Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα 211 ευρώ από Bangood με το κουπόνι του kimovil.

Η παραγγελία έπεσε και αναμένω! :happy:

Εκανες κίνηση ματ φίλε… Σε 10-12 μέρες θα το απολαμβνεις… ;-) Καλώς να μας έρθεις στο club!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο απατεωνας που μου το πουλησε ουτε στα μηνυματα απανταει και το τηλεφωνο που μου εδωσε ειναι παντα σε τηλεφωνητη.

Μολις ανακαλυψα οτι εχει και δευτερο λογαριασμο στο Insomnia

Ελπιζω να βγαλω ακρη με την αποδειξη απο το μαγαζι που εχει αγοραστει που ευτυχως ειναι εδω στο Περιστερι.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο απατεωνας που μου το πουλησε ουτε στα μηνυματα απανταει και το τηλεφωνο που μου εδωσε ειναι παντα σε τηλεφωνητη.

Μολις ανακαλυψα οτι εχει και δευτερο λογαριασμο στο Insomnia

Ελπιζω να βγαλω ακρη με την αποδειξη απο το μαγαζι που εχει αγοραστει που ευτυχως ειναι εδω στο Περιστερι.

Δηλ τι συνεβει? γιατι απατεώνας?? Δεν λειτουργεί??

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρέπει να το κατεβάσανε το σχόλιο ή να το διέγραψε μέχρι να ξανά γράψει το επόμενο…Είχε καταντήσει κουραστικός…

 

Και εγω τουριξα αρνητική , προλαβα πριν κατεβασει χαχα!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Δηλ τι συνεβει? γιατι απατεώνας?? Δεν λειτουργεί??

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και εγω τουριξα αρνητική , προλαβα πριν κατεβασει χαχα!:lol::lol::lol:

 

Δεν δουλευει το κατω ηχειο και ακουω πολυ χαμηλα το κουδουνι και τα τραγουδια γιατι ακουω μονο απο το ακουστικο.

Απατεωνας γιατι του εχω στειλει μυνημα και στα δυο προφιλ στο Insomnia του εχω στειλει και στο viber γιατι και τα δυο τηλεφωνα που εχει πλεον το ενα ειναι κλειστο και το αλλο μονιμα σε τηλεφωνητη και δεν μου εχει απαντησει πουθενα.

 

Εχει δει και το μηνυμα μου στο viber αλλα και στο Insomnia και πουλαει πολλα κινητα.

Edited by LLLEFTERIS
Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλευει το κατω ηχειο και ακουω πολυ χαμηλα το κουδουνι και τα τραγουδια γιατι ακουω μονο απο το ακουστικο.

Απατεωνας γιατι του εχω στειλει μυνημα και στα δυο προφιλ στο Insomnia του εχω στειλει και στο viber γιατι και τα δυο τηλεφωνα που εχει πλεον το ενα ειναι κλειστο και το αλλο μονιμα σε τηλεφωνητη και δεν μου εχει απαντησει πουθενα.

 

Εχει δει και το μηνυμα μου στο viber αλλα και στο Insomnia και πουλαει πολλα κινητα.

Ε

 

Έμπλεξες , μγαζι ειναι??

Link to comment
Share on other sites

Ε

 

Έμπλεξες , μγαζι ειναι??

Οχι ιδιωτης απο αγγελια το πηρα και οπως μου ειπε δεν ηταν δικο του εξυπηρετηση εκανε.

Αν λεει αληθεια και οχι ψεματα για να βγαλει το βαρος απο πανω του που στην τελικη τι με νοιαζει εγω απο αυτον το πηρα δεν παει να εκανε και εξυπηρετηση στον αγιο Πετρο.

 

Απλα η αγορα ειναι απο μαγαζι εδω στο Περιστερι πριν 13 μερες.

Το θεμα μου ειναι οτι και να αναλαβει το μαγαζι αν ειναι να το στειλει Κινα και να περιμενω κανα μηνα να μου ερθει τι να το κανω;

Το πληρωσα 220 για να το εχω αμεσα αλλιως το αγοραζα 211 απο banggood με το κουπονι του kimovil

Link to comment
Share on other sites

Οχι ιδιωτης απο αγγελια το πηρα και οπως μου ειπε δεν ηταν δικο του εξυπηρετηση εκανε.

Αν λεει αληθεια και οχι ψεματα για να βγαλει το βαρος απο πανω του που στην τελικη τι με νοιαζει εγω απο αυτον το πηρα δεν παει να εκανε και εξυπηρετηση στον αγιο Πετρο.

 

Απλα η αγορα ειναι απο μαγαζι εδω στο Περιστερι πριν 13 μερες.

Το θεμα μου ειναι οτι και να αναλαβει το μαγαζι αν ειναι να το στειλει Κινα και να περιμενω κανα μηνα να μου ερθει τι να το κανω;

Το πληρωσα 220 για να το εχω αμεσα αλλιως το αγοραζα 211 απο banggood με το κουπονι του kimovil

 

Δεν βλέπω άλλη λύση , παρα να αναλάβει το μαγαζί.. εκτος αν καταφέρεις και πάρεις τα λεφτα απο τον τύπο , που χλωμό το κόβω

Link to comment
Share on other sites

Οχι ιδιωτης απο αγγελια το πηρα και οπως μου ειπε δεν ηταν δικο του εξυπηρετηση εκανε.

Αν λεει αληθεια και οχι ψεματα για να βγαλει το βαρος απο πανω του που στην τελικη τι με νοιαζει εγω απο αυτον το πηρα δεν παει να εκανε και εξυπηρετηση στον αγιο Πετρο.

 

Απλα η αγορα ειναι απο μαγαζι εδω στο Περιστερι πριν 13 μερες.

Το θεμα μου ειναι οτι και να αναλαβει το μαγαζι αν ειναι να το στειλει Κινα και να περιμενω κανα μηνα να μου ερθει τι να το κανω;

Το πληρωσα 220 για να το εχω αμεσα αλλιως το αγοραζα 211 απο banggood με το κουπονι του kimovil

Του έριξες και θετική αξιολόγηση;

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Του έριξες και θετική αξιολόγηση;

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι γιατι για να βαλεις πλεον αξιολογηση στο Insomnia θα πρεπει να σε βαλει σαν αγοραστη.

Edited by LLLEFTERIS
Link to comment
Share on other sites

Οχι γιατι για να βαλεις πλεον αξιολογηση στο Insomnia θα πρεπει να σε βαλει σαν αγοραστη.
Αυτό λέω δεν σε έβαλε;

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω δεν σε έβαλε;

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι δεν με εβαλε και αυτο ηταν το λαθος μου που δεν το ζητησα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο Gearbest βγαίνει με priority line και χρησιμοποιώντας το κουπόνι GBMP1111M3 τελική τιμή €207.29.

Θα μπορούσε κάποιος παρακαλώ να επιβεβαιώσει ότι όντως φορά αυθεντική global (κόκκινα αυτοκόλλητα) και ότι με priority δεν περνά τελωνείο; Σορι αν εχουν απαντηθεί ήδη.. Άντε να γίνεται η αγορά!

Edited by PrinceA5
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο Gearbest βγαίνει με priority line και χρησιμοποιώντας το κουπόνι GBMP1111M3 τελική τιμή €207.29.

Θα μπορούσε κάποιος παρακαλώ να επιβεβαιώσει ότι όντως φορά αυθεντική global (κόκκινα αυτοκόλλητα) και ότι με priority δεν περνά τελωνείο; Σορι αν εχουν απαντηθεί ήδη.. Άντε να γίνεται η αγορά!

Είναι όντως η global version.αγορασα 2 μι μαχ 3 το έναν από gearbest και το άλλο από banggood πριν κανένα μήνα.και τα δύο χωρίς προβλήματα με τελωνείο.χτυπα το φίλε

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο Gearbest βγαίνει με priority line και χρησιμοποιώντας το κουπόνι GBMP1111M3 τελική τιμή €207.29.

Θα μπορούσε κάποιος παρακαλώ να επιβεβαιώσει ότι όντως φορά αυθεντική global (κόκκινα αυτοκόλλητα) και ότι με priority δεν περνά τελωνείο; Σορι αν εχουν απαντηθεί ήδη.. Άντε να γίνεται η αγορά!

 

Μην κάνεις την χαζομάρα και το πάρεις γιατί λέει ship between 10–11 December!

Σε ένα μήνα δηλαδή θα στο στείλουν και άλλο μισό+ θα το έχεις!

Τσιμπα το από Banggood να τελειώνεις!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο Gearbest βγαίνει με priority line και χρησιμοποιώντας το κουπόνι GBMP1111M3 τελική τιμή €207.29.

Θα μπορούσε κάποιος παρακαλώ να επιβεβαιώσει ότι όντως φορά αυθεντική global (κόκκινα αυτοκόλλητα) και ότι με priority δεν περνά τελωνείο; Σορι αν εχουν απαντηθεί ήδη.. Άντε να γίνεται η αγορά!

Από banggood επιβεβαιώνω και εγώ όπως είπε ο φίλος vtag! Global version με κόκκινο αυτοκόλητο… σε 10-12 μέρες θα το απολαμβάνεις… εγώ είχα βάλει την απλή μέθοδο για shipping και μου ήρθε χωρίς extra έξοδα αλλά έμαθα ότι για ποιο safe καλό είναι να βάζουμε priority άσχετα αν αυτή την περίοδο από Banggood στέλνουν από Ευρωπαϊκή αποθήκη.. Αυτό μπορεί να αλλάξει…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως φεύγουν αυτά τα spam του chrome της φωτογραφίας?? d1a67f3b1c4ba26b5de8b65081bc3b60.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Παντως η καμερα τραγικη τραβηξα βιντεο 4κ σε εναν παιδοτοπο και ειχε τρελο θορυβο.:blink:

 

Ειχα και την γυναικα μου να με κραζει. "Εδωσες 2000 για φωτογραφικη και δεν την πηρες μαζι σου την εχεις στο ντουλαπι" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παντως η καμερα τραγικη τραβηξα βιντεο 4κ σε εναν παιδοτοπο και ειχε τρελο θορυβο.:blink:

 

Ειχα και την γυναικα μου να με κραζει. "Εδωσες 2000 για φωτογραφικη και δεν την πηρες μαζι σου την εχεις στο ντουλαπι" :lol:

Βίντεο δεν ξέρω... αλλα από φωτογραφίες είμαι πολύ ευχαριστημένος... για την τιμή του βγάζει παααρα πολύ καλές...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Βίντεο δεν ξέρω... αλλα από φωτογραφίες είμαι πολύ ευχαριστημένος... για την τιμή του βγάζει παααρα πολύ καλές...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εβγαλα και φωτογραφιες δεν....

Πρεπει να εχεις πολυ χαμηλες απαιτησεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως φεύγουν αυτά τα spam του chrome της φωτογραφίας?? d1a67f3b1c4ba26b5de8b65081bc3b60.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν και δεν χρησιμοποιώ για browser τον chrome νομίζω μέσα από τις ρυθμίσεις της εφαρμογής για ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος πρέπει να ψάξεις να το απενεργοποιήσεις…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα και φωτογραφιες δεν....

Πρεπει να εχεις πολυ χαμηλες απαιτησεις.

 

Φίλε θα διαφωνήσω μαζί σου...Και φωτογραφίες και video τραβάει μια χαρά για τα λεφτά του... ;)

 

IMG-20181110-174219.jpg

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με τα φωτα που εχει εκει μεσα και η 5MP του πεθερου μια χαρα τραβαει αλλα σε οχι καλο φωτισμο δεν....:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η κάμερα,στο λέω εγώ που πέρασαν από τα χέρια μου αρκετές ναυαρχίδες,την μέρα δεν έχει να ζηλέψει τίποτα,το βράδυ έξω σε δρόμους κλπ πάλι είναι μια χαρά έχει αρκετή λεπτομέρεια και και λίγο θόρυβο για τα λεφτά του.Εκεί που χωλαινει είναι στην διαχείριση των φωτεινών πηγών, καίει τα πάντα, πιστεύω με gcam θα διορθωθεί και αυτό.

Οταν με το καλό παρέλθουν οι 720 ώρες θα ξεκλειδώσω και θα ανεβάσω δείγματα.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ηταν ξεκλειδωτος δεν ξερω γιατι αλλα επειδη ειναι να το δωσω αυριο για το προβλημα τον κλειδωσα παλι. Edited by LLLEFTERIS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...