Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καινούρια open beta c45a89d6ab10c226d12e3ea44f5f3864.jpg

 

 

Edit: επίσης είναι σε προσφορά στο amazon για όποιον θέλει εγγύηση και δεν μπορεί να περιμένει να έρθει από Κίνα

 

https://www.amazon.de/dp/B07CHL6XN6/

Edited by kill_noob
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Καινούρια open beta c45a89d6ab10c226d12e3ea44f5f3864.jpg

 

 

Edit: επίσης είναι σε προσφορά στο amazon για όποιον θέλει εγγύηση και δεν μπορεί να περιμένει να έρθει από Κίνα

 

https://www.amazon.de/dp/B07CHL6XN6/

459€ χωρίς μεταφορικά;

Για κανένα λόγο

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια open beta c45a89d6ab10c226d12e3ea44f5f3864.jpg

 

 

Edit: επίσης είναι σε προσφορά στο amazon για όποιον θέλει εγγύηση και δεν μπορεί να περιμένει να έρθει από Κίνα

 

https://www.amazon.de/dp/B07CHL6XN6/

 

πρέπει να φτιάξουν την διαχείριση της ραμ, είναι υπερβολικά κακή. δεν θα έπρεπε να κλείνει εφαρμογές

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. για όσους έχουν μια Α' εμπειρία στις παραγγελίες από ίντερνετ (gearbest). παρήγγειλα Op6 στις 11.11

το state του tracking number από τότε είναι¨: The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

Αυτό σημαίνει ότι έχει ξεκινήσει το ταξίδι του το πακέτο? ή απλά ότι ενημερώθηκε η μεταφορική για την μεταφορά (προσπάθησα να ρωτήσω και το κατάστημα αλλά η απάντηση ήταν ακατανόητη :D )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. για όσους έχουν μια Α' εμπειρία στις παραγγελίες από ίντερνετ (gearbest). παρήγγειλα Op6 στις 11.11

το state του tracking number από τότε είναι¨: The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

Αυτό σημαίνει ότι έχει ξεκινήσει το ταξίδι του το πακέτο? ή απλά ότι ενημερώθηκε η μεταφορική για την μεταφορά (προσπάθησα να ρωτήσω και το κατάστημα αλλά η απάντηση ήταν ακατανόητη :D )

 

 

Εχω αντιστοιχη παραγγελία για φίλο. Ειναι σε transit, Κινα προς Γερμανία, οσονούπω θα δουλεψει το tracking από Γερμανία προς Ελλάδα (φαντάζομαι έχεις tracking που τελειώνει σε DE).

 

Υπομονη 6-10 περίπου μερες ακόμη

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να φτιάξουν την διαχείριση της ραμ, είναι υπερβολικά κακή. δεν θα έπρεπε να κλείνει εφαρμογές
Δεν μπορώ να καταλάβω πως σου κλείνει εφαρμογές αφού ποτέ μα ποτέ δεν κλείνω εφαρμογές και πάντα βρίσκονται εκεί που τις έχω αφήσει. Μην έχεις ενεργοποιήσει τίποτα εξοικονόμηση ενέργειας ή τίποτα άλλο παρόμοιο;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by djtutis
Link to comment
Share on other sites

Εχω αντιστοιχη παραγγελία για φίλο. Ειναι σε transit, Κινα προς Γερμανία, οσονούπω θα δουλεψει το tracking από Γερμανία προς Ελλάδα (φαντάζομαι έχεις tracking που τελειώνει σε DE).

 

Υπομονη 6-10 περίπου μερες ακόμη

 

ακριβώς έτσι. λογικά δεν υπάρχει στάδιο ενδιάμεσο μέχρι να φτάσει Γερμανία. απλά με φόβισε που ήταν καιρό στο ίδιο status. οκ. οπότε αναμένουμε! :D ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω πως σου κλείνει εφαρμογές αφού ποτέ μα ποτέ δεν κλείνω εφαρμογές και πάντα βρίσκονται εκεί που τις έχω αφήσει. Μην έχεις ενεργοποιήσει τίποτα εξοικονόμηση ενέργειας ή τίποτα άλλο παρόμοιο;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το advanced optimization ειναι κλειστό και κλεινει εφαρμογές που έχω σε εξαίρεση

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κάποιος την rom απο το 6t?

https://forum.xda-developers.com/oneplus-6/development/rom-oneplus-6t-port-oneplus-6-t3863393

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Θελω να κάνω παραγγελία για ενα φιλο το 6 64 απο gearbest με αφήνει στον τρόπο αποστολής μόνο με priority line δεν θα έχουμε τελωνείο έτσι?
Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Θελω να κάνω παραγγελία για ενα φιλο το 6 64 απο gearbest με αφήνει στον τρόπο αποστολής μόνο με priority line δεν θα έχουμε τελωνείο έτσι?

 

Όχι με το priority line είσαι Οκ

#never settle down
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχεις κάνεις την spigen rugged armor? Γενικά με το original tempered glass έχει θέμα? Και με τα gestures ήθελα να ξέρω αν βολεύει. Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Oneplus 6

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σου έχει δώσει tracking number το site ή ακόμα?

 

QlVPmiI.jpg

 

Και η απάντηση από το support ήταν:

Thank you for contacting GearBest.

The total delivery time = processing time + shipping time. Please see below for more details:

1. Processing time:

All GearBest products require a processing time. It is necessary for us to inspect all items one by one prior to shipping.

Processing time takes usually 3-7 business days. Specific processing is indicated on each item page.

2. The shipping time depends on the shipping method you choose when you place the order.

For more details please check: https://www.gearbest.com/about/shipping-methods.html

 

We expect to ship the items within 5-10 business days.

 

Please feel free to contact us again if you have any further queries.

 

Best regards,

Nancy_Gao

GearBest Customer Service

http://www.gearbest.com/

Edited by devdok
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχεις κάνεις την spigen rugged armor? Γενικά με το original tempered glass έχει θέμα? Και με τα gestures ήθελα να ξέρω αν βολεύει. Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Oneplus 6

 

Το πηρες τελικά τακαρε. Εγώ την ειχα βαλει για μια μερα δεν ειχε θεμα. Στο YouTube λενε ότι το πεταει βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

QlVPmiI.jpg

 

Και η απάντηση από το support ήταν:

 

Καλά γενικά το GearBest έχει χάσει την μπάλα με το oneplus 6. Εμένα μου λένε για αρχές Δεκεμβρίου ενώ όταν παρήγγειλα έγραφαν ότι την επόμενη ημέρα ότι θα έφευγε το πακέτο, τώρα μου λένε να το αλλάξω και να πάρω το midnight black που θα το έχουν πιο σύντομα διαθέσιμο αλλά δεν μου λένε πότε θα φύγει από Κίνα. Ότι να ναι γενικώς, με βλέπω να ακυρώνω την παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Το πηρες τελικά τακαρε. Εγώ την ειχα βαλει για μια μερα δεν ειχε θεμα. Στο YouTube λενε ότι το πεταει βεβαια.
Ναι ναι το πήρα. Είχα κλείσει αύριο το πρωί να πάω να πάρω την sandstone την γνήσια αλλά λόγω φόρτου εργασίας δεν θα τα καταφέρω. Αυτό που με προβληματίζει στη spigen είναι ό,τι έχεις κάτω αρκετά μεγάλο ύψωμα και δεν ξέρω κατά πόσο θα βολεύει στα gestures. Λογικά θα πάω για την γνήσια οταν μπορέσω λαό εφόσον βέβαια την έχει ο φίλος ακόμα διαθέσιμη

 

Στάλθηκε από το Oneplus 6

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι το πήρα. Είχα κλείσει αύριο το πρωί να πάω να πάρω την sandstone την γνήσια αλλά λόγω φόρτου εργασίας δεν θα τα καταφέρω. Αυτό που με προβληματίζει στη spigen είναι ό,τι έχεις κάτω αρκετά μεγάλο ύψωμα και δεν ξέρω κατά πόσο θα βολεύει στα gestures. Λογικά θα πάω για την γνήσια οταν μπορέσω λαό εφόσον βέβαια την έχει ο φίλος ακόμα διαθέσιμη

 

Στάλθηκε από το Oneplus 6

 

Τελεια! Έχω αγγελια την ebony wood παντως αν θες, αλλα και αυτη εχει υψωματακι.

Link to comment
Share on other sites

Τελεια! Έχω αγγελια την ebony wood παντως αν θες, αλλα και αυτη εχει υψωματακι.
Ναι την έχω δει! Θα σου πω αν είναι. Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το Oneplus 6

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

QlVPmiI.jpg

 

Και η απάντηση από το support ήταν:

 

εμένα παραγγελία 11/11 και έχει περάσει το στάδιο split delivery. (One plus 6 mirror black 8/128) Eu priority line

Link to comment
Share on other sites

Νέα oneplus camera apk 2.10.11 μέσω apkmirror
Την πέρασες? Δεν σου κρασαρει?

 

Στάλθηκε από το Oneplus 6

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με την τιμη του, υπαρχει περιπτωση να πεσει κοντα στα 300 μετα απο 2-3 μηνες (οταν βγουν και τα πρωτα με τον 855)?

Κι αν ναι, μονο απο Κινα? Ή μπορει και κανα Amazon να πεσει (εστω και κατω απο 400)?

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με την τιμη του, υπαρχει περιπτωση να πεσει κοντα στα 300 μετα απο 2-3 μηνες (οταν βγουν και τα πρωτα με τον 855)?

Κι αν ναι, μονο απο Κινα? Ή μπορει και κανα Amazon να πεσει (εστω και κατω απο 400)?

Τώρα παίζει στα 340€.

Πολύ λογικό να παίζει κοντά στα 300€ σε τόσο διάστημα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με την τιμη του, υπαρχει περιπτωση να πεσει κοντα στα 300 μετα απο 2-3 μηνες (οταν βγουν και τα πρωτα με τον 855)?

Κι αν ναι, μονο απο Κινα? Ή μπορει και κανα Amazon να πεσει (εστω και κατω απο 400)?

 

Τώρα παίζει στα 340€.

Πολύ λογικό να παίζει κοντά στα 300€ σε τόσο διάστημα.

 

 

Το ΟΡ6 δεν παραγεται πλεον. Εγω πιστευω οτι θα εξαφανιστει μέχρι τα Χριστουγεννα και το 6/64 θα πεσει μεχρι 320ε..

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...