Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι γνωρίζω αυτό για τα 5/5T. Και θυμάμαι την συζήτηση που είχε γίνει για αυτό όταν η OP δήλωσε ότι πρέπει να πάει σε αυτούς η συσκευή για να έχει υποστήριξη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ούτε το mi mix 2 που έχω τώρα υποστηρίζει, widevine L3

Link to comment
Share on other sites

Λιγο το 4G+ που αναφερουν τα παλικαρια, λιγο το widevine L1, λιγο η οθονη,λιγο η ποιοτητα κατασκευης, λιγο ολα αυτα που λοιπουν.

 

Προσπέρασε λοιπόν. Η συσκευή ήρθε σε τιμή χώμα με κάποια βασικά για την απόδοσή της χαρακτηριστικά. Αν θες εσύ NFC, NETFLIX και δεν ξέρω γω τι άλλο προσπέρασε. Είναι budget smartphone.:rolleyes:

 

 

Γιατι επιτιθεστε σε οποιον σας επισημανει τα μειον της συσκευης; Δηλαδη να μπουμε ολοι και να πουμε το POCO ειναι το καλυτερο επειδη εχει εναν 845 και κανει 300 ευρω;

 

Ποιος επιτίθεται μωρέ; Θα μας τρελάνεις κι εσύ τώρα....; :mad::confused: Το έχετε κάνει μπάχαλο και ζητάτε και τα ρέστα.:mad:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη μαλλον δεν καταλαβες ή δεν διαβασες το link. Το POCO F1 δεν εχει το απαραιτητο module να παιξει ενω τα Huawei το ειχαν και γι'αυτο δεν εγινε ντορος γιατι πολυ απλα ηταν "προβλημα" αν θες να το πεις του netflix. Δεν σου ειπα βρε ανθρωπε οτι ειναι αδικαιολογητη απλα το κινητο για να φτασει να κανει 300-350 εχουν κουτσουρεψει απο παντου. Λιγο το 4G+ που αναφερουν τα παλικαρια, λιγο το widevine L1, λιγο η οθονη,λιγο η ποιοτητα κατασκευης, λιγο ολα αυτα που λοιπουν. Γιατι επιτιθεστε σε οποιον σας επισημανει τα μειον της συσκευης; Δηλαδη να μπουμε ολοι και να πουμε το POCO ειναι το καλυτερο επειδη εχει εναν 845 και κανει 300 ευρω;

Γιατί παρσπληροφορειτε. Το poco παίζει full HD Netflix κανονικά και τραβάει 1080 60fps video όπως και 240fps. Δεν έκαναν από πουθενά εκπτώσεις το κινητό είναι flagship killer πάρτε το χαμπάρι.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μαλλον δεν καταλαβες ή δεν διαβασες το link. Το POCO F1 δεν εχει το απαραιτητο module να παιξει ενω τα Huawei το ειχαν και γι'αυτο δεν εγινε ντορος γιατι πολυ απλα ηταν "προβλημα" αν θες να το πεις του netflix. Δεν σου ειπα βρε ανθρωπε οτι ειναι αδικαιολογητη απλα το κινητο για να φτασει να κανει 300-350 εχουν κουτσουρεψει απο παντου. Λιγο το 4G+ που αναφερουν τα παλικαρια, λιγο το widevine L1, λιγο η οθονη,λιγο η ποιοτητα κατασκευης, λιγο ολα αυτα που λοιπουν. Γιατι επιτιθεστε σε οποιον σας επισημανει τα μειον της συσκευης; Δηλαδη να μπουμε ολοι και να πουμε το POCO ειναι το καλυτερο επειδη εχει εναν 845 και κανει 300 ευρω;

Άμα ήταν έτσι θα το χαμε πάρει όλοι,και θα είχαν αυτοκτονήσει οι μεγάλοι

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μαλλον δεν καταλαβες ή δεν διαβασες το link. Το POCO F1 δεν εχει το απαραιτητο module να παιξει ενω τα Huawei το ειχαν και γι'αυτο δεν εγινε ντορος γιατι πολυ απλα ηταν "προβλημα" αν θες να το πεις του netflix. Δεν σου ειπα βρε ανθρωπε οτι ειναι αδικαιολογητη απλα το κινητο για να φτασει να κανει 300-350 εχουν κουτσουρεψει απο παντου. Λιγο το 4G+ που αναφερουν τα παλικαρια, λιγο το widevine L1, λιγο η οθονη,λιγο η ποιοτητα κατασκευης, λιγο ολα αυτα που λοιπουν. Γιατι επιτιθεστε σε οποιον σας επισημανει τα μειον της συσκευης; Δηλαδη να μπουμε ολοι και να πουμε το POCO ειναι το καλυτερο επειδη εχει εναν 845 και κανει 300 ευρω;
Δεν έχω καν την συσκευή στην κατοχή μου και δεν έχω λόγο ούτε να την υποστηρίξω ούτε όμως και να την δικαιολογήσω. Αυτό το χάλι όμως που έχει δημιουργηθεί παντού με το Poco, δείχνει ότι κάποιους τους καίει λιγάκι.

 

Σαφώς και έχει ελλείψεις όπως τα περισσότερα Xiaomi smartphones. Για παράδειγμα τα μικρόφωνα τους στα περισσότερα μοντέλα, είναι χαμηλής ποιότητας και αυτό το παρατηρεί κανείς εκ των υστέρων, σε αναπαραγωγή βίντεο που έχει τραβήξει ο ίδιος. Η μπορεί να μην χρησιμοποιεί τις καλύτερες κεραίες ξέρω εγώ για δίκτυα.

 

Όταν όμως τα επισυνάπτει κάποιος όλα αυτά σε τιμές του διακοσάρικου η των 300 ευρώ το πολύ, τότε υπάρχει πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Προσπέρασε λοιπόν. Η συσκευή ήρθε σε τιμή χώμα με κάποια βασικά για την απόδοσή της χαρακτηριστικά. Αν θες εσύ NFC, NETFLIX και δεν ξέρω γω τι άλλο προσπέρασε. Είναι budget smartphone.:rolleyes:

 

Οταν ομως εγω απλα ειπα αυτα που λοιπουν επεσαν να με φανε και με ειπαν και hater που στην τελικη δεν την εκραξα καν την συσκευη, ισα ισα που ειπα οτι για καποιον που θελει να παιζει παιχνιδια ειναι η τελεια συσκευη.

 

Δεν έχω καν την συσκευή στην κατοχή μου και δεν έχω λόγο ούτε να την υποστηρίξω ούτε όμως και να την δικαιολογήσω. Αυτό το χάλι όμως που έχει δημιουργηθεί παντού με το Poco, δείχνει ότι κάποιους τους καίει λιγάκι.

 

Σαφώς και έχει ελλείψεις όπως τα περισσότερα Xiaomi smartphones. Για παράδειγμα τα μικρόφωνα τους στα περισσότερα μοντέλα, είναι χαμηλής ποιότητας και αυτό το παρατηρεί κανείς εκ των υστέρων, σε αναπαραγωγή βίντεο που έχει τραβήξει ο ίδιος. Η μπορεί να μην χρησιμοποιεί τις καλύτερες κεραίες ξέρω εγώ για δίκτυα.

 

Όταν όμως τα επισυνάπτει κάποιος όλα αυτά σε τιμές του διακοσάρικου η των 300 ευρώ το πολύ, τότε υπάρχει πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο συγκεκριμενο νημα εχει αναφερθει πιο πισω οτι το POCO F1 ειναι και ανωτερο απο ενα iPhone Xs

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Οταν ομως εγω απλα ειπα αυτα που λοιπουν επεσαν να με φανε και με ειπαν και hater που στην τελικη δεν την εκραξα καν την συσκευη, ισα ισα που ειπα οτι για καποιον που θελει να παιζει παιχνιδια ειναι η τελεια συσκευη.

 

 

 

Στο συγκεκριμενο νημα εχει αναφερθει πιο πισω οτι το POCO F1 ειναι και ανωτερο απο ενα iPhone Xs

Ναι αυτο εγραψα εγω,αλλα για την ποιοτητα κλησεων σε συγκεκριμενο σημειο.....μην παραπληροφορουμε.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παρσπληροφορειτε. Το poco παίζει full HD Netflix κανονικά και τραβάει 1080 60fps video όπως και 240fps. Δεν έκαναν από πουθενά εκπτώσεις το κινητό είναι flagship killer πάρτε το χαμπάρι.

 

 

 

Κλασικός παπάς από τον μέγιστο του είδους.

 

1080@30fps ΜΟΝΟ

 

2150a38e90cda59f7b2757f8baff56fb.jpg

 

 

Και Netflix φυσικά ούτε καν HD

https://9to5google.com/2018/08/31/xiaomi-pocophone-f1-widevine-drm/

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι τίμια για τα λεφτά της. Ως εκεί. Μερικοί κάτοχοι νομίζουν ότι είναι ΌΛΑ ΤΕΛΕΙΑ, ΚΑΜΙΑ ΈΚΠΤΩΣΗ, σκοτώνω τα κινητά του χιλιάρικου.

Εκεί είναι το πρόβλημα. Και όταν κάποιος μπει σε νημα xiaomi να διευκρινίσει έλλειψη κατόπιν ερώτησης άλλου, είναι σαν να μπαίνει σε εκκλησία και να φωνάζει αλλαχού ακμπαρ.

Edited by atsimeri
Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται οι μόνες συσκευές της xiaomi με 4g+ είναι το mi mix 2 και mi mix 2s

B7+b20 και b20+b3bc543cd9fa7e6d8ef5388a10360ef8e1.jpg67c56e8a7d00a12c00f80e58632fab11.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

τζαμπα γραφεις δεν προκειτε να παραδεχτει κανει και η ιδια xiaomi να το πει.........

 

Tσεκαρε εδω.

 

volte είναι μεταφορά ήχου (κλήσης) μέσο απλού 4g σήματος (κάτι σαν voip σκέψου) αρκεί η συσκευή να είναι πιστοποιημένη απο τον παροχο, αν ο παροχος την αναγνωρίζει έχεις volte/vowifi αν δεν και να το υποστηρίζει δεν θα το δεις ποτέ

 

πάντως με 4g+ δεν έχει καμία σχέση

Link to comment
Share on other sites

Κλασικός παπάς από τον μέγιστο του είδους.

 

1080@30fps ΜΟΝΟ

 

2150a38e90cda59f7b2757f8baff56fb.jpg

 

 

Και Netflix φυσικά ούτε καν HD

https://9to5google.com/2018/08/31/xiaomi-pocophone-f1-widevine-drm/

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Κοιμάσαι ορθιος ξύπνα σε δουλεύει όλο το φόρουμ

 

1080p 240fps

 

 

320111220137b5342a3c57f1c1a26ca4.jpg

 

Netflix HD

 

https://www.google.gr/amp/s/forum.xda-developers.com/poco-f1/how-to/watch-netflix-hd-ultra-hd-poco-f1-t3840727/amp/

 

Πραγματικά δεν έχεις ιδέα για τίποτα αντε τραβα στο καρά κλειδωμένο ios και άσε το πολύ ανώτερο και τίμιο poco στην ησυχία του.

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο εγραψα εγω,αλλα για την ποιοτητα κλησεων σε συγκεκριμενο σημειο.....μην παραπληροφορουμε.:)

 

Δεν ξερω ποιος αλλα δεν ηταν για ποιοτητα κλησεων και θυμαμαι ειχαν βαλει κι ενα βιντεο με VS αναμεσα στα 2 και μετα αρχισαν να λενε οτι το POCO παταει τα παντα ακομα και το Xs. Αυτο ναι ειναι παραπληροφορηση αλλα τεσπα απ'οτι καταλαβα τα νηματα της xiaomi ειναι μονο για xiaomiλατρες και θα πρεπει να απεχω.

Καλη απολαυση

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αυτά γράφει. 0e958b4a00a2aa5fd3d986fb878c07c2.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξερω ποιος αλλα δεν ηταν για ποιοτητα κλησεων και θυμαμαι ειχαν βαλει κι ενα βιντεο με VS αναμεσα στα 2 και μετα αρχισαν να λενε οτι το POCO παταει τα παντα ακομα και το Xs. Αυτο ναι ειναι παραπληροφορηση αλλα τεσπα απ'οτι καταλαβα τα νηματα της xiaomi ειναι μονο για xiaomiλατρες και θα πρεπει να απεχω.

Καλη απολαυση

Ενώ στα άλλα νήματα είναι λαμπάδα όλοι. Τι διαβάζουμε.:lol::rolleyes:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Κοιμάσαι ορθιος ξύπνα σε δουλεύει όλο το φόρουμ

 

1080p 240fps

 

 

320111220137b5342a3c57f1c1a26ca4.jpg

 

Netflix HD

 

https://www.google.gr/amp/s/forum.xda-developers.com/poco-f1/how-to/watch-netflix-hd-ultra-hd-poco-f1-t3840727/amp/

 

Πραγματικά δεν έχεις ιδέα για τίποτα αντε τραβα στο καρά κλειδωμένο ios και άσε το πολύ ανώτερο και τίμιο poco στην ησυχία του.

 

Ρε συ, το στο thread στο xda που έβαλες αναφέρουν ότι δεν δουλεύει και ότι θα υπάρξει υποστήριξη αργότερα.

Το 240fps SLO mo δεν έχουν σχέση με τα 60 που γράφει στο gsmarena

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, το στο thread στο xda που έβαλες αναφέρουν ότι δεν δουλεύει και ότι θα υπάρξει υποστήριξη αργότερα.

Το 240fps SLO mo δεν έχουν σχέση με τα 60 που γράφει στο gsmarena

Στο main thread δεν έβαλα το σωστό τα force HD apk λένε ότι δουλεύουν σίγουρα δεν είναι official τρόπος αλλά έρχεται το l1 patch σύντομα. Ακόμα τώρα βγήκε το κινητό. Στην καταγραφή recording πέρα από τα 240 τραβάει 120 και 60 κανονικά. 4k 60 δεν τραβάει. Πολλοί φαγώθηκαν με το poco και δεν ξέρω γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Στο συγκεκριμενο νημα εχει αναφερθει πιο πισω οτι το POCO F1 ειναι και ανωτερο απο ενα iPhone Xs

 

Σε αυτό συμφωνώ. Διαβάζουμε υπερβολές και από τις δύο πλευρές. Αποτελεσμα αυτού, είναι αυτό που βλέπουμε εδώ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Άστους να ζουν στον κόσμο τους αδερφε η Apple τους έχει κάψει το μυαλό.

 

 

 

Ωραίο το slow motion στα 120fps, ε;

 

Πάλι βλέπεις φαντάσματα στον ύπνο με την Apple?

Φαντάζομαι και στο gsmarena κάτι άσχετοι φανς της Apple γράφουν. Όπως και στο 9to5google ή στο AndroidPolice

 

https://www.androidpolice.com/2018/08/30/pocophone-f1-lacks-support-widevine-l1-hd-playback-netflix-apps-dont-work/

 

Μάθε τους μπαλίτσα!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

O άλλος χαιρετάει κ μετά από λίγο ξαναγυρνάει .. τέλειο που λέει κ η Καγιά ..Ακόμα κ αν νομίζουμε ότι είναι το τέλειο κινητό που προφανώς δεν είναι , αλλά εφόσον μας καλύπτει σ αυτά που θέλουμε εσείς οι μη κάτοχοι τι ζόρι τραβάτε ; btw to netflix σε hd .η ,μη hd σε οθονιταες των 6 ιντσών είν' απλά γελοίο επιχείρημα . Όπως είπε οτυπος του unboxing therapy δεν υπάρχει καμία διαφορά και κανείς την δούλεια σου .εγώ προτιμώ να βλέπω ,netflix σε lg 4k 49 ιντσες και σε κανένα κινητό αλλά αυτό είναι άλλο θέμα ..
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποιος αλλα δεν ηταν για ποιοτητα κλησεων και θυμαμαι ειχαν βαλει κι ενα βιντεο με VS αναμεσα στα 2 και μετα αρχισαν να λενε οτι το POCO παταει τα παντα ακομα και το Xs. Αυτο ναι ειναι παραπληροφορηση αλλα τεσπα απ'οτι καταλαβα τα νηματα της xiaomi ειναι μονο για xiaomiλατρες και θα πρεπει να απεχω.

Καλη απολαυση

 

Μαλλον κατι τετοιο με το XS Max.......καθως εχω και τις 2 συσκευες συμφωνώ απολυτα με τον Evans....η οικονομικη διαφορα ειναι χαοτικη.

 

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

O άλλος χαιρετάει κ μετά από λίγο ξαναγυρνάει .. τέλειο που λέει κ η Καγιά ..Ακόμα κ αν νομίζουμε ότι είναι το τέλειο κινητό που προφανώς δεν είναι , αλλά εφόσον μας καλύπτει σ αυτά που θέλουμε εσείς οι μη κάτοχοι τι ζόρι τραβάτε ; btw to netflix σε hd .η ,μη hd σε οθονιταες των 6 ιντσών είν' απλά γελοίο επιχείρημα . Όπως είπε οτυπος του unboxing therapy δεν υπάρχει καμία διαφορά και κανείς την δούλεια σου .εγώ προτιμώ να βλέπω ,netflix σε lg 4k 49 ιντσες και σε κανένα κινητό αλλά αυτό είναι άλλο θέμα ..
Τα ζόρια είναι όλα του king, δικά σου και των λοιπών. Όταν κάποιος ρωτάει αν υποστηρίζει η όχι 4G+ η volte η αν κάνει κεφτεδακια και ψήνει καφέ και του απαντάμε, τι ζόρι είναι αυτό να πεταχτούν τα fanboys να αποδείξουν ότι δεν πρέπει να μας νοιάζει;

Ακατανόητο

Όσο για τον King γελάσαμε επικά άλλη μια φορά...

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι μια καλή συσκευή για τα χρήματα που κοστίζει και καλή αγορά για κάποιον που τον ενδιαφέρουν οι επιδόσεις, για μένα πχ τα 60fps στην κάμερα και το HD Netflix δεν είναι σημαντικά, για κάποιον άλλο μπορεί να είναι. Το μόνο που πραγματικά αξίζει είναι ο snapdragon 845 αφού το υπόλοιπα χαρακτηριστικά της συσκευής τα βρίσκεις και σε φθηνότερες συσκευές ακόμη και της ίδιας της Xiaomi εκτός βέβαια του 845
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι μια καλή συσκευή για τα χρήματα που κοστίζει και καλή αγορά για κάποιον που τον ενδιαφέρουν οι επιδόσεις, για μένα πχ τα 60fps στην κάμερα και το HD Netflix δεν είναι σημαντικά, για κάποιον άλλο μπορεί να είναι. Το μόνο που πραγματικά αξίζει είναι ο snapdragon 845 αφού το υπόλοιπα χαρακτηριστικά της συσκευής τα βρίσκεις και σε φθηνότερες συσκευές ακόμη και της ίδιας της Xiaomi εκτός βέβαια του 845

Το αυτο......

Και τα 6 gb ram,και τις νεες καλυτερες καμερες,και γενικα ολο το πακετο υψηλών επιδόσεων,κατι για το οποιο και το εβγαλε η εταιρια.

Και αυτος ειναι και ο λογος που πουλα σαν ζεστο ψωμι σε παγκοσμιο επιπεδο.

Αυτο που ηθελε η εταιρια,να ασχοληθουν ολοι μαζι της το καταφερε και με το παραπανω μαλιστα,με μια εξαιρετικη vfm συσκευη.

Μακραν η καλυτερη διαφήμιση που μπορεις να εχςι,και μαλιστα τζαμπα.

Και αλλη γνωστη εταιρια το εκανε αυτο,αλλα μετα μας τα χαλασε τιμολογιακα.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το αυτο......

Και τα 6 gb ram,και τις νεες καλυτερες καμερες,και γενικα ολο το πακετο υψηλών επιδόσεων,κατι για το οποιο και το εβγαλε η εταιρια.

Και αυτος ειναι και ο λογος που πουλα σαν ζεστο ψωμι σε παγκοσμιο επιπεδο.

Αυτο που ηθελε η εταιρια,να ασχοληθουν ολοι μαζι της το καταφερε και με το παραπανω μαλιστα,με μια εξαιρετικη vfm συσκευη.

Μακραν η καλυτερη διαφήμιση που μπορεις να εχςι,και μαλιστα τζαμπα.

Και αλλη γνωστη εταιρια το εκανε αυτο,αλλα μετα μας τα χαλασε τιμολογιακα.....

 

Τα 6 ραμ και τις κάμερες τις βρίσκεις και σε φθηνότερες συσκευές ακόμη και της ίδιας της Xiaomi, το μόνο που δεν βρίσκεις είναι ο 845

Link to comment
Share on other sites

Τα 6 ραμ και τις κάμερες τις βρίσκεις και σε φθηνότερες συσκευές ακόμη και της ίδιας της Xiaomi, το μόνο που δεν βρίσκεις είναι ο 845

Ποιες εννοειες?Ειδικα για τις καμερες.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...