Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

E αν υπάρχει παραπλάνηση, δεν θα μας νοιάξει αν κάνει 100 ευρώ ή 1500 ευρώ.

Εκτός αν θεωρείς πως σε χαμηλές τιμές δεν μας πειράζει αν μας τα λένε λίγο φλου....

 

Άλλος πάει να "περάσει στο φλου" τις "premium", λέμε τώρα, συσκευές.. Που με τον τρόπο που ξεκίνησες αυτό το post σου, έδειξες ότι μόνο τις midrange και low-end συσκευές "ψειρίζεις"...

 

Οχι, protsimer.. Το να διαστρεβλώσεις αυτά που έγραψα, δε θα πιάσει σε 'μένα... Ψάξε όλα τα θέματα και τα posts μου και θα καταλάβεις αν το ψάχνω ή όχι..* Αλλά με μια τιμή αρκετά πάνω από τα 1000€ φαίνεται δεν το ψάχνεις, γιατί είναι αρκετά "premium" οι συσκευές...

 

*Hint: Θα πρέπει να ψάξεις σε πάνω από 2 OSs...

 

Edit: Α, ναι.. Θεώρησε τον εαυτό σου μπλοκαρισμένο...

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

E αν υπάρχει παραπλάνηση, δεν θα μας νοιάξει αν κάνει 100 ευρώ ή 1500 ευρώ.

Εκτός αν θεωρείς πως σε χαμηλές τιμές δεν μας πειράζει αν μας τα λένε λίγο φλου....

Το οτι γινεσαι κουραστικος,και μαλιστα ανουσια σου λεει κατι......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Στέλνω email στον επίσημο διανομέα και απαντάει ΥΠΕΡ της ύπαρξης 4G+, οποτε και χαίρομαι διότι μου αρέσει η συσκευή.

 

Αντί κάποιοι να πουν ευτυχώς διευκρινίστηκε το θέμα από επίσημα χείλη, πεταγονται από το πουθενά να μου πουν για ΑΛΛΕΣ εταιρείες (με υπονοούμενα), που ΔΕΝ ψειρίζω αρκετά (wat) και ότι γίνομαι κουραστικός που το έψαξα.

 

καλή συνέχεια :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή γράψατε για παραπλάνηση, οι μάστορες σ αυτό είναι από το cupertino...μιλάγαμε για ζαφείρι μπρος πίσω στο κινητό και ο τύπος που διενήργησε το durability test είπε και εδειξε ότι ζαφείρι δεν έχει πουθενά το iphone..Αυτό είναι false adverrtising και συνεπώς παραπλανηση του καταναλωτή . Και δε μιλάει κ κάνεις
Link to comment
Share on other sites

Στέλνω email στον επίσημο διανομέα και απαντάει ΥΠΕΡ της ύπαρξης 4G+, οποτε και χαίρομαι διότι μου αρέσει η συσκευή.

 

Αντί κάποιοι να πουν ευτυχώς διευκρινίστηκε το θέμα από επίσημα χείλη, πεταγονται από το πουθενά να μου πουν για ΑΛΛΕΣ εταιρείες (με υπονοούμενα), που ΔΕΝ ψειρίζω αρκετά (wat) και ότι γίνομαι κουραστικός που το έψαξα.

 

καλή συνέχεια :)

και στο rn5τα ίδια γράφουν στο επίσημο σάιτ,αν έστελνα e- mail θα έλεγαν αλλά?

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

2. Δεν μας ενδιαφέρει η μέγιστη ταχύτητα φυσικά, αλλά η υψηλότερη δυνατή ελάχιστη ταχύτητα σε δύσκολες συνθήκες. Πυρηνική φυσική, ε;

 

Ρωτάω χωρίς καμία διάθεση να σε παγιδεύσω, αλλά επειδή ειλικρινά δεν γνωρίζω και θα ήθελα να μάθω με έναν πρακτικό τρόπο.

Τι διαφορά στην υψηλότερη ελάχιστη ταχύτητα έχει το 4G+ σε σχέση με το 4G;

Σε ποιες χρήσεις (αν μπορείς να αναφέρεις ένα ή περισσότερα παραδείγματα) του κινητού αυτή η διαφορά μπορεί να καταστεί "κρίσιμη";

Σε ευχαριστώ.

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Edited by Prince_Zamouda
Link to comment
Share on other sites

Ειναι η ιδεα μου ή δεν υπαρχει η επιλογη απενεργοποιησης του πινακα ειδοποιησεων στην οθονη κλειδώματος;

Ειμαι με Miui 10 Global 8.10.11 dev.

 

Στο Rn3pro υπαρχει στις ρυθμίσεις-->ειδοποιησεις και γραμμη καταστασης-->τερμα κατω

Edited by stathisso
http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

Τώρα Απού το έφερε το πλαίσιο και με την επιστροφή eurobank το σκέφτομαι

Η μπαταρία σε τι επίπεδα είναι ?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα Απού το έφερε το πλαίσιο και με την επιστροφή eurobank το σκέφτομαι

Η μπαταρία σε τι επίπεδα είναι ?

 

Για το μόνο που δεν έχουν κατηγορήσει ποτέ την xiaomi ακόμη και οι haters είναι η μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα Απού το έφερε το πλαίσιο και με την επιστροφή eurobank το σκέφτομαι

Η μπαταρία σε τι επίπεδα είναι ?

Nαι αμε αμα βρεις θελω και εγω φιλε......:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τώρα Απού το έφερε το πλαίσιο και με την επιστροφή eurobank το σκέφτομαι

Η μπαταρία σε τι επίπεδα είναι ?

 

Ξερει κανεις απο Πλαισιο αν συνδυαζεται να το παρεις και με 20% επιστροφη eurobank και με μηδενικο ΦΠΑ μεσω επαγγελματικου τιμολογιου ταυτοχρονα?

Γιατι αν ειναι γινεται τοτε βγαινει λουκουμι:

F1 64gb: 359

-24% ΦΠΑ = 290

-20% Επιστροφη = 232!!!

Link to comment
Share on other sites

Στέλνω email στον επίσημο διανομέα και απαντάει ΥΠΕΡ της ύπαρξης 4G+, οποτε και χαίρομαι διότι μου αρέσει η συσκευή.

 

Αντί κάποιοι να πουν ευτυχώς διευκρινίστηκε το θέμα από επίσημα χείλη, πεταγονται από το πουθενά να μου πουν για ΑΛΛΕΣ εταιρείες (με υπονοούμενα), που ΔΕΝ ψειρίζω αρκετά (wat) και ότι γίνομαι κουραστικός που το έψαξα.

 

καλή συνέχεια :)

 

Μην ακούς φίλε μου. Η πληροφορία σου για εμένα αλλά και πολύ κόσμο είναι χρήσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο site του πλαισίου δεν έχει επιλογή να το αγοράσεις με επιστροφή 20%. Δεν έχουν διαθέσιμα. Αναμένεται γράφει.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι η ιδεα μου ή δεν υπαρχει η επιλογη απενεργοποιησης του πινακα ειδοποιησεων στην οθονη κλειδώματος;

Ειμαι με Miui 10 Global 8.10.11 dev.

 

Στο Rn3pro υπαρχει στις ρυθμίσεις-->ειδοποιησεις και γραμμη καταστασης-->τερμα κατω

δυστυχώς το έχουν καταργήσει προ πολλού!

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H μπαταρία του ...είμαι με δύο κάρτες ( μια ομιλία μια data ) από τις 10 το πρωί σε 1μιση ώρα 12 Ώρο και είναι στο 60 % . ..Δλδ μιάμισι μέρα με σκληρή χρήση και στο 8 Ώρο sot
Link to comment
Share on other sites

Μην ακούς φίλε μου. Η πληροφορία σου για εμένα αλλά και πολύ κόσμο είναι χρήσιμη.

Ναι και για εμενα το ιδιο,εαν το ηξερα για το + δεν θα ειχα αγορασει 6 συσκευες και να εχω αλλες 4 σε αναμονη,κριμα,πραγματικα κριμα τα λεφτα που εδωσα..θα στειλω mail στην Κινα να ζητησω τα χρηματα μου πισω..:blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις απο Πλαισιο αν συνδυαζεται να το παρεις και με 20% επιστροφη eurobank και με μηδενικο ΦΠΑ μεσω επαγγελματικου τιμολογιου ταυτοχρονα?

Γιατι αν ειναι γινεται τοτε βγαινει λουκουμι:

F1 64gb: 359

-24% ΦΠΑ = 290

-20% Επιστροφη = 232!!!

πωπω τσάμπα θα βγει αν συνδυαστούν. δεν ηξερα οτι παιζει αυτη η προσφορα απο το πλαίσιο σραγε το 128 ποτε θα το φερουν με την επιστροφή θα ερχεται 320. πρεπει να σκοτωσω αμεσα το mi mix2s μου

Link to comment
Share on other sites

πωπω τσάμπα θα βγει αν συνδυαστούν. δεν ηξερα οτι παιζει αυτη η προσφορα απο το πλαίσιο σραγε το 128 ποτε θα το φερουν με την επιστροφή θα ερχεται 320. πρεπει να σκοτωσω αμεσα το mi mix2s μου

Μην βιαζεσαι φιλε,ΔΕΝ υπαρχει αμεσα διαθεσιμο.....και μεχρι τις 20 που τρεχει η προσφορα χλωμό το βλεπω να το φερνουν.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μην βιαζεσαι φιλε,ΔΕΝ υπαρχει αμεσα διαθεσιμο.....και μεχρι τις 20 που τρεχει η προσφορα χλωμό το βλεπω να το φερνουν.:)

 

Μιλησα με φιλο που εργαζεται στο Πλαισιο, το περιμενουν απο τις 30/10 και μετα.

Η επιστροφη eurobank ισχυει μονο μεχρι τις 20/10?

Link to comment
Share on other sites

error 404.... Νόημα δεν βρέθηκε.
Ότι λέω. Σε κάθε ποστ ανθρώπου που ρωτάει τα αυτονόητα για upper mid-range κινητό του 2018 πετάνε τον 845, την τιμή και τα 6gb ram και τέλος. Κάθε softwareικη και μη έλλειψη καλύπτεται λόγω αυτών... Edited by XP130TD
εκτός ΟΠΧ
Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει κανενας αν απτο g4 που εχω τωρα το poco θα ειναι καλυτερο απο αποψη καμερας;;η τουλαχιστον στα ιδια..

 

Λογικά το g4 θα έχει καλύτερη φωτογραφία γτ μιλάμε για ένα από τα κορυφαία ακόμα κ τώρα . Ωστόσο βάζεις εύκολα gcam χωρίς ρουτ και η λήψη την νύχτα βελτιώνεται σημαντικά. Την ημέρα θεωρώ ότι έχει εξαιρετικές φωτογραφίες και η στοκ κάμερα και το bokeh δουλεύει παραπάνω από καλα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...