Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια διευκρίνιση μόνο, σταθεροποίηση στο βίντεο δεν έχει η gcam. Βίντεο τραβάμε με τη Native εφαρμογή του Poco.

Ναι το γνωριζω για αυτο και εγραψα τι θα ηθελα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκε πουθενα ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

βρηκα αυτο

 

Changelog for Poco Phone F1 MIUI 10.3.7.0 Global Stable Update

 

Dark Mode

Updated Security Patch level to May 2019

New Lock Screen Clock Format

New modes for Al camera

New: Widevine L1 support

Introducing Game Turbo. Boost your gaming experience!

Fix: Ending calls took longer time than expected

Fix: Status bar shortcut and floating notification for calls appeared at the same time

New: Face unlock support

New: You can stay on the Lock screen after using Face Unlock

You can restrict opening Notification shade on the Lock screen now

NFC shortcut in the Notification shade

4K 60fps and 4K 30fp

New Touch Firmware

Optimization & Bug Fixes

Important bug fixes

FaceUnlock in App Lock

Latest Android Security Patch

 

λεει dark mode αλλα ειδοποιησεις μονιμες πανω αριστερα λεει πουθενα ?

 

Ήθελα να ήξερα που το είδες αυτό και το ανέβασες; Δεν βλέπεις ότι είναι παλιό changelog; Μόνο την δεύτερη σειρά να δεις το καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ήξερα που το είδες αυτό και το ανέβασες; Δεν βλέπεις ότι είναι παλιό changelog; Μόνο την δεύτερη σειρά να δεις το καταλαβαίνεις.

Εγω είδα ότι έγραφε 10.3.7.0 και από κάτω αυτο

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ήξερα που το είδες αυτό και το ανέβασες; Δεν βλέπεις ότι είναι παλιό changelog; Μόνο την δεύτερη σειρά να δεις το καταλαβαίνεις.

απο δω

https://www.miui.net.in/poco-phone-f1-miui-10-3-7-0-global-stable-update-download-link/

Link to comment
Share on other sites

Θέμα με τη θερμοκρασία και την μπαταρία? Είναι ίσως τα δύο πράγματα τα οποία το Poco είναι κορυφή.[/quote

Έχεις δίκιο, μετά από μερικές φορτίσεις και αφού ολοκλήρωσα τις ρυθμίσεις, το κινητό έστρωσε. Τώρα παρακαλάς να τελειώσει η μπαταρία. :)

Link to comment
Share on other sites

Εσενα και 500 να τα γραψω και να τα εξηγησω παλι τα ιδια και τα ιδια γραφεις....γραφικος πλεον.:rolleyes:

 

Εγώ φταίω και μόνο που ασχολήθηκα με σένα... Μάθε και τι σημαίνει η λέξη γραφικός από αυτά που γράφεις..και σου απαντάνε... Σου λένε σταμάτα να ασχολείσε με το poco...τι δεν καταλαβαίνεις; Δεν παίρνουμε το καρούμπαλο γουστάρουμε Poco!

Edited by morcheeba
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φταίω και μόνο που ασχολήθηκα με σένα... Μάθε και τι σημαίνει η λέξη γραφικός από αυτά που γράφεις..και σου απαντάνε... Σου λένε σταμάτα να ασχολείσε με το poco...τι δεν καταλαβαίνεις; Δεν παίρνουμε το καρούμπαλο γουστάρουμε Poco!

 

Εσύ θα γράψεις κάτι για το ποκο.......:rolleyes:

Με το τι θα ασχοληθώ δεν σε αφορά.Και προφανώς μην ασχολείσαι φιλε.Δεν σε έπιασα απο τον λαιμό......

 

@ALL.

Μου ηρθαν απο λαθος του καταστηματος 2 θηκες Nillkin Super Frosted Back.

Οποιος ειναι κοντα στο Μαρουσι να του δωσω την μια

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εσύ θα γράψεις κάτι για το ποκο.......:rolleyes:

Με το τι θα ασχοληθώ δεν σε αφορά.Και προφανώς μην ασχολείσαι φιλε.Δεν σε έπιασα απο τον λαιμό......

 

@ALL.

Μου ηρθαν απο λαθος του καταστηματος 2 θηκες Nillkin Super Frosted Back.

Οποιος ειναι κοντα στο Μαρουσι να του δωσω την μια

 

Αφορά καμιά 15ρια άτομα, όχι με το τι ασχολείσαι, αλλά με τον τρόπο.

Διάβασε το link που σου παρέθεσα στην προηγούμενη απάντησή μου (απάντηση προ 5 σελίδων περίπου), για να καταλάβεις τι εννοούμε. Τα γράφω με όσο καλύτερο τρόπο μπορώ και αρκετά ευγενικά, νομίζω.

 

Την απέσυραν κι αυτή; Δεν την έκανα χθες πού βγήκε.

 

Χτες το έκανε η κοπέλα μου, σήμερα αποσύρθηκε και αυτό; Αυτό αρχίζει και καταντάει γελοίο...

Link to comment
Share on other sites

Αφορά καμιά 15ρια άτομα, όχι με το τι ασχολείσαι, αλλά με τον τρόπο.

Διάβασε το link που σου παρέθεσα στην προηγούμενη απάντησή μου (απάντηση προ 5 σελίδων περίπου), για να καταλάβεις τι εννοούμε. Τα γράφω με όσο καλύτερο τρόπο μπορώ και αρκετά ευγενικά, νομίζω.

 

 

 

Χτες το έκανε η κοπέλα μου, σήμερα αποσύρθηκε και αυτό; Αυτό αρχίζει και καταντάει γελοίο...

 

Όσο πιο ευγενικά μπορώ,με αυτά που διαβάζω όμως,και με αυτά που γράφονται από κάποιους εδώ μέσα (όλα επιστημονικά καταρτισμένα,και επιφέρουν άποψη)..ζητώ συγνώμη..:!:

 

@ALL.

Μου ήρθαν από λάθος του καταστήματος 2 θήκες Nillkin Super Frosted Back.

Ο φίλος Γιώργος που πηρε την θηκούλα ας μου στείλει πάλι pm,έχω και τζαμακι,ξέχασα να το δώσω. Δεν δέχεται pm,για αυτό το γράφω εδώ

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν σου αρεσει το poco φιλε μου, γιατι μπαινεις συνεχεια στο νημα του poco.

μηπως τα ζηταει και σ ενα ο οργανισμος σου!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω γνωμες

Να περάσω pixel experience?

Να περάσω ozygenos?

Η να μείνω με miui eu dev που δε περνει αναβαθμίσεις πλέον. και όταν βγει stable miui με μόνιμες ειδοποιήσεις να τη περάσω?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω γνωμες

Να περάσω pixel experience?

Να περάσω ozygenos?

Η να μείνω με miui eu dev που δε περνει αναβαθμίσεις πλέον. και όταν βγει stable miui με μόνιμες ειδοποιήσεις να τη περάσω?

Το καλύτερο θα ήταν να βάλεις να δοκιμάσεις ότι θες, και να ενημερώσεις το νήμα με το τι σου άρεσε και τι όχι στην κάθε rom που δοκίμασες.
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο θα ήταν να βάλεις να δοκιμάσεις ότι θες, και να ενημερώσεις το νήμα με το τι σου άρεσε και τι όχι στην κάθε rom που δοκίμασες.
απλα βαριεμε το στησε και ξαναστησε
Link to comment
Share on other sites

απλα βαριεμε το στησε και ξαναστησε
Ααα οκ, φαντάζομαι ότι όταν θα ξε-βαρεθούνε και οι άλλοι θα σου απαντήσουν.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω γνωμες

 

Να περάσω pixel experience?

 

Να περάσω ozygenos?

 

Η να μείνω με miui eu dev που δε περνει αναβαθμίσεις πλέον. και όταν βγει stable miui με μόνιμες ειδοποιήσεις να τη περάσω?

Θα δοκίμαζα άνετα μια custom ROM, θα αναδείξει αρκετά τις δυνατότητες του κινητού. Σκέψου το, είναι λίγο κόπος το στήσιμο αλλά θα αποζημιωθεις. Επίσης αν μπεις με το Gmail σου υπάρχει αντίγραφο ασφαλείας και κάνει μόνο του επαναφορά τις εφαρμογές (τις κατεβάζει, στις περισσότερες θέλει να συνδεθείς ξανά)
Link to comment
Share on other sites

εχιε κανεις την oxygen ?

 

την δοκίμασα μέτριο sot έχει θέμα με ακουστικά πρέπει να κάνεις επανεκκίνηση για να γυρίσει σε ηχείο

reloaded ,revenge os και viperos είναι οι αγαπημένες μου

 

κάνε αντίγραφο ασφαλείας στο google σου επαναφέρει sms κλίσεις εφαρμογές , και αντίγραφα viber whatsapp αν χρησιμοποιεις

Edited by kopap81
Link to comment
Share on other sites

την δοκίμασα μέτριο sot έχει θέμα με ακουστικά πρέπει να κάνεις επανεκκίνηση για να γυρίσει σε ηχείο

reloaded ,revenge os και viperos είναι οι αγαπημένες μου

 

κάνε αντίγραφο ασφαλείας στο google σου επαναφέρει sms κλίσεις εφαρμογές , και αντίγραφα viber whatsapp αν χρησιμοποιεις

πριν ποσο καιρο δοκιμασες oxygen και ποια εκδοση ?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Κάποιος που να είδε κάποια διαφορά/βελτίωση όσον αφορά την 10.3.7 stable?(Δεν μου έχει έρθει ακόμη,απλώς ρωτάω ενημερωτικά)

Και κάτι γενικό 1-2 φορές την εβδομάδα βάζω 2-3 σταγόνες άζαξ σε χαρτί κουζίνας και καθαρίζω την οθόνη του κινητού,ειναι σωστό ή κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Κάποιος που να είδε κάποια διαφορά/βελτίωση όσον αφορά την 10.3.7 stable?(Δεν μου έχει έρθει ακόμη,απλώς ρωτάω ενημερωτικά)

Και κάτι γενικό 1-2 φορές την εβδομάδα βάζω 2-3 σταγόνες άζαξ σε χαρτί κουζίνας και καθαρίζω την οθόνη του κινητού,ειναι σωστό ή κάνω λάθος;

,

 

Η τελευταία έκδοση ΠΑΛΙ χάλασε την μπαταρία από ότι διαμαρτυρήθηκε η κοπέλα μου.

 

Azax στην οθόνη του κινητού; :O Με ένα αντιστατικό πανάκι (αυτό για τα γυαλιά) να την καθαρίζεις και είσαι οκ, δεν είναι τα τζάμια του μπαλκονιού η οθόνη μαν :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Κάποιος που να είδε κάποια διαφορά/βελτίωση όσον αφορά την 10.3.7 stable?(Δεν μου έχει έρθει ακόμη,απλώς ρωτάω ενημερωτικά)

Και κάτι γενικό 1-2 φορές την εβδομάδα βάζω 2-3 σταγόνες άζαξ σε χαρτί κουζίνας και καθαρίζω την οθόνη του κινητού,ειναι σωστό ή κάνω λάθος;

 

Με 10.3.6.0 είχα αρκετή μείωση στη διάρκεια της μπαταρίας, και που η 10.3.7.0 το διόρθωσε, αλλά όχι ολοκληρωτικά.

 

Όχι αζαξ στα κινητά. Ελάχιστο οινόπνευμα σε ένα μαλακό χαρτί (όχι κουζίνας).

 

Ποτέ αζαξ σε γυαλί και ειδικά στα πλαστικά μέρη των κινητών.

 

Ποτέ οινόπνευμα στα πλαστικά μέρη των κινητών.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ούτε οινόπνευμα στην οθόνη.

Χάνεται η ελαιοφοβική επίστρωση και γεμίζουν οι οθόνες δακτυλιές!

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...