Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νεοσ κατοχοσ συσκευης ηθελα να σας ρωτησω επειδη το πηρα μεταχειρισμενο φοραει την ΟP6 O2 BETA 7.Αυτη ειναι η stable και αν οχι να το αφησω με αυτην?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Οσοι έχετε αγοράσει από gearbest βάλατε ασφάλεια μεταφοράς; Γιατί διάβασα ένα άρθρο που λέει ότι εάν δεν βάλεις ( εγώ δεν έβαλα ) αν χαθεί δεν σου επιστρέφουν τα χρήματα.Ειχε κάποιος τέτοιο πρόβλημα.Και αν ναι η συμβολή του paypal,δεν σου δίνει δίκιο;Το προϊόν εν το μεταξύ δεν έχει σταλεί ακόμη(πληρωμή έγινε Τετάρτη),μήπως πρέπει να κάνω κάποια ενέργεια;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες νεος κάτοχος του oneplus 6 8/128 και παρατήρησα οτι δεν έχει στην γραμμή κατάστασης η μπαταρία ποσοστό. Γιατί?

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Παίδες νεος κάτοχος του oneplus 6 8/128 και παρατήρησα οτι δεν έχει στην γραμμή κατάστασης η μπαταρία ποσοστό. Γιατί?

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχει. Πήγαινε ρυθμίσεις - προβολή - γραμμή κατάστασης και θα το δεις.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Για την μπαταρία και το ποσοστό της,δείτε την εφαρμογή notch live. Δείχνει με γραφικό τρόπο γύρω από το notch το ποσοστό της μπαταρίας και έτσι μπορείς να βγάλεις ένα εικονίδιο από την status bar

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Οσοι έχετε αγοράσει από gearbest βάλατε ασφάλεια μεταφοράς; Γιατί διάβασα ένα άρθρο που λέει ότι εάν δεν βάλεις ( εγώ δεν έβαλα ) αν χαθεί δεν σου επιστρέφουν τα χρήματα.Ειχε κάποιος τέτοιο πρόβλημα.Και αν ναι η συμβολή του paypal,δεν σου δίνει δίκιο;Το προϊόν εν το μεταξύ δεν έχει σταλεί ακόμη(πληρωμή έγινε Τετάρτη),μήπως πρέπει να κάνω κάποια ενέργεια;
https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7720031

Άνοιξα τικετ και μου έστειλαν το estimated dispatch. Κοινώς, πάμε για παραλαβή τη νέα χρονιά.

Edit: έχει και option για ακύρωση παραγγελίας (αν δεν θέλω να περιμένω).

Edited by razkal
Link to comment
Share on other sites

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7720031

Άνοιξα τικετ και μου έστειλαν το estimated dispatch. Κοινώς, πάμε για παραλαβή τη νέα χρονιά.

Edit: έχει και option για ακύρωση παραγγελίας (αν δεν θέλω να περιμένω).

 

Εγώ ελπίζω μέχρι Δευτέρα να μου το στείλουν.Μετα πόσο θα κάνει άραγε κάνα μήνα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει changelog;

 

όχι , από ότι κατάλαβα είναι από hudrogen pie beta

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από open beta 7 σε stable πως μπορώ να πάω?Μέσω updater με βγάζει μήνυμα ότι η έκδοση είναι παλαιότερη και δεν κάνει αναβάθμιση.Εψαξα αλλά δε βρήκα ακρη

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

όχι , από ότι κατάλαβα είναι από hudrogen pie beta

 

Το είδα αφού το έβαλα. Πώς μπορώ να την απεγκαταστήσω;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από open beta 7 σε stable πως μπορώ να πάω?Μέσω updater με βγάζει μήνυμα ότι η έκδοση είναι παλαιότερη και δεν κάνει αναβάθμιση.Εψαξα αλλά δε βρήκα ακρη
Λογικά θέλει full wipe και φλασαρισμα της stable .

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θέλει full wipe και φλασαρισμα της stable .

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Επειδη το έψαχνα όλο το βράδυ για όποιον θέλει να γυρίσει από open beta 7 σε stable 9.0.2 ακολουθεί τον οδηγό στο post 1024 αλλιώς δεν γινεται

https://forums.oneplus.com/threads/oxygenos-open-beta-7-for-the-oneplus-6.948155/page-52

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σχετικα με το ποσοστο % για την μπαταρία εμένα δεν εμφανιζεται πανω δεξια. Παρά μονο αν κατεβασω την κουρτίνα. Γιατί;

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις ενεργοποιήσει δλδ από τις ρυθμίσεις,και Παρ όλα αυτά , δεν εμφανίζεται;

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις ενεργοποιήσει δλδ από τις ρυθμίσεις,και Παρ όλα αυτά , δεν εμφανίζεται;

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Ναι. Δεν έχει κάπου στις ρυθμίσεις εμφάνιση ποσοστού. Μονο αν θέλω την μπαταρία το εικονίδιο γραμμή ή κυκλικό.

 

OnePlus 6 8/128 RED

TCe
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς από κάτω από εκεί που λες έχει το ποσοστό

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς από κάτω από εκεί που λες έχει το ποσοστό

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Φιλέ όχι δεν το έχει. Φταίει που έχω 8.1 και oxyzen 5.1.5?

 

OnePlus 6 8/128 RED

TCe
Link to comment
Share on other sites

Φιλέ όχι δεν το έχει. Φταίει που έχω 8.1 και oxyzen 5.1.5?

 

OnePlus 6 8/128 RED

 

Μπορείς να βγάλεις screenshot?

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εμενα είναι έτσι.

Έχεις κάνει κάτι άλλο;

Root?κάποιο theme?cdbfdbdc0d1f5de87d9d661595e38cd5.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Κάνε όλα του τα update, και λογικά θα είσαι εντάξει

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...