Jump to content

Honor Note 10


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν είσαι Αθήνα δεν έχεις πρόβλημα. Αν είσαι επαρχία δεν θα πιάνεις 4g παρα μόνο στις μεγάλες πόλεις νομίζω.
Εντάξει, μικρό το κακό, θα το παραγγείλω και εγώ, ευχαριστώ.

Οπότε, πρέπει να προσέξω μόνο να είναι από Ευρώπη, για να καλύπτεται από εγγύηση έτσι;

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 310
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εντάξει, μικρό το κακό, θα το παραγγείλω και εγώ, ευχαριστώ.

Οπότε, πρέπει να προσέξω μόνο να είναι από Ευρώπη, για να καλύπτεται από εγγύηση έτσι;

Διάβασες αυτό που έγραψα από πάνω, όχι τίποτα άλλο αλλά κρίμα είναι να βρεθείς προ εκπλήξεων.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην δουλειά, Π. Φάληρο έπιανα οριακά μέσω B20. Όλα αυτά με wind, οπότε μπορεί να υπάρχει πρόβλημα και Αθήνα.

Ωχ, επειδή είμαι με δέσμευση στην Wind λες να την πατήσω;

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Ωχ, επειδή είμαι με δέσμευση στην Wind λες να την πατήσω;
Δεν ξέρω αν ισχύει μόνο για wind.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ισχύει απόλυτα, επειδή το σκεφτομουν και εγώ δοκίμασα με μια εφαρμογή. Στο σπίτι εντάξει έπιανα 4g μέσω b7. Στην δουλειά, Π. Φάληρο έπιανα οριακά μέσω B20. Όλα αυτά με wind, οπότε μπορεί να υπάρχει πρόβλημα και Αθήνα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι πιστεύω ότι ειναι ανάλογα την περιοχή αλλά στις περισσότερες πιάνω 4g με Wind και cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Δωδεκάνησα που είμαι έχει 4g παντού .4g+δεν έχω δει για να είμαι ειλικρινής.μαλλον όμως οφείλεται στην έλλειψη της b20.εγγυηση δεν υπάρχει από πουθενά είναι κινεζική εισαγωγή.επειδη κάποιος έγραψε για αγορά από Ευρώπη.το κινητό καν δεν πλησίασε στην Ευρώπη

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, μικρό το κακό, θα το παραγγείλω και εγώ, ευχαριστώ.

Οπότε, πρέπει να προσέξω μόνο να είναι από Ευρώπη, για να καλύπτεται από εγγύηση έτσι;

 

Ελλαδα δεν καλυπτεσαι απο εγγυηση, το τηλεφωνο δεν εχει εισαχθεί επισημως στην Ευρωπη. Αν κανω καποιο λαθος ας με διορθωσουν οι φιλοι.

Link to comment
Share on other sites

Διαθέτω το honor note 10 που έχω έκδοση 6/128 προς πώληση. Αν ενδιαφέρεται κάποιος pm.:)

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας θέμα με το Dropbox? Δεν με αφήνει να κατεβάσω αρχεία apk, κρασαρει και κλείνει η εφαρμογή Edited by asteras84
Link to comment
Share on other sites

update νεο 8.2.0.1.151

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβε κανενας την συσκευή απο παραγγελία που εκανε στο eglobal;Εμενα εδω και 10 μέρες έχει κολλήσει στην Γερμανία και μου βγάζει το σάιτ τις dhl αλλά οταν βάζω το tracking number στο σάιτ τους λέει δεν βρέθηκε.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβε κανενας την συσκευή απο παραγγελία που εκανε στο eglobal;Εμενα εδω και 10 μέρες έχει κολλήσει στην Γερμανία και μου βγάζει το σάιτ τις dhl αλλά οταν βάζω το tracking number στο σάιτ τους λέει δεν βρέθηκε.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω την εντύπωση χωρίς να είμαι σίγουρος ότι αλλάζει το tracking number μάλλον πρέπει να πάρεις την dhl τηλέφωνο.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση χωρίς να είμαι σίγουρος ότι αλλάζει το tracking number μάλλον πρέπει να πάρεις την dhl τηλέφωνο.
Ευχαριστώ πολύ θα δοκιμασω αύριο να τους παρω ένα τηλέφωνο να δω τι γίνεται.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ το θηρίο θα ήθελα να ρωτήσω ήρθε χωρίς playstore μπορούμε να το κάνουμε εγκατάσταση και πως γίνεται;

http://i63.tinypic.com/zskcgp.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

google it και βρες το για κατεβασμα

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ το θηρίο θα ήθελα να ρωτήσω ήρθε χωρίς playstore μπορούμε να το κάνουμε εγκατάσταση και πως γίνεται;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλοριζικο Νομίζω ότι έχει μέσα μια εφαρμογή και από εκεί κάνεις αναζήτηση το playstore το κατεβάζει και το κάνεις εγκατάσταση

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο Νομίζω ότι έχει μέσα μια εφαρμογή και από εκεί κάνεις αναζήτηση το playstore το κατεβάζει και το κάνεις εγκατάσταση
Ευχαριστώ πολύ το έφτιαξα. Δεν είχα χρόνο να το δουλέψω πολύ αλλά εδώ είμαστε για να τα λέμε.

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ το έφτιαξα. Δεν είχα χρόνο να το δουλέψω πολύ αλλά εδώ είμαστε για να τα λέμε.

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν μπορείς γράψε και τον ακριβή τρόπο του πως πέρασες το google play για να υπάρχει πιστεύω θα βοηθήσει αρκετούς στο μέλλον.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Ενώ λέει ότι στην ιστοσελίδα που το αγόρασα ότι έχει ράδιο δεν το βρίσκω πουθενά. Υπάρχει κάποια ρύθμιση για να το εμφανίσω;
Link to comment
Share on other sites

Το ενεργοποιήσα το play store μέσα από το Huawei app store της συσκευής. Πρώτα πρέπει να κατεβάσεις ένα πληκτρολόγιο γιατί αυτο που έχει δεν πολυ βγάζεις άκρη και μετά πληκτρολογεί playstore και το κάνεις εγκατάσταση.

Αν μπορείς γράψε και τον ακριβή τρόπο του πως πέρασες το google play για να υπάρχει πιστεύω θα βοηθήσει αρκετούς στο μέλλον.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ούτε εγω βρήκα κάτι για ράδιο αλλά μόλις μπήκα στο playstore της huawei είχε μαρκαρισμένο ένα ίντερνετικο για να κατέβει, ίσως να εννοούν αυτό.Για fm πάντως δεν βρήκα.

Ενώ λέει ότι στην ιστοσελίδα που το αγόρασα ότι έχει ράδιο δεν το βρίσκω πουθενά. Υπάρχει κάποια ρύθμιση για να το εμφανίσω;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα σχετικά με τις ειδοποίησης ότι μόλις κλείνει η οθόνη δεν ερχονται μόλις ανοίγω την οθόνη και μπαίνω στο Messenger είναι πορτοκαλί και σε λίγο γίνεται πράσινο και μετά έρχονται, έχει κάποιος το ίδιο πρόβλημα;

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα σχετικά με τις ειδοποίησης ότι μόλις κλείνει η οθόνη δεν ερχονται μόλις ανοίγω την οθόνη και μπαίνω στο Messenger είναι πορτοκαλί και σε λίγο γίνεται πράσινο και μετά έρχονται, έχει κάποιος το ίδιο πρόβλημα;

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μήπως έχει να κάνει με κάποια εξοικονόμηση ενέργειας... γι αυτο ενεργοποιουνται μόλις το ανοίγεις... λέω εγώ τώρα...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει να κάνει με κάποια εξοικονόμηση ενέργειας... γι αυτο ενεργοποιουνται μόλις το ανοίγεις... λέω εγώ τώρα...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι δεν έχω κάτι τέτοιο τώρα που το είχα στην άκρη είδα ότι έρχονται κανονικά και με την οθόνη κλειστή. Θα το παρακολουθήσω να δω τι γίνετε.

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...