμενα 15 δευτερόλεπτα παραπάνω, για να ανοίξει μια σελίδα στον browser πχ.

 

Δοκιμή στο ίδιο σημείο του σπιτιού με την ίδια sim, σε Mi note 3 όμως. Ισχύει αυτό που λες.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

e79b2742e282151d8d783aad8da5d31b.jpg

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Άρα το πρόβλημα είναι ότι θα περίμενα 15 δευτερόλεπτα παραπάνω, για να ανοίξει μια σελίδα στον browser πχ.

 

Δοκιμή στο ίδιο σημείο του σπιτιού με την ίδια sim, σε Mi note 3 όμως. Ισχύει αυτό που λες.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

e79b2742e282151d8d783aad8da5d31b.jpg

Σε ευχαριστώ Βάιε. Επιτέλους συνενοουμαστε

 

Όσο για τους υπόλοιπους, όσο βαυκαλιζεστε με τα milliseconds και ποιος snapdragon ανοίγει γρηγορότερα το PUBG, να φανταστώ ότι όταν περιμένετε δευτερόλεπτα περισσότερο για να ανανεωθεί η ροή τγς τάδε εφαρμογής, να ανεβάσετε το βίντεο, να κατεβάσετε το αρχείο κλπ δε σας ενοχλεί. Αρκεί να έχουμε τον 845 στο poco

 

Η λογική γενικά πηδαει από το παράθυρο. Τουλάχιστον χαίρομαι που έστω ένας βαϊος αντιλήφθηκε τα βασικά.

Edited by atsimeri
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έλεος. Θα μπει κανείς να διαβάσει τ νήμα και θα νομίζει ότι θα πάρει γουρούνι στο σακί. Το πασιφανές και σίγουρο είναι ότι αξίζει 1000% τα λεφτά που θα δώσεις ακόμη και για αγορά από Ελλάδα. Αν γενικά δε φοράς θήκες και θες το κινητό σου να είναι μουρατο με μέταλο και γυαλί μην το πάρεις. Αν θες να βγάζεις φωτογραφίες αντάξιες με τις τελευταιες ναυαρχίδες μην το πάρεις. Αν θες να βλέπεις netflix σε full hd και όχι hd μην το πάρεις. Αν θες να πιάνεις μόνιμος 4g+ μην το πάρεις. Αν θεωρείς ότι αυτά είναι τόσο πολύ απωθητικό παράγοντες δεν το παίρνεις. Κάθεσαι και τα βάζεις κάτω. Εγώ προσωπικά από mi8 που είχα , πήγα σε poco λόγο μπαταρίας.. και προσωπικά η μόνη διαφορά που είδα ήταν ,ναι, μόνο η μπαταρία.

ΥΣ. Αυτό με το 4g και το 4g+ , με θυμίζει δύο φίλους, ο ένας την είχε 23cm(4g+) και έλεγε στον άλλο που την είχε 20cm(4g) , εε εσύ με τα 20cm που πας με τόση μικρή...

Edited by Pavletos
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Βάιε. Επιτέλους συνενοουμαστε
Δεν θυμάμαι να μην συνεννοηθήκαμε ποτέ εμείς. Στο HD του Netflix όμως εξακολουθώ να μην βλέπω απάντηση.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Βάιε. Επιτέλους συνενοουμαστε

 

Όσο για τους υπόλοιπους, όσο βαυκαλιζεστε με τα milliseconds και ποιος snapdragon ανοίγει γρηγορότερα το PUBG, να φανταστώ ότι όταν περιμένετε δευτερόλεπτα περισσότερο για να ανανεωθεί η ροή τγς τάδε εφαρμογής, να ανεβάσετε το βίντεο, να κατεβάσετε το αρχείο κλπ δε σας ενοχλεί. Αρκεί να έχουμε τον 845 στο poco

 

Η λογική γενικά πηδαει από το παράθυρο. Τουλάχιστον χαίρομαι που έστω ένας βαϊος αντιλήφθηκε τα βασικά.

 

Με ταχυτητα κοντα στα 50mbs κατα μεσο ορο δηλαδη με data θα εχω θεμα με ανοιγμα σελιδων...η στο να κανω οτιδήποτε στο net..:blink:

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν θυμάμαι να μην συνεννοηθήκαμε ποτέ εμείς. Στο HD του Netflix όμως εξακολουθώ να μην βλέπω απάντηση.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Tι ακριβως να σου που επανω σε αυτο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδιά έλεος. Θα μπει κανείς να διαβάσει τ νήμα και θα νομίζει ότι θα πάρει γουρούνι στο σακί. Το πασιφανές και σίγουρο είναι ότι αξίζει 1000% τα λεφτά που θα δώσεις ακόμη και για αγορά από Ελλάδα. Αν γενικά δε φοράς θήκες και θες το κινητό σου να είναι μουρατο με μέταλο και γυαλί μην το πάρεις. Αν θες να βγάζεις φωτογραφίες αντάξιες με τις τελευταιες ναυαρχίδες μην το πάρεις. Αν θες να βλέπεις netflix σε full hd και όχι hd μην το πάρεις. Αν θες να πιάνεις μόνιμος 4g+ μην το πάρεις. Αν θεωρείς ότι αυτά είναι τόσο πολύ απωθητικό παράγοντες δεν το παίρνεις. Κάθεσαι και τα βάζεις κάτω. Εγώ προσωπικά από mi8 που είχα , πήγα σε poco λόγο μπαταρίας.. και προσωπικά η μόνη διαφορά που είδα ήταν ,ναι, μόνο η μπαταρία.

ΥΣ. Αυτό με το 4g και το 4g+ , με θυμίζει δύο φίλους, ο ένας την είχε 23cm(4g+) και έλεγε στον άλλο που την είχε 20cm(4g) , εε εσύ με τα 20cm που πας με τόση μικρή...

Ειπαμε.....το μεγεθος μετρα........και το σκορ στο antu.......:lol:

Τι να πεις,τα θελουμε ολα και να παρουμε και 2 πιτογυρα ρεστα.....:lol::lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαίρι στην πλαζ ή το νησί ή σε μια συναυλία ή στο γήπεδο ή αλλού που θα παλεύεις με 1-2 mbps και εναλλαγές με 3G, ενώ ο διπλανός σου θα είναι με 10mbps+, δεν ξέρω αν θα το θεωρείς πάλι ανυπαρκτη διαφορά.

 

Ξέρω, μπορεί να μην σου αρέσει η παραλία, τα νησιά κλπ και δεν πας σε συναυλίες...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Mπορει να μην το κρατάω σωστά ....:p

Link to comment
Share on other sites

Mπορει να μην το κρατάω σωστά ....:p

 

 

 

Όπως και να το κρατήσεις, 4G+ δυστυχώς δεν θα δεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να το κρατήσεις, 4G+ δυστυχώς δεν θα δεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

κακό που μας βρήκε.....:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Κ ειχα μια φαγούρα πραγματικά όμως ... Εγώ ξέρω ότι σε σημεία που με αλλα κινητά δεν ειχα σήμα με το f1 έχω .Στο υπογειο πάρκιν της πολυκατοικίας μου μιλάω άνετα τώρα τα + κλπ δεν Μ ενδιαφέρουν
Link to comment
Share on other sites

Υποθεσεις κανουμε εδω φιλε?

Η γραφουμε με γεγονοτα?

Εχεις την συσκευη?

Δειξε μας τα δικα σου αποτελεσματα λοιπον.....:)

Δεν είπαμε να κάνεις ένα νήμα αποθέωσης εσύ τα λοιπά fanboys και να μην πετάγεσαι στο κανονικό νήμα;;;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπαμε να κάνεις ένα νήμα αποθέωσης εσύ τα λοιπά fanboys και να μην πετάγεσαι στο κανονικό νήμα;;;

Κουράζεις φτάνει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εσύ έχεις κουράσει 2 τοπικά (Mi8 & Poco) και κάνεις και υποδείξεις?

Θράσος που το χεις hater.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να το κρατήσεις, 4G+ δυστυχώς δεν θα δεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Υποθεσεις κανουμε εδω φιλε?

Η γραφουμε με γεγονοτα?

Εχεις την συσκευη?

Δειξε μας τα δικα σου αποτελεσματα λοιπον.....τα δικα μου ειναι αναιβασμενα στην πισω σελιδα.....75mbps.

 

Σε περιμενω με αποδειξεις λοιπον και οχι με λογια.......:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κ ειχα μια φαγούρα πραγματικά όμως ... Εγώ ξέρω ότι σε σημεία που με αλλα κινητά δεν ειχα σήμα με το f1 έχω .Στο υπογειο πάρκιν της πολυκατοικίας μου μιλάω άνετα τώρα τα + κλπ δεν Μ ενδιαφέρουν

Είναι θέμα ρε συ να ανοίγει μια σελίδα 0.0001 δευτερόλεπτα πιο αργά. Μάλλον τους έτσουξε τους περισσότερους το poco και βγάζουν χολή ενώ βλέπω ότι είναι εξαιρετικο σε όλα με μόνο θέμα το Netflix HD το οποίο το φτιάχνουν και αν δούμε και την τιμή είναι το πιο vfm κινητό της 10ετιας. Ξυδακι οι υπόλοιποι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...