Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, νυν κάτοχος mi max 2 αλλά με σπασμένη οθόνη..... Θα ήθελα σας παρακαλώ να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις:

1) Γιατί στα skroutzo-μάγαζα βρίσκω μόνο μαύρο? άσπρο δε βγαίνει ? Αν και το είδα σήμερα στον Κωστόβολο και είναι πολύ ωραίο και το μαύρο.

2) Πρέπει να προσέξω κάτι με τη version? τι πρέπει να πάρω? global? stable?

3) Στέλνει κάποιο από τα banggood, honorbuy κλπ, από Ευρωπαϊκή αποθήκη ώστε να μην έχουμε πρόβλημα με τελωνείο?

4) Ποιά θήκη προτείνετε? Όχι wallet γιατί δε βολεύει καθόλου το FPS. κάτι απλό, ποθ να προστατεύει κάμερες και πλάτη και φυσικά από το γλίστρημα.... ρε πως τα καταφέρνουν και γλυστράει τόσο πολύ?

Καλησπέρα.

1. Δεν έχω δει πουθενά ασπρο, ούτε και στα κινεζομαγαζα.

2. Θα πάρεις global συσκευή και μονο, και θα φοταει global rom stable.

3. Το honorbuy νομίζω πως στέλνει από Ευρώπη, αλλα είναι πιο ακριβό. Το banggood απ την άλλη το στέλνει μέσω Ευρώπης (βλέπε τριγωνική αποστολη), έρχεται σε 14 ημερες και βγαίνει στα 212-2218€. Πολύ καλη τιμή (μιλάμε πάντα για global συσκευή)

4. Θήκες θα βρεις παντού, σε όλα τα κινεζομαγαζα, και Ελλάδα κάποιες, μια και η συσκευή είναι ιδιαίτερη και έχει μικρή κυκλοφορία εδώ, παντός τυπου .... :lol:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, έχω πάρει το τηλέφωνο αλλά την κινέζικη έκδοση, φοράει την miui global 8.8.3 beta, το αφήνω ως έχει ή κάνω κάτι κάτι άλλο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by messagala
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, έχω πάρει το τηλέφωνο αλλά την κινέζικη έκδοση, φοράει την miui global σταθερή, το αφήνω ως έχει ή κάνω κάτι κάτι άλλο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Κάνεις αίτημα για ξεκλείδωμα, ξεκλειδώνει, βάζεις twpr και μετά περνάς η global version ή xiaomi eu που έχω περάσει και γω αφήνοντας όμως τον bootloader ξεκλείδωτο. Μπορείς να βρεις πληροφορίες στο miui.gr στο xiaomi eu και στο xda.

Όλα αυτά εφόσον δεν σε βολευουν τα αγγλικά. Εγώ προτίμησα την xiaomi eu γιατί έχει ελληνικά και βασίζετε σε κινεζικές global. Το είχα με αγγλικά έναν μήνα.

Edited by PALALOS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, νυν κάτοχος mi max 2 αλλά με σπασμένη οθόνη..... Θα ήθελα σας παρακαλώ να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις:

 

1) Γιατί στα skroutzo-μάγαζα βρίσκω μόνο μαύρο? άσπρο δε βγαίνει ? Αν και το είδα σήμερα στον Κωστόβολο και είναι πολύ ωραίο και το μαύρο.

 

2) Πρέπει να προσέξω κάτι με τη version? τι πρέπει να πάρω? global? stable?

 

3) Στέλνει κάποιο από τα banggood, honorbuy κλπ, από Ευρωπαϊκή αποθήκη ώστε να μην έχουμε πρόβλημα με τελωνείο?

 

4) Ποιά θήκη προτείνετε? Όχι wallet γιατί δε βολεύει καθόλου το FPS. κάτι απλό, ποθ να προστατεύει κάμερες και πλάτη και φυσικά από το γλίστρημα.... ρε πως τα καταφέρνουν και γλυστράει τόσο πολύ?

 

Δες και το gearbest φίλε το έχει σε καλή τιμή global version και μπορείς από εκεί να βρεις θήκες διάφορες σε καλύτερη τιμή από bangood.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

1. Δεν έχω δει πουθενά ασπρο, ούτε και στα κινεζομαγαζα.

2. Θα πάρεις global συσκευή και μονο, και θα φοταει global rom stable.

3. Το honorbuy νομίζω πως στέλνει από Ευρώπη, αλλα είναι πιο ακριβό. Το banggood απ την άλλη το στέλνει μέσω Ευρώπης (βλέπε τριγωνική αποστολη), έρχεται σε 14 ημερες και βγαίνει στα 212-2218€. Πολύ καλη τιμή (μιλάμε πάντα για global συσκευή)

4. Θήκες θα βρεις παντού, σε όλα τα κινεζομαγαζα, και Ελλάδα κάποιες, μια και η συσκευή είναι ιδιαίτερη και έχει μικρή κυκλοφορία εδώ, παντός τυπου .... :lol:

 

@kwnara παλαιότερα είχες blackberry passport ?

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Θα πάρω πρώτα θήκη γιατί γλυστράει σα χέλι...... μαμώτο, το έπιασα στον Κωτσόβολο και είναι πολύ ωραίο και αρκετά λετπό, φοβερή αίσθηση.... αλλά δεν μπορείς να χαρείς τη συσκευή γυμνή ούτε κλάσμα , θέλει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις αίτημα για ξεκλείδωμα, ξεκλειδώνει, βάζεις twpr και μετά περνάς η global version ή xiaomi eu που έχω περάσει και γω αφήνοντας όμως τον bootloader ξεκλείδωτο. Μπορείς να βρεις πληροφορίες στο miui.gr στο xiaomi eu και στο xda.

Όλα αυτά εφόσον δεν σε βολευουν τα αγγλικά. Εγώ προτίμησα την xiaomi eu γιατί έχει ελληνικά και βασίζετε σε κινεζικές global. Το είχα με αγγλικά έναν μήνα.

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για να δω αν έχω ανοιχτό bootloader;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για να δω αν έχω ανοιχτό bootloader;

 

Ρυθμισεις

Σχετικα με το τηλεφωνο

MIUI εκδοση <--εκει πατας αρκετες φορες για να σε κανει προγραμματιστη μολις σε κανει πας πισω ρυθμισεις

Συστημα & Συσκευη

Προσθετες ρυθμισεις

Επιλογες προγραμματιστων

Κατασταση Mi ξεκλειδωματος

Link to comment
Share on other sites

@kwnana παλαιότερα είχες blackberry passport ?

Οχι, ποτε. Με μπερδεψες με αλλον .... :lol:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαίνεστε όταν βλέπετε κάποιες διαφορετικές απόψεις. Είναι θλιβερό που βλέπω έναν ρατσισμό για όποιον θα γραψει κάτι αρνητικό για μια συσκευή τηλεφώνου. Είναι ένα αντικείμενο και τίποτα παραπάνω. Είναι πολύ θλιβερό επίσης να βλέπουμε ανθρώπους που νιώθουν την ανάγκη να γίνουν εκπρόσωποι των εταιρειών και να υποστηρίξουν την εταιρεία που βγάζει το αγαπημένο τους τηλέφωνο λες και είναι δική τους.

 

Η xiaomi και η κάθε xiaomi κάνει τη δουλειά της και φυσικά ο σκοπός της είναι το κέρδος .Είναι τελείως ακατανόητο πως κάποιοι που είναι πελάτες της xiaomi και της αφήνουν τα λεφτά τους ,να προσβάλλονται όταν γράψει κάποιος κάτι αρνητικό για μία συσκευή.

 

Η xiaomi και η κάθε xiaomi κάνει τη δουλειά της και εμείς θα πρέπει να κάνουμε τη δική μας ,θα πρέπει όταν δίνουμε τα λεφτά μας να είμαστε απαιτητικοί από τις εταιρίες και πολύ αυστηροί. Να τους κάνουμε κριτική για να βελτιώνονται όπως πολύ σωστά ανέφερε ένας φίλος παραπάνω αν τους λέμε πως όλα είναι τέλεια ,πως θα βελτιωθούν ;;

 

Τέλος όπως είχα γράψει προσωπικά δοκίμασα και τις δύο συσκευές το 2 και το 3 την ίδια εποχή και για δικούς μου λόγους κράτησα το 2 και έδωσα το 3.

 

Ναι πολύ καλό τηλέφωνο και το 3 όμως χρειάζεται βελτιώσεις . Συμφωνώ απόλυτα με τους φίλους που αναφέρουν το εντονο πρόβλημα με το ηχείο και το ακουστικό. Προσωπικά το έστειλα ως παράπονο στην xiaomi από την εφαρμογή "σχόλια" της συσκευής.

 

Μην φανατιζεστε .Οι επιχειρηματίες κονωμανε και εμείς που τους σκαμε τα μηνιατικά μας θα πρέπει να έχουμε πολλές απαιτήσεις ώστε να μας δίνουν ότι καλύτερο.

 

Εχθρός του καλού είναι το καλύτερο έλεγε ένας προπονητής μου.Και φυσικά είχε δίκιο.

Καλό το max 3 αλλά δεν θα κάνω τον δικηγόρο της xiaomi γιατί τότε θα είμαι απολυτως ηλίθιος.

Για το αν θα μπορούσαν να έχουν δύο πολύ καλά ηχεία πάνω είναι προφανές ότι μπορούσαν και εμείς θα έπρεπε να το απαιτήσουμε. Παράδειγμα και φυσικά χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση το honor note 10 που είναι περίπου στο ίδιο μέγεθος και με ίδια οθόνη έχει δύο εξαιρετικά ηχεία πάνω , δεν έχει όμως την 800αρα και κάνει 400 και άνω ευρώ.

 

Γι'αυτό επαναλαμβάνω, να είμαστε απαιτητικοί από τις εταιρίες ,να διεκδικούμε πάντα τα πάντα ,να είμαστε πολύ αυστηροί και φυσικά ΠΟΤΕ και για κανέναν λόγο να μην γινόμαστε εκπρόσωποι τους και χειροκροτητές τους.

 

Καλή συνέχεια σε όλους

Edited by nick_wolf
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω αυτές τις δυο θήκες ελάχιστα χρησιμοποιημενες,όποιος θέλει ας στείλει πμ Αθήνα βρίσκομαι.

 

https://thikishop.gr/thikes-kinitwn/thiki-xiaomi-mi-max-3-tpu-mayro-19966/

 

https://www.mozik.gr/tilefonia-tablets/axesouar-kinitis/thikes-kiniton/ringke-fusion-gia-to-xiaomi-mi-max-3-smoke-black

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κύριοι!! δεν έχω διαβάσει τις σελίδες πριν αν έχει βρεθεί η λύση, άλλα έψαξα, ρώτησα, και το πρόβλημα με το Lag στα Gestures

σε κατάσταση πλήρους οθόνης λύνεται με την εφαρμογή Fluid Ng

Και όταν λέμε λύνεται... λύνεται!!!! δουλεύει σφαίρα!!

ένα παιδί από το Miui greece forum μου το είπε!!

Link to comment
Share on other sites

@ Nick_wolf: Εξαιρετική τοποθέτηση!

Δυστυχώς υπάρχει πλεόνασμα οπαδισμού και φανατισμού...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαίνεστε όταν βλέπετε κάποιες διαφορετικές απόψεις. Είναι θλιβερό που βλέπω έναν ρατσισμό για όποιον θα γραψει κάτι αρνητικό για μια συσκευή τηλεφώνου. Είναι ένα αντικείμενο και τίποτα παραπάνω. Είναι πολύ θλιβερό επίσης να βλέπουμε ανθρώπους που νιώθουν την ανάγκη να γίνουν εκπρόσωποι των εταιρειών και να υποστηρίξουν την εταιρεία που βγάζει το αγαπημένο τους τηλέφωνο λες και είναι δική τους.

 

Η xiaomi και η κάθε xiaomi κάνει τη δουλειά της και φυσικά ο σκοπός της είναι το κέρδος .Είναι τελείως ακατανόητο πως κάποιοι που είναι πελάτες της xiaomi και της αφήνουν τα λεφτά τους ,να προσβάλλονται όταν γράψει κάποιος κάτι αρνητικό για μία συσκευή.

 

Η xiaomi και η κάθε xiaomi κάνει τη δουλειά της και εμείς θα πρέπει να κάνουμε τη δική μας ,θα πρέπει όταν δίνουμε τα λεφτά μας να είμαστε απαιτητικοί από τις εταιρίες και πολύ αυστηροί. Να τους κάνουμε κριτική για να βελτιώνονται όπως πολύ σωστά ανέφερε ένας φίλος παραπάνω αν τους λέμε πως όλα είναι τέλεια ,πως θα βελτιωθούν ;;

 

Τέλος όπως είχα γράψει προσωπικά δοκίμασα και τις δύο συσκευές το 2 και το 3 την ίδια εποχή και για δικούς μου λόγους κράτησα το 2 και έδωσα το 3.

 

Ναι πολύ καλό τηλέφωνο και το 3 όμως χρειάζεται βελτιώσεις . Συμφωνώ απόλυτα με τους φίλους που αναφέρουν το εντονο πρόβλημα με το ηχείο και το ακουστικό. Προσωπικά το έστειλα ως παράπονο στην xiaomi από την εφαρμογή "σχόλια" της συσκευής.

 

Μην φανατιζεστε .Οι επιχειρηματίες κονωμανε και εμείς που τους σκαμε τα μηνιατικά μας θα πρέπει να έχουμε πολλές απαιτήσεις ώστε να μας δίνουν ότι καλύτερο.

 

Εχθρός του καλού είναι το καλύτερο έλεγε ένας προπονητής μου.Και φυσικά είχε δίκιο.

Καλό το max 3 αλλά δεν θα κάνω τον δικηγόρο της xiaomi γιατί τότε θα είμαι απολυτως ηλίθιος.

Για το αν θα μπορούσαν να έχουν δύο πολύ καλά ηχεία πάνω είναι προφανές ότι μπορούσαν και εμείς θα έπρεπε να το απαιτήσουμε. Παράδειγμα και φυσικά χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση το honor note 10 που είναι περίπου στο ίδιο μέγεθος και με ίδια οθόνη έχει δύο εξαιρετικά ηχεία πάνω , δεν έχει όμως την 800αρα και κάνει 400 και άνω ευρώ.

 

Γι'αυτό επαναλαμβάνω, να είμαστε απαιτητικοί από τις εταιρίες ,να διεκδικούμε πάντα τα πάντα ,να είμαστε πολύ αυστηροί και φυσικά ΠΟΤΕ και για κανέναν λόγο να μην γινόμαστε εκπρόσωποι τους και χειροκροτητές τους.

 

Καλή συνέχεια σε όλους

 

Εχουμε το ευτύχημα να έχουμε Δημοκρατία και να υπάρχει ελευθερία του λόγου και να ακούγονται-διαβάζονται όλες οι απόψεις… Από την άλλη όμως είναι περίεργο έως παράλογο όταν ελάχιστες από αυτές πάνε να βγάλουν μια αρνητική εικόνα… Φυσικά και δεν νομίζω ότι έχει μετοχές κανείς μας της Xiaomi εδώ μέσα ούτε κερδίζουμε κάτι γράφοντας διθυραμβικά σχόλια απλά λέμε τα πράγματα με το όνομα τους… Οταν είναι κάποιος με κάτι που αγοράζει ευχαριστημένος θα το πει όπως επίσης και όταν δεν είναι… Οταν όμως στους 100 για παράδειγμα βγαίνουν άτομα μετρημένα στα δάχτυλα να πούνε κάτι αρνητικό αυτό δείχνει μια εμπάθεια-απογοήτευση για αυτόν που έκανε την αγορά…Ισως δεν το έψαξε; Ισως έκανε κάποια βιαστική αγορά και για να ξεδώσει αρχίζει το κράξιμο; Δεν ξέρω… Για τον ήχο πάντως όπως σου απάντησε και ο φίλος Konstantine με μια εφαρμογή δεν υπάρχει κανένα θέμα κ πολύ πιθανό ίσως και με μια αναβάθμιση… Μου είναι παράδοξο πάντως που λες ότι είχες το 3 το έδωσες και κράτησες το 2!?!?!Δεν είχα το 2 για να είμαι ειλικρινής αλλά μου φαίνεται τελείως παράλογο αυτό σαν κίνηση… Anyway… Κάθε άποψη είναι σεβαστή αλλά στα πλαίσια της λογικής πάντα… Οσοι έχουμε το max 3 είμαστε υπερευχαριστήμενοι -οι περισσότεροι τουλάχιστον- και για τα λεφτά του τα αξίζει και με το παραπάνω… ;)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε λες να ειναι ο ιδιος που αφηνει τις αρνητικες αξιολογησεις για το κινητο; :lol:

 

Καντε μου μια χαρη.

Να κανετε εγκατασταση απο το store το ηχομετρο (sound meter) να βαλετε σαν ηχο το πορτοκαλι να βαλετε το ηχομετρο να δουλευει και απο αλλο κινητο να κανετε μια κληση στο max 3

 

Πειτε μου τι σας γραφει; Εμενα εφτασε τα 75db

 

Screenshot-2018-11-18-22-01-31-556-com-gamebasic-decibel.png

Link to comment
Share on other sites

Το ακούσαμε κι αυτό. Οπαδισμος και φανατισμός, όταν γραφεις πως είσαι ευχαριστημένος από το κινητό σου και πως κάνει αυτά που το πλήρωσες να κάνει ......

Κι οταν πλήρωσες 200€ στην τελική και όχι 400, 500€, κοκ

Τι να πω, καποιοι κυριολεκτικά έχουν παράξενο τρόπο σκέψης ......

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω εξαφανισει τα πληκτρα και δουλευω με το αλλο συστημα με εχει βολεψει.

 

Βρε παλικαρια πειτε καμια βαση για το αμαξι να ευχαριστιεμαι GPS :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω εξαφανισει τα πληκτρα και δουλευω με το αλλο συστημα με εχει βολεψει.

Βρε παλικαρια πειτε καμια βαση για το αμαξι να ευχαριστιεμαι GPS :)

Λευτερη έχω παραγγείλει αυτήν Baseus Cable Clip Magnetic Rotation Car Air Vent Phone Holder Stand for Samsung S8 iPhone X Xiaomi - Black

Την περιμένω να έρθει. Είναι καθοδον. Μόλις την παραλάβω θα γράψω σχετικά .... :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Θελω στο μπαμπριζ οι εξαγωγες αερα στο μπρικι το Corsa c που εχω πανε πανω κατω σαν τρελες.

Συν οτι τωρα τον χειμωνα με δυο παιδια 8-7 ετων και ενα μωρο 4 μηνων πρεπει να βγαζει ζεστη απο κει. :)

Link to comment
Share on other sites

Λευτερη έχω παραγγείλει αυτήν Baseus Cable Clip Magnetic Rotation Car Air Vent Phone Holder Stand for Samsung S8 iPhone X Xiaomi - Black

Την περιμένω να έρθει. Είναι καθοδον. Μόλις την παραλάβω θα γράψω σχετικά .... :)

χρειάζεται να κολλήσεις και στο κινητό μαγνητακι;

δεν επηρεάζει ο μαγνήτης καθόλου το κινητό και την λειτουργία του;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χρειάζεται να κολλήσεις και στο κινητό μαγνητακι;

δεν επηρεάζει ο μαγνήτης καθόλου το κινητό και την λειτουργία του;

Ο μαγνητης ειναι στη βαση. Στην πλατη του κινητού βαζεις μια μικρη μεταλλικη πλακα για να την ελκει ο μαγνητης. Λενε πως δεν επηρρεαζει τη συσκευη. Τι νασυ πω :worry:

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Ένα τεράστιο κατεβατό για να μας πεις το πρόβλημα του ακουστικού (?) και του μικροφώνου (?) το οποίο δεν υφίσταται ουσιαστικά αφού με το κατέβασμα μιας απλής εφαρμογής από το playstore τελειώνει η ιστορία και όπως είπα ξυπνάει και νεκρό. Σου αρέσει ή όχι το 3 είναι κλάσης ανώτερο στα πάντα καλή συνέχεια και καλά να περνάς εκεί στο thread του Mi max2...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλη σου μερα φιλε μου,αν θελεις να μου πεις ποια εφαρμογη εννοεις,που να δουλευει,αν την εχεις δοκιμασει?γιατι εχω δοκιμασει καποιες,αλλα δεν δουλευουν,σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιοκαταστημα μπορει καποιος να την δει απο κοντα την συσκευη την εχουνε ξερουμε στο πλαισιο ας πουμε που το εχω και εδω διπλα οι αλλου
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ee3b9d2c91b45cf57f842c6e2388ae97.jpg

Όχι πάνω από 17% θεωρώ ότι είναι αρκετό

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε υπερευχαριστω,δυναμωνει και ακουστικο στις κλησεις και ηχο εισερχομενης κλησης?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...