Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα πόσο χαριτωμένα ξεχνάτε ότι συσκευές των 250 ευρώ τα υποστηρίζουν όλα κανονικά. Ε;

Οι κουρασμένοι μάλλον τρολαρουν αποτυχημένα.

Link to comment
Share on other sites

Μα πόσο χαριτωμένα ξεχνάτε ότι συσκευές των 250 ευρώ τα υποστηρίζουν όλα κανονικά. Ε;

Οι κουρασμένοι μάλλον τρολαρουν αποτυχημένα.

 

Άρα μας λες χαριτωμένα..ότι οι συσκευές των 250 είναι και καλύτερες από συσκευές των1500 .Γτ ο φίλος πιο πάνω μίλησε κ για iphone

Link to comment
Share on other sites

Μα πόσο χαριτωμένα ξεχνάτε ότι συσκευές των 250 ευρώ τα υποστηρίζουν όλα κανονικά. Ε;

Οι κουρασμένοι μάλλον τρολαρουν αποτυχημένα.

 

ναι άλλα εχει 845 :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μα πόσο χαριτωμένα ξεχνάτε ότι συσκευές των 250 ευρώ τα υποστηρίζουν όλα κανονικά. Ε;

Οι κουρασμένοι μάλλον τρολαρουν αποτυχημένα.

Συγνωμη κιολας,αλλα τι δεν ειναι κατανοητο οτι υποστηρίζει 4g+ volte απο θεμα hardware.:blink:

Στα video που παρεθεσα παραπανω ειναι πασιφανές αυτο.

Ξεκαθαρα εχει την δυνατοτητα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ναι άλλα εχει 845 :) :rolleyes:

Καλα μονο και μονο για τα specs που σου δινει στα 350 ευρο,δεν το συζηταμε καν.........:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη κιολας,αλλα τι δεν ειναι κατανοητο οτι υποστηρίζει 4g+ volte απο θεμα hardware.:blink:

Στα video που παρεθεσα παραπανω ειναι πασιφανές αυτο.

Ξεκαθαρα εχει την δυνατοτητα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλα μονο και μονο για τα specs που σου δινει στα 350 ευρο,δεν το συζηταμε καν.........:rolleyes:

 

και τι να κάνεις μηχανή από ferrari σε σώμα του fiat μ εγκέφαλο από lada να λες ότι έχεις 1000 άλογα? προφανώς δεν χρειάζονται ισορροπημένες λύσεις όχι χώνουμε κάπου ταβάνι και κάπου πάτωμα στην ίδια συσκευή

 

κάνεις δεν αμφισβητεί ότι σαν δυνατότητα την έχει αλλά προφανώς με κομμένα bands κλπ (για μειώση του τελικού κόστους) έτσι σε αρκετές χώρες δεν παιζει (τα ίδια είχα πάθει με ένα nubia (άσχετος πόσο καλή ήταν η συσκευή σε σημεία κάτι κινιτακια του κ...ου έκαναν οτι δεν έκανε αυτό .......

 

και όπως είπα την δέχομαι την συσκευή για αυτούς που προορίζεται είναι super duper

αυτό που είναι σπαστικότατο μέχρι θανάτου είναι τα fanboys και ισχυρισμοί τους σε βαθμό αρχίζουν αρκετά άτομα να συχαίνονται την xiaomi καθαρά και μόνο για αυτά τα άτομα

Link to comment
Share on other sites

Στην εταιρια που συνεργαζομαστε για της εταιρικες μας συσκευες οχι δεν ειναι by default,το ζητας,και το 4g+ με το volte ειναι πακετο για να εχεις το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα στην επικεινωνια σας,τοσο σε ομιλια οσο και σε περιαγωγη

 

Εγραψα και παραπανω οτι και στην αλλη συσκευη μου των 1300 ευρο ΔΕΝ ΕΧΩ.......4g+ & volte,και γραφω για την ιδια sim και τον ιδιο παροχο.

 

Οποτε μην το πατε στον fanboysmos κτλ χαριτωμενα.....πριν 1 μηνα με 350 αγοραζατε τα.......μου οχι μια συσκευη με αυτα τα specs.:rolleyes:

 

Αφου η συσκευη εχει την δυνατοτητα σαν hardware να υποστήριξή 4g+,αποδεδειγμενα μπορει,οντως το κουραζουμε.

 

Απλα να εχουμε κατι να γραφουμε......:lol:

 

 

 

Εσυ που λες ότι δεν έχεις 4G+ στο iPhone, να ξέρεις με έχεις κάνει και δακρύζω :’)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσυ που λες ότι δεν έχεις 4G+ στο iPhone, να ξέρεις με έχεις κάνει και δακρύζω :’)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δακρύζεις και στο 4 Ώρο φόρτισης η αγόρασες qc για να φορτίζει στις 2μισι lolll

Link to comment
Share on other sites

Δακρύζεις και στο 4 Ώρο φόρτισης η αγόρασες qc για να φορτίζει στις 2μισι lolll

 

 

 

Lolll λες να μου λείπουν 30€ στα 1000€;;

Καλά το πας

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Lolll λες να μου λείπουν 30€ στα 1000€;;

Καλά το πας

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Καταρχήν είναι 70 όχι 30 αλλά Μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι .Σε λίγο θα σας δίνει μόνο το κουτί με 1000 και θα λέτε λες να μου λείπουν αλλά 1000 να πάρω κ το τηλέφωνο ;; Και βασικά επευδη ξέρω πολύ κόσμο με iphone μάλλον σου λείπουν . Η κάρτα για αναπάντητες να ναι καλά και η πιστωτική σε 359 δόσεις

Edited by bruno1977
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν είναι 70 όχι 30 αλλά Μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι .Σε λίγο θα σας δίνει μόνο το κουτί με 1000 και θα λέτε λες να μου λείπουν αλλά 1000 να πάρω κ το τηλέφωνο ;; Και βασικά επευδη ξέρω πολύ κόσμο με iphone μάλλον σου λείπουν . Η κάρτα για αναπάντητε να ναι καλά και η πιστωτική σε 359 δόσεις

 

 

Συνέχισε να μας λες για τα iPhone, αλλά για την Ποκο-ταμπακιέρα μόκο. :)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και τι να κάνεις μηχανή από ferrari σε σώμα του fiat μ εγκέφαλο από lada να λες ότι έχεις 1000 άλογα? προφανώς δεν χρειάζονται ισορροπημένες λύσεις όχι χώνουμε κάπου ταβάνι και κάπου πάτωμα στην ίδια συσκευή

 

κάνεις δεν αμφισβητεί ότι σαν δυνατότητα την έχει αλλά προφανώς με κομμένα bands κλπ (για μειώση του τελικού κόστους) έτσι σε αρκετές χώρες δεν παιζει (τα ίδια είχα πάθει με ένα nubia (άσχετος πόσο καλή ήταν η συσκευή σε σημεία κάτι κινιτακια του κ...ου έκαναν οτι δεν έκανε αυτό .......

 

και όπως είπα την δέχομαι την συσκευή για αυτούς που προορίζεται είναι super duper

αυτό που είναι σπαστικότατο μέχρι θανάτου είναι τα fanboys και ισχυρισμοί τους σε βαθμό αρχίζουν αρκετά άτομα να συχαίνονται την xiaomi καθαρά και μόνο για αυτά τα άτομα

 

Φιλε μου γεγονοτα παραθετω,αναφερθηκε επανειλημμένα οτι δεν εχει 4g+,και εκει μένω.

Και φυσικα το εχω ηδη προτεινει σε παρα πολλους φιλους και το εχουν παρει,γιατι απλα δινει πολλα παραπανω απο παρα πολλες συσκευες στα ιδια χρηματα.

 

 

@protsimer

Δηλαδη εαν σου πω οτι εχει θα σε καλυψω και θα σταματησεις τα δακρια....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Συνέχισε να μας λες για τα iPhone, αλλά για την Ποκο-ταμπακιέρα μόκο. :)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αδερφέ δεν έχεις σχολίασει ακόμα για το mi mix 3 lolllll .Έχεις μείνει πίσω με το mi 8 κ το ppco .

Link to comment
Share on other sites

 

@protsimer

 

Δηλαδη εαν σου πω οτι εχει θα σε καλυψω και θα σταματησεις τα δακρια....

 

 

Αφού το παραδέχεσαι από μόνος σου, no problem. Απλώς αν το εννοούσες σοβαρά, ήθελα να σε ενημερώσω ότι τα iphones γράφουν 4G μόνο (περιλαμβάνοντας και το 4G+).

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αδερφέ δεν έχεις σχολίασει ακόμα για το mi mix 3 lolllll .Έχεις μείνει πίσω με το mi 8 κ το ppco .

 

 

Δεν με παρακολουθείς καλά. Το έγραψα στο θέμα της είδησης. :)

 

Τώρα για το Ποκο που συζητάμε, θα μας πεις; Η θα πετάς χαρταετό;

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Lolll λες να μου λείπουν 30€ στα 1000€;;

Καλά το πας

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

https://goo.gl/images/Smg6Y8

 

Μην στεναχωριεσαι φίλε μου ΕΣΥ δεν είσαι θύμα, είσαι ένας έξυπνος καταναλωτής. Αυτό είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Αφού το παραδέχεσαι από μόνος σου, no problem. Απλώς αν το εννοούσες σοβαρά, ήθελα να σε ενημερώσω ότι τα iphones γράφουν 4G μόνο (περιλαμβάνοντας και το 4G+).

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Δεν με παρακολουθείς καλά. Το έγραψα στο θέμα της είδησης. :)

 

Τώρα για το Ποκο που συζητάμε, θα μας πεις; Η θα πετάς χαρταετό;

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τωρα νιώθω καλύτερα που μου πες ότι εχεις σχολιάσει. Πάντως η εμμονή είναι θέματακι ψυχολογικό να ξέρεις .Για το f1 εγώ μια χαρά το χρησιμοποιώ δεν έχω κανένα θέμα και επίσης δεν έχω κανένα θέμα να πω ότι δεν έχω δει ποτέ κ πουθενά 4g + . ,Πιστεύω να επιβιώσω και αυτή την χρονιά χωρίς να δω αυτό το + στις ενδείξεις ...

Link to comment
Share on other sites

Το POCO F1 ειναι απλα ενα Citroen Saxo VTS για οσους θυμουνται. Ενας κουβας με γρηγορο μοτερ και καθολου οδηγικη ασφαλεια οπου στην πρωτη στουκα η μουρη εφτανε στον χωρο αποσκευων.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου γεγονοτα παραθετω,αναφερθηκε επανειλημμένα οτι δεν εχει 4g+,και εκει μένω.

Και φυσικα το εχω ηδη προτεινει σε παρα πολλους φιλους και το εχουν παρει,γιατι απλα δινει πολλα παραπανω απο παρα πολλες συσκευες στα ιδια χρηματα.

 

 

@protsimer

Δηλαδη εαν σου πω οτι εχει θα σε καλυψω και θα σταματησεις τα δακρια....

 

δεν εχει 4g εδώ σε μας........Ελλάδα ... εδω ζούμε εδώ το χρησιμοποιούμε και εδώ δεν έχει αυτή την λειτουργία

Link to comment
Share on other sites

Αφού το παραδέχεσαι από μόνος σου, no problem. Απλώς αν το εννοούσες σοβαρά, ήθελα να σε ενημερώσω ότι τα iphones γράφουν 4G μόνο (περιλαμβάνοντας και το 4G+).

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Δεν με παρακολουθείς καλά. Το έγραψα στο θέμα της είδησης. :)

 

Τώρα για το Ποκο που συζητάμε, θα μας πεις; Η θα πετάς χαρταετό;

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τωρα εαν σου πω οτι σε πολυ δυσκολο σημειο στο γραφειο (Μαρουσι,το εχουμε σαν σημειο αναφορας) εχω καλυτερη ποιοτητα κλησεων με το 350αρι απο το 1300αρι.

Την καλυτερη ποιοτητα την εχω με το note 9,μακραν μαλιστα.....

Με την ιδια sim και τον ιδιο παροχο παντα....αυτο για το παραπανω σχολιο σου για το τι βλεπω στην οθονη της συσκευης.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το POCO F1 ειναι απλα ενα Citroen Saxo VTS για οσους θυμουνται. Ενας κουβας με γρηγορο μοτερ και καθολου οδηγικη ασφαλεια οπου στην πρωτη στουκα η μουρη εφτανε στον χωρο αποσκευων.

 

Καμία σχέση. Απλά.

 

Δεν έχει μόνο επιδόσεις αλλά και αυτονομία έννοια άγνωστη σε πολλούς εδώ μέσα. :rolleyes:

Έχει αξιοπρεπεστατη κάμερα που με gcam χωρίς root απογειώνεται.

Έχει υποστήριξη από την xiaomi με συνεχή safety updates έννοια επίσης άγνωστη σε πολλούς.

Έχει πομποδέκτη που σπέρνει. Πιάνω ίντερνετ (όχι 4g+ ξέρω :lol: μας τα πρήξανε) που με τα άλλα δεν έχω σήμα να μιλήσω με το ίδιο δίκτυο πάντα.

 

Αλλά είναι κουβάς. Γιατί δεν έχει γυαλί και δεν έχει όνομα.

 

Οι ειδήμονες που ούτε καν το έχουν εδώ μέσα αποφάσισαν. :rolleyes::lol:

 

Συνεχίστε. Εσείς πάντα ξέρετε καλύτερα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση. Απλά.

 

Δεν έχει μόνο επιδόσεις αλλά και αυτονομία έννοια άγνωστη σε πολλούς εδώ μέσα. :rolleyes:

Έχει αξιοπρεπεστατη κάμερα που με gcam χωρίς root απογειώνεται.

Έχει υποστήριξη από την xiaomi με συνεχή safety updates έννοια επίσης άγνωστη σε πολλούς.

Έχει πομποδέκτη που σπέρνει. Πιάνω ίντερνετ (όχι 4g+ ξέρω :lol: μας τα πρήξανε) που με τα άλλα δεν έχω σήμα να μιλήσω με το ίδιο δίκτυο πάντα.

 

Αλλά είναι κουβάς. Γιατί δεν έχει γυαλί και δεν έχει όνομα.

 

Οι ειδήμονες που ούτε καν το έχουν εδώ μέσα αποφάσισαν. :rolleyes::lol:

 

Συνεχίστε. Εσείς πάντα ξέρετε καλύτερα.

 

Προτιμάει από τον εκάστοτε 845 όχι μόνο του poco να βράζει αυγά στον σούπερ ντουπερ 970 με τα ψεύτικα benchmarks ...ξέρει αυτός..

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κομπλεξικοί μπορεί να είναι μερικοί ρε φίλε? Πιθανον τους χάλασε που έδωσαν ένα σκασμό λεφτά και ψάχνουν να βρουν κάτι σκάρτο στο pocophone για να νιώσουν καλύτερα. Σε όποιον δεν κάνει, δεν αρέσει η συσκευή, ας μην ασχολείται. Δεν υπάρχει λόγος να χαλάει το θέμα. Και κανένας δεν είναι fanboy. Ίσα ίσα που βλέπω μόνο haters που λέτε κι εσείς. Ξεκόλληστε το μυαλό σας ρε. Όλοι θέλουν τα μέγιστα στη μικρότερη τιμη. Κι αυτό το υλοποιεί καλύτερα απ όλες τις άλλες συσκευές το pocophone.

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σαν υποψήφιος αγοραστής παρακολουθώ το θέμα, θερμά και θέλω να παραθέσω την γνώμη μου.

Δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το κακό στο να λέμε τα υπερ και τα μειονεκτήματα για κάποια συσκευή όπως και να λέγεται αυτήν.

Αναφέρεται ότι δεν έχει 4g+ εδώ στην Ελλάδα. Για μένα ΚΑΛΑ κάνετε και το αναφέρεται. Όπως και να το κάνουμε είναι μια έλλειψη της συσκευής, το αν είναι σημαντικη η όχι είναι για τή χρήση θέλει να το κάνει ο καθένας. Για άλλους ναι για άλλους όχι.

Εξάλλου δεν μας τις χαρίζει κάποιος αλλά πάμε και τις αγοράζουμε.

Το φόρουμ για μένα γι'αυτό υπάρχει, να μπω να διαβάσω να ενημερωθώ για να πάρω καλύτερη απόφαση.

Ούτε θα πω κάποιον ότι έκανες λάθος η σωστά που αγόρασες συγκεκριμένη συσκευή. Τις ανάγκες του καθενός τις ξέρει μόνο ο ίδιος.

Αυτά.

Ευχαριστώ

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Σαν υποψήφιος αγοραστής παρακολουθώ το θέμα, θερμά και θέλω να παραθέσω την γνώμη μου.

Δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το κακό στο να λέμε τα υπερ και τα μειονεκτήματα για κάποια συσκευή όπως και να λέγεται αυτήν.

Αναφέρεται ότι δεν έχει 4g+ εδώ στην Ελλάδα. Για μένα ΚΑΛΑ κάνετε και το αναφέρεται. Όπως και να το κάνουμε είναι μια έλλειψη της συσκευής, το αν είναι σημαντικη η όχι είναι για τή χρήση θέλει να το κάνει ο καθένας. Για άλλους ναι για άλλους όχι.

Εξάλλου δεν μας τις χαρίζει κάποιος αλλά πάμε και τις αγοράζουμε.

Το φόρουμ για μένα γι'αυτό υπάρχει, να μπω να διαβάσω να ενημερωθώ για να πάρω καλύτερη απόφαση.

Ούτε θα πω κάποιον ότι έκανες λάθος η σωστά που αγόρασες συγκεκριμένη συσκευή. Τις ανάγκες του καθενός τις ξέρει μόνο ο ίδιος.

Αυτά.

Ευχαριστώ

Δε διαφωνώ καθόλου φίλε μου αλλά κούρασε όλο αυτό το πράγμα. Η εμπαθεία μερικών δε παλεύεται. Μπαίνουν μόνο και μόνο για να κράξουν

Να πω ότι είναι υποψήφιος αγοραστής κι εγώ. Δεν έχω βρει κάτι ακόμα που να με χαλάει για να πω την αλήθεια. Κι έχω ψαρώσει πραγματικά με το face unlock σε απόλυτο σκοτάδι

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Edited by nikos_nia86
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...