Jump to content

Honor Note 10


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

100% τελωνείο απο aliexpress...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 310
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια τον ηχο με ακουστικα πως ειναι? ειναι δυνατος οπως του αιφων ?

 

Ο ήχος με stock player και ακουστικά Samsung που χρησιμοποιώ(τα δικά του είναι σφράγισμενα για τον επόμενο κάτοχο μιας και αλλάζουμε κινητό κάθε τρεις και λίγο) είναι ικανοποιητικός. Κανονικός προς δυνατό θα έλεγα. Δεν νομίζω ότι είναι ανώτερος από το αιφον. Με mx player και επιλογή που έχει το πρόγραμμα για διπλάσια ένταση μέσω software παίζει πολύ δυνατά χωρίς παραμόρφωση.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

http://www.eglobalcentral.eu ;)

Έχει και το honor play... Αλλά με χαλάει η έλλειψη 800αρας

 

Η αγορά του από εκεί είναι μάλλον μονόδρομος, από τελωνείο ελπίζω να μην υπάρχει θέμα

Link to comment
Share on other sites

Η αγορά του από εκεί είναι μάλλον μονόδρομος, από τελωνείο ελπίζω να μην υπάρχει θέμα

 

Αν παραγγείλεις ενημέρωσε για εντυπώσεις

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Αν παραγγείλεις ενημέρωσε για εντυπώσεις

Σε επικοινωνία πού είχα μαζί τους και τι γίνεται περί τελωνείο κλπ μου απάντησαν το εξής

 

Any VAT or customs duties incurred will be settled by eGlobaL. The price you see on the website is the final price you pay for the product.

 

Hereby, we confirm that we will settle VAT, related taxes and custom charges

 

Shipping takes 6-8 days

 

Λογικά από βδομάδα λέω να το πάρω

Link to comment
Share on other sites

Το εχει παραγγειλει κανενας?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με κρατάει είναι ότι λένε ότι σύντομα θα βγει η global έκδοση, τώρα το πόσο σύντομα είναι ένα θέμα
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με κρατάει είναι ότι λένε ότι σύντομα θα βγει η global έκδοση, τώρα το πόσο σύντομα είναι ένα θέμα
Στην IFA πάντως που λεγόταν ότι θα ανακοινωθεί παγκόσμια έκδοση, δεν έγινε κάτι. Έχει ακουστεί κάτι άλλο πρόσφατα για κυκλοφορία;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην IFA πάντως που λεγόταν ότι θα ανακοινωθεί παγκόσμια έκδοση, δεν έγινε κάτι. Έχει ακουστεί κάτι άλλο πρόσφατα για κυκλοφορία;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ομάδα στο fAcebook λένε ότι βγαίνει και στο gearbest είδα χτες ενώ πριν δεν υπήρχε ότι αναμένεται σύντομα η global

Link to comment
Share on other sites

Στην IFA πάντως που λεγόταν ότι θα ανακοινωθεί παγκόσμια έκδοση, δεν έγινε κάτι. Έχει ακουστεί κάτι άλλο πρόσφατα για κυκλοφορία;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι λογικά αν έδινε ευρωπαϊκή έκδοση θα το έδινε στην ιφα αφού είναι τεράστια η προβολή. Μην ξεχνάτε ότι θα ανακοινώσει και το 8max στις 5 Σεπτεμβρίου. Δεν το πλησιάζει βέβαια σε ποιοτητα

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

https://eu.etoren.com/products/huawei-honor-note-10-dual-sim-64gb-black-%286gb-ram%29

Βρήκα κι αυτό το site για αγορά, λέει ότι στέλνει από Αγγλία και δεν έχει τελωνεία κλπ και έρχεται σε λίγες μέρες, τώρα από αξιοπιστία αν το ξέρει κανείς καλό θα είναι να μας πει γνώμη

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερο update! c0025447e16a857c9c3843645a7984db.jpg

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα. Μετά από αρκετές μέρες συμβίωσης για πες αν μπορείς εντυπώσεις από μπαταρία, κάμερα, οθόνη και βολικοτητα στην καθημερινή χρήση λόγω μεγέθους.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μετά από αρκετές μέρες συμβίωσης για πες αν μπορείς εντυπώσεις από μπαταρία, κάμερα, οθόνη και βολικοτητα στην καθημερινή χρήση λόγω μεγέθους.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα. Η μπαταρία είναι φανταστική. Συνήθως έχω 4 ώρες sot και υπόλοιπο 50% ακόμα με χρήση 4g και όλα ανοιχτά! Η κάμερα ήταν πολύ καλή αλλά με την αναθαμιση που πήρε απογειώθηκε. Έχει φτάσει επίπεδα ποιότητας p20 pro με το night Mode και το Ai να κάνουν φανταστική δουλειά. Πράγμα σπάνιο για συσκευές με αυτό το μεγεθος οθόνης. Στην καθημερινότητα το έχω μόνιμα σε τσαντάκι (όπως και όλα τα κινητά που έχουν περάσει από τα χέρια μου) και σε κάποιες περιπτώσεις στης τσέπες των βερμουδων που φοράω. Γενικά δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα με το μέγεθος.

 

 

Πιστεύω για κάποιον που του αρέσουν οι μεγάλες οθόνες είναι μονόδρομος η αγορά της. Είναι υπερπλήρες σε όλα σαν συσκευή και δουλεύει υποδείγματικα χωρίς λαγκ και κολλήματα.

 

 

 

Μερικά τυπικά δείγματα της κάμερας από εμένα για να έχεις μια γενική εικόνα.

 

f6d71d27614f18708d5bac116c9b0607.jpgbea82261578c98a1f49705a716c62f7d.jpg65279ab4205edc053bd4e8dcf053c6d3.jpg2cc22d4ed808036c8d550af76dde23f7.jpg4a25f9a38e374640bbeb9e275159dbb4.jpg

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Η αγορά του από εκεί είναι μάλλον μονόδρομος, από τελωνείο ελπίζω να μην υπάρχει θέμα

 

Μόνο προσοχή γιατί λένε κάτι χαζομάρες στο remarks δεν ξέρω αν το διάβασες εν συντομία δεν έχει playstore το κατεβάζει ο χρήστης μέσω app και οποιαδήποτε παρέμβαση αλλαγή Ρομ ακυρώνει την εγγύηση που δίνουν.

Και εγώ είμαι προς απόκτηση του αλλά ακόμα δεν το έχω αποφασίσει, μένω με το mi max 2

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Playstore βάζεις εύκολα από ότι είδα, πάντως αυτές τις μέρες είδα ότι έχει πέσει και η τιμή και το κανει ακόμα πιο λαχτάριστο
Link to comment
Share on other sites

Ο ήχος με stock player και ακουστικά Samsung που χρησιμοποιώ(τα δικά του είναι σφράγισμενα για τον επόμενο κάτοχο μιας και αλλάζουμε κινητό κάθε τρεις και λίγο) είναι ικανοποιητικός. Κανονικός προς δυνατό θα έλεγα. Δεν νομίζω ότι είναι ανώτερος από το αιφον. Με mx player και επιλογή που έχει το πρόγραμμα για διπλάσια ένταση μέσω software παίζει πολύ δυνατά χωρίς παραμόρφωση.

 

ευχαριστω πολυ για την απαντηση φιλε μου:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η μπαταρία είναι φανταστική. Συνήθως έχω 4 ώρες sot και υπόλοιπο 50% ακόμα με χρήση 4g και όλα ανοιχτά! Η κάμερα ήταν πολύ καλή αλλά με την αναθαμιση που πήρε απογειώθηκε. Έχει φτάσει επίπεδα ποιότητας p20 pro με το night Mode και το Ai να κάνουν φανταστική δουλειά. Πράγμα σπάνιο για συσκευές με αυτό το μεγεθος οθόνης. Στην καθημερινότητα το έχω μόνιμα σε τσαντάκι (όπως και όλα τα κινητά που έχουν περάσει από τα χέρια μου) και σε κάποιες περιπτώσεις στης τσέπες των βερμουδων που φοράω. Γενικά δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα με το μέγεθος.

 

 

Πιστεύω για κάποιον που του αρέσουν οι μεγάλες οθόνες είναι μονόδρομος η αγορά της. Είναι υπερπλήρες σε όλα σαν συσκευή και δουλεύει υποδείγματικα χωρίς λαγκ και κολλήματα.

 

 

 

Μερικά τυπικά δείγματα της κάμερας από εμένα για να έχεις μια γενική εικόνα.

 

f6d71d27614f18708d5bac116c9b0607.jpgbea82261578c98a1f49705a716c62f7d.jpg65279ab4205edc053bd4e8dcf053c6d3.jpg2cc22d4ed808036c8d550af76dde23f7.jpg4a25f9a38e374640bbeb9e275159dbb4.jpg

 

Στάλθηκε από το RVL-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα, ευχαριστούμε πολύ για τις εντυπώσεις και τα δείγματα φωτογραφίας. Αν είχε κυκλοφορήσει global έκδοση θα το είχα πάρει ήδη. Σε αναμονή να ξεκαθαρίσει το τοπίο, εν τω μεταξύ είναι περίοδος που εμφανίζεται η μία συσκευή πίσω από την άλλη...Μύλος, δεν ξέρεις που να καταλήξεις!

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο gearbest πάντως που έγραφε ότι αναμένεται να κυκλοφορήσει και έγραφε global , τώρα πωλείται κανονικά αλλά λέει ότι είναι η κινέζικη έκδοση, κάτι μου λέει ότι για global το ξεχνάμε, ελπίζω να κάνω λάθος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ευχαριστούμε πολύ για τις εντυπώσεις και τα δείγματα φωτογραφίας. Αν είχε κυκλοφορήσει global έκδοση θα το είχα πάρει ήδη. Σε αναμονή να ξεκαθαρίσει το τοπίο, εν τω μεταξύ είναι περίοδος που εμφανίζεται η μία συσκευή πίσω από την άλλη...Μύλος, δεν ξέρεις που να καταλήξεις!

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

δεν ξέρεις που να καταλήξεις γιατί όλο κατι λείπει απο την κάθε συσκευή.

Στις ίντσες που λέμε δεν υπάρχουν επιλογές...

Για του τίτλου αρκετοί περιμένουμε την global.

Εγω θα ήθελα και ois που νομίζω δεν έχει.

Τι επιλογές υπάρχουν πάνω από 6.5 με 800 και τι και με ois?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρεις που να καταλήξεις γιατί όλο κατι λείπει απο την κάθε συσκευή.

Στις ίντσες που λέμε δεν υπάρχουν επιλογές...

Για του τίτλου αρκετοί περιμένουμε την global.

Εγω θα ήθελα και ois που νομίζω δεν έχει.

Τι επιλογές υπάρχουν πάνω από 6.5 με 800 και τι και με ois?

 

Κοιταξα κια στο xda πολυ δυσκολα θα βγει global version.θυμιζω οτι οσοι ημασταν κατοιχοι του honor note 8 δεν εδωσε ποτε αλλη εκδοση πλην της κινεζικης.μαλλον θεωρει οτι σε αυτο το μεγεθος δεν επενδυουν πολλοι εκτος κινας

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο ΣΚ σε ολους τους φιλους μου αρεσει πολυ η συσκευη....ηθελα να ρωτησω οσοι την εχετε ειναι χωρις ελληνικα ?? παραγγειλατε απο καπου συγκεκριμενα να αποφυγουμε τελωνειο ?? ευχαριστω πολυ. :)
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο ΣΚ σε ολους τους φιλους μου αρεσει πολυ η συσκευη....ηθελα να ρωτησω οσοι την εχετε ειναι χωρις ελληνικα ?? παραγγειλατε απο καπου συγκεκριμενα να αποφυγουμε τελωνειο ?? ευχαριστω πολυ. :)

 

ψαχνουμε ολοι το απο που θα την παραγγειλουμε.εγω εχω δει αυτα:

https://eu.etoren.com

https://www.eglobalcentral.eu/huawei-honor-note-10-rvl-al09-6gb-64gb-dual-sim-cn-version-blue.html

δεν εχω προηγουμενη εμπειρεια παραγγελιας απο κανενα απο τα δυο

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος από θέμα service αν χρειαστεί τι κάνουμε θα το δέχεται η αντιπροσωπεία εδώ στην Ελλάδα, σε περίπτωση που το αγοράσουμε από εξωτερικό;
Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...