Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για την cuervo απο οτι εχω καταλαβει ειναι παγκοσμια διαφημιση... ειμαι στο τσακ να στειλω mail στο επισημο site για το τραγουδι

για να μην γινω λοιπον τελειως ρεζιλι :lol: PLEASE... δεν υπαρχει καποιος να το γνωριζει????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

jose cuervo pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeese

για την cuervo απο οτι εχω καταλαβει ειναι παγκοσμια διαφημιση... ειμαι στο τσακ να στειλω mail στο επισημο site για το τραγουδι

για να μην γινω λοιπον τελειως ρεζιλι :lol: PLEASE... δεν υπαρχει καποιος να το γνωριζει????

Έχει ξαναζητηθεί βρε παιδιά. :)

Με το να το ζητάτε δις και τρις δε γίνεται τίποτα. :)

Για να μην απαντά κανείς, σημαίνει πως δεν το ξέρει και κανείς. :)


Link to comment
Share on other sites

pros maria arch

an vris akri stile mou mail sto heavenabe@yahoo.gr

 

Αλλά πρώτα να κάνει ένα post κι εδώ πέρα ;)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξαναζητηθεί βρε παιδιά. :)

Με το να το ζητάτε δις και τρις δε γίνεται τίποτα. :)

Για να μην απαντά κανείς, σημαίνει πως δεν το ξέρει και κανείς. :)

 

 

e kai ti egine vre xristiniw.... xalame melani? ase mpas kai vroume akrh, exoume frikarei tosous mhnes....

Link to comment
Share on other sites

e kai ti egine vre xristiniw.... xalame melani? ase mpas kai vroume akrh, exoume frikarei tosous mhnes....

 

Αν δεν κάνω λάθος το τραγούδι της jose cuervo και του bacardi (turn it up... turn it up.. and screeeeeeeam!), τα αναζητούμε εδώ και πάρα πολύ καιρό. Είναι όντως πολύ περίεργο που δεν τα έχουμε βρει, αλλά τι να κάνεις! Συμβαίνουν κι αυτά :p

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Το κομματι που παιζει στην τηλεοραση για την διαφημηση του ΟΤΕ ξερει κανεις ποιο ειναι;Μαλλον χατζηγιαννης ειναι αλλα πως λεγεται το κομματι;Αν το εχει κανεις και μπορουσε να μου το στειλει θα ημουν πολυ υποχρεομενος.Ευχαριστω gjimmys@mailbox.gr
Link to comment
Share on other sites

Το γαλλικό τραγουδάκι που παίζει στη νέα διαφήμιση της vodafone με την Εθνική Ελλάδος (όπου οι παίχτες είναι κουστουμαρισμένοι) ξέρει κανείς πως λέγεται;

 

@gjimmys: προτού μερικοί αρχίζουν να εκνευρίζονται κάνε τον κόπο και κοίτα στις 2 προηγούμενες σελίδες. Είμαι σίγουρος ότι θα βρεις την απάντηση στην ερώτησή σου.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Το γαλλικό τραγουδάκι που παίζει στη νέα διαφήμιση της vodafone με την Εθνική Ελλάδος (όπου οι παίχτες είναι κουστουμαρισμένοι) ξέρει κανείς πως λέγεται;

 

Plastic Betrand - Ca plane pour moi 1978 και είναι όντως φοβερό τραγούδι και ακόμα καλίτερη διαφήμηση... να μας εφερνε και γούρι...!!!

Link to comment
Share on other sites

Βοήθεια!!!! Ξέρει κανείς άν η άρια που ακούγεται στο διαφημιστικό της Vogue eyewear (αυτή με τις μοντέλες που κάνουν πασαρέλα) είναι πραγματική (και όχι φτιαγμένη για το διαφημιστικό) και αν ναι ποιά είναι και που μπορώ να τη βρώ και να την κατεβάσω via internet? ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!! :!:

 

http://www.vogue-eyewear.com ... commercial

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας το τραγούδι που παίζει στην διαφήμιση τις heineken? Κάποιος μου είχε πει ότι λέγεται cobra style αλλα δεν το βρίσκω να το κατεβάσω
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς το τραγούδι απο την νεα διαφήμηση του Nissan Almera? τα λόγια στο ρεφρέν λένε: "If i could fly..."
Nai re seis alitheia poio einai to tragoudi. Ginaika tragoudaei. Gmt den thimamai tous ipoloipous stixous ...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας το τραγούδι που παίζει στην διαφήμιση τις heineken? Κάποιος μου είχε πει ότι λέγεται cobra style αλλα δεν το βρίσκω να το κατεβάσω

Teddybears Sthlm & Mad Cobra - Cobrastyle :)

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορειτε να μου πείτε ποιο είναι το κομμάτι που παίζει στη διαφήμιση της city bank? Αυτό με τον τύπο που βουτάει στην πισίνα και μέτά γυρίζει ανάποδα ο χρόνος κλπ κλπ?

Λυπάμαι αν έχει ήδη απαντηθεί, αλλά δε μου το βγάζει η αναζήτηση και όσο και αν εψαξα δεν μπορώ να το βρω.

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Nai re seis alitheia poio einai to tragoudi. Ginaika tragoudaei. Gmt den thimamai tous ipoloipous stixous ...

 

Το τραγούδι της NISSΑΝ ALMERA είναι των colorblind - If I could fly.

 

Ομως εχω φάει τον τόπο να το βρώ σε mp3. Ουτε αγοραστό/κατεβατό δεν το βρίσκω.Αν το εχει κανεις χριστιανός πληζζζ πληζζζ ενα PM kai email please please και πάλι!!!

 

Μερικά απο τα lyrics του τραγουδιού για όσους τα θέλουν:

 

Colorblind » If I Could Fly

 

Do I swim or drown, Am I up or down

Why do you deceive me

 

If you love me some, Turn around and come

Tell me you believe me

 

Do you

Really want to hurt my feelings

This time too

 

I feel

Sadder than a bag of tears and I'm

Inconsolable without you

 

CHORUS

If I could fly, I wouldn't be walking

If I could walk, I would be already gone

I'd hide, Whereever I want to

Ill be watching the strings,

Simply spread out my wings and fly

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα τους τίτλους των τραγουδιών που ακούγονται στις Interactive υπηρεσίες της Nova. Οποιοδήποτε από αυτά τα τραγούδια.

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...