Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες πήρα μόλις αυτήν την θήκη, φοβερή το καλύπτει τέλεια το κινητό και για μένα είναι πολύ όμορφη https://www.skroutz.gr/s/16190613/Spigen-Rugged-Armor-Μαύρο-Pocophone-F1.html
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα, γιατί στο Fortnite ενώ έχω κάνει off το εντοπισμός σφαλμάτων usb δεν παίζει το παιχνίδι.

b8e97ac9dfd3d4befdb534006ba1d5f4.jpgbd218bbdea6878a40c063d9880bd4985.jpg

 

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα, γιατί στο Fortnite ενώ έχω κάνει off το εντοπισμός σφαλμάτων usb δεν παίζει το παιχνίδι.

b8e97ac9dfd3d4befdb534006ba1d5f4.jpgbd218bbdea6878a40c063d9880bd4985.jpg

 

Pocophone F1

 

Καλου κακου κλεισε τις επιλογες προγραμματιστη αν δεν εχεις αλλες τροποποιησεις που να σου χρειαζονται. Αλλιως κανε μια επανεκκινηση γιατι κολλανε καμια φορα τα κινητα

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Καλου κακου κλεισε τις επιλογες προγραμματιστη αν δεν εχεις αλλες τροποποιησεις που να σου χρειαζονται. Αλλιως κανε μια επανεκκινηση γιατι κολλανε καμια φορα τα κινητα

Δεν παίζει πάλι, έχουμε βρει τον μπελά μας με αυτό το παιχνίδι.

 

 

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία dev Ron παίζει καλά η έχει τπτ θέματακια? Γιατί σκέφτομαι να βάλω dev rom.

Έχει dark mode?

Link to comment
Share on other sites

TG από Ελλάδα τι προτείνετε; Γιατί δεν μπορούμε να περιμένουμε όλοι 2-3 μήνες να έρθουν από Κίνα (3 φορές πήρα από εκεί, 2 σπασμένα μου ήρθαν). Ειδικά όταν υπάρχουν απρόσεκτα άτομα :lol:

Τσεκάρω το microcenter στους Αμπελόκηπους (Αθήνα), έχει την περισσότερη ποικιλία). Αλλά τι να προτιμήσω από τζάμι; Είχαμε αυτό , καλό, χρυσό, αλλά κατάφερε ΚΑΙ αυτό να το σπάσει η κοπέλα μου. Προστάτευσε το κινητό όμως. Θα το ξανάπαιρνα αλλά είναι πονάκριβο. Κάτι άλλο υπάρχει;

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Ή nillkin amazing h+ pro απ' έξω ή x-one ultimate από εδώ.

Όντως το microcenter έχει πολύ μεγάλη ποικιλία αλλά δεν κάνει τοποθετήσεις.

Αν το κατέχεις βέβαια το σπορ, κανένα πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Thanx παιδιά. Το cellphones είναι 5 λεπτά με τα πόδια από το σπίτι μου :) Θα κοιτάξω και ακόμα ένα στο microcenter και θα πράξω αναλόγως. Λέω στο μεταξύ να πάρω και 1-2 από έξω :p
Link to comment
Share on other sites

Παίδες πήρα μόλις αυτήν την θήκη, φοβερή το καλύπτει τέλεια το κινητό και για μένα είναι πολύ όμορφη https://www.skroutz.gr/s/16190613/Spigen-Rugged-Armor-Μαύρο-Pocophone-F1.html
Πολύ καλή αλλά είναι που είναι φραντζολα το κινητό, το κάνει ακόμα περισσότερο.

Εγώ παρήγγειλα γύρω στις 7 θήκες από του Μπέι, αλλά κόλλησα μόνο με αυτές τις δύο.

Εφαρμόζουν εξαιρετικά και είναι πολύ κομψές.

Η μία είναι nillkin, αλλά από αυτές που πιάνουν περιμετρικά το κινητό.

Κακώς που δεν έρχονται Ελλάδα. Φέρνουν μόνο αυτές που αφήνουν ακάλυπτο το κινητό πάνω και κάτω.

Η άλλη είναι no name αλλά απίστευτα κομψή και με πολύ καλό πιάσιμο.

bbee49f7407d2215d65df2a10878a5d9.jpg64450a7de608e666c6d182b3b21bb27f.jpgb9757f7b40f8a37ca759ce2468e36b51.jpg752a918ebad0b34b9ef7587e84e5d220.jpg9270d455d051ddbecd5a086abd4cdeeb.jpg884c6df622deb582a3a9b08ae8f9eb6b.jpg

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή αλλά είναι που είναι φραντζολα το κινητό, το κάνει ακόμα περισσότερο.

Εγώ παρήγγειλα γύρω στις 7 θήκες από του Μπέι, αλλά κόλλησα μόνο με αυτές τις δύο.

Εφαρμόζουν εξαιρετικά και είναι πολύ κομψές.

Η μία είναι nillkin, αλλά από αυτές που πιάνουν περιμετρικά το κινητό.

Κακώς που δεν έρχονται Ελλάδα. Φέρνουν μόνο αυτές που αφήνουν ακάλυπτο το κινητό πάνω και κάτω.

Η άλλη είναι no name αλλά απίστευτα κομψή και με πολύ καλό πιάσιμο.

bbee49f7407d2215d65df2a10878a5d9.jpg64450a7de608e666c6d182b3b21bb27f.jpgb9757f7b40f8a37ca759ce2468e36b51.jpg752a918ebad0b34b9ef7587e84e5d220.jpg9270d455d051ddbecd5a086abd4cdeeb.jpg884c6df622deb582a3a9b08ae8f9eb6b.jpg

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

 

Δεν το κανει πολυ φρατζολα το κινητο:lol: καλη ειναι,:happy: και οι δικες σου ειναι πολυ καλες;)

Link to comment
Share on other sites

Συχνά μου παραπονιούνται για αντίλαλο στη συνομιλία (μιλάω κατευθείαν από το κινητό χωρίς ανοιχτή ακρόαση ή handsfree) το έχει παρατηρήσει άλλος; Φοράει official dev - κάπου διάβασα ότι με stable δεν παρατηρείται και σκέφτομαι να κάνω την αλλαγή!
Link to comment
Share on other sites

Συχνά μου παραπονιούνται για αντίλαλο στη συνομιλία (μιλάω κατευθείαν από το κινητό χωρίς ανοιχτή ακρόαση ή handsfree) το έχει παρατηρήσει άλλος; Φοράει official dev - κάπου διάβασα ότι με stable δεν παρατηρείται και σκέφτομαι να κάνω την αλλαγή!

 

Το έχω αναφέρει και εγώ αυτό το πρόβλημα υπάρχει και σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

Συχνά μου παραπονιούνται για αντίλαλο στη συνομιλία (μιλάω κατευθείαν από το κινητό χωρίς ανοιχτή ακρόαση ή handsfree) το έχει παρατηρήσει άλλος; Φοράει official dev - κάπου διάβασα ότι με stable δεν παρατηρείται και σκέφτομαι να κάνω την αλλαγή!

 

Εχω διαβάσει και από άλλους αυτό το πρόβλημα. Εμένα δεν μου κάνει κάτι τέτοιο με stable.

Εχω βρει αυτή τη διόρθωση. https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/fix-noises-echoes-mic-t3886049

Link to comment
Share on other sites

Dev ή stable rom φοράει;

 

Σε μένα δυστυχώς και με stable και με dev τώρα το ίδιο είναι το πρόβλημα υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Dev ή stable rom φοράει;

Σε σταθερή δεν έχω τέτοιο θέμα. Περιμένω το update, από ότι διαβάζω το τηλέφωνο γίνεται πιο σβέλτο.

 

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,να κάνω και εγώ με την σειρά μου μια ερώτηση.Ειμαι με stable φουλ ενημερωμένο το κινητό,απο πλήρη φόρτιση με αρκετά πιο κάτω απο την μέση φωτεινότητα στην οθόνη του κινητού αυτη τη στιγμή ειμαι με 49% μπαταρία και 23ω 0λ στην μπαταρία. Ειμαι σε καλά επίπεδα ή εμένα μου φαίνεται πως έπεσε σχετικά γρήγορα η μπαταρία; Χρήση κινητού μόνο Youtube,Facebook,και ομιλία.
Link to comment
Share on other sites

Για τον αντίλαλο στη συνομιλία, γιατί δεν ελέγχετε το δίκτυο που έχετε; Μήπως είστε όλοι με cosmote, vodafone, wind, έχετε volte κλπ;
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Για τον αντίλαλο στη συνομιλία, γιατί δεν ελέγχετε το δίκτυο που έχετε; Μήπως είστε όλοι με cosmote, vodafone, wind, έχετε volte κλπ;
Έχει παρατηρηθεί και στο εξωτερικό άρα δεν έχει σχέση το δίκτυο.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,να κάνω και εγώ με την σειρά μου μια ερώτηση.Ειμαι με stable φουλ ενημερωμένο το κινητό,απο πλήρη φόρτιση με αρκετά πιο κάτω απο την μέση φωτεινότητα στην οθόνη του κινητού αυτη τη στιγμή ειμαι με 49% μπαταρία και 23ω 0λ στην μπαταρία. Ειμαι σε καλά επίπεδα ή εμένα μου φαίνεται πως έπεσε σχετικά γρήγορα η μπαταρία; Χρήση κινητού μόνο Youtube,Facebook,και ομιλία.
Μια χαρά είσαι. Παίζει ρόλο και το sot να ξέρεις.

Εμένα μέχρι το 20% που το φορτίζω, μου βγάζει 2 ημέρες γεμάτες και sot 4,5 με 5 ώρες.

Η μπαταρία του είναι πραγματικά ανεξάντλητη, ειδικά για εμένα που δεν παίζω παιχνίδια.

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από δύο εβδομάδες με την συσκευή είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με την επιλογή μου.

Ταχύτητα και μπαταρία είναι τα βασικά ατού του.

9c51b0dbd76a1d2b91b50e101fe4380b.jpg8eff7aeee12695081b93ef7aff3d00be.jpg

 

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Για τον αντίλαλο στη συνομιλία, γιατί δεν ελέγχετε το δίκτυο που έχετε; Μήπως είστε όλοι με cosmote, vodafone, wind, έχετε volte κλπ;

 

Το έχω ξαναπεί και εγώ αυτό ότι αποκλείεται να φταίει το δίκτυο γιατί με το ίδιο δίκτυο με άλλες 3 συσκευές που είχα (2 samsung και 1 oneplus) στα ίδια μέρη που κινούμαι δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα. Το πρόβλημα το πρωτοσυνάντησα με Redmi Note 5 το οποίο το έδωσα γι' αυτό το λόγο και πήρα το pocophone το οποίο και αυτό έχει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Έκανα 2 αγορές xiaomi και είχα 2 στα 2 με το ίδιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...