Jump to content

[S9/S9 Plus] Η εμπειρία σας από τη μπαταρία


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Είστε ικανοποιημένοι με την μπαταρία των S9/S9+ σε σχέση με τα S8/S8+;  

117 members have voted

  1. 1. Είστε ικανοποιημένοι με την μπαταρία των S9/S9+ σε σχέση με τα S8/S8+;

    • Έχω S9 (Η αυτονομία είναι χειρότερη από το S8)
      10
    • Έχω S9+ (Η αυτονομία είναι χειρότερη από το S8+)
      27
    • Έχω S9 (Η αυτονομία είναι ίδια ή καλύτερη από το S8)
      15
    • 'Εχω S9+ (Η αυτονομία είναι ίδια ή καλύτερη από το S8+)
      65


Recommended Posts

Έτσι ναι, βγάζει νόημα...εγώ προσωπικά πάντως δεν είμαι διατεθειμένος να κάνω τέτοια περιορισμένη χρήση στο κινητό...

και τον συγχρονισμό τον θέλω ενεργοποιημένο,και τα δεδομένα ανοιχτά, και τα backup να γίνονται αυτόματα χωρίς να ασχολούμαι εγώ να τα κάνω manual. Πάλι καλά που δεν ασχολούμαι και με gaming, θα το είχα πάει πίσω για χαλασμένο το τηλέφωνο...χεχε

 

χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης απλά να αναφέρω οτι με την προηγούμενη συσκευή μου (iPhone 7+) έβγαζα άνετα 48 ώρες με SOT 5ωρών και υπόλοιπο μπαταρίας γύρω στο 40% όπου και έμπαινε στη φόρτιση μετά η συσκευή. Συγκριτικά, μου έκανε τόσο εντύπωση η διαφορά με το S9+ ώστε να κάνω μέχρι και post γι' αυτό...

 

Συμφωνώ ότι δεν πρέπει να μην χρησιμοποιείς το κινητό σου για να σου βγάζει τη μέρα, αυτό έλειπε να περιορισουμε τη χρήση.

Παρόλα αυτά μια μισή χρήση με όλα ανοιχτά τη βγάζει. Εγώ δεν έκλεισα ποτέ τίποτα απλά αν το παράκανα δε με έβγαζε. Πχ ταξίδι 4 ώρες με 4g όλη μέρα και χρήση GPS και λιώσιμο στα social και ομιλία ναι με άφησε. Όμως αυτή η χρήση θεωρώ ότι δεν είναι καθημερινή.

 

Όσο για τη σύγκριση με 7 plus, επειδή το είχα τα Χριστούγεννα, καλό, σίγουρα καλύτερο σε αυτονομία αλλά όχι κάτι τρομερό. Επίσης οι χρόνοι οι αναφέρει δεν γίνεται να συγκριθουν με android καθώς μετράει διαφορετικά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ που κυρίως κάνω πάρα πολύ χρήση social έχοντας όλες τις ενεργοβόρες εφαρμογές αλλά κυρίως σε wifi (80-20/70-30) χωρις AOD και με οθόνη στο auto, κάνα 45λεπτο κλήσεις και κάποιες ώρες σύνδεση με smartwatch πόσο sot θα πιάνω εμπειρικά με το S9+? Γιατί η μπαταρία του είναι ο μόνος παράγων που με κρατάει από το να αλλάξω το Mate 10 Pro.

 

Mate 10 Pro & Tapatalk pro

 

εμενα με βαρια χρηση σοσιαλ,καμια ωρα και κατι κλησεις,αυτοματο φωτισμο, wiifi σαν εσενα,χωρις aodκαι χωρις smartwatch ειμαι στο 10% με 6 ωρες μεσο ορο! s8+ εχω αλλα δν νομιζω να εχουν διαφορες στην μπαταρια μιας και εχει αποδειχθει οτι ειναι σχεδον ιδια στην καταναλωση!

Link to comment
Share on other sites

εμενα με βαρια χρηση σοσιαλ,καμια ωρα και κατι κλησεις,αυτοματο φωτισμο, wiifi σαν εσενα,χωρις aodκαι χωρις smartwatch ειμαι στο 10% με 6 ωρες μεσο ορο! s8+ εχω αλλα δν νομιζω να εχουν διαφορες στην μπαταρια μιας και εχει αποδειχθει οτι ειναι σχεδον ιδια στην καταναλωση!
6 ώρες μέσο όρο είναι μια χαρά. Αλλά έχω την εντύπωση ότι το s8+ έχει καλύτερη αυτονομία.

 

Mate 10 Pro & Tapatalk pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες μέσο όρο είναι μια χαρά. Αλλά έχω την εντύπωση ότι το s8+ έχει καλύτερη αυτονομία.

 

Mate 10 Pro & Tapatalk pro

 

Εγώ πιστεύω ότι ήταν πάνω από 10 με 15% η διαφορά τους κάνοντας ίδια χρήση

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες μέσο όρο είναι μια χαρά. Αλλά έχω την εντύπωση ότι το s8+ έχει καλύτερη αυτονομία.

 

Mate 10 Pro & Tapatalk pro

 

για να ειμαι ακριβης,,παντα μα παντα πριν το φορτισω βλεπω το ποσοστο οθονης και παντα βλεπω 5 σιγουρα,συνηθως 5.50!καλα το εχω ξεκινησει και απο το πρωι με το που βγηκε απο φορτιση να παιζω ιντερνετικα στοιχημα μεχρι αργα και εκανα και 7 ωρο,αλλα αλλο αυτο!πιστευω δεν θα εχεις θεμα στην μπαταρια!

Link to comment
Share on other sites

Το s8 plus με την oreo και μετά έχει απίστευτα καλή μπαταρία, θεωρώ σίγουρο ότι είναι καλύτερο με μικρή έως σημαντική διαφορά δηλ. ένα 10 με 15 % καλύτερη μπαταρία.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

1η μέρα ... όπως βγήκε από το κουτί 1 φόρτιση ...

 

Χρήση 1η 12ω 10λ

Οθόνη 4ω 55λ

μόνιμο WiFi, BT, με όλο το σετάρισμα της συσκευής, 2 επεισόδια σειράς περίπου 1ω 20λ, κλήσεις, GPS-χάρτες, chrome και υπόλοιπο 25+%

 

έκδοση 8.0.0 - από το κουτί.

Μου ήρθε η αναβάθμιση ... περιμένω να φορτίσω κάπου το απόγευμα και να την κάνω ...

Βελτιώνει κάτι σε μπαταριά ? ή αίσθηση χρήσης ?

 

Στο πόσο % να φορτίζω ? μέχρι σήμερα φόρτιζα σχεδόν πάντα στο 15% Σωστό ή λάθος ?

 

http://i67.tinypic.com/iwjdeh.jpg

Edited by zakailiou
Link to comment
Share on other sites

1η μέρα ... όπως βγήκε από το κουτί 1 φόρτιση ...

 

Χρήση 1η 12ω 10λ

Οθόνη 4ω 55λ

μόνιμο WiFi, BT, με όλο το σετάρισμα της συσκευής, 2 επεισόδια σειράς περίπου 1ω 20λ, κλήσεις, GPS-χάρτες, chrome και υπόλοιπο 25+%

 

έκδοση 8.0.0 - από το κουτί.

Μου ήρθε η αναβάθμιση ... περιμένω να φορτίσω κάπου το απόγευμα και να την κάνω ...

Βελτιώνει κάτι σε μπαταριά ? ή αίσθηση χρήσης ?

 

Στο πόσο % να φορτίζω ? μέχρι σήμερα φόρτιζα σχεδόν πάντα στο 15% Σωστό ή λάθος ?

 

http://i67.tinypic.com/iwjdeh.jpg

 

Ναι, βελτιώνει κατά πολύ την μπαταρία.

Περιμένουμε κ άλλο update σύντομα (εγώ έχω περάσει το Γερμανικό firmware και το έχω ήδη)

Link to comment
Share on other sites

Delirium ebc0c51fd930d9b0df505e0438b2a474.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για κάποιο λόγο δε μου το βρίσκει..4911d10446edad5900c01b3ad24e8c6b.jpgc37591e646926520b91e0551f83ef06d.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο δε μου το βρίσκει..4911d10446edad5900c01b3ad24e8c6b.jpgc37591e646926520b91e0551f83ef06d.jpg
https://www.mediafire.com/file/xxgjhxz73wzss82/Delirium_X_NEON_01.07.2018_revP3.apk/file

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

https://www.mediafire.com/file/xxgjhxz73wzss82/Delirium_X_NEON_01.07.2018_revP3.apk/file

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραίος, ευχαριστώ πολύ.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Την συσκευη την εχω περιπου ενα μηνα οποτε πρεπει να εχω κατι παραπανω απο 20 φορτισεις επειδη δεν την φορτιζα αυστηρα καθε μερα. Για πειτε καμια γνωμη:

 

o6ggYm0.jpg

 

Παντως η χρηση με δεδομενα 4G+ σε εξωτερικο χωρο με ηλιοφανεια που αυτοματα πηγαινει την φωτεινοτητα στο μεγιστο, παρατηρησα οτι απλα "λιωνει" την μπαταρια.

Edited by SkiLopSaRo
Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη να πούμε;

Κάποιοι από εμάς με τη χρήση που κάνουμε δε τα έχουμε δει ποτέ αυτά τα νούμερα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Υπάρχει κανείς που έχει χρησιμοποιήσει και την έκδοση με τον snapdragon και με τον exynos να μας πει αν η διαφορά είναι σημαντική; Στο google οι μονες συγκρίσεις που μου βγάζει είναι ανόμοιες καθώς συγκρίνουν το s9+ με snapdragon με το s9 το απλό με exynos. Θα βοηθούσε στο να διαλέξω ποιόν επεξεργαστή να διαλέξω εν τέλει :P
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Υπάρχει κανείς που έχει χρησιμοποιήσει και την έκδοση με τον snapdragon και με τον exynos να μας πει αν η διαφορά είναι σημαντική; Στο google οι μονες συγκρίσεις που μου βγάζει είναι ανόμοιες καθώς συγκρίνουν το s9+ με snapdragon με το s9 το απλό με exynos. Θα βοηθούσε στο να διαλέξω ποιόν επεξεργαστή να διαλέξω εν τέλει :P

 

Που θα βρεις S9 με snapdragon; Πες και σε μας αν έχεις σιγουράκι.

Link to comment
Share on other sites

Που θα βρεις S9 με snapdragon; Πες και σε μας αν έχεις σιγουράκι.

Από το wonda mobile. Κινέζικο μαγαζί. Διάβασα πολλά reviews και είδα και κάποια βίντεο κι όλοι λεν θετικά σχόλια. Επικοινώνησα και με τους ίδιους για να μου πουν τι παίζει με τα τελωνεία και μου είπαν πως το κάνουν bulk ship στο UK κι από εκεί στην υπόλοιπη ευρώπη χωρίς τελωνείο.

Link to comment
Share on other sites

Από το wonda mobile. Κινέζικο μαγαζί. Διάβασα πολλά reviews και είδα και κάποια βίντεο κι όλοι λεν θετικά σχόλια. Επικοινώνησα και με τους ίδιους για να μου πουν τι παίζει με τα τελωνεία και μου είπαν πως το κάνουν bulk ship στο UK κι από εκεί στην υπόλοιπη ευρώπη χωρίς τελωνείο.

 

Κοίτα, παλιότερα είχαν βγει κάποια τεστάκια στο youtube κλπ, αλλά τα περισσότερα apps δεν ήταν optimized και το snapdragon model κέρδιζε προφανώς αλλά όχι με τρελές διαφορές, μη φανταστείς.

 

 

Τώρα πρόσφατα βιντεάκια δεν έχω δει και δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου κιόλας.

 

Το snapdragon model έχει radio (δεν ξέρω αν θα μπορέσεις να το χρησιμοποιήσεις εδώ, λογικά ναι)

Επίσης έχει καλύτερο φακό (χρησιμοποιεί φακό της Sony, το exynos model χρησιμοποιεί τον φακό της Samsung) μη φανταστείς πάλι τρελές διαφορές.

Σε θέμα μπαταρίας δεν ξέρω, δεν απαντώ.

 

Και θα έχεις και το θέμα της εγγύησης λογικά μιας και δεν θα μπορούν να σε εξυπηρετήσουν εδώ εκτός αν κάνω λάθος.

 

*Αν είσαι κολλημένος με root custom roms και ιστορίες, πας σε exynos version. Αν μπεις στο xda forum θα καταλάβεις το γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, παλιότερα είχαν βγει κάποια τεστάκια στο youtube κλπ, αλλά τα περισσότερα apps δεν ήταν optimized και το snapdragon model κέρδιζε προφανώς αλλά όχι με τρελές διαφορές, μη φανταστείς.

 

 

Τώρα πρόσφατα βιντεάκια δεν έχω δει και δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου κιόλας.

 

Το snapdragon model έχει radio (δεν ξέρω αν θα μπορέσεις να το χρησιμοποιήσεις εδώ, λογικά ναι)

Επίσης έχει καλύτερο φακό (χρησιμοποιεί φακό της Sony, το exynos model χρησιμοποιεί τον φακό της Samsung) μη φανταστείς πάλι τρελές διαφορές.

Σε θέμα μπαταρίας δεν ξέρω, δεν απαντώ.

 

Και θα έχεις και το θέμα της εγγύησης λογικά μιας και δεν θα μπορούν να σε εξυπηρετήσουν εδώ εκτός αν κάνω λάθος.

 

*Αν είσαι κολλημένος με root custom roms και ιστορίες, πας σε exynos version. Αν μπεις στο xda forum θα καταλάβεις το γιατί.

Ναι δε θα μπορούν. Έχει κινέζικη εγγύηση. Η ταχύτητα του επεξεργαστή δε με νοιάζει και πολύ μιας και είναι πάρα πολύ κοντά σε απόδοση. Το μόνο που με προβληματίζει είναι η διαφορά στη διάρκεια μπαταρίας, που λένε πως υπάρχει, και η καλύτερη gpu του snapdragon η οποία δεν έψαξα κατά πόσο καλύτερη είναι (είμαστε και gamers τρομάρα μας και θέλουμε και gpu :p )

Link to comment
Share on other sites

Άποψή μου, άδικα το "κουράζεις " ... εξάλλου σε μερικούς μήνες έρχονται τα νέα chipsets λογικά (99%) στα 7nm .Αν σώνει και καλά θες το s9 plus επέλεξε κατά την ταπεινή μου γνώμη την ευρωπαϊκή έκδοση όπως σου έχουν προτείνει παραπίσω και τα περισσότερο παιδιά εδώ μέσα ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Άποψή μου, άδικα το "κουράζεις " ... εξάλλου σε μερικούς μήνες έρχονται τα νέα chipsets λογικά (99%) στα 7nm .Αν σώνει και καλά θες το s9 plus επέλεξε κατά την ταπεινή μου γνώμη την ευρωπαϊκή έκδοση όπως σου έχουν προτείνει παραπίσω και τα περισσότερο παιδιά εδώ μέσα ;)

Λες ε; Είμαι απ αυτούς τους κουραστικούς που άμα υπάρχει κάτι που θέλουν και βγαίνει σε 2 εκδοχές κι υπάρχει έστω κι ένα μικρό πλεονέκτημα στη μία, θα κολλήσει το μυαλό μου στο να πάρω αυτή :p αλλά όπως λες κι εσύ ίσως τζάμπα το κουράζω. Θα περιμένω κανένα πρόσφατο comparison με τη διαφορά στη διάρκεια ζωής τους και θα αποφασίσω :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε δεν στο γράφω ειρωνικά ή για να σε προσβάλλω (δικαίωμά σου να ψάχνεις κ να θες το καλύτερο) απλά σε πολλούς τομείς κ παράγοντες υπερέχει ξεκάθαρα η Ευρωπαϊκή έκδοση ( εγγύηση, μεταπώληση, υποστήριξη κλπ) .Αν αυτά δεν σε ενδιαφέρουν τότε λογικά με Κίνα μεριά θα κάνεις δουλειά για τον snapdragon επεξεργαστή.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε δεν στο γράφω ειρωνικά ή για να σε προσβάλλω (δικαίωμά σου να ψάχνεις κ να θες το καλύτερο) απλά σε πολλούς τομείς κ παράγοντες υπερέχει ξεκάθαρα η Ευρωπαϊκή έκδοση ( εγγύηση, μεταπώληση, υποστήριξη κλπ) .Αν αυτά δεν σε ενδιαφέρουν τότε λογικά με Κίνα μεριά θα κάνεις δουλειά για τον snapdragon επεξεργαστή.

Ναι βρε. Δεν το αντιλήφθηκα καν ειρωνικά. Αυτοσαρκάζομαι χεχε. Απλά περιμένω κάποιον να μου πει αν τελικά υπάρχει διαφορά στη διάρκεια ζωής και πόση. Αν πχ ο exynos βγάζει μισή με μία ώρα λιγότερη απ τον snapdragon, ε προφανώς θα πάω σε ευρωπαικό. Αλλά αν είναι 2+ ώρες η διαφορά, με βλέπω να πηγαίνω Κίνα μεριά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε. Δεν το αντιλήφθηκα καν ειρωνικά. Αυτοσαρκάζομαι χεχε. Απλά περιμένω κάποιον να μου πει αν τελικά υπάρχει διαφορά στη διάρκεια ζωής και πόση. Αν πχ ο exynos βγάζει μισή με μία ώρα λιγότερη απ τον snapdragon, ε προφανώς θα πάω σε ευρωπαικό. Αλλά αν είναι 2+ ώρες η διαφορά, με βλέπω να πηγαίνω Κίνα μεριά.

 

η διαφορα θεωρω οτι ειναι μικρη για να ρισκαρεις εγγυηση και μεταπωληση, εκτος αν σκοπευεις να το κρατησεις καιρο και θες το μεγιστο.. για μενα μην παιδευεσαι με ρισκο που μπορει να σου κοστιστουν. Εξαλλου αν θεωρω οτι δε θα σου βγαζει τη μερα με τον exynos, ποσο να σε βγαλει και ο snap..παλι οριακα θα εισαι και παλι θα θες ενα powerbank για ασφαλεια. Οποτε χτυπα το σιγουρο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι δε θα μπορούν. Έχει κινέζικη εγγύηση. Η ταχύτητα του επεξεργαστή δε με νοιάζει και πολύ μιας και είναι πάρα πολύ κοντά σε απόδοση. Το μόνο που με προβληματίζει είναι η διαφορά στη διάρκεια μπαταρίας, που λένε πως υπάρχει, και η καλύτερη gpu του snapdragon η οποία δεν έψαξα κατά πόσο καλύτερη είναι (είμαστε και gamers τρομάρα μας και θέλουμε και gpu :p )

Πάρε exynos version και το ρουταρεις και θα το απογειώσεις απο ολες τις πλευρές.

Μονο το bloatware να ξεφορτωθείς εντελως να βαλεις και κανα custom kernel θα κερδίσεις και θα ισοφαρίσεις όποιο πλεονέκτημα εχει Snapdragon version μη σου πω θα κερδίσεις και παραπάνω.

Εννοείται θα μπορείς να παίξεις και με custom rom

Snapdragon εχει λειψή υποστήριξη απο κοινότητα σε σχεση με Exynos.

 

Εγω αυτο θα έκανα στη θέση σου:cool:

 

Και εννοείται πας σε 6/128 η 6/256 version.

 

Αν ομως αλλάζεις τακτικά συσκευές δεν αξίζει ουτε να ρουταρεις ουτε να πάρεις μη ευρωπαϊκή συσκευή.

 

Εσυ αποφασίζεις όμως βάζοντας τα σε ζυγαριά ο καθένας μας απλά σου λεει την άποψη του από τη δικιά του προσωπική οπτική γωνία.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάρε exynos version και το ρουταρεις και θα το απογειώσεις απο ολες τις πλευρές.

Μονο το bloatware να ξεφορτωθείς εντελως να βαλεις και κανα custom kernel θα κερδίσεις και θα ισοφαρίσεις όποιο πλεονέκτημα εχει Snapdragon version μη σου πω θα κερδίσεις και παραπάνω.

Εννοείται θα μπορείς να παίξεις και με custom rom

Snapdragon εχει λειψή υποστήριξη απο κοινότητα σε σχεση με Exynos.

 

Εγω αυτο θα έκανα στη θέση σου:cool:

 

Και εννοείται πας σε 6/128 η 6/256 version.

 

Αν ομως αλλάζεις τακτικά συσκευές δεν αξίζει ουτε να ρουταρεις ουτε να πάρεις μη ευρωπαϊκή συσκευή.

 

Εσυ αποφασίζεις όμως βάζοντας τα σε ζυγαριά ο καθένας μας απλά σου λεει την άποψη του από τη δικιά του προσωπική οπτική γωνία.

Αυτό που λες είναι ένα δυνατό επιχείρημα! Μετά απ αυτό όντως ίσως πάω σε exynos. γιατί όμως σε 6/128 η 256; η 64 τι μειονέκτημα έχει; πέρα από χωρητικότητα;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Η εμπειρία σας από τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...