Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.xn--miespaa-9za.com

Έχει κατάστημα σε Αγγλία, Γερμανία, Πορτογαλία, Γαλλία, Ιταλία.

Από που αγοράζω?

 

Βάλε το uk λόγω αγγλικών εκτός εάν ξέρεις ισπανικά και κάνεις εγγραφή στο es. Από ότι είδα το ισπανικό έχει λίγο πιο φθηνά από το αγγλικό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

https://www.xn--miespaa-9za.com

Έχει κατάστημα σε Αγγλία, Γερμανία, Πορτογαλία, Γαλλία, Ιταλία.

Από που αγοράζω?

απο μεταφορικα που βγάζει τι φάση είναι το καθενα απο τα τρια γνωρίζεις???

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εχει επιλογη για δωρεαν μεταφορικα σε 25-35 μερες παραδοση, με 5,90 εχει 12-20 ημερες, 14,90 εχει 6-12 ημερες.

Πολλες μερες για Ευρωπη.

Επισης δεν μου βγαζει επιλογη για Paypal .

Link to comment
Share on other sites

Εχει επιλογη για δωρεαν μεταφορικα σε 25-35 μερες παραδοση, με 5,90 εχει 12-20 ημερες, 14,90 εχει 6-12 ημερες.

Πολλες μερες για Ευρωπη.

Επισης δεν μου βγαζει επιλογη για Paypal .

αυτό ακριβώς η paypal σημαντική... προσεξα επίσης στο κεντρικο μενου κάτω κάτω εχει το σήμα της paypal αλλα στην αγορα δεν βγαζει paypal αλλα καρτα κατευθείαν η τραπεζικό λογαριασμό... λιγο χυμα η φαση για να εμπιστευθείς... έστειλα μήνυμα αν δέχονται paypal

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από άλλο φόρουμ, είπε ένας: τους έστειλε email, και απαντήσαν ότι στέλνουν από Κίνα.

Δεν ξέρω αν γίνεται τριγωνική,, μέσω Ισπανίας.

Αν δεν έχει pay pal, εγώ δεν θα έπαιρνα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Είχε paypal παλιότερα και τώρα έχει αλλά για άλλες χώρες (πλην Ελλάδας). Γιατί άλλαξε δεν ξέρω, τώρα δίνει πληρωμή με κάρτα μέσω Ασιατικών τραπεζικών εφαρμογών. Είναι ρίσκο πλέον, εγώ πάντως μια φορά πλήρωσα με κάρτα σε (γνωστό) κινεζομάγαζο γιατί δεν είχα paypal και δεν είχα θέμα ευτυχώς.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει επιλογη για τσεκαρισμα. Απλα εχει μονο expedited postal.

 

Ρωτησα σε banggod στο chat και μου ειπαν οτι ειναι καλυτερα να διαλεξω air parcer με τσεκαρισμενο το tariff insurance για με αποζημιωσουν απο φορο και τελωνειο. Αντιθετα στο priority direct mail δεν υπαρχει επιλογη για tariff insurance...αλλα ολοι προτεινουν priority direcr mail. Οποις γνωριζει ας με βοηθησει τι ειναι καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή priority..., και εγώ έχω αγοράσει, ήταν η συνήθης μέχρι τώρα.

Τώρα αν πρόσθεσαν το air ..., δεν ξέρω.

Πάρε γνώμες.

Προσωπικά θεωρώ το banggood από τα πιο αξιόπιστα Κινεζομαγαζα.

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα σε banggod στο chat και μου ειπαν οτι ειναι καλυτερα να διαλεξω air parcer με τσεκαρισμενο το tariff insurance για με αποζημιωσουν απο φορο και τελωνειο. Αντιθετα στο priority direct mail δεν υπαρχει επιλογη για tariff insurance...αλλα ολοι προτεινουν priority direcr mail. Οποις γνωριζει ας με βοηθησει τι ειναι καλυτερο
Σου βγάζει επιλογή tariff insurance ή shipping insurance?
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα σε banggod στο chat και μου ειπαν οτι ειναι καλυτερα να διαλεξω air parcer με τσεκαρισμενο το tariff insurance για με αποζημιωσουν απο φορο και τελωνειο. Αντιθετα στο priority direct mail δεν υπαρχει επιλογη για tariff insurance...αλλα ολοι προτεινουν priority direcr mail. Οποις γνωριζει ας με βοηθησει τι ειναι καλυτερο
Από banggood επέλεξε μόνο priority direct mail. Είναι η πιο ασφαλής μέθοδος αποστολής όπου το τηλέφωνο θα φτάσει σε περίπου δύο βδομάδες χωρίς έξοδα εκτελωνισμου. Επίσης το banggood είναι ένα απο τα καλύτερα (αν όχι το καλύτερο) κατάστημα σε θέματα after sales και αξιοπιστίας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος κάτοχος του mi 8.

Επειδή με ενδιαφέρει πολύ το θέμα της κάμερας,ποιό από τα μοντέλα του mi 8 έχει την καλύτερη καμερα;

Επειδή προέρχομαι από galaxy s8 plus

Σε σύγκριση εάν γνωρίζει κάποιος ποιό είναι καλυτερο;

Ευχαριστω για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή priority..., και εγώ έχω αγοράσει, ήταν η συνήθης μέχρι τώρα.

Τώρα αν πρόσθεσαν το air ..., δεν ξέρω.

Πάρε γνώμες.

Προσωπικά θεωρώ το banggood από τα πιο αξιόπιστα Κινεζομαγαζα.

 

Παιζει να υπηρχε και το air parcel αλλα δε το διαλεγε κανεις. Στη προκειμενη περιπτωση, tariff insurance υπαρχει μονο σε αυτη την επιλογη. Στο priority direct mail δεν εχει. Ενας φιλος που ειχε παραγγειλει κατι με 20 ευρω με priority απο banggood, περασε απο τελωνειο και αρνηθηκε να το παραλαβει.

Link to comment
Share on other sites

Me priority το στέλνει πρώτα ,, νομίζω,, Ολλανδία, όπου εκτελωνιζονται,, κοντέινερ,,

Και μετά νόμιμα , το στέλνουν σε οποιαδήποτε χώρα.

Την επιλογή για πληρωμή του τελωνείου, ΤΗΝ ΕΙΧΕ, το lightthebox(~).

Αν το πρόσθεσε ΤΩΡΑ, το banggood , δεν ξέρω.

Προφανώς εσύ, θα περάσει τελωνείο, θα πληρώσει ς τα χρήματα, και θα μιλήσει ς με banggood, να σου επιστρεφουν τα λεφτά.

Τελωνείο πληρώνεις από 22€ και πάνω,, εγώ για ένα πραγματακι 7€, πλήρωσα 3€.

Να πάρεις 20 €, και να βάλει priority, πληρωνεις επιπλέον λεφτά στο μαγαζί, δεν το πιστεύω.

Πάρε γνώμες

Και μίλησε με το μαγαζί, Αν θα σου πληρώσει το τελωνείο, για να είσαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Παιζει να υπηρχε και το air parcel αλλα δε το διαλεγε κανεις. Στη προκειμενη περιπτωση, tariff insurance υπαρχει μονο σε αυτη την επιλογη. Στο priority direct mail δεν εχει. Ενας φιλος που ειχε παραγγειλει κατι με 20 ευρω με priority απο banggood, περασε απο τελωνειο και αρνηθηκε να το παραλαβει.

 

Δεν υπάρχει πεερίπτωση με priority να πέρασε τελωνειο (ειναι τριγωνική μέθοδος) κι επίσης δεν έχω δει ποτέ priority πανω απο 16$... οπότε κάτι ΄λλο διαλεξε ο φίλος σου.

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Παιζει να υπηρχε και το air parcel αλλα δε το διαλεγε κανεις. Στη προκειμενη περιπτωση, tariff insurance υπαρχει μονο σε αυτη την επιλογη. Στο priority direct mail δεν εχει. Ενας φιλος που ειχε παραγγειλει κατι με 20 ευρω με priority απο banggood, περασε απο τελωνειο και αρνηθηκε να το παραλαβει.

 

Πρωτα απ'ολα κατω απο 22 ευρω δεν επιβαρύνεσαι απο τελωνειο. Αφου σταματησε, επρεπε να τους στειλει mail την αποδειξη αγορας η screenshot την παραγγελια και το θεμα θα ειχε τελειωσει. Θα του το εστελναν χωρις χρεωση.

 

Δευτερον, με priority δεν εχω ακουσει ποτε να σταματησει σε τελωνειο αφου εκτελωνιζεται σε αλλη χωρα της Ευρωπης και μετα ερχεται Ελλαδα. Κατι αλλο πρεπει να εκανε ο φιλος σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος κάτοχος του mi 8.

Επειδή με ενδιαφέρει πολύ το θέμα της κάμερας,ποιό από τα μοντέλα του mi 8 έχει την καλύτερη καμερα;

Επειδή προέρχομαι από galaxy s8 plus

Σε σύγκριση εάν γνωρίζει κάποιος ποιό είναι καλυτερο;

Ευχαριστω για το χρόνο σας.

και οι 2 εκδοσεις του mi8 ειναι ισαξιες στην καμερα.οχι ομως το mi8 se που ειναι υποδυεστερο.σε σχεση με s8 ,που δνε το εχω αλλα εχω δει φωτο ισαξιο και καλυτερο.ομως θελει ακομα δουλεια στο θεμα του software και μετα θα ειναι απιθανη η καμερα του.πχ gcam δεν υπαρχει ακομα λειτουργικη εκδοση η οποια θα δωσει πολλους ποντους.καποιες αναβαθμισεις που εκαναν στην τελευταια ρομ ,και αφορουν καπιες καλες λειτουργιες στην καμερα,δεν εχουν περασει στο δικο μας μοντελο.επισης υπαρχει ασυμβατοτητα με arcore στις πιο πολλες ρομ εκτος την τελυταια που γραφει οτι το εφτιαξαν αλλα δνε την εχω δοκιμασει.ολ αυτα θεωρω οτι ειναι θεματα που θα λυθουν συντομα και επεισης οταν δωσουν τον κερνελ και ασχοληθουν προγραμματιστες το κινητο θα εκτιναχτει.κατα τα αλλα δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο s8

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απ'ολα κατω απο 22 ευρω δεν επιβαρύνεσαι απο τελωνειο. Αφου σταματησε, επρεπε να τους στειλει mail την αποδειξη αγορας η screenshot την παραγγελια και το θεμα θα ειχε τελειωσει. Θα του το εστελναν χωρις χρεωση.

 

Δευτερον, με priority δεν εχω ακουσει ποτε να σταματησει σε τελωνειο αφου εκτελωνιζεται σε αλλη χωρα της Ευρωπης και μετα ερχεται Ελλαδα. Κατι αλλο πρεπει να εκανε ο φιλος σου.

 

Ίσως έκανε κάποιο λάθος, αλλά το σίγουρο είναι ότι διάλεξε priority direct mail. Σας παραθέτω απάντηση που είχα από το banggood, σχετικά με τις χρεώσεις τελωνείου.

 

Dear,

 

Thank you for your e-mail.

 

 

Below you can find more information about our policies for the tariff insurance:https://www.banggood.com/Search_hl69_at650

 

 

Orders without a tariff insurance:

 

If your order is not covered by the tariff insurance you paid, you will not be eligible for a refund of its import duties.

 

 

We would like to inform you that you will not be charged with import duties if your order is shipped with Priority Direct Mail to the following countries: Austria, Belgium, Poland, Denmark, Germany, France, Finland, Netherlands, Czech Republic, Portugal, Sweden, Spain, Greece, Hungary, Italy, United Kingdom.

 

 

We advise you to buy tariff insurance next time so that will be eligible for a refund of its import duties.

 

 

You can buy the tariff insurance if your order meets the following conditions:

 

 

1 Orders shipped to France, Germany, United Kingdom, Netherlands, Canada, Poland, Greece, Switzerland, Belgium, Hungary, Norway, Portugal and Austria with Standard Shipping, Air Parcel Register, EMS Express Mail Service and Expedited Shipping Service

 

 

2 Orders shipped to Spain, Italy and India with Standard Shipping, Air Parcel Register.

 

 

If the Customs Agency imposes import duties on an order covered by tariff insurance, you will receive a full reimbursement of the duties or of your order.

 

 

Best regards,

 

 

Chloe

Link to comment
Share on other sites

Ίσως έκανε κάποιο λάθος, αλλά το σίγουρο είναι ότι διάλεξε priority direct mail. Σας παραθέτω απάντηση που είχα από το banggood, σχετικά με τις χρεώσεις τελωνείου.

 

Dear,

 

Thank you for your e-mail.

 

 

Below you can find more information about our policies for the tariff insurance:https://www.banggood.com/Search_hl69_at650

 

 

Orders without a tariff insurance:

 

If your order is not covered by the tariff insurance you paid, you will not be eligible for a refund of its import duties.

 

 

We would like to inform you that you will not be charged with import duties if your order is shipped with Priority Direct Mail to the following countries: Austria, Belgium, Poland, Denmark, Germany, France, Finland, Netherlands, Czech Republic, Portugal, Sweden, Spain, Greece, Hungary, Italy, United Kingdom.

 

 

We advise you to buy tariff insurance next time so that will be eligible for a refund of its import duties.

 

 

You can buy the tariff insurance if your order meets the following conditions:

 

 

1 Orders shipped to France, Germany, United Kingdom, Netherlands, Canada, Poland, Greece, Switzerland, Belgium, Hungary, Norway, Portugal and Austria with Standard Shipping, Air Parcel Register, EMS Express Mail Service and Expedited Shipping Service

 

 

2 Orders shipped to Spain, Italy and India with Standard Shipping, Air Parcel Register.

 

 

If the Customs Agency imposes import duties on an order covered by tariff insurance, you will receive a full reimbursement of the duties or of your order.

 

 

Best regards,

 

 

Chloe

Δεν παίζει τελωνείο με το priority, είναι στάνταρ ότι πριν ολοκληρώσει την παραγγελία είχε άλλη μέθοδο αποστολής, στο γράφουν και οι ίδιοι

We would like to inform you that you will not be charged with import duties if your order is shipped with Priority Direct Mail to the following countries: Austria, Belgium, Poland, Denmark, Germany, France, Finland, Netherlands, Czech Republic, Portugal, Sweden, Spain, Greece, Hungary, Italy, United Kingdom.

 

Ρωτησα σε banggod στο chat και μου ειπαν οτι ειναι καλυτερα να διαλεξω air parcer με τσεκαρισμενο το tariff insurance για με αποζημιωσουν απο φορο και τελωνειο. Αντιθετα στο priority direct mail δεν υπαρχει επιλογη για tariff insurance...αλλα ολοι προτεινουν priority direcr mail. Οποις γνωριζει ας με βοηθησει τι ειναι καλυτερο

priority δεν έχει ποτέ τελωνείο 1000% τσεκαρισμένο

 

Προφανώς και κοροιδεύω τα εδώ μαγαζιά, σιγά μη θεωρώ αυτή την τιμή σοβαρή .

Ε γράψε κ εσύ ότι κάνεις πλάκα, είπα κ εγώ

 

6/128 έκδοση, official global rom

https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi8-Mi-8-6_21-inch-6GB-RAM-128GB-ROM-Snapdragon-845-Octa-core-4G-Smartphone-p-1303933.html?p=5Z2703914233201411WD&ID=224&cur_warehouse=HK

σημερινό κουπόνι αποστολή για 13 Αυγούστου 8BGMI128GB6 στα 389,94€. Μιλάμε πάντα για την έκδοση 6/128 και κάποιος από πάνω γράφει για εκπληκτική τιμή τα 549€ της έκδοσης 64?ήμαρτον

επιλέγουμε priority direct mail για αποφυγή τελωνείου

σημερινό κουπόνι αποστολή για 13 Αυγούστου 8BGMI128GB7 στα 388,55€. Μιλάμε πάντα για την έκδοση 6/128

https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi8-Mi-8-6_21-inch-6GB-RAM-128GB-ROM-Snapdragon-845-Octa-core-4G-Smartphone-p-1303933.html?p=5Z2703914233201411WD&cur_warehouse=HK

επιλέγουμε priority direct mail για αποφυγή τελωνείου και το ελέγχουμε στο τέλος πριν την ολοκλήρωση αν είναι τσεκαρισμένο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω καταλάβει σε όλα αυτά τα κινεζομαγαζα banggood, geekbuying κλπ γιατί έχουν στο mi 8 ορισμένες καταχωρήσεις ως global version και άλλες που δεν το αναφέρει με διαφορετική τιμή. Σε αυτά που δεν είναι global version γράφει ότι έρχονται με την official global rom τουλάχιστον στο banggood. Δηλαδή τι κάνουν; Παίρνουν τις κινεζικές εκδόσεις και αλλάζουν την rom?
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει τελωνείο με το priority, είναι στάνταρ ότι πριν ολοκληρώσει την παραγγελία είχε άλλη μέθοδο αποστολής, στο γράφουν και οι ίδιοι

We would like to inform you that you will not be charged with import duties if your order is shipped with Priority Direct Mail to the following countries: Austria, Belgium, Poland, Denmark, Germany, France, Finland, Netherlands, Czech Republic, Portugal, Sweden, Spain, Greece, Hungary, Italy, United Kingdom.

 

 

priority δεν έχει ποτέ τελωνείο 1000% τσεκαρισμένο

 

 

Ε γράψε κ εσύ ότι κάνεις πλάκα, είπα κ εγώ

 

 

σημερινό κουπόνι αποστολή για 13 Αυγούστου 8BGMI128GB7 στα 388,55€. Μιλάμε πάντα για την έκδοση 6/128

https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi8-Mi-8-6_21-inch-6GB-RAM-128GB-ROM-Snapdragon-845-Octa-core-4G-Smartphone-p-1303933.html?p=5Z2703914233201411WD&cur_warehouse=HK

επιλέγουμε priority direct mail για αποφυγή τελωνείου και το ελέγχουμε στο τέλος πριν την ολοκλήρωση αν είναι τσεκαρισμένο

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Αρχίζω και σκέφτομαι την αγορά πολύ σοβαρά, μιας και είναι γύρω στα 390 ευρώ και δεν υπάρχει άλλο τόσο τούμπανο και με amoled οθόνη. Εντυπώσεις από άλλα παιδιά που το έχουν? Ξέρουμε η μπαταρία πόσο SOT έχει?

Link to comment
Share on other sites

Έγραψε ένας σε άλλο φόρουμ, η οθόνη δεν είναι τόσο ποιοτική, ασ είναι amoled.

Και με αφορμή αυτό το κοίταξα, περιμένω 360 ώρες, να ξεκλειδώσει bootloader,, μου δημιουργήθηκε εντύπωση, ότι είναι πιο κάτω από τις amoled της samsung.

Αν αυτό συμβαίνει, τότε προφανώς τους πασαρε χαμηλότερων προδιαγραφών η samsung.

Λέω εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

απο οσους το εχουν παρει εχει βαλει κανείς προστατευτικο κρυσταλο ?

και αν ναι ποιο προτεινετε παιδια και απο που ?

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Αρχίζω και σκέφτομαι την αγορά πολύ σοβαρά, μιας και είναι γύρω στα 390 ευρώ και δεν υπάρχει άλλο τόσο τούμπανο και με amoled οθόνη. Εντυπώσεις από άλλα παιδιά που το έχουν? Ξέρουμε η μπαταρία πόσο SOT έχει?

 

Έγραψε ένας σε άλλο φόρουμ, η οθόνη δεν είναι τόσο ποιοτική, ασ είναι amoled.

Και με αφορμή αυτό το κοίταξα, περιμένω 360 ώρες, να ξεκλειδώσει bootloader,, μου δημιουργήθηκε εντύπωση, ότι είναι πιο κάτω από τις amoled της samsung.

Αν αυτό συμβαίνει, τότε προφανώς τους πασαρε χαμηλότερων προδιαγραφών η samsung.

Λέω εντύπωση.

 

Παιδιά χαλαρώστε και προσγειωθείται. Αν και λάτρεις του miui και της Xiaomi και με πολλά ποστ και οδηγούς που έχω κάνει στην ελληνική κοινότητα θα σας πω την άποψη μου. Πήγα χτες και το είδα στο mi store ζωντανό. Ωραίο κινητό αλλά ψιλό απογοητέυτικα λιγάκι... Είναι λιγότερο κόμπακτ σε σχέση με το mi mix 2s αλλά σαν μέγεθος εξωτερικό είναι μικρότερο από ένα plus μοντέλο και η οθόνη του ναι μεν έχει βελτιωθεί κατά πολύ αλλά τα χρώματα της amoled της Samsung δεν τα έχει.. έχει πιο ζωντανά χρώματα είναι amoled αλλά έβαλα το ίδιο wallpaper δίπλα-δίπλα με το S8 μου και πάλι το s8 είχε καλύτερα χρώματα και φαντάστειτε ότι ήταν στη μεσαία ρύθμιση όχι στην Full HD Plus. Συν το νοτς που είναι κάπως αλλά οκ.. Για μένα ενώ μου λείπει η xiaomi και το miui γενικά δεν ξέρω γιατί κάποιος να το πάρει και ειδικά με τα λεφτά της info για μένα ούτε συζήτηση το mi8 όταν με λιγότερα παίρνει το mix 2s η ένα s8 για τιμές Κίνας οκ. Για μένα σούπερ φινετσάτο και καινοτόμο θα είναι το mi8 Explorer εγώ μόνο αυτό γλυκό κοιτάζω αλλά επίσημα Ευρώπη δεν θα έρθει που ρώτησα και μέχρι να κυκλοφορεί ευρέως καλό φθινόπωρο και αν.. Κρίμα έπρεπε να έχει έρθει ποιο νωρίς!! Ότι άλλο θέλετε ρωτάτε.

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Με κουπονι αυτη η εκδοση -> https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi8-Mi-8-6_21-inch-6GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-845-Octa-core-4G-Smartphone-p-1303931.html?rmmds=cart_middle_products πηγαινει στα 345 ευρω... Δεν γραφει οτι ειναι Global εκδοση αλλα στα χαρακτηριστικα λεει οτι φοραει την Global Rom και υποστηριζει και την Β20. Η μονη διαφορα με την global εκδοση -> https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi8-Mi-8-Global-Version-6_21-inch-6GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-845-Octa-core-4G-Smartphone-p-1325618.html?rmmds=mywishlist&cur_warehouse=HK ειναι οτι η πρωτη υποστηριζει απλα περισσοτερες μπαντες?

 

Δεν ειναι καλη ευκαιρια η μου διαφευγει κατι? To εχω χασει λιγο με τις εκδοσεις και τι σημαινουν...

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...