Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δοκίμασα να ανοίξω την εφαρμογή mywind και δεν ανοίγει.

η φταίει η αναβάθμιση της MIUI,η κάτι κάνουν στην wind.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δοκίμασα να ανοίξω την εφαρμογή mywind και δεν ανοίγει.

η φταίει η αναβάθμιση της MIUI,η κάτι κάνουν στην wind.

Παίζει κανονικά. Κανε εκκαθάριση δεδομένων και μπες ξανά

 

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προχώρησα και εγώ σε reset και εγκατάσταση της Stable 10 για να πάρω τελικά το Update.

Μολις το πηρά έκανα και παλι επαναφορα εργοστασιακών.

 

Τις 2 πρώτες μέρες είδα αρκετά κολλήματα αλλα εστρωσε και είναι καλύτερο πλεόν απο πρίν.

Η μπαταρία ελαχιστα καλύτερη θα ελεγα αν και εμενα μου ειναι αρκετα ταλαιπωρημένη με τη χρήση που του κάνω.

 

Εχει κανει κανεις σας αλλαγη μπαταριας να μας πει εντυπωσεις ?

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανονικά. Κανε εκκαθάριση δεδομένων και μπες ξανά

 

Sent from my MI 8 using Tapatalk

με εκκαθάριση δεδομένων δούλεψε κανονικά. :)

σ ευχαριστώ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως για μενα ειναι η μονη συσκευη απο το 2009 που εχω android και δεν εχω πειραξει ..εχω μεινει με στοκ ρομ και ειμαι πληρως ευχαριστημενος ..οσοι εχουν dev μια και η xiaomi επισημα ανακοινωσε οτι τη σταματα καλύτερα back up τα αρχεια και περασμα τη stable και μη ξαναασχοληθειται παραπανω..

+1 και από εμένα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

και εγώ συμφωνώ με τα παραπάνω είναι το μόνο κινητό που δεν πέρασα custom rom και πάει σφαίρα σε όλα!

διάβασα τώρα στο gizchina ότι με την τελευταία αναβάθμιση της MIUI 11 έβαλαν συρτάρι εφαρμογών στον stock launcher.

εγώ πάντως πήρα αναβάθμιση χωρίς συρτάρι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

Θα ήθελα να σας κάνω μερικές ερωτήσεις σχετικά με τη συσκευή. Αυτή τη στιγμή είμαι κάτοχος του LG G5 η οποία αν και είναι μια αρκετά καλή συσκευή (για μένα) δυστυχώς όμως μου δημιουργεί αρκετά προβλήματα πχ (GPS, Οθόνη με Ghosting, μπαταρία) και γιαυτό το λόγο ψάχνω μια συσκευή σοβαρή και όσο το δυνατών πιο πλήρης στο μικρότερο δυνατό κόστος. Το mi8 64gb αυτή τη στιγμή κοστίζει περίπου 220, κόστος πολύ μικρό για αυτά που δίνει σαν σύνολο. Θα ήθελα να σας κάνω τις εξής ερωτήσεις και αν μπορείτε να με βοηθήσετε: παρουσιάζει η οθόνη προβλήματα στο πέρασμα του χρόνου; η μπαταρία κρατάει άνετα μία μέρα με κανονική χρήση (όχι παιχνίδια), το gps (το οποίο είναι και το σοβαρότερο μου θέμα) είναι έμπιστο;; ο ήχος κλήσης και ηχείου είναι αποδεκτός; και τέλος, οι κάμερες οι οποίες δυστυχώς δεν έχουν ευρυγώνιο φακό είναι καλύτερες από το G5;; Αν και έχω ψάξει αρκετά, μήπως θα μου προτείνατε κάποια άλλη συσκευή;

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

Θα ήθελα να σας κάνω μερικές ερωτήσεις σχετικά με τη συσκευή. Αυτή τη στιγμή είμαι κάτοχος του LG G5 η οποία αν και είναι μια αρκετά καλή συσκευή (για μένα) δυστυχώς όμως μου δημιουργεί αρκετά προβλήματα πχ (GPS, Οθόνη με Ghosting, μπαταρία) και γιαυτό το λόγο ψάχνω μια συσκευή σοβαρή και όσο το δυνατών πιο πλήρης στο μικρότερο δυνατό κόστος. Το mi8 64gb αυτή τη στιγμή κοστίζει περίπου 220, κόστος πολύ μικρό για αυτά που δίνει σαν σύνολο. Θα ήθελα να σας κάνω τις εξής ερωτήσεις και αν μπορείτε να με βοηθήσετε: παρουσιάζει η οθόνη προβλήματα στο πέρασμα του χρόνου; η μπαταρία κρατάει άνετα μία μέρα με κανονική χρήση (όχι παιχνίδια), το gps (το οποίο είναι και το σοβαρότερο μου θέμα) είναι έμπιστο;; ο ήχος κλήσης και ηχείου είναι αποδεκτός; και τέλος, οι κάμερες οι οποίες δυστυχώς δεν έχουν ευρυγώνιο φακό είναι καλύτερες από το G5;; Αν και έχω ψάξει αρκετά, μήπως θα μου προτείνατε κάποια άλλη συσκευή;

Σας ευχαριστώ!

Θα προσπαθήσω να απαντήσω όσο το δυνατόν πιο ολοκληρωμένα στα ερωτήματα σου ,με βάση τη δική μου προσωπική εμπειρία με το κινητό έχω και περίπου πέντε μήνες.

 

1)οθόνη :Ίσως να μην είμαι ο καταλληλότερος για το θέμα οθόνης ,αλλά δεν έχω διαβάσει κάπου εδώ σε αυτό το νήμα πρόβλημα οθόνης από κάποιον.Μεχρι στιγμής στο δικό μου είναι αψογη με απίστευτα χρώματα και μαυρα...ειδικά αν τη καλυμπραρεις και τη φέρεις στα μέτρα σου...

2)Μπαταρία :Με έντονη χρήση ( σε ταξίδια που έβγαζα φωτογραφίες και βίντεο ,φουλ φωτεινότητα και γενικά συνεχή χρήση ) ναι εκεί χρειαζόταν και δεύτερη φόρτιση μέσα στη μέρα.Με δική μου μέτρια χρήση (gaming καμιά ώρα ,youtube ,κλήσεις κτλ ) βγάζει άνετα ένα 15ωρο...πάντως επειδή υποστηρίζει quick charge 3+ σε μια ωρίτσα έχεις φορτίσει από 0-80/90 %...οπότε είναι μεγάλο συν αυτό

3)gps :εδώ έχω απογοητευτεί λίγο ...διαφημίζει το διπλό gps για μεγαλύτερη ακρίβεια και ισχυρότερο σήμα ,αλλά έχω βρεθεί αρκετές φορές σε σημεία που δεν πιάνει το gps και ως εκ τούτου είτε πρέπει να ανοίξω δεδομένα είτε να βγω από την περιοχή που δεν έχει σημα.Επισης μέχρι στιγμής μια φορά δεν κλείδωνε με τίποτα ,με αποτέλεσμα να χρειαστεί να κάμω restart ,για να λειτουργήσει κανονικά.παντως σε γενικές γραμμές είναι αξιόπιστο αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο.

4)ήχος :εδώ τα πράγματα είναι μέτρια.Απλα έχεις ένα ηχείο αξιοπρεπές με σχετικά καλή ενταση.

5) κάμερες :δεν γνωρίζω επιδόσεις του g5 ΑΛΛΑ όσο αφορά το mi8 μιλάμε για την πρώτη ναυαρχίδα της xiaomi με ποιοτικές καμερες...Κοντραρει στα ίσια πολύ ακριβότερες συσκευές και πιστεύω στα 220 ευρώ δεν έχει αντίπαλο...Έχει ois που διευκολύνει πολύ τα πράγματα σε χαμηλό φωτισμό και οπωσδήποτε ακόμα και χωρίς ευρυγώνιο φακό ,οι κάμερες του αποτελούν ένα από τα δυνατά του σημεια.

Ελπίζω να βοήθησα !

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το gps που λέει ο φίλος μια παρατήρηση.ολες μα όλες οι συσκευές για να λοκαρουν γρήγορα τη θέση σου πρέπει να ανοίξεις τα δεδομένα. Μόνο με τους δορυφόρους δεν παίζει να έχεις ακρίβεια. Από τη στιγμή που θα λοκαρει τη θέση σου και θα φορτώσει τη διαδρομή μπορείς να κλείσεις δεδομένα και να πλοήγησε μόνο με δορυφόρους

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να απαντήσω όσο το δυνατόν πιο ολοκληρωμένα στα ερωτήματα σου ,με βάση τη δική μου προσωπική εμπειρία με το κινητό έχω και περίπου πέντε μήνες.

 

Πρώτα απ'όλα σ'ευχαριστώ για την απάντηση σου! Με αυτά που έγραψες μου επιβεβαίωσες τα όσα έχω διαβάσει μέχρι τώρα.. Δυστυχώς μου φαίνεται ότι θα πρέπει να διαθέσω περισσότερα χρήματα για να είμαι καλυμμένος στο κομμάτι της μπαταρίας περισσότερο και στην συνέχεια για όλα τα υπόλοιπα... Δυστυχώς η Xiaomi έχει το κακό να προσθέτει κάτι αλλά και να αφαιρεί κάτι άλλο από τις συσκευές της (OIS στη προκειμένη περίπτωση από το ΜΙ9Τ pro) το οποίο καταντάει εκνευριστικό...

 

Όσον αφορά το gps που λέει ο φίλος μια παρατήρηση.ολες μα όλες οι συσκευές για να λοκαρουν γρήγορα τη θέση σου πρέπει να ανοίξεις τα δεδομένα. Μόνο με τους δορυφόρους δεν παίζει να έχεις ακρίβεια. Από τη στιγμή που θα λοκαρει τη θέση σου και θα φορτώσει τη διαδρομή μπορείς να κλείσεις δεδομένα και να πλοήγησε μόνο με δορυφόρους

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι εννοείται ότι το gps το δουλεύω με δεδομένα για περισσότερη ακρίβεια.. Σε περίπτωση ειδικά κακοκαιρίας ή συννεφιάς είναι σχεδόν αδύνατο να κλειδώσει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κάθε μέρα δουλεύω χάρτες, λοκαρει αστραπιαία με εξαιρετική ακρίβεια.. πάντα με δεδομένα.
Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στον φίλο που ρωτάει σε σχέση με το G5.

Εφυγα απο G5 για να παω σε Honor 10 και κατέλειξα σε Mi8.

Επειδή το Honor το κράτησα μια βδόμαδα μόνο και μετά πήγα στο G5, θα σου πω πως σε οτι ρωτάς και σε οτι δεν ρωτάς το Mi8 ειναι καλύτερο.

 

Αρχικά το smoothness και την σπιρτάδα του mi8 δε την ειδα ποτέ στο LG ακόμα και τον πρώτο καιρό που το είχα. (αντίθετα εχω ενα χρόνο το Mi8 και είναι απο το κινητά που δεν σκεφτομαι να αλλαξω γιατι δεν εχει κάτι να με χαλάει)

Μπαταρία δεν το συζτητάμε καν. Το mi8 τωρα ενα χρόνο μετά και αφου το εχω λιώσει κρατάει άνετα μέρα. Στις αρχές εβγαζα χαλαρά μιαμιση μέρα και ίσως και δυο.

Ήχος θα έλεγα είναι στα ίδια.

Οθόνη μακραν καλύτερη το mi8. Δεν εχει την αχρήστη κατα την νώμη μου αναλύση του G5, εχει καλυτερα χρώματα, καλύτερη φωτεινότητα, δε μου έχει βγάλει ακόμα καθόλου ghosting ουτε γενικά έχει αλλάξει κάτι σε απόχρωση κτλ είναι άψογη.

Σήμα καλύτερο το mi8. Έχω σήμα σε σημεία που με το lg δεν είχα (ενώ έδειχνε σήμα το G5 έχανε κλήσεις με εβγαζε ως απενεργοποιημένο κτλ ενώ το mi8 όχι)

GPS επίσης μακραν καλύτερο το Mi8. Έχω κανει ταξίδια καιέχω παει σε μερη ενετλώς στα τυφλά με μόνο google maps και data. Δεν είχα ποτέ θέμα ενώ με το G5 κάθε τόσο έχανε επαφή. επίσης σε συνδυασμό με την μπαταρία το G5 σε μιαμιση ωρα θα έκλεινε.

Κάμερα θα έλεγα είναι καλύτερη του mi8 με την εννοια οτι μπορεις να βγαλεις καλυτερο αποτελσμα στο auto. Επίσης καλυτερο αποτέλεσμα σαν σύνολο την νύχτα. (με το G5 επαιρνες καλύτερη φώτο με manual και επεξεργασία όμως)

 

Τα μόνα που μου λείπουν ειναι ο ευρυγώνιος και το 3.5 jack...

Ο ευρυγώνιος ήταν κορυφή για την εποχή και ειχε πραγματικά μέγαλο ευρός, εδινε πολυ ιδαιτερο στύλ στις φώτο.

Edited by strange_thomas
Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα την αναβαθμιση στην 11 (δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο) εχω ενα περιεργο θεματακι. Μου βγαζει συνεχως μια μικρη αναβαθμιση του facebook στο play store (512Kb η 1.2 MB), την κατεβαζει αλλα δεν την εγκαθιστα με τιποτα. Εχω δοκιμασει clear cache-data και απεγκατασταση του facebook, clear cache-data σε playstore και google play services αλλα τιποτα. Μετα απο λιγο εμφανιζεται παλι.

 

Υπαρχει καποια λυση η να περιμενω το android 10 μπας και λυθει? Factory reset ειναι η τελευταια επιλογη αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να μπω σε αυτην την διαδικασια για αυτο το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στον φίλο που ρωτάει σε σχέση με το G5.

Εφυγα απο G5 για να παω σε Honor 10 και κατέλειξα σε Mi8.

Επειδή το Honor το κράτησα μια βδόμαδα μόνο και μετά πήγα στο G5, θα σου πω πως σε οτι ρωτάς και σε οτι δεν ρωτάς το Mi8 ειναι καλύτερο

 

Καλημέρα και σ'ευχαριστώ για την απάντηση σου! Εγω για παράδειγμα με το G5 φτάνω τις 3-4 ώρες sot και μία μέρα χρήσης σε περίπτωση που δεν το ζορίσω πολύ, δηλαδή φωτεινότητα στο auto, όχι παιχνίδια κτλπ. Σε περίπτωση που χρησιμοποιήσω gps με data πάντα και ανεβασμένη φωτεινότητα στη μισή μέρα θα θέλει φόρτιση... Όπως γνωρίζεις και εσύ ο ίδιος το gps του G5 είναι προβληματικό και μετά απο κάποιους μήνες χρήσης δεν πιάνει με τίποτα... να φανταστείς με έχει αφήσει στο δρόμο μια μέρα που το ήθελα.. Αυτό που θέλω είναι το επόμενο κινητό που θα πάρω να μην μου βγάλει την ψυχή όπως έκανε το G5, να είναι δηλαδή αξιόπιστο και να καλύπτει τα όσα έχω αναφέρει. Θεωρείς ότι η μετάβαση σε αυτή τη συσκευή θα με ικανοποιήσει;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και σ'ευχαριστώ για την απάντηση σου! Εγω για παράδειγμα με το G5 φτάνω τις 3-4 ώρες sot και μία μέρα χρήσης σε περίπτωση που δεν το ζορίσω πολύ, δηλαδή φωτεινότητα στο auto, όχι παιχνίδια κτλπ. Σε περίπτωση που χρησιμοποιήσω gps με data πάντα και ανεβασμένη φωτεινότητα στη μισή μέρα θα θέλει φόρτιση... Όπως γνωρίζεις και εσύ ο ίδιος το gps του G5 είναι προβληματικό και μετά απο κάποιους μήνες χρήσης δεν πιάνει με τίποτα... να φανταστείς με έχει αφήσει στο δρόμο μια μέρα που το ήθελα.. Αυτό που θέλω είναι το επόμενο κινητό που θα πάρω να μην μου βγάλει την ψυχή όπως έκανε το G5, να είναι δηλαδή αξιόπιστο και να καλύπτει τα όσα έχω αναφέρει. Θεωρείς ότι η μετάβαση σε αυτή τη συσκευή θα με ικανοποιήσει;

Ευχαριστώ!

 

φιλε καλησπερα,

ερχομαι εγω απο g5 σε mi8,οποτε θα παραθεσω τη γνωμη μου,

εννοειτε ποιο γρηγορο κινητο και smooth εμπειρια λογω 845 6gb ram και 64gb rom,

amoled vs lcd τι να λεμε τωρα?

3400mah vs 2800mah battery μεγαλη διαφορα....

μεγαλυτερη οθονη 6,3 vs 5.3 inches

ολο γυαλι ενω το g5 ειναι μειξη μεταλλο και πλαστικο,

κατα πολυ ανωτερες καμερες λογω του μεγαλυτερου αισθητηρα (καταλαβαν τα λαθη τους και τον βαλανε και στο lg g8)

βαζεις και gcam για νυχτερινες και night sight,εχεις και την telephoto για bokeh zoom portait mode , depth of field

dual gps me instant lock

 

ελπιζω να βοηθησα

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και σ'ευχαριστώ για την απάντηση σου! Εγω για παράδειγμα με το G5 φτάνω τις 3-4 ώρες sot και μία μέρα χρήσης σε περίπτωση που δεν το ζορίσω πολύ, δηλαδή φωτεινότητα στο auto, όχι παιχνίδια κτλπ. Σε περίπτωση που χρησιμοποιήσω gps με data πάντα και ανεβασμένη φωτεινότητα στη μισή μέρα θα θέλει φόρτιση... Όπως γνωρίζεις και εσύ ο ίδιος το gps του G5 είναι προβληματικό και μετά απο κάποιους μήνες χρήσης δεν πιάνει με τίποτα... να φανταστείς με έχει αφήσει στο δρόμο μια μέρα που το ήθελα.. Αυτό που θέλω είναι το επόμενο κινητό που θα πάρω να μην μου βγάλει την ψυχή όπως έκανε το G5, να είναι δηλαδή αξιόπιστο και να καλύπτει τα όσα έχω αναφέρει. Θεωρείς ότι η μετάβαση σε αυτή τη συσκευή θα με ικανοποιήσει;

Ευχαριστώ!

 

Σιγουρα με καλυψε, δεν το συζηταω.

Και πολλα απο αυτα τα πραγματα που αναφερω τα καταλαβα μετα με το mi8 (πχ το καλυτερο σήμα και την σβελτάδα) γιατι ειχα μέτρο συγκρισης με κάτι καλύτερο.

Εμενα το G5 εφτασε να μου βγάζει 2 ωρες SOT και να κλεινει στοι 10-15% μπαταρία. Ειχα ψαχτει για αλλαγή και ειχα δει οτι ειναι γνωστό ελλάτωμα του κινητού.

 

Ειχα ξενερώσει πολύ που ειχα παει στο honor γτ ειδα πολυ μικρή διαφορα εκει (ελαχιστα καλυτερη μπαταρια και γενικα δεν με ξετρέλανε...) και οταν επιασα το mi8 απο την πρωτη μέρα ειπα οκ εδω ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Προχώρησα και εγώ σε reset και εγκατάσταση της Stable 10 για να πάρω τελικά το Update.

Μολις το πηρά έκανα και παλι επαναφορα εργοστασιακών.

 

Τις 2 πρώτες μέρες είδα αρκετά κολλήματα αλλα εστρωσε και είναι καλύτερο πλεόν απο πρίν.

Η μπαταρία ελαχιστα καλύτερη θα ελεγα αν και εμενα μου ειναι αρκετα ταλαιπωρημένη με τη χρήση που του κάνω.

 

Εχει κανει κανεις σας αλλαγη μπαταριας να μας πει εντυπωσεις ?

 

Φίλε μου σε παρακαλώ μπορείς να μου πεις ποια rom κατέβασες και γύρισες από την τελευταία Dev σε Stable? Έχω κατεβάσει αυτή εδώ

miui_MI8UDGlobal_V10.3.6.0.PECMIXM_f192219ab1_9.0.zip για το mi 8 pro και δεν μου την διαβάζει...

Και αν μπορείς να μου πεις και την διαδικασία που ακολούθησες.......

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα,

ερχομαι εγω απο g5 σε mi8,οποτε θα παραθεσω τη γνωμη μου,

 

Σιγουρα με καλυψε, δεν το συζηταω.

 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, με βοηθήσατε αρκετά! Θα περιμένω μέχρι τις προσφορές του black friday μήπως και βγει κάτι αξιόλογο ή το πετύχω σε καλή τιμή με 2 χρόνια εγγύησης από infoquest, αλλιώς θα το πάρω από κάποιο skroutzομάγαζο.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενημέρωσα την Dev rom 10 που είχα σε stable 11 χειροκίνητα, πολύ απλά και χωρίς ξεκλείδωμα του bootloader όπως χρειάζονταν, μέσω updater έγινε πολύ γρήγορα και πολύ εύκολα η διαδικασία, σβήνονται τα πάντα και πρέπει να περαστούν ξανά... Καλώς ήρθαμε στην 11.... Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Απο σκρουτζομαγαζο ειναι πολυ φτηνο για την κατηγορια του αλλα δινουν συνηθως 1 χρονο εγγυηση καταστηματος.
Link to comment
Share on other sites

Απο σκρουτζομαγαζο ειναι πολυ φτηνο για την κατηγορια του αλλα δινουν συνηθως 1 χρονο εγγυηση καταστηματος.

 

Έτσι είναι, απλά υπάρχουν και κάποια μαγαζάκια τα οποία δίνουν 2 χρόνια εγγύηση καταστήματος. Βέβαια δεν είναι το ίδιο με την εγγύηση του επίσημου εισαγωγέα αλλά πιστεύω ότι με τα σχετικά "αξιόπιστα" μαγαζιά δεν υπάρχει μεγάλο πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε μενα δεν αναβει η οθονη με τις ειδοποιησεις απο facebook messenger. εχω δωσει ολες τις αδειες αλλα τιποτα....τα ιδια με miui 10 τα ιδια και στο 11...μονο ηχο κανει και αναβοσβηνει το led...υπαρχει καμια λυση?
Link to comment
Share on other sites

παιδια σε μενα δεν αναβει η οθονη με τις ειδοποιησεις απο facebook messenger. εχω δωσει ολες τις αδειες αλλα τιποτα....τα ιδια με miui 10 τα ιδια και στο 11...μονο ηχο κανει και αναβοσβηνει το led...υπαρχει καμια λυση?

Προσπάθησε κάνεις μια εκκαθάριση cache και αν δεν πετύχει που μάλλον δεν θα πετύχει κάνε μια διαγραφή το app και ξανά κατέβασε το ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...