Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το τραγούδι που ψάχνεις είναι το 'Όνειρο ζω' Το έχω αν το θες. :)

Και εγώ το θέλω καλή μου Βαλέρια.... :D

Είναι πολύ ωραίο...

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Cher ή Nancy Sinatra - Bang bang

 

δεν ξερω ποιο απτα δυο μπορει να επαιξε... λογικα Nancy Sinatra :)

 

 

 

eixes apolyto dikio :w00t: :w00t: :w00t: :up: :up: :up:

 

s'eyxaristw polu

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ποιος γνωρίζει πιο τραγούδι ακούγεται στην διαφήμιση του Ford Focus, όπως επίσης και αυτό στην διαφήμιση της εκπομπής του Alpha, Με την καλή έννοια... βέβαια (r&b κομμάτι)

Nick
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ποιος γνωρίζει πιο τραγούδι ακούγεται στην διαφήμιση του Ford Focus, όπως επίσης και αυτό στην διαφήμιση της εκπομπής του Alpha, Με την καλή έννοια... βέβαια (r&b κομμάτι)

Ford Focus:

 

Mousse T. ft. Emma Landorf - Is it cos i'm cool :)

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

To eixa dei an thimamai kala tin periodo diakopon ton xristougennon. Itan kati san diafimisi gia to londino kai enas tipos pou etrexe kai paizan para polloi gnostoi aggloi beckam etc to tragoudi elege what have you done today? i kati tetoio opoios mporei na voithisei...
Link to comment
Share on other sites

To eixa dei an thimamai kala tin periodo diakopon ton xristougennon. Itan kati san diafimisi gia to londino kai enas tipos pou etrexe kai paizan para polloi gnostoi aggloi beckam etc to tragoudi elege what have you done today? i kati tetoio opoios mporei na voithisei...

Αν σε βοηθαει αυτο στο να ψαξεις, νομιζω ηταν για την υποψηφιοτητα του λονδινου για τους ολυμπιακους.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν σε βοηθαει αυτο στο να ψαξεις, νομιζω ηταν για την υποψηφιοτητα του λονδινου για τους ολυμπιακους.

 

Jack, sostos!! Einai auto! Loipon i selida einai h**p://www.webcast.ukcouncil.net/hosted/london2012/ kai to video einai to sport at heart (sti deuteri seira to mesaio) An einai deite to ligo plz

Link to comment
Share on other sites

Jack, sostos!! Einai auto! Loipon i selida einai h**p://www.webcast.ukcouncil.net/hosted/london2012/ kai to video einai to sport at heart (sti deuteri seira to mesaio) An einai deite to ligo plz

 

edit: Heather Small - Proud :)

 

 

nice one

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου στειλει και εμενα το τραγουδι του Χατζηγιαννη-Ονειρο ζω;

Στείλε με pm το email σου!!!!

Υπογραφή εκτός ορίων. 420Χ150 και 16Κ μέγιστο.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά SOS!Ψαχνω ενα τραγούδι που έχει παίξει στα εγκλήματα του ΑΝΤ1(στη σκηνη που ο παππούς σηκώνεται και χορεύει με τη Μάχη υπο τη συνοδεία καντάδας) και επίσης στο εισαι το ταιρι μου(εκεί που η ξανθιά αδερφή του Γεωργούλη είναι σε μια ταβέρνα με τον χοντρούλη δεσμό της). Κάποιοι στίχοι του είναι: Πόσο λυπάμαι τα χρόνια που πηγαν χαμένα,πριν να γνωρίσω εσένα,που έψαχνα καιρό,ποσο φοβάμαι πως ίσως μια μέρα σε χασω, και πως να σε ξεχάσω,ποτε δεν θα μπορώ. (κάπως ετσι)

Το ψαχνω γιατι θέλω να το βάλω στο γάμο της αδερφής μου οπότε θα είμαι ευγνώμων σε όποιον μου δώσει κάποιο στοιχείο,τιτλο.

ΕΥαχριστώ!

Μy Wii number : 1434 - 3964 - 4896 - 4229
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια, μια που σας βλεπω 'διαβασμενους' εδω μπορει καποιος να μου πει ποιο ειναι το κοματι που ακουγεται στην διαφημιση της Jose Guervo?

εχω φαει το internet για πληροφοριες αλλα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδακι που παιζεται στις διαφημισεις των doritos το εχει υποψιν του κανεις;;

Εχει ξαναγινει η ερωτηση απο καποιον αλλον στην πρωτη σελιδα αλλα δεν δοθηκε απαντηση. :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

kalimera! psaxnw to tragoudi gia tn nea diafimisi ts comsote oxi tou xatzigianni to oneiro zw to allo!!!

Ελάχιστα αν έψαχνες σε αυτό το thread θα το έβρισκες! Το τραγούδι της cosmote είναι το You And Me Song από Wannadies.

 

ΥΓ. Η διευκρίνηση που δίνεις δε χρειαζόταν, αφού το Όνειρο Ζω παίζει στη καμπάνια του OTE και όχι της COSMOTE.

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ποιο είναι το κομμάτι που ακούγεται στην διαφήμιση της telepassport?

Είναι dance και το έχω ακούσει και σε clubs. Ευχαριστώ

Tο κομματι που ζητας ειναι Heavenly-Didier Sinclair

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και συγνώμη αν έχει απαντηθεί αλλά με την αναζήτηση δεν βρήκα κάτι (τα αποτελέσματα αφορούσαν την προηγούμενη διαφήμιση).

Ψάχνω το τραγούδι που παίζει στην νέα διαφήμιση του αποσμητικού STR8 που ένα ζευγάρι οδηγεί ένα αυτοκίνητο και σε κάποια στιγμή προς το τέλος παιρνάνε μέσα από έναν καθρέφτη και γίνεται θρύψαλα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...