Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το τραγούδι που ψάχνεις είναι το 'Όνειρο ζω' Το έχω αν το θες. :)

 

 

Valeria σε παρακαλώ θα μου στείλεις και σε μένα το τραγούδι του Χατζηγιάννη το 'Όνειρο ζω' στο email μου, που έχεις στο PM σου.

Link to comment
Share on other sites

Το τραγούδι της NISSΑΝ ALMERA είναι των colorblind - If I could fly.

 

Ομως εχω φάει τον τόπο να το βρώ σε mp3. Ουτε αγοραστό/κατεβατό δεν το βρίσκω.Αν το εχει κανεις χριστιανός πληζζζ πληζζζ ενα PM kai email please please και πάλι!!!

 

Colorblind » If I Could Fly

 

 

An vreis kati pes mou kai emena!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουσα ενα πολυ γνωστο τραγουδι απο μια τραγουδιστρια,συγκρατησα μερικους στοιχους απο ρεφρεν "i dont know him any more,i dont care,i have no luck.....there are just many things....this is how i feel,cold and..." μπορειτε να βοηθησετε?

 

thanx

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουσα ενα πολυ γνωστο τραγουδι απο μια τραγουδιστρια,συγκρατησα μερικους στοιχους απο ρεφρεν "i dont know him any more,i dont care,i have no luck.....there are just many things....this is how i feel,cold and..." μπορειτε να βοηθησετε?

 

thanx

 

Natalie Imbruglia - Torn

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Πως λέγεται το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση της TIM όχι το seems fine...

Εννοείς το τραγούδι στη διαφήμιση των νέων συμβολαίων της TIM; Είναι από το νέο album των Ivy και λέγεται Thinking about you

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μήπως ξέρει κάποιος πως λέγεται ο τύπος που παίζει ηλεκτρονική σκοτσέζικη μουσική (παίζεται το ρεφρέν σε πολλά κινητά από πέρυσι) καθώς και πως λέγεται το τραγούδι στους τίτλους τέλους του Κακαουνάκη;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μήπως ξέρει κάποιος πως λέγεται ο τύπος που παίζει ηλεκτρονική σκοτσέζικη μουσική (παίζεται το ρεφρέν σε πολλά κινητά από πέρυσι) καθώς και πως λέγεται το τραγούδι στους τίτλους τέλους του Κακαουνάκη;

Το μονο που μου ερχεται στο μυαλο τωρα ειναι το Busindre Reel - Hevia αλλα δεν ειμαι σιγουρος..δεν εχω ακουσει και τους τιτλους του Κακαουνάκη :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος ο χαλί που έπαιζε παλιά στην ΕΡΤ με τα κουδούνια πό τις αγελάδες????

Επείγοννννννννννννν....................................

Link to comment
Share on other sites

Proton to tragoudi pou paizei stin diafimisi tou volvo s40 poio einai? Den exei ksanaanaferthei

Αν κατάλαβα καλά σε ποια διαφήμιση αναφέρεσαι, μάλλον θες το Reef - Place Your Hands και αν είναι αυτό, τότε έχει αναφερθεί ξανά. Ίσως στο Soundtracks διαφημίσεων και εκπομπών ΙΙ...

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πως λέγεται και ποιος το λέει το τραγούδι στη διαφήμιση <<topino chocoholic>>????

 

Thanks,

Σταυρίνα

, , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Don't Worry, Be Happy !!! It's YOUR life !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ,
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος ο χαλί που έπαιζε παλιά στην ΕΡΤ με τα κουδούνια πό τις αγελάδες????

Επείγοννννννννννννν....................................

 

λεγεται: "Τσομπανάκος ήμουνα", αλλά η εκτέλεση που παίζει η ΕΡΤ δεν υπάρχει πουθενά... το έδινε παλιά κάποια εφημερίδα δώρο σε CD :cry: :cry:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μήπως ξέρει κάποιος πως λέγεται ο τύπος που παίζει ηλεκτρονική σκοτσέζικη μουσική (παίζεται το ρεφρέν σε πολλά κινητά από πέρυσι) καθώς και πως λέγεται το τραγούδι στους τίτλους τέλους του Κακαουνάκη;

 

 

 

του κακαουνάκη ειναι : Last Of The Mohicans - Prominatory

"I'm also not very analytical. You know I don't spend a lot of time thinking about myself, about why I do things." George W. Bush, aboard Air Force One, June 4, 2003
Link to comment
Share on other sites

Το τραγούδι που παίζει στην διαφήμιση της Sony handycam?

TIA

Και εγω το ψαχνω ... καμμια ιδεα κανεις?

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Ενα παλιο τραγουδι που παιζει στη διαφημιση της Forthnet "I was made for loving you baby, you were made for loving me..." νομιζω καπως ετσι παει, ξερει κανεις τον τιτλο του;
Link to comment
Share on other sites

Ενα παλιο τραγουδι που παιζει στη διαφημιση της Forthnet "I was made for loving you baby, you were made for loving me..." νομιζω καπως ετσι παει, ξερει κανεις τον τιτλο του;

 

Τιτλος: I was made for loving you

Ερμηνευτης: KISS

 

Θα το βρεις ευκολα, αλλα αμα θες μπορω να στο στειλω

 

(I was made for loving you babe, You were made for loving me, and I can't get enought of you babe, Can you get enought of me ouoou, I was made, You were made,O I can't get enought....)

Τελιω τραγουδακι

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε μήπως πως λέγεται το τραγουδι απ' τη διαφήμιση της motion που είναι μία με ποδήλατο.....?????

 

Thanks,

Σταυρίνα

, , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Don't Worry, Be Happy !!! It's YOUR life !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ,
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...