Jump to content

Honor Note 10


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 310
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα

Παρακαλω για την γνωμη σας σε σχεση με το mu max 3 παντα

Εισαστε ευχαριστημένοι απο την συσκευη?

Εχετε καλο σημα σε gsm wifi gps Bluetooth? Οθονη?

 

Ευχαριστώ

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Παρακαλω για την γνωμη σας σε σχεση με το mu max 3 παντα

Εισαστε ευχαριστημένοι απο την συσκευη?

Εχετε καλο σημα σε gsm wifi gps Bluetooth? Οθονη?

 

Ευχαριστώ

 

καλησπερα, να σου πω μια αποψη για το τηλεφωνο

Σε γενικες γραμμες το τηλεφωνο ειναι παρα πολυ καλο (ειχα s7 edge πριν)

Οθονη απο τις καλυτερες μιας και ειναι amoled και τα μαυρα ειναι μαυρα και οχι γκρι σκουρο (οπως το mi max 3) και απο μεγεθος οτι καλυτερο μιας και ειναι πιο στενομακρη απο το max 3 και σε βιντεο δεν εχεις μεγαλες μπαρες πανω κατω.

Ηχεια παρα πολυ καλα, δυνατα σε ενταση, στερεο ηχος πανω κατω (θα προτιμουσα να ηταν στην προσοψη αλλα ok)

Φωτογραφικη σε σχεση με το max 3 θεωρω πως υπερισχυει το note 10.

Μπαταρια μια χαρα (2 μερες ανετα), σημα δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα (cosmote), wifi δεν κανει διακοπες και ειναι αρκετα δυνατο, bluetooth επειδη το χρησιμοποιω συνεχεια δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα.

Επισης θετικο ειναι και ο φορτιστης που περιλαμβανεται στη συσκευασια και φορτιζει σε 1.30 ωρα το τηλεφωνο.

Αρνητικο που δεν εχει 3.5 βυσμα ακουστικων αλλα με ενα καλο ζευγαρι bluetooth (xiaomi Mi AirDots Pro) θα εισαι κοπλε καπως.

Θεωρω μεχρι να βγουν τα foldable σε καλες τιμες θα αντεξει μιας και απο αναβαθμισεις τα παει αρκετα καλα μεχρι τωρα.

Edited by therealdude00
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Υπάρχει τρόπος να απενεργοποιηθεί η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας στο cloud της Huawei; Λόγω του οτι δεν επαρκεί ο χώρος βγάζει συνεχώς σφάλμα και δεν έχω σκοπό να κάνω συνδρομή προκειμένου να αποκτήσω..
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 9 months later...
Διαβάζω οτι μετά το τελευταίο update του Ιουλίου δεν κατεβαίνουν καινούργιες εφαρμογές απο το playstore απλά αναβαθμίζονται μόνο οι ήδη εγκατεστημένες. Επειδή σκοπεύω να αγοράσω το τηλέφωνο μπορεί κάποιος να το σχολιάσει αυτο, ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

; Δεν υπάρχει κανένα θέμα όλες οι εφαρμογές κατεβαίνουν κανονικά από play store και να σημειώσω πως έχω την τελευταία αναβάθμιση
Link to comment
Share on other sites

; Δεν υπάρχει κανένα θέμα όλες οι εφαρμογές κατεβαίνουν κανονικά από play store και να σημειώσω πως έχω την τελευταία αναβάθμιση

 

Eυχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλη  χρονια σε ολους αν ξερει καποιος ας μου απαντησει χθες μου ηρθε ειδοποιηση για αναβαθμιση σε HarmonyOS 2.0.0.106 δεν την εκανα γιατι δεν γνωριζω αν μετα υπαρχει επιλογη να γυρισω πισω σε android μεσα απο την συσκευη ή θα πρεπει να προβώ σε φλασαρισματα κλπ. επισης στο harmony os υπαρχουν gms

Edited by xloupas
Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...