Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχεις απενεργοποίησει τις λήψης προτάσεων-εμφανιση προτεινομενου περιεχομενου;Είναι μεσα στις ρυθμισεις σε εφαρμογές όπως της ασφάλειας και των λήψεων που σου προτείνουν διάφορες εφαρμογες.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχεις απενεργοποίησει τις λήψης προτάσεων-εμφανιση προτεινομενου περιεχομενου;Είναι μεσα στις ρυθμισεις σε εφαρμογές όπως της ασφάλειας και των λήψεων που σου προτείνουν διάφορες εφαρμογες.

 

Θα το κάνω σε ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ΠΩΣ απενεργοποιουνται δεν έχω καταλάβει..

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Καλημέρα. Εκτός από τον πιο κάτω οδηγό θα σου πρότεινα να βάλεις και περιοχή Ελλάδα.

 

 

 

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/33521-%CE%9F%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%BD%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%AF%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%86%CE%B7%CE%BC%CE%AF%CF%83%CE%B5%CF%89%CE%BD-%CF%84%CE%BF%CF%85-MIUI-%CF%83%CF%85%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%82/

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ κ από δω . Ήμουν στο poco κ έκανα την μετάβαση .. Χτες βγήκε αυτή η gcam η οποία είναι από bsg. https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130 .Έκανα κάτι ψιλοδοκιμες κ νομίζω ότι είναι απο τις καλύτερες gcam που εχουν βγει .θα βγάλω κ βραδινές να δω διάφορες .
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ κ από δω . Ήμουν στο poco κ έκανα την μετάβαση .. Χτες βγήκε αυτή η gcam η οποία είναι από bsg. https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130 .Έκανα κάτι ψιλοδοκιμες κ νομίζω ότι είναι απο τις καλύτερες gcam που εχουν βγει .θα βγάλω κ βραδινές να δω διάφορες .

 

Σε μένα δεν μπαίνει.. Γράφει η εφαρμογή δεν εγκατασταθηκε... Ίσως φταίει που έχω άλλες δύο εκδόσεις εγκατεστημένες..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου σας παρακαλώ εχει κανείς το άσπρο μοντέλο;πως είναι από ομορφιά χάνει πολύ από το μπλε;ρωτάω επειδή βρήκα μια προσφορά αλλά είναι μόνο στο λευκό...

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ κ από δω . Ήμουν στο poco κ έκανα την μετάβαση .. Χτες βγήκε αυτή η gcam η οποία είναι από bsg. https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130 .Έκανα κάτι ψιλοδοκιμες κ νομίζω ότι είναι απο τις καλύτερες gcam που εχουν βγει .θα βγάλω κ βραδινές να δω διάφορες .

 

Την εγκατέστησα και δείχνει καλή...με πιο ζωντανά χρώματα από την εργοστασιακή εφαρμογή.

 

Μια άσχετη ερώτηση από εδώ , αν έχει παρατηρήσει κανείς στο σκρολαρισμα ένα ανεπαίσθητο τρέμουλο σαν να κολλάει είτε σε εφαρμογή face , explorer ;;

Δείχνει να μην τρέχει σαν κάτι να το μπουκώνει....

Σε αντίθεση π.χ το ίδιο σε Ipad τρέχει σφαίρα.

Ρώταω μιας και το εχω δυο βδομαδες

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου σας παρακαλώ εχει κανείς το άσπρο μοντέλο;πως είναι από ομορφιά χάνει πολύ από το μπλε;ρωτάω επειδή βρήκα μια προσφορά αλλά είναι μόνο στο λευκό...

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε εγώ λευκό έχω είναι υπέροχο..τώρα γούστα είναι αυτά ..

Link to comment
Share on other sites

Σκεπτόμενοι μόνο τη φωτογραφική μηχανή...τί λέει σε σχέση με το p20 το Mi8? Και τα δύο με καλύπτουν από θέμα ταχύτητας, οπότε με ενδιαφέρει η καλύτερη φωτογραφία!
Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι τα θετικα του κινητου?
Ποια θεωρείς εσύ θετικά; Ποιες είναι οι προτεραιότητες σου σ ένα κινητό; Κανένα κινητό δεν τα προσφέρει όλα,θα ήταν μονοπώλιο στην αγορά!

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκεπτόμενοι μόνο τη φωτογραφική μηχανή...τί λέει σε σχέση με το p20 το Mi8? Και τα δύο με καλύπτουν από θέμα ταχύτητας, οπότε με ενδιαφέρει η καλύτερη φωτογραφία!

 

Βγάζει καλύτερες το p20 σε auto ,το ai της Huawei είναι καλύτερο...τα έχω βάλει δίπλα δίπλα σε πολλές ίδιες συνθήκες...μιλάω για το απλό p20 ..αλλά χάνεις πάρα πολλά άλλα πράγματα επεξεργαστές, οθόνη μιας και έχει lcd ,ram δεν ξέρω αν αξίζει

Link to comment
Share on other sites

Ποτε ξεκινησε η ΟΤΑ stable 10.3.1 ..μου φαίνεται λιγο περίεργο οτι καποιοι την εχουν παρει τοσο καιρο και οι περισσότεροι ακομα περιμενουμε.
Link to comment
Share on other sites

6sv8qjM

Έχει κάποιες μέρες που ήρθε σε μένα αλλά όταν πάω στην επιλογή τι νέο υπάρχει βγάζει αυτό! Τι παίζει? Την μέρα που έκανα την αναβάθμιση έμπαινε κανονικά....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά έχω το mi 8 se πήρα το night mode της κάμερας εδώ και ένα μήνα και είναι άθλιο απλά θολώνει - παστελωνει τα χρώματα το έχει και άλλος το ίδιο θέμα? Ελπίζω να το φτιάξουν στο επόμενο update
Link to comment
Share on other sites

Το night mode αν έχω καταλαβει δεν είναι σαν το night mode της google camera που κανει την νυχτα μέρα...Δουλευει πολυ καλά σε φώτα λαμπάκια κτλ...Δοκιμασε να βγαλεις φωτο μια λαμπα με το auto και μια με το night mode.
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε κάτι για 4G+...

(Δεν ανέβαινει η φωτό από το κινητό)

Edit: Κάποιος να σβήσει το μήνυμα από πάνω ...

Edited by Chrisk6
Link to comment
Share on other sites

Λούτσα (Αττικής) σήμερα με cosmote.

Αν μου εξηγήσει κάποιος γιατί δεν μπορώ να ανεβάσω ή πως θα το κάνω θα βοηθούσε για την αλήθεια του πράγματος!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, εγώ σε πιστεύω, μόνο εκεί έχει 4g+; μάλλον είναι κάποια συχνότητα που δεν χρησιμοποιεί και πολύ η cote
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...