Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μετά τη ρύθμιση το ξαναγυρίσεις σε Ινδια πχ, όλα δουλεύουν κανονικά. Και τοι 160, και η αναγνώριση προσωπου, και τα θέματα .......:p
δεν δουλεύουν τα 160 με άλλη χώρα. έχει εξαφανιστεί η επιλογή για GSM alphabet. το δοκίμασες με Ινδία και γράφει 160;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, screen mirroring έκανε κανείς; Δε μπορώ να πω ότι τα κατάφερα σε νέα Samsung TV :/

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε 50αρα Samsung και παίζει μια χαρά

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω συνδέσει στο ίδιο wifi τηλεόραση και τηλέφωνο. Έκανα αποδοχή στην τηλεόραση και το τηλέφωνο τη βλέπει. Και από εκεί και πέρα δεν ξέρω τι να κάνω

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

δεν δουλεύουν τα 160 με άλλη χώρα. έχει εξαφανιστεί η επιλογή για GSM alphabet. το δοκίμασες με Ινδία και γράφει 160;
κανονικά. Δεν έχει σημασία που χάνεται η επιλογή στις ρυθμίσεις, κρατάει κανονικά την προηγουμενη ρύθμιση. Δες

Edit : Τελικά έκανα λάθος, δεν γραφει 160 ......

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

κανονικά. Δεν έχει σημασία που χάνεται η επιλογή στις ρυθμίσεις, κρατάει κανονικά την προηγουμενη ρύθμιση. Δες

Screenshot-2018-10-27-19-42-32-381-com-android-mms.png Screenshot-2018-10-27-19-43-10-785-com-android-settings.png

όχι σε εμένα μόνο 70 με άλλη χώρα! c9d1c735c358554a875bf267c71d9ddd.jpg

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κανονικά. Δεν έχει σημασία που χάνεται η επιλογή στις ρυθμίσεις, κρατάει κανονικά την προηγουμενη ρύθμιση. Δες

Screenshot-2018-10-27-19-42-32-381-com-android-mms.png Screenshot-2018-10-27-19-43-10-785-com-android-settings.png

ρε σύ όχι νούμερα! γράμματα γράψε! τσάμπα χάρηκα

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κανονικά. Δεν έχει σημασία που χάνεται η επιλογή στις ρυθμίσεις, κρατάει κανονικά την προηγουμενη ρύθμιση. Δες

Screenshot-2018-10-27-19-42-32-381-com-android-mms.png Screenshot-2018-10-27-19-43-10-785-com-android-settings.png

ρε σύ όχι νούμερα! γράμματα γράψε! τσάμπα χάρηκα

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, screen mirroring έκανε κανείς; Δε μπορώ να πω ότι τα κατάφερα σε νέα Samsung TV :/
Και σε 50αρα Bravia κανονικότατα!!!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! παρακολουθώ μέρες το θέμα για το Mi max 3, έχω βγάλει κάποια συμπεράσματα, και δεν είναι καλά, παιδευόμαστε για κάποια πράγματα αυτονόητα, προβλήματα χαζά που τα έκανα κουβέντα το 2004 όταν είχα κάνει την εγγραφή στο φόρουμ, βάλε Ρομ βγάλε Ρομ κάνε ρουτ μην κάνεις, έχω τη κινεζική, έχεις την σταθερή, βάλε Ινδία για να έχεις θέματα, αλλά θα γράφεις μέχρι 70 χαρακτήρες! Τι προχειρότητες είναι αυτές ρε

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά! παρακολουθώ μέρες το θέμα για το Mi max 3, έχω βγάλει κάποια συμπεράσματα, και δεν είναι καλά, παιδευόμαστε για κάποια πράγματα αυτονόητα, προβλήματα χαζά που τα έκανα κουβέντα το 2004 όταν είχα κάνει την εγγραφή στο φόρουμ, βάλε Ρομ βγάλε Ρομ κάνε ρουτ μην κάνεις, έχω τη κινεζική, έχεις την σταθερή, βάλε Ινδία για να έχεις θέματα, αλλά θα γράφεις μέχρι 70 χαρακτήρες! Και πάρα πολλά άλλα τέτοια χαζό προβλήματα, Τι προχειρότητες είναι αυτές ρε παιδιά; Όχι από εσάς εννοείται, ίσως τελικά εγώ να είναι είμαι άλλου τύπου χρήστης. Θέλω μια συσκευή ρε παιδιά σωστά στημένη σταθερή και όχι να κάνω ένα κάρο αλχημείες, μια συσκευή που θα είναι έτοιμη να την απολαύσω για τον λόγο που βγήκε! Ίσως βέβαια να έχω πολλά χρόνια διαφοράς ηλικίας με αρκετούς από εσάς, και αναγκάστηκα και διαφορετικό τρόπο σκέψης! Αλλά θα ήθελα να δηλώσω λίγο απογοητευμένος με την συσκευή, νιώθω ότι με αναγκάζει να κάνω έτσι όπως τα θέλει αυτή και όχι όπως θέλω εγώ!

 

Μην πει κάποιος για το τηλέφωνο στο άβαταρ μου! Ξέρω την διαφορά και τι απαιτήσεις πρέπει να ζητήσω από το ένα και τι από το άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! παρακολουθώ μέρες το θέμα για το Mi max 3, έχω βγάλει κάποια συμπεράσματα, και δεν είναι καλά, παιδευόμαστε για κάποια πράγματα αυτονόητα, προβλήματα χαζά που τα έκανα κουβέντα το 2004 όταν είχα κάνει την εγγραφή στο φόρουμ, βάλε Ρομ βγάλε Ρομ κάνε ρουτ μην κάνεις, έχω τη κινεζική, έχεις την σταθερή, βάλε Ινδία για να έχεις θέματα, αλλά θα γράφεις μέχρι 70 χαρακτήρες! Τι προχειρότητες είναι αυτές ρε
μανο καλησπέρα. Λίγο δραματικά τα λες τα πράγματα φιλε .... Οποιος είχε και έχει Xiaomi, ξέρει πολύ καλα ότι το θέμα Rom είναι καθαρά επιλογή του. Τι εννοώ ? Δεν θεέις να ασχοληθείς με τίποτε ? Αφήνεις την μανισια Rom, είτε Αγγλοκινεζικη, είτε Global και δεν κανεις τίποτε. Θέλεις να πειραματιστείς? Τότε κανεις unlock bootloader, κανεις root και εγκαθιστάς ότι Rom επιλέξεις από τις τόσες που κυκλοφορούν. Τώρα σχετικά με τα θέματα δεν είναι κάτι λειτουργικό που να επηρρεαζει τη συσκευή. Για τους 160 χαρακτήρες, όπως θα διάβασες, στην global τουλάχιστον, αν έχεις βάλει σωστά ως χωρα την Ελλάδα, γραφεις 160 χαρακτήρες out of the box. Θα έλεγα είναι κρίμα να μηδενίζουμε την παρουσία αυτής της αξιόλογης συσκευής για τέτοιου είδους θέματα. Εξαλλου, είναι συσκευή που απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινό που επιθυμεί να έχει τεραστια οθόνη και μπαταρια .......

Αν δεν θέλεις να κανεις τέτοιου είδους παραχωρήσεις-διεργασίες, πας σε κάποιο πιο επώνυμο, με το ανάλογο φυσικά κόστος .....

Προσωπικά τα 2 υπερπλεονεκτηματα του με έχουν κερδίσει ... :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Για όνομα του θεού, δεν θέλω να είμαι Μηδενιστής, εξάλλου έγραψα στο τέλος ότι μπορεί να έχει αλλάξει ο τρόπος σκέψης μου, και να θέλω κάτι έτοιμο πια, γι'αυτό και έχω πάρει το τηλέφωνο που έχω στο άβαταρ μου, παρόλα αυτά, το mi max χρησιμοποιώ πιο πολύ , γιατί κάνω και εγώ κέφι την μεγάλη οθόνη και την τεράστια μπαταρία, είμαι και μεγάλος άνθρωπος! Έχω την πρεσβυωπία μου οπότε η μεγάλη οθόνη που είναι Ταμάμ!! Χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα το ΘΗΡΙΟ και το εβαλα να κανει ενημερωση στη δεκαρα, το κανω μια επαναφορα για παν ενδεχομενο και ξεκιναω στησιμο. παντως ρε μαγκες....σαν πρωτη επαφη με συσκευη ανω των 5,5'', χωρις πλακα δεν μου φαινεται μεγαλη, γιατι διαβαζα κατι σχολια οτι ειναι δυσχρηστη, δεν κρατιεται και αλλα τετοια ομορφα. να ενημερωσω οτι εχω φυσιολογικα χερια και οχι φτυαρια :lol: :lol: :p :p κακως τελικα που δεν το επαιρνα αποφαση απο τοτε που βγηκε το 1ο. καλιω αργα παρα never :lol: :lol:
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

προς κατεχοντες: στην εξοικονομηση μπαταριας, εαν επιλεξω "περιορισμος ενεργιων παρασκηνιου" οι εφαρμογες τερματιζουν και ουσιαστικα ξυπνουν μονο εαν το επιλεξει ο χρηστης, σωστα? μιλαω για εφαρμογες τυπου messenger viber κλπ που γενικα μου αρεσει να τις εχω ενεργες μονο οταν το επιλεγω γνα να μην με ζαλιζουν οι ειδοποιησεις και μεχρι τωρα στις προηγουμενες μου συσκευες το ειχα πετυχει μεσω greenify. οποιο γνωριζει παρακαλω ας επιβεβαιωσει
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συσκευή δεν παίζει Instagram?

Πάντως από play store γράφει ότι η συσκευή δεν είναι συμβατή.

Υπάρχει τρόπος?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συσκευή δεν παίζει Instagram?

Πάντως από play store γράφει ότι η συσκευή δεν είναι συμβατή.

Υπάρχει τρόπος?

Τι εννοείς δεν παίζει? Λειτουργεί κανονικά φίλε… Μήπως σου έχει φάει κανένα σκάλωμα…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν παίζει? Λειτουργεί κανονικά φίλε… Μήπως σου έχει φάει κανένα σκάλωμα…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.dropbox.com/s/j0s9fgxb2pypjoc/20181029_190458.jpg?dl=0

Αυτό.

Δεν αφήνει να το κάνω εγκατάσταση..

Τι στο καλό?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/j0s9fgxb2pypjoc/20181029_190458.jpg?dl=0

Αυτό. Δεν αφήνει να το κάνω εγκατάσταση.. Τι στο καλό?

Και μένα έχει κάνει κανονικά εγκατάσταση ............. από Play Store :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

προς κατεχοντες: στην εξοικονομηση μπαταριας, εαν επιλεξω "περιορισμος ενεργιων παρασκηνιου" οι εφαρμογες τερματιζουν και ουσιαστικα ξυπνουν μονο εαν το επιλεξει ο χρηστης, σωστα? μιλαω για εφαρμογες τυπου messenger viber κλπ που γενικα μου αρεσει να τις εχω ενεργες μονο οταν το επιλεγω γνα να μην με ζαλιζουν οι ειδοποιησεις και μεχρι τωρα στις προηγουμενες μου συσκευες το ειχα πετυχει μεσω greenify. οποιο γνωριζει παρακαλω ας επιβεβαιωσει
Εγώ προωπικα δεν ασχολούμαι, την αφήνω στη μανιασια κατάσταση .... Και νομίζω πως τις χρησιμοποιώ και πολύ ...

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/j0s9fgxb2pypjoc/20181029_190458.jpg?dl=0

Αυτό.

Δεν αφήνει να το κάνω εγκατάσταση..

Τι στο καλό?

 

Περίεργο φίλε, θα δοκίμαζα καμιά επανεκκίνηση και μετά εκκαθάριση δεδομένων του playstore...Πρέπει να είναι έχει φάει κανένα σκάλωμα...Λειτουργεί κανονικά το instagram πάντως...;)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συσκευή δεν παίζει Instagram?

Πάντως από play store γράφει ότι η συσκευή δεν είναι συμβατή.

Υπάρχει τρόπος?

Και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα... Η λύση είναι να κατεβάσεις την εφαρμογή του Instagram (apk) και να την κάνεις install μόνος σου.

Εγώ έτσι έκανα και δουλεύει κανονικότατα!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Που είναι το δύσκολο... 3823340bf2ef782c8358cc394f416ed0.jpg449b72dd597b612ad39ed4ffc561ddf2.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δε ευχαριστώ πολύ, μια χαρά λειτούργησε! :)

Για το Instagram, ναι μεν κάνει κανονικά εγκατάσταση αλλά η αλήθεια είναι πως τα stories τα τραβάει για να γίνουν fit στη οθόνη με αποτέλεσμα να χάνεται από τις άκρες αρκετή πληροφορία. :(

Αν υπάρχει λύση για το συγκεκριμένο θέμα θα χαρώ να την ακούσω :O

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Μετά την παραλαβή του θηρίου αρχίζουν σιγά σιγά να μου έρχονται και τα υπόλοιπα delivery...:ninja: Σήμερα παρέλαβα και την κάρτα μνήμης SanDisk micro SD 256GB ultra μετά από ομολογουμένως πάρα πολύ ψάξιμο γιατί παίζουνε πάρα πολλές fake στο internet και θέλει τεράστια προσοχή...Έχω εξαιρετική εμπειρία χρήσης από SanDisk έχοντας στο note 4 μια 128αρα που με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο εδώ και 4 χρόνια το ίδιο περιμένω και από την 256αρα όπου σε συνδυασμό με τα 64gb της συσκευής ο χώρος αποθήκευσης τώρα απογειώνεται!!!:superman: Περιμένω επίσης μερικές θήκες ακόμα για να δούμε ποια θα κάτσει ποιο καλά και μερικά tempered glass...Μόλις έρθουν θα ανεβάσω αμέσως photos... ;) Η συσκευή είναι εκπληκτική πάντως εδώ και μια βδομάδα που την δουλεύω...Είμαι ακόμα με την 9 δεν έχω βάλει 10 αλλά όλα καλά μέχρι στιγμής!Δεν έχω ολοκληρώσει το setarisma της για να το κάνω όπως το galaxy note 4 το οποίο ακόμα χρησιμοποιώ σαν κύρια συσκευή μιας και δεν έχω ακόμα θήκη για το θηρίο αλλά μόλις μου έρθουν με βλέπω να το εγκαινιάζω και εκτός οικιακού χώρου...:lol: Πήγα το σαβ/κο έτσι για πλάκα να δω θήκες σε διάφορα μαγαζάκια και γέλαγα από τις τιμές που μου τα πουλούσαν ενώ και η ποιότητα τους ήταν για κλάματα...:ninja: Ας είναι καλά το internet να αγοράζουμε από εκεί να βρίσκουμε την υγειά μας!:D Χαιρετώ για την ώρα! :)

 

%5Bimg%5Dhttp%3A//i66.tinypic.com/6rmq8g.jpg[/img]

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μετά την παραλαβή του θηρίου αρχίζουν σιγά σιγά να μου έρχονται και τα υπόλοιπα delivery...:ninja: Σήμερα παρέλαβα και την κάρτα μνήμης SanDisk micro SD 256GB ultra μετά από ομολογουμένως πάρα πολύ ψάξιμο γιατί παίζουνε πάρα πολλές fake στο internet και θέλει τεράστια προσοχή...Έχω εξαιρετική εμπειρία χρήσης από SanDisk έχοντας στο note 4 μια 128αρα που με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο εδώ και 4 χρόνια το ίδιο περιμένω και από την 256αρα όπου σε συνδυασμό με τα 64gb της συσκευής ο χώρος αποθήκευσης τώρα απογειώνεται!!!:superman: Περιμένω επίσης μερικές θήκες ακόμα για να δούμε ποια θα κάτσει ποιο καλά και μερικά tempered glass...Μόλις έρθουν θα ανεβάσω αμέσως photos... ;) Η συσκευή είναι εκπληκτική πάντως εδώ και μια βδομάδα που την δουλεύω...Είμαι ακόμα με την 9 δεν έχω βάλει 10 αλλά όλα καλά μέχρι στιγμής!Δεν έχω ολοκληρώσει το setarisma της για να το κάνω όπως το galaxy note 4 το οποίο ακόμα χρησιμοποιώ σαν κύρια συσκευή μιας και δεν έχω ακόμα θήκη για το θηρίο αλλά μόλις μου έρθουν με βλέπω να το εγκαινιάζω και εκτός οικιακού χώρου...:lol: Πήγα το σαβ/κο έτσι για πλάκα να δω θήκες σε διάφορα μαγαζάκια και γέλαγα από τις τιμές που μου τα πουλούσαν ενώ και η ποιότητα τους ήταν για κλάματα...:ninja: Ας είναι καλά το internet να αγοράζουμε από εκεί να βρίσκουμε την υγειά μας!:D Χαιρετώ για την ώρα! :)

 

%5Bimg%5Dhttp%3A//i66.tinypic.com/6rmq8g.jpg[/img]

Καλορίζικο φίλε μου, να το χαρείς σου εύχομαι. Έχεις το λινκ να μου στείλεις που πήρες την κάρτα sd? επειδή το έχεις ψάξει? γιατί εγώ είμαι παθών με fake κατάσταση,σε ευχαριστω,αν θελεις στείλε και pm
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου, να το χαρείς σου εύχομαι. Έχεις το λινκ να μου στείλεις που πήρες την κάρτα sd? επειδή το έχεις ψάξει? γιατί εγώ είμαι παθών με fake κατάσταση,σε ευχαριστω,αν θελεις στείλε και pm

 

Να είσαι καλά φίλε!Εδώ είσαι φίλε μου:

 

https://www.mymemory.co.uk/

 

https://www.mymemory.co.uk/sandisk-256gb-ultra-micro-sd-card-sdxc-uhs-i-a1-adapter-100mb-s.html

 

Το μαγαζί το βρήκα μετά από πολύ ψάξιμο...είναι 15 χρόνια στον χώρο με τεράστια εμπειρία και είναι και από UK...Τους έστειλα mail πριν κάνω την αγορά αν κάνουν shipping Ελλάδα και μου απάντησαν ναι μέσα σε 7-10 μέρες θα έχει έρθει...Το κόστος για το shipping είναι πολύ μικρό £1.95 η κάρτα είναι στις £81.99 συνολικά η αγορά πάει στα 93€ περίπου μαζί με το shipping αν αναλογιστείς ότι στα μεγάλα μαγαζιά εδώ στην Ελλάδα φέρνουν μόνο την 200αρα με 89€ είναι εξαιρετική η τιμή που την πουλάνε!Από skroutz που το έψαξα δεν έβρισκα ετοιμοπαράδοτη και όλες ήταν με παραγγελία αμφιβόλου προέλευσης-ποιότητας οπότε παρόλο που μπορεί να την πούλαγαν 15€-20€ ποιο φτηνά δεν ήθελα να το ρισκάρω...Για e-bay...amazon...aliexpress ούτε λόγος...Εκεί γίνεται πανηγύρι με τις fake...Μέχρι και videakia στο youtube υπάρχουνε για να ξεχωρίζεις τις real από τις fake...Anyway...Η κάρτα ήρθε σφραγισμένη με την συσκευασία της όπως είναι στην photo μέσα σε 7 μέρες!Όλα καλά!Δουλεύει άψογα και την βλέπει μια χαρά το θηρίο!;)Την έκανα και ένα format για να την setaro και τώρα είναι πανέτοιμη για fullarisma...:lol:

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οσοι έχετε θεμα με ινσταγκραμ εχετε global edition συσκευές ή οχι;

 

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οσοι έχετε θεμα με ινσταγκραμ εχετε global edition συσκευές ή οχι;

 

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Global Version εγώ φίλε με 9 ακόμα και μου δουλεύει μια χαρά...;)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οσοι έχετε θεμα με ινσταγκραμ εχετε global edition συσκευές ή οχι;

 

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Global version mioui 10.

Το έφτιαξα και εγώ κάνοντας εκκαθάριση το play store.

Με επανεκκίνηση συσκευής δεν έγινε δουλειά, ηταν το πρώτο πράγμα που δοκίμασα.

Πρόκειται να το δώσω στον αδερφό μου και του το "έστηνα" να μην αργήσουμε αύριο.

Εγώ δεν το είχα προσέξει γιατί δεν χρησιμοποιώ Instagram..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...