Jump to content

HTC U12+ 2018 Edition


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν είχε To development που είχε καποτε η HTC τότε θα το επαιρνα με κλειστά μάτια.

Αυτό το εχω βρει στην One Plus που συγκριτικά εδώ που τα λέμε έχει αγγίξει τα επίπεδα της HTC κατά πολύ. Αλλά 6t versus U12+ σίγουρα 6+

 

Τι εννοεις σιγουρα 6t?

 

Το u12+ ειναι

+αδιαβροχο

+δεν εχει notch και η οθονη του ειναι υψηλοτερης αναλυσης

+εχει στερεο ηχεια πολυ δυνατα

+εχει μια απο τις κορυφαιες καμερες της αγορας

+παιρνει micro sd

+εχει το κλασσικο αξιοπιστο δακτυλικο

+εχει χαμηλοτερο Sar

+εχει notification led

 

 

Το Oneplus6t

+εχει καλυτερη αυτονομια

+εχει amoled οθονη

+ειναι καλυτερο στα πιο γρηγορα updates και το Oxygenos που ειναι καλυτερο.

+εχει αισθητηρα κατω απο την οθονη(σαν πιο future proof feature οχι αξιοπιστια)

 

Μεχρι και σε τιμη το εφτασε το Oneplus6t το U12+,αρα δεν μπορω να πω οτι ισχυει και πολυ αυτο που λες περι ανωτεροτητας του Oneplus.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 280
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μίλησα ξεκάθαρα και μόνο για το development και τις custom ROMs, τα mods και γενικά όλο το community του XDA ασχολείται πλέον πολύ με OnePlus ..

Η HTC έμεινε πολυυυ πίσω σ αυτό...

Αν είχε όλο αυτό το customization το u12+ αμέσως θα αντάλλαζα το 6Τ μου για u12+ ..

Κάνε μια γύρα από το αντίστοιχο XDA forum και δες τι νεκρα έχει πέσει ..

Που είναι ο leedroid?? Που είναι η viper Rom??

Αχχχχ..έπαιρνα ένα HTC τότε και το ευχαριστιόμουν..

Αναπολώ να ξαναπιάσω στα χέρια μου HTC πάντως..

HTC HD2

HTC Desire HD

iphone 4 5.0.1 JB

Galaxy S 2 ΛΕΥΚΟ 16GB

HTC Sensation XE

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλο τέτοιο μηχανάκι;...ή είμαι ο μόνος;

Να μαζευτούμε όλοι μαζί σε έναν τηλεφωνικό θάλαμο να μας βγει πιο φθηνά...

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε Χρήστο, ίσως να είσαι και ο μόνος, ήθελε μεγάλο ρίσκο για να αποκτήσεις την συσκευή, αν δεν σε πειράζει η μη υποστήριξη από την εταιρία σε σημείο να νομίζεις ότι έχεις παλιά συσκευή η εμπειρία χρήσης είναι η καλύτερη σε Android συσκευές μετά από pixel xl 3,φοβερη κάμερα, οθόνη ήχος και απόδοση μπαταρίας μιας και είχα τα u11 πριν,απλά υπάρχει τεράστιο θέμα με την μεταπώληση της συσκευής

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@vag74.

Γείτονα :p ... μετά από 2-3 χρόνια με τα Κινέζικα, για πολλούς και διάφορους λόγους αποφάσισα να μην ξανασχοληθώ. Το 1+6 ήταν το τελευταίο Κινέζικο που πήρα. Το είχα πάρει απόφαση. Τέλος η Κίνα για μένα.

Το ξέρεις ότι ο μεγάλος μου έρωτας είναι η Apple...αλλά είναι απλησίαστη (και να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω εάν θέλω πλέον να επιστέψω).

Στο πλάνο μπήκαν :

- Pixel 2 XL

- HTC U12+

- Sony ZX3.

 

Πάνω κάτω, όλα στην ίδια τιμή (το Pixel 2XL καινούριο από amazon, τα άλλα δύο ελαφρώς μεταχειρισμένα).

Έπεσε στο δρόμο μου πρώτο το U12+.

Όποιο από τα τρία και να έβρισκα...θα το έπαιρνα και τέλος. Η κάθε μία συσκευή έχει τα συν και τα πλην της. Δεν είχα ΠΟΤΕ καμία από τις παραπάνω. Όλες θα ήταν καινούρια εμπειρία.

 

Όσο για την αξία μεταπώλησης...δεν με απασχολεί γιατί και δεν έχω σκοπό να το δώσω (είναι 1 μήνα τηλέφωνο από amazon.de οπότε έχει πολύ ψωμί μπροστά του) και γιατί είναι συσκευή που για να την επιλέξει κάποιος πρέπει να ξέρει ακριβώς τις προτεραιότητες του. Προσωπικά τόσο καιρό αναλώθηκα στο κυνήγι των αναβαθμίσεων και έχασα την ουσία. Τώρα...αποφάσισα να δώσω προτεραιότητα στην (για μένα) ουσία.

 

Είπα να μπω να δω μήπως το έχει και κάνας άλλος...έτσι για να ανταλλάσουμε καμία άποψη περί της συσκευής. Αλλά μάλλον πάω για μονόλογο...:D

Ούτε το avatar του δεν έχουν...:lol:

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

@vag74.

 

Γείτονα :p ... μετά από 2-3 χρόνια με τα Κινέζικα, για πολλούς και διάφορους λόγους αποφάσισα να μην ξανασχοληθώ. Το 1+6 ήταν το τελευταίο Κινέζικο που πήρα. Το είχα πάρει απόφαση. Τέλος η Κίνα για μένα.

 

Το ξέρεις ότι ο μεγάλος μου έρωτας είναι η Apple...αλλά είναι απλησίαστη (και να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω εάν θέλω πλέον να επιστέψω).

 

Στο πλάνο μπήκαν :

 

- Pixel 2 XL

 

- HTC U12+

 

- Sony ZX3.

 

 

 

Πάνω κάτω, όλα στην ίδια τιμή (το Pixel 2XL καινούριο από amazon, τα άλλα δύο ελαφρώς μεταχειρισμένα).

 

Έπεσε στο δρόμο μου πρώτο το U12+.

 

Όποιο από τα τρία και να έβρισκα...θα το έπαιρνα και τέλος. Η κάθε μία συσκευή έχει τα συν και τα πλην της. Δεν είχα ΠΟΤΕ καμία από τις παραπάνω. Όλες θα ήταν καινούρια εμπειρία.

 

 

 

Όσο για την αξία μεταπώλησης...δεν με απασχολεί γιατί και δεν έχω σκοπό να το δώσω (είναι 1 μήνα τηλέφωνο από amazon.de οπότε έχει πολύ ψωμί μπροστά του) και γιατί είναι συσκευή που για να την επιλέξει κάποιος πρέπει να ξέρει ακριβώς τις προτεραιότητες του. Προσωπικά τόσο καιρό αναλώθηκα στο κυνήγι των αναβαθμίσεων και έχασα την ουσία. Τώρα...αποφάσισα να δώσω προτεραιότητα στην (για μένα) ουσία.

 

 

 

Είπα να μπω να δω μήπως το έχει και κάνας άλλος...έτσι για να ανταλλάσουμε καμία άποψη περί της συσκευής. Αλλά μάλλον πάω για μονόλογο...:D

 

Ούτε το avatar του δεν έχουν...:lol:

Είμαι σίγουρος ότι θα σε καλύψει απόλητα, επίσης τώρα θα καταλάβεις τι σημαίνει gcam, δουλεύει στις συσκευές της HTC σαν να είναι η μαμά εφαρμογή,πλέον και εγώ σκέφτομαι κυρίως για pixel xl 2 για να δούμε

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Επειδή και γω είμαι έτοιμος να μπω στον τηλεφωνικό θάλαμο, γνωρίζοντας το ανύπαρκτο της υποστήριξης, έχω τώρα το U11, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.

Ποια είναι τα 1,2 αδύνατα σημεία του και αν τα πλαινά πλήκτρα (κάτι ενδιάμεσο σε παραδοσιακά και αφής αν έχω καταλάβει καλά) δουλεύουν στο 100% με μια καλή shockproof για παράδειγμα θήκη.

Τώρα που είπα θήκη, υπάρχουν Ελλάδα θήκες και tempered?

Ευχαριστώ...

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Τα πλαϊνά "πλήκτρα", εάν είναι γυμνά, δουλεύουν άψογα. Εάν βάλεις θήκη όμως....ζορίζει το πράμα.

Εγώ έχω μια διάφανη...ούτε πολύ λεπτή (τύπου Nillkin nature) ούτε και πολύ χοντρή (τύπου Spigen Crystal). Η πίεση πρέπει να είναι αρκετά μεγαλύτερη για να την καταλάβει η συσκευή.

Μπορείς να πάρεις θήκη με κομμένη την περιοχή των πλήκτρων. Έχει μέσα στο κουτί μια παρόμοια αλλά είναι πολύ μάπα και είναι ανοιχτή σε όλο το μήκος στα πλάγια (και δεξιά και αριστερά). Υπάρχουν θήκες όμως (λίγες...Ali κλπ...) που είναι κομμένες μόνο στο σημείο των κουμπιών. Οπότε το θέμα αυτό μπορεί να λυθεί.

Προσωπικά επειδή δεν χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου τα πλήκτρα (ανέκαθεν...όχι μόνο στο U12) δεν με πολυαπασχόλησε το θέμα. Είναι όμως μια άλλη εμπειρία. Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να αποτελέσουν κόκκινη γραμμή για τον καθένα. Εγώ δεν τα έδωσα κάν σημασία ας πούμε...

 

Αδύνατα σημεία δεν ξέρω να σου πώ. Έχω 2 ημέρες που το πήρα. Αυτό που με τρόμαζε λίγο είναι η μπαταρία του. Αλλά από ότι φαίνεται τα πράγματα είναι πολύ πολύ καλύτερα.

 

H επιλογές στα αξεσουάρ είναι αρκετά περιορισμένες. Ελλάδα δεν ξέρω τί γίνεται.

Από Κίνα που είδα...5-6 επιλογές έχει.

Και φυσικά τις Spigen (Liquid Crystal και Rugged Armor)

Τζαμάκι σοβαρό ή ακόμα και απλή ζελατίνα δεν έχω βρεί. Λίγο το έψαξα εχθές το βράδυ. Τα τζαμάκια όλα κινέζικα και οι ζελατίνες κομμένες στην επάνω μεριά (στην επάνω μεριά του U12+ γίνεται ο κακός χαμός!!! Πολύ πράμα!!!)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Παύλο ευχαριστώ.

Ανέβασε στο νήμα των φωτογραφιών καμία αντιπροσωπευτική να δω/δούμε πόσο διαφέρει σε αυτόν τον τομέα από πχ το u11. Δεν νομίζω να έχει τρελές διαφορές βέβαια.

Αν έχεις βάλει τη gcam ακόμη καλύτερα.

Οσον αφορά τα πλήκτρα τι όνειρο είδαν εκεί στην HTC δεν ξέρω. Τι εξυπηρετεί αυτός ο τύπος πλήκτρων από τη στιγμή δε, που είναι στο ίδιο σημείο. Σε αυτό ήταν τέλειο το LG V10 που είχε τα πλήκτρα πίσω και το σασί γύρω γύρω buttonless... Anyway μεγειά και αν βρεθεί κανάς Χριστιανός που το πουλάει σε άψογη κατάσταση θα το κάνω το βήμα. Ας όψεται η ποιότητα που βγάζει αυτή η εταιρεία στη all around εμπειρία... Κρίμα για το marketing και το service τους...

 

PS: Με την αυξομείωση της έντασης τι κάνεις? Δεν είναι αργός τρόπος μέσα από μενού?

Edited by babill2004
"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Παύλο ευχαριστώ..

Χρήστος :)

 

Ανέβασε στο νήμα των φωταγραφιών καμία αντιπροσοπευτική να δω/δούμε πόσο διαφέρει σε αυτόν τον τομέα από πχ το u11. Δεν νομίζω να έχει τρελές διαφορές βέβαια.

Αν έχεις βάλει τη gcam ακόμη καλύτερα.

Στο νήμα των φωτογραφιών δεν μπαίνω. Μόλις βγάλω κάτι θα σου στείλω με PM (ή στο miui.gr εάν μπαίνεις)

Gcam δεν βάζω. Γιαυτό πήρα U12. Για να μην χαλάω την ησυχία μου με την Gcam. Δεν μπορώ να την παρακολουθήσω πλέον. Έχει ξεφύγει η κατάσταση.

 

Οσον αφορά τα πλήκτρα τι όνειρο είδαν εκεί στην HTC δεν ξέρω. Τι εξυπηρετεί αυτός ο τύπος πλήκτρων από τη στιγμή δε, που είναι στο ίδιο σημείο. Σε αυτό ήταν τέλειο το LG V10 που είχε τα πλήκτρα πίσω και το σασί γύρω γύρω buttonless.

Γνώμη μου είναι ότι δεν είδαν κακό όνειρο. Γνώμη μου είναι ότι τα πλήκτρα αυτά είναι η μετάβαση από το κλασικό πλήκτρο...στο καθόλου πλήκτρο. Θεωρώ ότι θα την ακολουθήσουν κι άλλοι. :rolleyes:

 

Anyway μεγειά και αν βρεθεί κανάς Χριστιανός που το πουλάει σε άψογη κατάσταση θα το κάνω το βήμα. Ας όψεται η ποιότητα που βγάζει αυτή η εταιρεία στη all around εμπειρία... Κρίμα για το marketing και το service τους...

Ευχαριστώ.

Με τόσο παίνεμα που έφαγε το U11 από όλους...δεν γινόταν να μην δοκιμάσω το U12. Είναι και πάρα πολύ κοντά στις απαιτήσεις μου.

Όσο για την υποστήριξη, το marketing και το service...δεν έχω να πω κάτι. Τα ξέρουμε όλοι.

Ίσως θα ήταν καλύτερα να πας προς συσκευή από amazon.de (η κάτι παρόμοιο) για να είσαι όσο το δυνατόν πιο σίγουρος για την επισκευή σε περίπτωση στραβής.

PS: Με την αυξομείωση της έντασης τι κάνεις? Δεν είναι αργός τρόπος μέσα από μενού?

Μπά...από menu με τίποτα! Δεν παλεύεται.

Με τον κλασικό τρόπο. Πατάς "κουμπάκι" και ανεβάζεις ή κατεβάζει. Εντάξει...μπορεί να ρίχνεις και κάνα μπινελίκι που και πού (εάν φοράς θήκη) αλλά μπρός στα κάλλη τι είν ο πόνος! χε χε...

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι για την άμεση απάντηση Παύλο..... :p οκ Χρήστο.

 

Οσον αφορά τη gcam από τη στιγμή που δεν πρέπει να κάνεις κάποια επέμβαση στο system και είναι μία απλή εφαρμογή δεν βλέπω το λόγο να μην δοκιμάσεις κάποια. Κάτι ξέρουν στην google που την εξελίσσουν και ακόμη και στο Pixel 3 κράτησαν μία κάμερα.

 

Στα των πλαινών πλήκτρων θα φανεί στο u13, αν υπάρξει βέβαια συνέχεια στην HTC γενικά, τι ήθελαν να κάνουν.

Είναι ένα deal breaker για μένα που συνηθίζω να βάζω shockproof θήκες στα κινητά και ας "χοντραίνουν". Για το menu σε ρώτησα, επειδή έγραψες ότι σχεδόν ποτέ δεν χρησιμοποιούσες/εις τα πλαϊνά πλήκτρα.

 

Deal breaker θα είναι και να μην υπάρχουν ποιοτικά tempered glasses.

 

Amazon δεν μπορώ να πάω διότι δεν θα δώσω έστω 500+ ευρώ για κινητό. Και 400 που έχω βάλει αγγελία ζήτησης, είναι πρωτόγνωρο για μένα.

 

Φωτογραφίες, ειδικά πορτραίτων, σε οποιοδήποτε φωτισμό, θα είναι ιδιαίτερα ευπρόσδεκτες...

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Τώρα αν ΣΕ πω....ότι φωτογραφίες πορτρέτου δεν έχω βγάλει ποτέ...τι θα πεις;;;;:p

Θα βγάλω και θα σου στείλω να δεις.

 

Θήκες έχει τις Spigen και μερικές από Ali. Εγώ πήρα ΑΥΤΗΝ για αρχή γιατί καλύπτει το πίσω μέρος (φακό δαχτυλικό) πολύ καλά. Εννοείται ότι και εγώ κοιτάω για shockproof

 

Tempered σοβαρό δεν μπόρεσα να βρω.

Το δικό μου φοράει AYTO αλλά είναι πολύ μάπα. Και δεν κόλλησε στις άκρες (είναι σηκωμένο) και έχει μια υφή σκέτη αηδία.

Έψαξα αρκετά αλλά δεν βρήκα κάτι αξιόλογο. Ali, ebay, amazon...όλο τα ίδια και τα ίδια γυρνάνε και δεν έχουν καλές αξιολογήσεις.

Ελπίζω να βρω καμία καλή μεμβράνη τουλάχιστον.

 

Όσο για τα κουμπιά....δεν τα χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου. Μια ένταση έσω στην κλήση και άμα θέλω αθόρυβο το βάζω από το "μην ενοχλείτε". Επίσης για κλείδωμα χρησιμοποιώ το κουμπί της κάτω μπάρας. Γενικά, δεν τα δουλεύω τα κουμπιά. Τώρα...εάν τύχει να τα χρειαστώ...ε...ΟΚ...θα τα χρησιμοποιήσω. Αλλά δεν με απασχολεί εάν είναι σκληρά, μαλακά κλπ.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Αυτή εδώ (

) έχω στο u11 και αν το πάρω τελικά το 12αρι την ίδια θα βάλω.

Στα tempered δεν έχω ιδέα, αν στο μεταξύ βρεις κάτι ενημέρωσε όλους εδώ. Εννοείται πως αν κάποιος άλλος έχει βρει κάτι αξιόλογο ενημερώνει.

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Επειδή και γω είμαι έτοιμος να μπω στον τηλεφωνικό θάλαμο, γνωρίζοντας το ανύπαρκτο της υποστήριξης, έχω τώρα το U11, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.

Ποια είναι τα 1,2 αδύνατα σημεία του και αν τα πλαινά πλήκτρα (κάτι ενδιάμεσο σε παραδοσιακά και αφής αν έχω καταλάβει καλά) δουλεύουν στο 100% με μια καλή shockproof για παράδειγμα θήκη.

Τώρα που είπα θήκη, υπάρχουν Ελλάδα θήκες και tempered?

Ευχαριστώ...

 

καλησπερα!δεν εχει κανενα αδυνατο σημειο!τοσο απλα.για ακομη μια φορα χαιρομαι που δεν ακουσα τα reviews και ξαναπειρα HTC.τα κουμπια με την spigen που εχω απο την 1 μερα λειτουργουν αψογα.το μονο ισως αρνητικο ειναι η συχνοτητα των updates που εμενα προσωπικα δεν με απασχολει γιατι το κινητο δεν εχει κανενα απολυτως bug.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αν ΣΕ πω....ότι φωτογραφίες πορτρέτου δεν έχω βγάλει ποτέ...τι θα πεις;;;;:p

 

Θα βγάλω και θα σου στείλω να δεις.

 

 

 

Θήκες έχει τις Spigen και μερικές από Ali. Εγώ πήρα ΑΥΤΗΝ για αρχή γιατί καλύπτει το πίσω μέρος (φακό δαχτυλικό) πολύ καλά. Εννοείται ότι και εγώ κοιτάω για shockproof

 

 

 

Tempered σοβαρό δεν μπόρεσα να βρω.

 

Το δικό μου φοράει AYTO αλλά είναι πολύ μάπα. Και δεν κόλλησε στις άκρες (είναι σηκωμένο) και έχει μια υφή σκέτη αηδία.

 

Έψαξα αρκετά αλλά δεν βρήκα κάτι αξιόλογο. Ali, ebay, amazon...όλο τα ίδια και τα ίδια γυρνάνε και δεν έχουν καλές αξιολογήσεις.

 

Ελπίζω να βρω καμία καλή μεμβράνη τουλάχιστον.

 

 

 

Όσο για τα κουμπιά....δεν τα χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου. Μια ένταση έσω στην κλήση και άμα θέλω αθόρυβο το βάζω από το "μην ενοχλείτε". Επίσης για κλείδωμα χρησιμοποιώ το κουμπί της κάτω μπάρας. Γενικά, δεν τα δουλεύω τα κουμπιά. Τώρα...εάν τύχει να τα χρειαστώ...ε...ΟΚ...θα τα χρησιμοποιήσω. Αλλά δεν με απασχολεί εάν είναι σκληρά, μαλακά κλπ.

Χρήστο πάνε στα mediamarkt και βάλε μεμβράνη zag υγρής τοποθέτησης, κάθετε τέλεια είναι μονόδρομος εφόσον δεν υπάρχουν tempered glass

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο πάνε στα mediamarkt και βάλε μεμβράνη zag υγρής τοποθέτησης, κάθετε τέλεια είναι μονόδρομος εφόσον δεν υπάρχουν tempered glass

Θα το δω Βαγγέλη. Σε ευχαριστώ :-)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!δεν εχει κανενα αδυνατο σημειο!τοσο απλα.για ακομη μια φορα χαιρομαι που δεν ακουσα τα reviews και ξαναπειρα HTC.τα κουμπια με την spigen που εχω απο την 1 μερα λειτουργουν αψογα.το μονο ισως αρνητικο ειναι η συχνοτητα των updates που εμενα προσωπικα δεν με απασχολει γιατι το κινητο δεν εχει κανενα απολυτως bug.

 

Ακριβώς. Προτιμώ ένα "βαρετό" κινητό που δεν έχει ανάγκη αναβαθμίσεων. Πιο πολύ ψυχολογικό είναι το θέμα, να νοιώθεις ότι δεν σε έχουν ξεχάσει...

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία :

 

https://1drv.ms/u/s!AuEoSC7fanMx6xyiZVyiIa1QexHD

 

- Σε δύο ημέρες (σε μία θα ήταν πολύ περισσότερο).

- Φωτεινότητα στο αυτόματο

- Μία sim

- Χωρίς SD

- Amazfit Pace συνδεδεμένο στο κινητό όλη μέρα (Bluetooth)

- Wifi/4G - 70/30

- Cosmote Business

- Το βράδυ 00:00 με 06:00 μπαίνει airplane mode.

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ήρθε ενημέρωση 380ΜΒ που περιελάμβανε και security patch Δεκεμβρίου 2018.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα. Ευελπιστώ ότι στην επόμενη (όταν έρθει) θα πάρει.

Ακόμη με 8.0 είναι.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα. Ευελπιστώ ότι στην επόμενη (όταν έρθει) θα πάρει.

Ακόμη με 8.0 είναι.

Ούτε 8.1 ;

Γιατί ρε HTC...

Link to comment
Share on other sites

HTC.

 

"We wanted to share the status on the Android 9 update. HTC is currently working on ensuring the update is compatible with our phones & we anticipate a release for U11, U11+ & U12+ customers starting Q2’19. Exact timing defers to operators’ availabilities in different countries."

 

Άντε να δούμε...:rolleyes:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...