Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι κανενα προβλημα

 

Ωραία :D

 

Δουλεύει όπως στο iPhone??

Εννοώ όταν αλλάζουμε τραγούδι ή όταν σταματάμε την μουσική :O

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Ωραία :D

 

Δουλεύει όπως στο iPhone??

Εννοώ όταν αλλάζουμε τραγούδι ή όταν σταματάμε την μουσική :O

 

Δουλεύουν άψογα αλλά βέβαια δεν κάνουν όλα όσα σε συσκευή με iOS

Oι χειρονομίες ναι, λειτουργούν, αλλά μόνο για αναπαραγωγή / παύση.

 

Τα δούλευα μέχρι να πάρω τα IconX και ήταν μια χαρά.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αμε απλα οταν γυρισεις ας πουμε 12-1 σπιτι θα εισαι στο 10-15 ας πουμε.:p

 

Εγω δεν θα φορτιζα εκτος ξερω οτι θα κανω βαρβατη χρηση επομενως γρηγορη φορτιση σε 40 λεπτα να παει 90-100 και την κανω :lol:

 

Νταξ αντεξε και με το παραπανω.

Τουλαχιστον 2 1/2 ωρες βαρια χρηση με 4G και χαλαρα το υπολοιπο βραδυ, επεστρεψα με πανω απο 10% . Καλα τα πηγε.

Στον 1 1/2 μηνα που το εχω μονο μια φορα με κρεμασε με το να τελειωσει η μπαταρια πριν τις 12 το βραδυ, αλλα τοτε ειχα μια battery drain εφαρμογη που δεν ειχα παρει χαμπαρι και μου εφαγε 20% σε λιγοτερο απο ωρα

 

Στο επομενο post θα ασχοληθυμε με τη camera και τη συλλογη.

 

Καλημερα σας.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Νταξ αντεξε και με το παραπανω.

Τουλαχιστον 2 1/2 ωρες βαρια χρηση με 4G και χαλαρα το υπολοιπο βραδυ, επεστρεψα με πανω απο 10% . Καλα τα πηγε.

Στον 1 1/2 μηνα που το εχω μονο μια φορα με κρεμασε με το να τελειωσει η μπαταρια πριν τις 12 το βραδυ, αλλα τοτε ειχα μια battery drain εφαρμογη που δεν ειχα παρει χαμπαρι και μου εφαγε 20% σε λιγοτερο απο ωρα

 

Στο επομενο post θα ασχοληθυμε με τη camera και τη συλλογη.

 

Καλημερα σας.

Ήμουν σίγουρος εδω που τα λεμε :wink:

Εστω μολις εβδομάδα κράτησα αλλα η εξαιρετικη αυτονομία εκανε μπαμ με το καλημέρα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Και ήρθε η ώρα να καταπιαστώ με τη συλλογή φωτογραφιών. Μα καλά επίτηδες το κάνουν?

Επειδή είχα το 4αρι δεν το είχα πάρει χαμπάρι αλλά τελικά διαπίστωσα ότι τα τζιμάνια της Sammy (ή της Google?) ακόμα και εδώ έβαλαν το χεράκι τους λες και το κάνουν επίτηδες να μας χαλάνε την εμπειρία χρήσης.

 

Και μιλάω για τα thumbnails των φωτογραφιών κάτω από τη κύρια φωτογραφία. Me to 4άρι έβλεπες τη φωτογραφία που ήθελες και από κάτω είχες μια σειρά ενεργών μικρογραφιών που μπορούσες να επιλέξεις είτε να σβήσεις είτε για να κοινοποιήσεις και επίσης μπορούσες να ρολλάρεις πολύ γρήγορα για να φτάσεις μέχρι και το τέλος των φωτογραφιών χωρίς να χρειάζεται να τις κάνεις swipe μία μία.

 

Τώρα και στο 9αρι αλλά και σε παλαιότερα μοντέλα μετά το ΝΟΤΕ 4, αυτή η δυνατότητα έχει καταργηθεί και για να κάνεις κάτι παρόμοιο πρέπει να πάς στην αρχική οθόνη της συλλογής. Ημαρτον ρε Samsung.

 

Για να μη πώ και το άλλο.

Είσαι στη camera και θές να δείς τις φωτογραφίες που έχεις τραβήξει. Και διαπιστώνεις ότι στις φωτογραφίες της camera έχουν παρησφήσει φωτογραφίες που σου στείλαν από whats app, από viber, ακόμα και κινούμενα μυνήματα που έχεις σχεδιάσει εσύ. Που? στη συλογή της camera. Ενώ βέβαια στη κανονική συλλογή όλα αυτά έχουν το δικό τους Folder.

 

Πείτε μου ρε παιδία τι κάνω λάθος. Δε μπορεί σίγουρα υπάρχουν ρυθμίσεις. Δε μπορεί τέτοιες πατάτες να τις έχει κάνει η πολυαγαπημένη μας Sammy.

 

TNX

Edited by baxy
Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Και ήρθε η ώρα να καταπιαστώ με τη συλλογή φωτογραφιών. Μα καλά επίτηδες το κάνουν?

Επειδή είχα το 4αρι δεν το είχα πάρει χαμπάρι αλλά τελικά διαπίστωσα ότι τα τζιμάνια της Sammy (ή της Google?) ακόμα και εδώ έβαλαν το χεράκι τους λες και το κάνουν επίτηδες να μας χαλάνε την εμπειρία χρήσης.

 

Και μιλάω για τα thumbnails των φωτογραφιών κάτω από τη κύρια φωτογραφία. Me to 4άρι έβλεπες τη φωτογραφία που ήθελες και από κάτω είχες μια σειρά ενεργών μικρογραφιών που μπορούσες να επιλέξεις είτε να σβήσεις είτε για να κοινοποιήσεις και επίσης μπορούσες να ρολλάρεις πολύ γρήγορα για να φτάσεις μέχρι και το τέλος των φωτογραφιών χωρίς να χρειάζεται να τις κάνεις swipe μία μία.

 

Τώρα και στο 9αρι αλλά και σε παλαιότερα μοντέλα μετά το ΝΟΤΕ 4, αυτή η δυνατότητα έχει καταργηθεί και για να κάνεις κάτι παρόμοιο πρέπει να πάς στην αρχική οθόνη της συλλογής. Ημαρτον ρε Samsung.

 

Για να μη πώ και το άλλο.

Είσαι στη camera και θές να δείς τις φωτογραφίες που έχεις τραβήξει. Και διαπιστώνεις ότι στις φωτογραφίες της camera έχουν παρησφήσει φωτογραφίες που σου στείλαν από whats app, από viber, ακόμα και κινούμενα μυνήματα που έχεις σχεδιάσει εσύ. Που? στη συλογή της camera. Ενώ βέβαια στη κανονική συλλογή όλα αυτά έχουν το δικό τους Folder.

 

Πείτε μου ρε παιδία τι κάνω λάθος. Δε μπορεί σίγουρα υπάρχουν ρυθμίσεις. Δε μπορεί τέτοιες πατάτες να τις έχει κάνει η πολυαγαπημένη μας Sammy.

 

TNX

 

Και ομως ναι και μάλιστα εδω και πολλαααα χρόνια... Δεν θα βρεις τρόπο για τα thumbnails κατω απο την ανοιχτή φωτογραφία και ουι αφορά την συλλογή από την καμερα ναι εμφανίζει την τελευταία φωτογραφία που τραβιξες οπως και όλες τις υπόλοιπες που έχεις τραβιξει και μετά συνεχίζει να σου δείχνει ανα ημερομηνία και όλες τις υπόλοιπες (ανα χρονολογική σειρά) που υπαρχουν στην συσκευή σου ανεξαρτήτου φακέλου - album

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

 

Για να μη πώ και το άλλο.

Είσαι στη camera και θές να δείς τις φωτογραφίες που έχεις τραβήξει. Και διαπιστώνεις ότι στις φωτογραφίες της camera έχουν παρησφήσει φωτογραφίες που σου στείλαν από whats app, από viber, ακόμα και κινούμενα μυνήματα που έχεις σχεδιάσει εσύ. Που? στη συλογή της camera. Ενώ βέβαια στη κανονική συλλογή όλα αυτά έχουν το δικό τους Folder.

 

Kαλα αυτο με ειχε χαωσει κι εμενα οταν το διαπιστωσα. Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτονταν οταν το εκαναν αυτο.

 

Ιn other news, μπορει καποιος που χρησιμοποιει bixby να μου πει αν του ξεκλειδωνει το τηλεφωνο?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Kαλα αυτο με ειχε χαωσει κι εμενα οταν το διαπιστωσα. Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτονταν οταν το εκαναν αυτο.

 

Ιn other news, μπορει καποιος που χρησιμοποιει bixby να μου πει αν του ξεκλειδωνει το τηλεφωνο?

 

Αν και η bixby ακούει όταν είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο, αν της πεις να το ξεκλειδώσει σου λέει να το ξεκλειδώσεςι εσυ πρώτα γιατί κάποιες ενέργειες γίνονται μόνο με ξεκλέιδωτη συσκευή.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Αν και η bixby ακούει όταν είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο, αν της πεις να το ξεκλειδώσει σου λέει να το ξεκλειδώσεςι εσυ πρώτα γιατί κάποιες ενέργειες γίνονται μόνο με ξεκλέιδωτη συσκευή.

 

Eυχαριστω!

Αρα το εχουν πειραξει κι αυτο, στο Ν8 της ελεγες να το ξεκλειδωσει και σου ζητουσε voice password που της ειχες θεσει. Θα μου πεις, σιγα το σημαντικο, αλλα και παλι μου κακοφαινεται.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Για να μη πώ και το άλλο.

Είσαι στη camera και θές να δείς τις φωτογραφίες που έχεις τραβήξει. Και διαπιστώνεις ότι στις φωτογραφίες της camera έχουν παρησφήσει φωτογραφίες που σου στείλαν από whats app, από viber, ακόμα και κινούμενα μυνήματα που έχεις σχεδιάσει εσύ. Που? στη συλογή της camera. Ενώ βέβαια στη κανονική συλλογή όλα αυτά έχουν το δικό τους Folder.

 

Πείτε μου ρε παιδία τι κάνω λάθος. Δε μπορεί σίγουρα υπάρχουν ρυθμίσεις. Δε μπορεί τέτοιες πατάτες να τις έχει κάνει η πολυαγαπημένη μας Sammy.

 

TNX

 

Gallery --> Albums --> Camera

και βλεπεις ακριβως αυτο που θες.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Gallery --> Albums --> Camera

και βλεπεις ακριβως αυτο που θες.

 

Φίλε trod,

Αυτό είπα και γώ. Αν πάς από τη συλλογή βλέπεις τις φωτο στα album τους. Και δε μπλεκουν οι τραβηγμένες φώτο με αυτές που σου στέλνουν.

Αν δεις τις φώτο από τη camera θα δεις ότι άσχετη φωτογραφία σου έχει έρθει. Οχι μόνο αυτές που τραβηξες εσύ. Απαράδεκτο

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε trod,

Αυτό είπα και γώ. Αν πάς από τη συλλογή βλέπεις τις φωτο στα album τους. Και δε μπλεκουν οι τραβηγμένες φώτο με αυτές που σου στέλνουν.

Αν δεις τις φώτο από τη camera θα δεις ότι άσχετη φωτογραφία σου έχει έρθει. Οχι μόνο αυτές που τραβηξες εσύ. Απαράδεκτο

 

Έχεις δίκιο.

Δεν το είχα προσέξει, πόσο συχνά όμως βλέπουμε πολλές φωτογραφίες εκτός από τις μερικές που μόλις τραβήξαμε από την εφαρμογή κάμερα και όχι συλλογή?

Εγώ πχ από την εφαρμογή κάμερα βλέπω μόνο αυτές που τραβάω εκείνη την στιγμή.

Μετά όταν θέλω να δω κάτι βλέπω από την εφαρμογή συλλογή..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Φίλε trod,

Αυτό είπα και γώ. Αν πάς από τη συλλογή βλέπεις τις φωτο στα album τους. Και δε μπλεκουν οι τραβηγμένες φώτο με αυτές που σου στέλνουν.

Αν δεις τις φώτο από τη camera θα δεις ότι άσχετη φωτογραφία σου έχει έρθει. Οχι μόνο αυτές που τραβηξες εσύ. Απαράδεκτο

 

Εγω το βλεπω πολυ πιο λογικο οπως ειναι τωρα για να σου πω την αληθεια. Παω και κατεβαζω 2-3 φωτογραφιες και μου στελνεις και εσυ κατι στο viber. Γιατι να πηγαινω σε διαφορετικους φακελους καθε φορα;

Υπαρχει λοιπον ο "κουβας" που περιεχει ολες τις φωτογραφιες και αν θελω καποιο υποσυνολο παω οπως ανεφερα πριν.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πάτησα για ενημέρωση λογισμικού και μου έσκασε η ενημέρωση Οκτωβρίου..cos
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Τώρα πάτησα για ενημέρωση λογισμικού και μου έσκασε η ενημέρωση Οκτωβρίου..cos
Καλημέρα, ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Μόλις την έκανα και εγώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η bixby στα ελληνικά γίνεται;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nope.......

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατάφερα να "μετατρέψω" το Note 9 σε iPhone X/XS σε ότι αφορά το κομμάτι του Navigation με gestures. Πραγματικά είναι κάτι που αλλάζει εντελώς την εμπειρία χρήσης προς το καλύτερο. Χρειαζόμαστε συνολικά 3 προγραμματάκια και ΔΕΝ απαιτείται η συσκευή μας να είναι Root.

 

Αυτό που θα καταφέρουμε στο τέλος είναι να λειτουργεί το Note 9 με τα gestures του iphone X/XS. Γι αυτό και από κάθε προγραμματάκι θα πάρουμε αυτό που μόνο χρειαζόμαστε.

 

1) One Hand Operation +

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/one-hand-operation/one-hand-operation-1-7-11-0-release/samsung-one-hand-operation-1-7-11-0-android-apk-download/

 

2) One Plus Gestures από PlayStore

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivianuu.oneplusgestures&hl=en_US

Κόστος 1,59 ευρώ …..για όποιον τσιγκουνεύεται την "μια τυρόπιτα" θα το βρείτε από τον θείο και δωρεάν.

 

Αφου εγκαταστήσουμε το One hand operation + , δίνουμε τις απαραίτητες άδειες και στην συνέχεια το ενεργοποιούμε. Ακολούθως βάζουμε τα παρακάτω settings:

https://imgur.com/Jln5yn2

(όποιος επιθυμεί μπορεί να βάλει και από αριστερά την λειτουργία back για μια πιο android υλοποίηση )

 

Στο detail settings απενεργοποιούμε το show notification (για να μην έχουμε εικονίδιο ειδοποιήσεων) και προαιρετικά το show animation για να εξαφανίσουμε τα βελάκια.

https://imgur.com/a/Nq9yj30

 

Στην συνεχεία εγκαθιστούμε το One Plus Gestureς. Αντίστοιχα και εκεί δίνουμε τις απαραίτητες άδειες και κάνουμε τις παρακάτω ρυθμίσεις:

- Swipe Up Center : Home

- Swipe Up Center And Hold: Recent

[σ.σ: Στην ουσία τα 2 παραπάνω gestures είναι ο λόγος που χρησιμοποιούμε το Oneplus Gestures. Διαφορετικά θα μας αρκούσε το One Hand Operation.]

- Swipe Up Left : Back

- Swipe Up Right : Back

- Swipe Left : Last App (ενναλλάσει τις 2 τελευταίες εφαρμογές με swipe από κάτω δεξια προς τα αριστερά)

- Hold Center : Google Assistant (αν θελετε να έχετε google assistant....αλλιώς None)

Όλα τα υπόλοιπα gestures τα αφήνουμε προς το παρον στο None.

 

Τώρα κατεβαίνουμε λίγο παρακάτω στις ρυθμίσεις του προγράμματος και τσεκάρουμε το Hide Navigation Bar. Άμεσα θα μας προτρέψει να κατεβάσουμε από το Playstore το 3ο μας προγραμματάκι (Hide Nav Bar) που το μοναδικό πράγμα που κάνει είναι να αποκρύψει οριστικά την κλασσική μπάρα πλοήγησης στο κάτω μέρος της συσκευής μας. To Hide Nav Bar μας παρέχει αναλυτικές οδηγίες για το τί ακριβώς πρέπει να κάνουμε για να το πετύχουμε αυτό.

Λίγο πολύ λέει:

α) Να ενεργοποιήσουμε τις επιλογές προγραμματιστή στο τηλέφωνό μας.

Για την ενεργοποίηση των επιλογών προγραμματιστή πηγαίνουμε λοιπόν στις "Ρυθμίσεις ➜ Πληροφορίες για το τηλέφωνο ➜ Πληροφορίες για το λογισμικο ➜ Αριθμός κατασκευής", και στην ενότητα αυτή πατάμε πάνω της επτά διαδοχικές φορές. Η συσκευή αμέσως μετά θα μας ειδοποιήσει ότι έχουμε δικαιώματα προγραμματιστή. Στην συνέχεια μπαίνουμε στις επιλογές προγραμματιστή (τελευταίο μενού στις ρυθμίσεις) και ενεργοποιούμε το Εντοπισμό Σφαλμάτων USB.

β) Να εγκαταστήσουμε το ADB στον υπολογιστή μας ακολουθώντας τις παρακάτω οδηγίες:

https://www.xda-developers.com/install-adb-windows-macos-linux/

γ) Να πληκτρολογήσουμε στον υπολογιστή την εντολή που μας δίνεται και θα αποκρύψει την μπάρα ειδοποιήσεων οριστικά.

(σ.σ: μπορούμε να την επαναφέρουμε οποιαδήποτε στιγμή θέλουμε μέσα από την εφαρμογή στο κινητό μας)

 

Είμαστε πλέον πανέτοιμοι !!!!

 

Καλό είναι αφού ολοκληρώσουμε την παραπάνω διαδικασία, να απενεργοποιήσουμε τις ειδοποιήσεις και απο τα 3 προγράμματα, ώστε να μην έχουμε ενοχλητικά notifations στην μπάρα ειδοποιήσεων.

Τα πάντα θα λειτουργούν smooth και άψογα ακόμη και σε Landscape mode. Προσωπικά το χρησιμοποιώ 2 ημέρες εντελώς απροβλημάτιστα.

Φυσικά μπορείτε να προσαρμόσετε τα gestures στις δικές σας ανάγκες προσθέτοντας ή αφαιρώντας αντίστοιχα δυνατότητες.

Γενικά θυμίζει πάρα πολύ την υλοποίηση που ακολουθεί και η Xaiomi, με την διαφορά ότι υπάρχει η δυνατότητα της παραμετροποίησης. Για παράδειγμα μπορούμε να προσθέσουμε στο One Hand Operation+ ενα gesture για να κλείνει η οθόνη μας κτλ.

 

Η όλη διαδικασία έχει πολύ μεγάλες πιθανότητες να λειτουργεί και στα Samsung S8/s9.

Εννοείται ότι δεν φέρω καμία ευθύνη αν κάνετε κάτι λάθος ή δεν σας ικανοποιήσει το τελικό αποτέλεσμα :)

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική δουλειά Πάνο :up:

Ευχαριστούμε!

 

ps

Φοβάμαι ότι κάποια από αυτές τις εφαρμογές θα ζητάει δικαιώματα διαχείρισης συσκευής, ναι?

Αν όχι θα το κάνω και εγώ.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας θελω να μαθω αν υπαρχει προγραμμα νο ρουτ ομως που να παγωνεις τις μαμα εφαρμογες το λεγομενο bloatware?????Ειχα πληρωσει το bk package disabler και τωρα δεν υπαρχει καν στο play store....Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας θελω να μαθω αν υπαρχει προγραμμα νο ρουτ ομως που να παγωνεις τις μαμα εφαρμογες το λεγομενο bloatware?????Ειχα πληρωσει το bk package disabler και τωρα δεν υπαρχει καν στο play store....Ευχαριστω
Υπάρχει το package disabler pro με πληρωμή. Το έχω και δουλεύει μια χαρά

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λεει package disable pro for Lg????
Είναι αυτή. Αλλά από ότι είδα δεν υπάρχει τώρα στο play store 4808a0bbc86dde6b4fc321294dd08989.jpg

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Υπάρχει επιλογή στο note 9 στις εισερχόμενες κλήσεις να φαίνονται στην επαφή και οι σημειώσεις τους?

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω το βλεπω πολυ πιο λογικο οπως ειναι τωρα για να σου πω την αληθεια. Παω και κατεβαζω 2-3 φωτογραφιες και μου στελνεις και εσυ κατι στο viber. Γιατι να πηγαινω σε διαφορετικους φακελους καθε φορα;

Υπαρχει λοιπον ο "κουβας" που περιεχει ολες τις φωτογραφιες και αν θελω καποιο υποσυνολο παω οπως ανεφερα πριν.

 

Φίλε Trod,

 

Sorry για να καταλάβω. Όταν σου στέλνουν φωτό από διάφορες εφαρμογές τις ανοίγεις μέσα από τη camera?

Και όταν θα έχεις βγάλει καμιά 100 φωτογραφίες και γιά κάποιο λόγο θες να ανατρέξεις σε κάτι που σου έστειλαν π.χ από το viber, τις ψάχνεις μία - μία σκρολάροντας πρός τα πίσω από τη συλλογή της camera και όχι από τη κανονική συλλογή που είναι ταξινομημένες ανά θέμα?

 

Εντάξει προφανώς όταν έχεις φρέσκιες φωτογραφίες να σε βολεύει εσένα αλλά θεωρώ ότι δε είναι και ότι καλύτερο να ανακατεύονται όλες οι φώτο σε ένα "κουβά". Άλλωστε αυτός ο "κουβάς" που λές υπάρχει ήδη στη Συλλογή αν επιλέξει προβολή σε εικόνες (που τις έχει ημερολογιακά) και όχι προβολή Album.

 

Το να μπερδέυει στη Camera φώτο που τράβηξες, με φώτο που σου έστειλαν ή ακόμα χειρότερα κινούμενα μυνήματα που έφτιαξες το θεωρώ ανοησία και δυστυχώς έχουμε πολλά τέτοια παραδείγματα από τους προγραμματιστές της πολυαγαπημένης μας Sammy.

 

Σε επόμενο post εφαρμογές και δυνατότητες που αγαπήσαμε αλλά μας τις πήραν.

 

(Και μή ρωτήσει κανείς τι το θές το ΝΟΤΕ αφού σε χαλάει. Αφού το ξέρετε: Όλα τα άλλα είναι κινητά. ΝΟΤΕ είναι ιδέα)

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...