Jump to content

Sony Xperia XZ2


stam26a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστα,λογικα δεν επιρεαζει. Αδειες εχεις δωσει?

 

Ναι, τα πάντα.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 511
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Στην αρχή ήμουν λίγο επιφυλακτικός με την μπαταρία. Μετά από ένα μήνα χρήσης όμως έχω να πω πως η μπαταρία είναι απίστευτη. Η διαχείριση στην καταναλωση που κάνει η συσκευή είναι απίστευτη. Με όλα ανοιχτά και με τη χρήση που του κάνω βγάζω δύο μέρες. Με την ίδια χρήση ή προηγούμενη συσκευή μου (honor 8) με την ίδια περίπου μπαταρία ακόμα και στα ντουζένια της έβγαζε αρκετά λιγότερο χρόνο. Ενθουσιασμένος.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

 

ποσο το ειχαν βγαλει, απο περιεργια.

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ποσο το ειχαν βγαλει, απο περιεργια.

 

199 ευρώ μαζί με το promo pack. Αλλά ποτέ δεν έγινε διαθέσιμο.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα παιδια.Το δίνει γνωστός μου σφραγισμένο στα 250€ με διετή εγγύηση από αλυσίδα ή 299€ με το Promo pack.Αξιζει κάτι από τα 2; Μπαταρία και κάμερα πως πάνε; Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε φίλε αξίζει,μονο τα specs εαν βαλεις σε ένα χαρτί αξιζουν αυτα τα χρήματα.

Εχω το xz1 εγω.

Παρε το,δε θα το μετανιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλήμερα παιδια.Το δίνει γνωστός μου σφραγισμένο στα 250€ με διετή εγγύηση από αλυσίδα ή 299€ με το Promo pack.Αξιζει κάτι από τα 2; Μπαταρία και κάμερα πως πάνε;

 

Αφού είναι γνωστός σου γιατί δε σου το δίνει όσο το πήρε στα 199 με το promo pack;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι γνωστός σου γιατί δε σου το δίνει όσο το πήρε στα 199 με το promo pack;

 

Γιατι είναι γνωστός,όχι φίλος...Εβαλε μια τιμή και σου λέει αν θες πάρτο.Ευχαριστώ για τις πληροφορίες,θα το δω και άμα είναι τόσο καλό το χτυπάω ίσως σκέτο χωρίς τα εξτρα.Με χάλασε λίγο ο Βλαχακης στο review που είπε ότι δεν του άρεσε τόσο η κάμερα αλλά θα το δω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι είναι γνωστός,όχι φίλος...Εβαλε μια τιμή και σου λέει αν θες πάρτο.Ευχαριστώ για τις πληροφορίες,θα το δω και άμα είναι τόσο καλό το χτυπάω ίσως σκέτο χωρίς τα εξτρα.Με χάλασε λίγο ο Βλαχακης στο review που είπε ότι δεν του άρεσε τόσο η κάμερα αλλά θα το δω.

 

Με αυτά τα λεφτά δεν παίρνεις περσινή ναυαρχίδα. Αξίζει τα λεφτά. Κι εγώ από μια τέτοια παρόμοια περίπτωση το πήρα στα 280 πριν κάνα δίμηνο και δεν το έχω μετανιώσει. Και έρχομαι από αρκετά γρήγορη και πλήρη συσκευή (honor 8). Στα συν τα στερεοφωνικά ηχεία και η αδιάβροχη κατασκευή του. Το ντιζάιν του, γιατί και αυτό μετράει, είναι απίστευτο. Γαμάτη ποιότητα κατασκευής. Πολύ στιβαρό και συγχρόνως κόσμημα. Ότι και να βάλεις δίπλα του μοιάζει μπιχλιμπίδι

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Με αυτά τα λεφτά δεν παίρνεις περσινή ναυαρχίδα. Αξίζει τα λεφτά. Κι εγώ από μια τέτοια παρόμοια περίπτωση το πήρα στα 280 πριν κάνα δίμηνο και δεν το έχω μετανιώσει. Και έρχομαι από αρκετά γρήγορη και πλήρη συσκευή (honor 8). Στα συν τα στερεοφωνικά ηχεία και η αδιάβροχη κατασκευή του. Το ντιζάιν του, γιατί και αυτό μετράει, είναι απίστευτο. Γαμάτη ποιότητα κατασκευής. Πολύ στιβαρό και συγχρόνως κόσμημα. Ότι και να βάλεις δίπλα του μοιάζει μπιχλιμπίδι

 

Ήθελα να δω μήπως βρω κανένα μεταχειρισμένο XZ3 σε κατάσταση καινούργιου μέχρι τα 300€ να το προχωρήσω λίγο παραπάνω το θέμα αλλά μάλλον θα τσιμπήσω αυτό.

Link to comment
Share on other sites

300 € ΧΖ3 με τίποτα

Εδώ εγω αν πούλαγα κάτω από 450 δεν το έδινα.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Σωστό και αυτό.Επέλεξα το Xz2 και περιμένω να το πάρω στα χέρια μου να το δοκιμάσω.
Link to comment
Share on other sites

Σωστό και αυτό.Επέλεξα το Xz2 και περιμένω να το πάρω στα χέρια μου να το δοκιμάσω.

Με το καλό να το χαρείς!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά,αύριο θα το έχω στα χέρια μου και μετά το Xperia Ray (πολύ απογοητευμένος τότε) θα ξαναπιάσω Sony και είμαι σίγουρος ότι θα είναι πολύ διαφορετική η εμπειρία!
Link to comment
Share on other sites

Στο netflix εχετε smooth εμπειρια;

Εγω ειμαι χαμηλα σε frames. Οχι σκαλωματα αλλα δεν ειναι η στρωτη ροη που εχω σε αλλες συσκευες.

Cpu και gpu δεν εχουν καποιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia XZ2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...