Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως έγραψα και παραπάνω σε εργάσιμες μέρες,άρα πιθανότατα από Δευτέρα-Τρίτη
ευχαριστω!!

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για καιρό (2 μήνες σίγουρα) υπήρχε σε προσφορά, στο ηλεκτρικό κατάστημα της vodafone, η συσκευή realme 9 5g στα 139€. 

Η ερώτηση μου σε Επαρχιακό κατάστημα για το αν υπάρχει η συσκευή (ανοιχτή) για να την δω, ήταν "βεβαίως" και ξεκίνησε να δει τιμή στον υπολογιστή του, την έβγαλε από το ντουλάπι (δεν κατάλαβε ότι ήθελα να την δω ανοιχτή και όχι να την αγοράσω στα τυφλά) αυθόρμητα ρώτησα στα πόσα βγαίνει; 159€ μου είπε. Τον ευχαρίστησα ευγενικά και έφυγα. 

Δεν υπάρχει μια γραμμή στις τιμές; 

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, andreasomageiras said:

Για καιρό (2 μήνες σίγουρα) υπήρχε σε προσφορά, στο ηλεκτρικό κατάστημα της vodafone, η συσκευή realme 9 5g στα 139€. 

Η ερώτηση μου σε Επαρχιακό κατάστημα για το αν υπάρχει η συσκευή (ανοιχτή) για να την δω, ήταν "βεβαίως" και ξεκίνησε να δει τιμή στον υπολογιστή του, την έβγαλε από το ντουλάπι (δεν κατάλαβε ότι ήθελα να την δω ανοιχτή και όχι να την αγοράσω στα τυφλά) αυθόρμητα ρώτησα στα πόσα βγαίνει; 159€ μου είπε. Τον ευχαρίστησα ευγενικά και έφυγα. 

Δεν υπάρχει μια γραμμή στις τιμές; 

Νόμιζω τώρα την έχουν πάει 159 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αυτό θα συμβαίνει φίλε μου, οι τιμές είναι ίδιες σε όλα τα καταστήματα. Δεν υπάρχει περίπτωση να ανέβασαν την τιμή σε συσκευή μόνοι τους. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, p_k said:

Μάλλον αυτό θα συμβαίνει φίλε μου, οι τιμές είναι ίδιες σε όλα τα καταστήματα. Δεν υπάρχει περίπτωση να ανέβασαν την τιμή σε συσκευή μόνοι τους. 

Όχι απαραίτητα. Το κάθε κατάστημα μπορεί να πουλάει και άλλα προϊόντα εκτός του καταλόγου. Σε αυτά βάζει ο,τι τιμή θέλει.

Εκτος του καταλόγου μπορεί να είναι ακόμα και το ίδιο κινητό αλλά σε άλλο χρώμα 

Link to comment
Share on other sites

Στο ηλεκτρονικό κατάστημα, είναι πλέον "εκτός αποθέματος", ίσως αυτός να είναι ο λόγος. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας! ως χρονια χρηστης φοιτητικης  καρτας μου κανανε μια καλη προσοφρα για συνδεση και την δεχτηκα! απο τοτε που εχω βαλει την συνδεση εχω θεμα με το ιντερνετ και το σημα!εχει 5 μερες που "προσπαθουμε" να το λυσουμε και τιποτα..αφου αγανακτησα θελω να φυγω και να παω στην cosmote...μιλωντας μαζι τους με ζητανε 25 ευρω για προωρη  αποχωρηση συνδεσης! αυτα ειμαι υποχρεωμενος να τα πληρωσω? το συμβολαιο εγινε τηλεφωνικα και ειναι η 5η μερα σημερα!

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω το realme 5ĝ το ειχε 139..κ λεω δεν ρωταω κ στο τοπικο καταστημα στην λαμια..κ μου ειπε 159!

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τίμιο κινητό;

27 minutes ago, vasilhs_lamia said:

επειδη εχω το realme 5ĝ το ειχε 139..κ λεω δεν ρωταω κ στο τοπικο καταστημα στην λαμια..κ μου ειπε 159!

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Just now, p_k said:

Άρα τελείωσε η προσφορά 

Και 159€ είναι πάρα πολύ καλά. Με προβληματίζει όμως ότι δεν υπάρχει στην ιστοσελίδα,οπότε πιθανολογώ να μην υπάρχει σε όλα τα καταστήματα

Link to comment
Share on other sites

Είναι μόνο 15€ κάτω από το skroutz πάντως, καλη τιμή μεν αλλά η προσφορά δεν είναι κάτι ουαου.

Επισης θεωρώ ότι δεν τίθεται θέμα σύγκρισης μεταξύ του Snap 695 (στο Realme 9 5G που βρίσκεις στα 140€ στο skroutz) και στον Mediatek. 

Ο Mediatek αρκετά δυνατός αλλά η εταιρία έχει σκάσει πολλά κανόνια στο παρελθόν και προσωπικά τη φοβάμαι 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όσες φορές χρειάστηκε να επιστρέψω προϊόν λόγω κάποιου προβλήματος, η διαδικασία ήταν άμεση και άψογη.

Πιο εύκολη δεν θα μπορούσε να γίνει. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, paanos said:

Στον επεξεργαστή έχω ένσταση, όχι στο κατάστημα…

Αααα, οκ. 

Λάθος κατάλαβα. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα μια συσκευή με 6/128 το ελάχιστο και σχετικά καλό επεξεργαστή, κοιτούσα στην vodafone μπας και βρεθεί κάποια "ευκαιρία" και το μόνο που μου έκανε κλικ ήταν το realme 9 5g, με σταμάτησε κάθε φορά η RAM στα 4GB. 

Τώρα είμαι σε σοβαρή σκέψη για Realme gt master edition 8/256 (το έχω εγώ ως κύρια συσκευή ή xiaomi Mi 11 lite 5G 6/128 το έχει η σύζυγος, τα βρήκα και τα 2 στα 150€ από χέρι. Το realme gt master edition θα το δει αύριο ζωντανά ο κουμπάρος μου, το xiaomi Mi 11 lite 5G δεν μπορεί να το δει κάποιος. Πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα Xiaomi τα φοβάμαι. Έχω τρεις περιπτώσεις σε κοντινά άτομα μου που τους έβγαλαν πρόβλημα. Στην αδελφή μου φούσκωσε η μπαταρία και το άλλαξε και πήγε στο A33 5G. Σε φίλο του έσκασε η μπαταρία και στον ξάδελφο το Xiaomi του έπαθε πλακέτα. Για αυτό τώρα που θέλω αλλαγή που μετά από τρία χρόνια χάλασε το Samsung κοιτάω Samsung ή realme που έχω ακούσει καλές κριτικές αλλά και έχω χρησιμοποιήσει χωρίς πρόβλημα. Και ο φίλος και ο ξάδελφος πήραν realme μετά. Επίσης σκυλιά είναι και τα Huawei τα οποία αν δεν είχαν τον περιορισμό με το 5G θα είχαν γίνει ανάρπαστα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας! ως χρονια χρηστης φοιτητικης  καρτας μου κανανε μια καλη προσοφρα για συνδεση και την δεχτηκα! απο τοτε που εχω βαλει την συνδεση εχω θεμα με το ιντερνετ και το σημα!εχει 5 μερες που "προσπαθουμε" να το λυσουμε και τιποτα..αφου αγανακτησα θελω να φυγω και να παω στην cosmote...μιλωντας μαζι τους με ζητανε 25 ευρω για προωρη  αποχωρηση συνδεσης! αυτα ειμαι υποχρεωμενος να τα πληρωσω? το συμβολαιο εγινε τηλεφωνικα και ειναι η 5η μερα σημερα!

Αν έγινε τηλεφωνικά φεύγεις και τους λες υπαναχώρηση.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

να το στειλω σε εμαιλ?(ειχα δει εναν που το εγραψε σε εμαιλ)  γιατι μιλησα μαζι τους και αυτοι επιμενουν οτι ειναι 25 ευρω..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, andreasomageiras said:

Έψαχνα μια συσκευή με 6/128 το ελάχιστο και σχετικά καλό επεξεργαστή, κοιτούσα στην vodafone μπας και βρεθεί κάποια "ευκαιρία" και το μόνο που μου έκανε κλικ ήταν το realme 9 5g, με σταμάτησε κάθε φορά η RAM στα 4GB. 

Τώρα είμαι σε σοβαρή σκέψη για Realme gt master edition 8/256 (το έχω εγώ ως κύρια συσκευή ή xiaomi Mi 11 lite 5G 6/128 το έχει η σύζυγος, τα βρήκα και τα 2 στα 150€ από χέρι. Το realme gt master edition θα το δει αύριο ζωντανά ο κουμπάρος μου, το xiaomi Mi 11 lite 5G δεν μπορεί να το δει κάποιος. Πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω. 

Να δοκιμάζετε πάντα κλήση. Πήρα ένα gt master από marketplace και ενώ πήγαινε σφαίρα, το ακουστικό ήταν χάλια. Ευτυχώς το δέχτηκε πίσω ο περίεργος που το πουλούσε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..οντως με συνδεση σταθερου δικεουμαστε extra sim?

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο red unlimited σε συνδυασμό με σταθερη γραμμή vodafone ναι. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kalitexnis_g said:

Παιδιά παίρνετε OTP κανονικά; Εγώ προσπαθώ είτε με sms είτε με mail και δεν κουνιέται φύλλο!!

Επιβεβαιώνω ότι τα κάνανε μαντάρα! Τελικά σε αυτή την χώρα πολύ δύσκολα να πάει κάτι σωστά...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to wrong

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...