Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν πιστευω πως φταει ο ηλιος.

 

Θα περιμενω να γυρισει ο πεθερος απο τα χανια εχει μια canon 5 η 7 megapixel οχι καμια σοβαρη απο αυτες τις ποκετ.

Θα βγαλω με αυτη φωτογραφια και κοντρα στον ηλιο να δω θα εχει αυτα τα σπασιματα η εικονα λες και βλεπω minecraft

 

Το Mi A2 το ειχα και εγω το εχω γραψει ειδη οτι βγαζει μαπα φωτογραφιες ειχα δει αυτο στο χρωμα που ειναι σαν κυμματα.

Και όμως ότι και να λες ο Ήλιος φταίει.... 95435764d5ca6c93fac2280e86373f50.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εσυ δεν εβγαλες τον ήλιο , το παλικάρι τράβηξε τον Ήλιο σε ευθεία βολη, φυσικό ειναι να εχει παραμόρφωση!
Εδώ συγκρίνει το κινητό με φωτογραφική 1100 ευρώ, στον Ήλιο θα κολλήσει!!!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Και όμως ότι και να λες ο Ήλιος φταίει.... 95435764d5ca6c93fac2280e86373f50.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδώ συγκρίνει το κινητό με φωτογραφική 1100 ευρώ, στον Ήλιο θα κολλήσει!!!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγω και σε αυτη την φωτογραφια βλεπω πανω απο το λεπτο συρμα πανω δεξια το προβλημα στο μπλε λες και βλεπω Minecraft

και επειδη ανεβασα και εγω φωτογραφια και εχουμε το ιδιο κινητο μαλλον στην χαλαει το site που την ανεβαζεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω και σε αυτη την φωτογραφια βλεπω πανω απο το λεπτο συρμα πανω δεξια το προβλημα στο μπλε λες και βλεπω Minecraft

και επειδη ανεβασα και εγω φωτογραφια και εχουμε το ιδιο κινητο μαλλον στην χαλαει το site που την ανεβαζεις.

Ναι συμφωνώ μάλλον είναι θέμα Tapatalk, γιατί κανονικά δεν έχει κάτι η φωτογραφία

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνώ μάλλον είναι θέμα Tapatalk, γιατί κανονικά δεν έχει κάτι η φωτογραφία

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μαλλον σου κανει συμπιεση και στις χαλαει, αυτο ελεγα εγω τα τετραγωνα και δεν ειναι θεμα ηλιου.

 

Το εχω ξαναγραψει το παν σε μια φωτογραφικη ειναι ο φακος και απο την στιγμη που στα κινητα δεν μπορουν να κανουν και πολλα με το θεμα φακος θα παλευουν με software για αυτο βλεπεις δυο διαφορετικα κινητα με τον ιδιο αισθητηρα και εχουν διαφορα στις φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον σου κανει συμπιεση και στις χαλαει, αυτο ελεγα εγω τα τετραγωνα και δεν ειναι θεμα ηλιου.

 

Το εχω ξαναγραψει το παν σε μια φωτογραφικη ειναι ο φακος και απο την στιγμη που στα κινητα δεν μπορουν να κανουν και πολλα με το θεμα φακος θα παλευουν με software για αυτο βλεπεις δυο διαφορετικα κινητα με τον ιδιο αισθητηρα και εχουν διαφορα στις φωτογραφιες.

Δεν κατάλαβες μάλλον ... είπα ότι χαλάει λόγω Tapatalk... αν την δεις στο κινητό μου είναι μια χαρά... οπότε δεν ισχύει αυτό που λες για το software...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες μάλλον ... είπα ότι χαλάει λόγω Tapatalk... αν την δεις στο κινητό μου είναι μια χαρά... οπότε δεν ισχύει αυτό που λες για το software...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μαλλον δεν καταλαβες το μηνυμα μου το πρωτο μερος ηταν για την φωτογραφια σου και πως στην χαλαει το προγραμμα που την ανεβασες το δευτερο μερος ηταν γενικα για τις φωτογραφικες των κινητων. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν καταλαβες το μηνυμα μου το πρωτο μερος ηταν για την φωτογραφια σου και πως στην χαλαει το προγραμμα που την ανεβασες το δευτερο μερος ηταν γενικα για τις φωτογραφικες των κινητων. ;)
Σου λέω ξανά... αυτό που λες οτι 2 ίδια κινητά έχουν διαφορά στις φωτογραφίες δεν ισχύει... απλά...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι τις φωτογραφιες μας γενικα αλλα και τις φωτογραφιες που βλεπουμε απο αλλους να τις βλεπουμε σε καποια μεγαλη οθονη πχ υπολογιστη και οχι απο το κινητο γιατι καλες οι 7 ιντσες αλλα δεν μπορουν να δειξουν την λεπτομερια που θα δουμε σε μια μεγαλη οθονη.

 

Εγω προσεξα το προβλημα που τελικα ηταν μαλλον λογω tapatalk επειδη δεν γραφω απο το κινητο αλλα απο υπολογιστη με οθονη Dell 2518D

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μαλλον σου κανει συμπιεση και στις χαλαει, αυτο ελεγα εγω τα τετραγωνα και δεν ειναι θεμα ηλιου.

 

Το εχω ξαναγραψει το παν σε μια φωτογραφικη ειναι ο φακος και απο την στιγμη που στα κινητα δεν μπορουν να κανουν και πολλα με το θεμα φακος θα παλευουν με software για αυτο βλεπεις δυο διαφορετικα κινητα με τον ιδιο αισθητηρα και εχουν διαφορα στις φωτογραφιες.

 

Ξανα διαβασε τι γραφω.

Link to comment
Share on other sites

Οκ το διάβασα λάθος... Παντως και εγώ στο Laptop HP μου με οθόνη HP την είδα μια χαρά χωρίς Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηγα σημερα στο μαγαζι που ειχε γινει η αγορα για επισκευη μου ειπαν αν ειναι το κατω ηχειο υπαρχει ανταλλακτικο και θα το εχω σε 4-5 μερες αν οχι θα πρεπει να παει εξω.
Link to comment
Share on other sites

από honorbuy το πήρε κανένας? είναι έμπιστο? έχει ευρωπαϊκή αποθήκη και θα έρθει σε 4-5 μέρες βλέπω.

 

Πολύ αξιόπιστο μαγαζί

Πήρα το mi max 2 από αυτούς πέρσι - από Ιταλία

Παράδοση στην Κύπρο σε λιγότερο από 48 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το lag στα full screen gestures, έκανα εγκατάσταση της εφαρμογής Fluid Navigation Gestures από το playstore, τα animations είναι smooth πλέον και έχω περισσότερες επιλογές να τροποποιήσω της συντομεύσεις.

 

Μετά την εγκατάσταση αφού δώσεις τις σχετικές άδειες που ζητάει και την κάνεις ενεργοποίηση, πρέπει να την κλειδώσεις στην μνήμη μέσω των πρόσφατων εφαρμογών ώστε να μην απενεργοποιείται αυτόματα.

 

Μπραβο! Πολυ καλη εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

 

Εντυπωσιακό ομολογουμένως, μετά και τα προηγούμενα.

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι καπου εβλεπα για θηκες και ειχε mi max 3 pro τι σκατα πρωτα βγαζουν θηκες και μετα τα κινητα;:lol:
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι καπου εβλεπα για θηκες και ειχε mi max 3 pro τι σκατα πρωτα βγαζουν θηκες και μετα τα κινητα;:lol:

 

Ειναι το ιδιο με περισσότερη Ραμ (6) και αποθηκευτικό 128 οποτε ίδιες θηκες

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το ιδιο με περισσότερη Ραμ (6) και αποθηκευτικό 128 οποτε ίδιες θηκες

 

Οχι τελικα το pro ηταν να βγει με τον SD 710 αλλα οπως ειπε η ιδια η Xiaomi δεν θα βγαλει αλλη εκδοση mi max 3

Με λιγα λογια μην περιμενουμε εκδοση με καλυτερο επεξεργαστη ουτε εκδοση 6/128 global

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειναι μουφα με χαλαει ο επεξεργαστης με το σταγονομετρο τον δινουν. :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BJzl0nhulRA

Link to comment
Share on other sites

4ωρες κ 28λεπτα οθονη με 68% μπαταρια να απομενει ειμαι καλα λετε? :lol: :lol: :p :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν δεν ειναι μουφα με χαλαει ο επεξεργαστης με το σταγονομετρο τον δινουν. :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BJzl0nhulRA

 

καραμουφα μεχρι τα μπουνια, μεχρι να βγει το 4αρι ο 660 θα ειναι μουσειακο ειδος :lol: :lol: :lol: :p :p :p

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

4ωρες κ 28λεπτα οθονη με 68% μπαταρια να απομενει ειμαι καλα λετε? :lol: :lol: :p :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

καραμουφα μεχρι τα μπουνια, μεχρι να βγει το 4αρι ο 660 θα ειναι μουσειακο ειδος :lol: :lol: :lol: :p :p :p

Έναν 835 έστω να βάζανε...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο το κινητό μου δεν πατούσε καλά το ηχείο τον πήρα το απόγευμα.:D

 

:D :D :D μπραβο αδερφε, παλι καλα, τη γλιτωσες.

 

Υ/Γ: 6 ωρες κ 21 λεπτα οθονη με 54% υπολοιπο μπαταριας. Νομιζω καλουτσικα παει :p

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Ο Θεος αγαπαει τον κλεφτη αλλα αγαπαει και τον νοικοκυρη, τζαμπα εφαγε την διαγραφη ο πονηρος που μου το πουλησε.:lol:

 

βαζω dev γιατι δεν τις μπορω τις stable.

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεος αγαπαει τον κλεφτη αλλα αγαπαει και τον νοικοκυρη, τζαμπα εφαγε την διαγραφη ο πονηρος που μου το πουλησε.:lol:

 

βαζω dev γιατι δεν τις μπορω τις stable.

Καλώς ήρθες ξανά στο club φίλε! ;)

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...