Jump to content

[Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι πρόβλημα είχε?

Έκανε φουσκαλες?

Μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες στο s8 plus τότε, (φουσκαλες), όλα τέλεια στο note 9.

Θέλει μεγάλη προσοχή ηρεμία και να μην βιάζεσαι.

Θα αλλάξω το 128 με το 512 και σκέφτομαι το πως θα ξανά περάσω Dome.

Πολύ φοβάμαι μη πάει κάτι στραβά.!

Ναι τρεις μεγάλες από την κόλλα, και 3 μικρές από τη σκόνη.

Το έβγαλα το τζάμι, εννοείται έγινε θρύψαλα για να βγει και τώρα βρωμάει η κόλλα.

Από που μπορώ να πάρω ένα τζαμάκι σκέτο σε καλή τιμή για να το δοκιμάσω πάλι με τη δεύτερη κόλλα που μου έχει μείνει;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι τρεις μεγάλες από την κόλλα, και 3 μικρές από τη σκόνη.

Το έβγαλα το τζάμι, εννοείται έγινε θρύψαλα για να βγει και τώρα βρωμάει η κόλλα.

Από που μπορώ να πάρω ένα τζαμάκι σκέτο σε καλή τιμή για να το δοκιμάσω πάλι με τη δεύτερη κόλλα που μου έχει μείνει;

 

Σκέτο τζάμι είναι λίγο ποιο φθηνό από το πλήρες πακέτο.

Νομίζω ότι έχει τα πάντα μέσα εκτός την λάμπα.

Αύριο θα παραλάβω και μπορώ να σου πω με βεβαιότητα.

https://plusmobi.net/Mobile-Samsung-Cases-galaxy/case-thiki-theke-Θήκες-spigen-sgp-ringke-fusiom-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-9%20/WHITESTONE-DOME-3D-0.33MM-Case-FRIENDLY-SCREEN-protector-FULL-CURVED-3D-για-Samsung-Galaxy-NOTE-9-Γυαλί-προστασίας-CURVED-TEMPERED-GLASS-GYALI-γυαλι-ΔΙΑΦΑΝΟ-ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ-REPLACEMENT

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Σκέτο τζάμι είναι λίγο ποιο φθηνό από το πλήρες πακέτο.

Νομίζω ότι έχει τα πάντα μέσα εκτός την λάμπα.

Αύριο θα παραλάβω και μπορώ να σου πω με βεβαιότητα.

https://plusmobi.net/Mobile-Samsung-Cases-galaxy/case-thiki-theke-Θήκες-spigen-sgp-ringke-fusiom-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-9%20/WHITESTONE-DOME-3D-0.33MM-Case-FRIENDLY-SCREEN-protector-FULL-CURVED-3D-για-Samsung-Galaxy-NOTE-9-Γυαλί-προστασίας-CURVED-TEMPERED-GLASS-GYALI-γυαλι-ΔΙΑΦΑΝΟ-ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ-REPLACEMENT

Ω μπω 50€ το Dome και 40€ το replacement.

Δε με βλέπω να το προχωράω. Με 90€ ένα Xiaomi ακόμη θα έπαιρνα χαχα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ω μπω 50€ το Dome και 40€ το replacement.

Δε με βλέπω να το προχωράω. Με 90€ ένα Xiaomi ακόμη θα έπαιρνα χαχα.

 

Επειδή πριν το "πετύχω" ακριβώς την ίδια σκέψη έκανα.

Μια συσκευή ακόμα αγόραζα δηλαδή.

Αν αντέχεις καμία αραχνια που θα γίνει με γυμνή οθόνη οκ άστο έτσι.

Αν δεν σε πειράζουν οι "αρρώστιες" που έχουν τα υπόλοιπα screen protector /tempered glass πας σε κάτι άλλο με μισή τιμή και παρακάτω.

Εγώ από την στιγμή που είδα, μετά από χρόνια , πως κάθεται το Dome glass, θα βάζω μόνο αυτό.

Η τουλάχιστον μια φορά θα το προσπαθώ.

Τώρα από βδομάδα που θα χρειαστεί να ξανά περάσω Dome glass, αν δεν κάτσει σωστά δεν ξέρω πως θα κινηθώ...

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πριν το "πετύχω" ακριβώς την ίδια σκέψη έκανα.

Μια συσκευή ακόμα αγόραζα δηλαδή.

Αν αντέχεις καμία αραχνια που θα γίνει με γυμνή οθόνη οκ άστο έτσι.

Αν δεν σε πειράζουν οι "αρρώστιες" που έχουν τα υπόλοιπα screen protector /tempered glass πας σε κάτι άλλο με μισή τιμή και παρακάτω.

Εγώ από την στιγμή που είδα, μετά από χρόνια , πως κάθεται το Dome glass, θα βάζω μόνο αυτό.

Η τουλάχιστον μια φορά θα το προσπαθώ.

Τώρα από βδομάδα που θα χρειαστεί να ξανά περάσω Dome glass, αν δεν κάτσει σωστά δεν ξέρω πως θα κινηθώ...

Τώρα σκέφτομαι το Spigen nano liquid.

 

Όπως και να'χει κράτησε μας ενήμερους.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέταξα Ένα πενηνταρικο για το Dome. Δεν έκατσε καλά. Μια χαρά είναι η οθόνη σκέτη...
Αφού σε 4 μήνες θα έχεις S10 τι τα θες τα τζάμια. Άστο έτσι να το ευχαριστηθείς. Τι θα πάθει;

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Αφού σε 4 μήνες θα έχεις S10 τι τα θες τα τζάμια. Άστο έτσι να το ευχαριστηθείς. Τι θα πάθει;

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..

Μεγάλη αλήθεια και τα δύο.

Ποτέ δεν είχα βάλει τζαμάκια, αλλά με το Note δε ξέρω, το αγάπησα και θέλω να το προσέχω.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Eγώ ακόμα περιμένω την Pitaka Kevlar... την είχα και στο Note8 αυτήν την θήκη και ήταν τέλεια και slim, αλλα ακριβή. Tουλάχιστον ήρθε το dome από amazon και σε εμενα.

 

Δε νομιζω να υπαρξει pitaka για το note 9

Και όμως γυρίζει...
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο της υπερβολής που με διακρίνει, έχοντας τη συσκευή σε μαύρο χρώμα αγόρασα και ένα pen σε κίτρινο γιατί φαντάστηκα ότι θα μου άρεσε η αντίθεση. Όμως το κίτρινο pen, προορισμένο φυσικά για μπλε συσκευές, έχει στο τελείωμά του μπλε χρώμα με αποτέλεσμα στο κάτω μέρος του τηλεφώνου να υπάχει μια ελαφρά διχρωμία. Να δω αν θα το συνηθίσω ή πήγαν τα 20€ χαμένα. Επίσης πήρα τον ασύρματο φορτιστή τον duo. Εμφανισιακά είναι πολύ καλός και στη συσκευασία περιλαμβάνεται και κανονικός φορτιστής.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο της υπερβολής που με διακρίνει, έχοντας τη συσκευή σε μαύρο χρώμα αγόρασα και ένα pen σε κίτρινο γιατί φαντάστηκα ότι θα μου άρεσε η αντίθεση. Όμως το κίτρινο pen, προορισμένο φυσικά για μπλε συσκευές, έχει στο τελείωμά του μπλε χρώμα με αποτέλεσμα στο κάτω μέρος του τηλεφώνου να υπάχει μια ελαφρά διχρωμία. Να δω αν θα το συνηθίσω ή πήγαν τα 20€ χαμένα. Επίσης πήρα τον ασύρματο φορτιστή τον duo. Εμφανισιακά είναι πολύ καλός και στη συσκευασία περιλαμβάνεται και κανονικός φορτιστής.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Να σου πω την αλήθεια θέλω κι εγώ να πάρω το κίτρινο spen (ΑΕΚτζης βλέπεις :) ) αλλά σκέφτομαι ότι θα είναι μέσα στη θήκη και ουσιαστικά δεν θα είναι ορατή η διχρωμία παρά μόνον όταν το χρησιμοποιώ.

Από που έκανες τις αγορές σου;

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια θέλω κι εγώ να πάρω το κίτρινο spen (ΑΕΚτζης βλέπεις :) ) αλλά σκέφτομαι ότι θα είναι μέσα στη θήκη και ουσιαστικά δεν θα είναι ορατή η διχρωμία παρά μόνον όταν το χρησιμοποιώ.

Από που έκανες τις αγορές σου;

Κι εγώ για τον ίδιο λόγο το πήρα;)

Τα αγόρασα από το Θησείο από το MyTel

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ακουγεται χαζο αλλα σε τι χρωμα γραφει;

 

Στάλθηκε από το SM-P900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επανέρχονται για άλλη μια φορά στο Dome glass που συζητούσαμε.

Το πέρασα με 99.9% επιτυχία αυτό.

Το 0,1 το αφήνω για μια πολύ πολύ μικρή σχεδόν αόρατη "τριχουλα" που πήρε από κάτω.

Μοιάζει σαν κοκος σκόνης από την πάνω πλευρά, αλλά είναι από κάτω.

Δεν έκανε ευτυχώς φουσκαλα.

Πήρα το 512 αυτή τη φορά λίγων ημερών μεταχειρισμενο.

Είχε περασμένο ένα tempered που κολλάει μόνο περιμετρικά.

Πραγματικά απόρησα πως ο άνθρωπος πληκτρολογουσε αυτές τις μέρες που το είχε.

Στις άκρες στα δικά μου "μάτια" καμία απόκριση και στην υπόλοιπη οθόνη ήθελε πίεση για να πιάσει.

Και πάλι θα πω ότι μετά από την πρώτη επιτυχημένη εγκατάσταση Dome glass δεν μπορώ να αντέξω τίποτα άλλο στην οθόνη.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επανέρχονται για άλλη μια φορά στο Dome glass που συζητούσαμε.

Το πέρασα με 99.9% επιτυχία αυτό.

Το 0,1 το αφήνω για μια πολύ πολύ μικρή σχεδόν αόρατη "τριχουλα" που πήρε από κάτω.

Μοιάζει σαν κοκος σκόνης από την πάνω πλευρά, αλλά είναι από κάτω.

Δεν έκανε ευτυχώς φουσκαλα.

Πήρα το 512 αυτή τη φορά λίγων ημερών μεταχειρισμενο.

Είχε περασμένο ένα tempered που κολλάει μόνο περιμετρικά.

Πραγματικά απόρησα πως ο άνθρωπος πληκτρολογουσε αυτές τις μέρες που το είχε.

Στις άκρες στα δικά μου "μάτια" καμία απόκριση και στην υπόλοιπη οθόνη ήθελε πίεση για να πιάσει.

Και πάλι θα πω ότι μετά από την πρώτη επιτυχημένη εγκατάσταση Dome glass δεν μπορώ να αντέξω τίποτα άλλο στην οθόνη.

 

Ειχες ενεργοποιησει την ευαισθησια οθονης? Εγω τοποθετησα για πλακα ενα φτηνιαρικο για ενα μικρο διαστημα και μετα την ενεργοποιηση της σχετικης ρυθμισης βλεπω οτι παιζει υποδειγματικα, οποτε δεν αποκλειεται να το αφησω για καιρο...

Link to comment
Share on other sites

Ειχες ενεργοποιησει την ευαισθησια οθονης? Εγω τοποθετησα για πλακα ενα φτηνιαρικο για ενα μικρο διαστημα και μετα την ενεργοποιηση της σχετικης ρυθμισης βλεπω οτι παιζει υποδειγματικα, οποτε δεν αποκλειεται να το αφησω για καιρο...

 

Όχι για δύο λόγους.

Πρώτον δεν περίμενα να κάνει θαύματα η συγκεκριμένη ρύθμιση και δεύτερον αποκλείεται να άφηνα εκείνο το πράμα που "τετραγωνακια" έβλεπες εύκολα με κλειστή οθόνη.

Αυτή η κόλα μόνο περιμετρικά πόσο να κρατήσει?

Ένα τσακ σε μια γωνία και το πήρα στο χέρι.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Όχι για δύο λόγους.

Πρώτον δεν περίμενα να κάνει θαύματα η συγκεκριμένη ρύθμιση και δεύτερον αποκλείεται να άφηνα εκείνο το πράμα που "τετραγωνακια" έβλεπες εύκολα με κλειστή οθόνη.

Αυτή η κόλα μόνο περιμετρικά πόσο να κρατήσει?

Ένα τσακ σε μια γωνία και το πήρα στο χέρι.

 

Κι ομως, αν εχει περαστει σωστα (οχι στραβα δηλαδη) το tempered glass, η ρυθμιση αυτη κανει θαυματα. Χωρις αυτη ενεργη, τα γυαλια αυτου του τυπου ειναι για πεταμα φυσικα.

Τα τετραγωνακια, που λες, δηλαδη το grid, πραγματι απο γυαλι σε γυαλι αυτου του τυπου διαφερουν - σε καποια ειναι πιο εντονα.

Σε αυτο που εχω, αξιας λιγων ευρω, φαινονται μονο υπο συγκεκριμενη γωνια και συνθηκες φωτισμου. Στην πραγματικοτητα εχω αψογο clarity. Συν το γεγονος οτι παιζουν αψογα κι οι αγαπημενες spigen θηκες μου (rugged armor, liquid air) χωρις να μενει μαλιστα καθολου διακενο ;) Για μενα αυτο το αξεσουαρ ηταν η ευχαριστη εκπληξη...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Κι ομως, αν εχει περαστει σωστα (οχι στραβα δηλαδη) το tempered glass, η ρυθμιση αυτη κανει θαυματα. Χωρις αυτη ενεργη, τα γυαλια αυτου του τυπου ειναι για πεταμα φυσικα.

Τα τετραγωνακια, που λες, δηλαδη το grid, πραγματι απο γυαλι σε γυαλι αυτου του τυπου διαφερουν - σε καποια ειναι πιο εντονα.

Σε αυτο που εχω, αξιας λιγων ευρω, φαινονται μονο υπο συγκεκριμενη γωνια και συνθηκες φωτισμου. Στην πραγματικοτητα εχω αψογο clarity. Συν το γεγονος οτι παιζουν αψογα κι οι αγαπημενες spigen θηκες μου (rugged armor, liquid air) χωρις να μενει μαλιστα καθολου διακενο ;) Για μενα αυτο το αξεσουαρ ηταν η ευχαριστη εκπληξη...

 

 

Δεν ξέρω τι μάρκας ήταν και φαινόταν να είναι περασμένο σωστά..

Έχω δει τέτοιου τύπου γυαλιά πάρα πάρα πολλά.

Ναι έχεις δίκιο ότι διαφέρουν από γυαλί σε γυαλί.

 

Αλλά ακόμα και επώνυμα, κάποτε, στο s7 edge s8 plus δεν θυμάμαι, δεν έκαναν δουλειά.

Σε μένα τουλάχιστον!

Προτιμούσα να μην γλυστραει τόσο καλά το δάχτυλο και να χάνω και σε "χρώματα" αλλά να έχω άψογη απόκριση.

Να πατάω στο πληκτρολόγιο δύο φορές ή με δυσκολία ένα γράμμα - αριθμό δεν το αντέχω.

Τέλος έχω πάρει μια spigen liquid Air που παίρνω σε όλες τις συσκευές καιρό τώρα.

Αγαπημένη.

Και μια που δεν περίμενα να μου αρέσει τόσο την Samsung clear cover.

Αν κρατήσω όπως σκέφτομαι τώρα αρκετό καιρό την συσκευή αυτή, σίγουρα θα προσθέσω και άλλες θήκες στο συρτάρι για αλλαγές.

Την alcantara πως δεν την έβγαλαν για το Note 9?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι μάρκας ήταν και φαινόταν να είναι περασμένο σωστά..

Έχω δει τέτοιου τύπου γυαλιά πάρα πάρα πολλά.

Ναι έχεις δίκιο ότι διαφέρουν από γυαλί σε γυαλί.

 

Αλλά ακόμα και επώνυμα, κάποτε, στο s7 edge s8 plus δεν θυμάμαι, δεν έκαναν δουλειά.

Σε μένα τουλάχιστον!

Προτιμούσα να μην γλυστραει τόσο καλά το δάχτυλο και να χάνω και σε "χρώματα" αλλά να έχω άψογη απόκριση.

Να πατάω στο πληκτρολόγιο δύο φορές ή με δυσκολία ένα γράμμα - αριθμό δεν το αντέχω.

Τέλος έχω πάρει μια spigen liquid Air που παίρνω σε όλες τις συσκευές καιρό τώρα.

Αγαπημένη.

Και μια που δεν περίμενα να μου αρέσει τόσο την Samsung clear cover.

Αν κρατήσω όπως σκέφτομαι τώρα αρκετό καιρό την συσκευή αυτή, σίγουρα θα προσθέσω και άλλες θήκες στο συρτάρι για αλλαγές.

Την alcantara πως δεν την έβγαλαν για το Note 9?

 

Νίκο πίστεψε με, αν έχανα έστω και μισό πάτημα θα είχε πάρει πόδι άμεσα.

Για την ακρίβεια βλέπω το ίδιο καλή απόκριση με ένα xone full glue tempered glass που έχω στο s9+ της γυναίκας μου.

Όπως και να έχει...

Από θήκες ψάχνω κι εγώ τίποτα άλλο αξιόλογο, αλλά πέρα από spigen φέτος δε βλέπω να δοκιμάζω πολλά πράγματα ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Νίκο πίστεψε με, αν έχανα έστω και μισό πάτημα θα είχε πάρει πόδι άμεσα.

Για την ακρίβεια βλέπω το ίδιο καλή απόκριση με ένα xone full glue tempered glass που έχω στο s9+ της γυναίκας μου.

Όπως και να έχει...

Από θήκες ψάχνω κι εγώ τίποτα άλλο αξιόλογο, αλλά πέρα από spigen φέτος δε βλέπω να δοκιμάζω πολλά πράγματα ακόμα...

Λοιπόν έχω αγοράσει μέχρι τώρα

2 nilkin silicon

2 Samsung silicon

2 ipaki

2 spigen liquid και slim

1 terrapin φτηνή των 5 ευρώ.

Βαγγέλη ειλικρινά το grip και το ποσό λεπτή και καθόλου slippery που ειναι η terappin δεν το έχει καμία. Τέλεια κομμένη και για το spen ηχεία κτλ επίσης τέλεια απόκριση στα buttons.

Δοκιμάστε την χωρίς 2η σκέψη.

 

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/15659001/Terrapin-Back-Cover-Σιλικόνης-Solid-Black-Matte-Galaxy-Note-9.html

 

Εδω Βαγγέλη και για όποιον ενδιαφέρεται.

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επανέρχονται για άλλη μια φορά στο Dome glass που συζητούσαμε.

Το πέρασα με 99.9% επιτυχία αυτό.

Το 0,1 το αφήνω για μια πολύ πολύ μικρή σχεδόν αόρατη "τριχουλα" που πήρε από κάτω.

Μοιάζει σαν κοκος σκόνης από την πάνω πλευρά, αλλά είναι από κάτω.

Δεν έκανε ευτυχώς φουσκαλα.

Πήρα το 512 αυτή τη φορά λίγων ημερών μεταχειρισμενο.

Είχε περασμένο ένα tempered που κολλάει μόνο περιμετρικά.

Πραγματικά απόρησα πως ο άνθρωπος πληκτρολογουσε αυτές τις μέρες που το είχε.

Στις άκρες στα δικά μου "μάτια" καμία απόκριση και στην υπόλοιπη οθόνη ήθελε πίεση για να πιάσει.

Και πάλι θα πω ότι μετά από την πρώτη επιτυχημένη εγκατάσταση Dome glass δεν μπορώ να αντέξω τίποτα άλλο στην οθόνη.

 

Αποδεικνύεται ότι ο γιατρός σου δεν έχει κάνει καλή δουλειά μέχρι τώρα και η θεραπεία σου έχει μείνει αρκετά πίσω.

Προτείνω αλλαγή δοσολογίας ή και αλλαγή γιατρού.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ για τον ίδιο λόγο το πήρα;)

Τα αγόρασα από το Θησείο από το MyTel

 

Η κρίσιμη ερώτηση είναι: ήταν original samsung product το s-pen του note9 ?? ήταν μέσα σε κουτί samsung ή ήταν χύμα σε σακουλάκι ?

Link to comment
Share on other sites

Είχα ρωτήσει και ποιο παλιά.Έχει βάλει κάνεις το τζαμακι που δίνει ο germanos?

Μου είπε απο 25 στα 17.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά στη συσκευή εχω πανω dome Glass με άψογη τοποθέτηση από τον φίλο Πάνο και απο θήκες έχω και τις 4 MSVII (Μαύρο, μαύρο ματ, κόκκινο, μπλε) μιας και ειναι ο τύπος θηκών που μου αρέσει. Αγόρασα την κόκκινη και μπλε απο ebay 4,35€ και οι 2... Παρόλα αυτά χρησιμοποιώ την spigen liquid air μιας και το dome αφήνει περιμετρικά της συσκευης περίπου 3mm και η MSVII θήκη μένει πολύ κατω απο το γυαλί... Αυτό ειναι που δεν μου αρέσει ούτε αισθητικά, ούτε στο κράτημα και ο μονος λόγος που εχω πανω την spigen μιας και τουλαχιστον στις edge μεριές εφάπτεται με το γυαλί και η συσκευή φαίνεται πιο όμορφη με αρκετά καλύτερο grip Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...