Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα έκανα και εγώ προπαραγγελία το S9 plus το δίκαρτο από Κωτσόβολο (το ρώτησα 5 φορές και μου διαβεβαίωσαν ότι θα είναι δίκαρτο και μάλιστα μου τόνισε η κοπέλα από το promoτion της Samsung ότι όχι μόνο θα είναι και dual sim άλλα θα υπάρχει και έχτρα θέση για κάρτα microSD).

Μου πήραν μια προκαταβολή 20 ευρώ.

 

Αυτό με έξτρα θέση κάρτας μνήμης πρώτη φορά του βλέπω. Εγώ που το είδα και το έπιασα δεν είδα υποδοχή κάρτας μνήμης, μάλλον η κοπέλα δεν ήξερε και το μπέρδεψε με το A8

Link to comment
Share on other sites

Άραγε αν κάποιος το προπαραγγείλει από πάροχο (Cosmote κλπ), θα έρχεται branded;

Και αν κάποιος έχει εμπειρία από branded s8, λαμβάνει κανονικά τις αναβαθμίσεις, ή αργεί πολύ;

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα και εγώ προπαραγγελία το S9 plus το δίκαρτο από Κωτσόβολο (το ρώτησα 5 φορές και μου διαβεβαίωσαν ότι θα είναι δίκαρτο και μάλιστα μου τόνισε η κοπέλα από το promoτion της Samsung ότι όχι μόνο θα είναι και dual sim άλλα θα υπάρχει και έχτρα θέση για κάρτα microSD).

Μου πήραν μια προκαταβολή 20 ευρώ.

 

Extra Microsd slot. Μάλιστα. Καλό θα είναι στο εκπαιδευτικό δίωρο που κάνουν στα παιδιά που κάνουν τις προωθητικές ενέργειες να εστιάζουν λίγο παραπάνω για να πληροφορούν σωστά τον κόσμο...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα και εγώ προπαραγγελία το S9 plus το δίκαρτο από Κωτσόβολο (το ρώτησα 5 φορές και μου διαβεβαίωσαν ότι θα είναι δίκαρτο και μάλιστα μου τόνισε η κοπέλα από το promoτion της Samsung ότι όχι μόνο θα είναι και dual sim άλλα θα υπάρχει και έχτρα θέση για κάρτα microSD).

Μου πήραν μια προκαταβολή 20 ευρώ.

 

Γελάει ο κόσμος.... Χαχαχα.... Που πανε και τους βρίσκουν δεν ξέρω... Αντί να ψάχνουν εδω μεσα να βρουν συνεργάτες με γνώσεις περί του θέματος βάζουν το κάθε άσχετο μπροστά από ενα πάσο για να ενισχύσουν τις πωλήσεις τους? Tragic...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Γελάει ο κόσμος.... Χαχαχα.... Που πανε και τους βρίσκουν δεν ξέρω... Αντί να ψάχνουν εδω μεσα να βρουν συνεργάτες με γνώσεις περί του θέματος βάζουν το κάθε άσχετο μπροστά από ενα πάσο για να ενισχύσουν τις πωλήσεις τους? Tragic...

Εγω παντως παω στοιχημα το νοτε4 μου (δεν εχω ιεροτερο) οτι μια κοπελα με τα καταλληλα φουσκουνια μπρος-πισω θα πουλησει τα 10πλα απο οποιονδηποτε συμφορουμιτη, ακομα κι αν ισχυριζεται οτι ψηνει καφε και βαζει σκουπα. :o :)

Στα της συσκευης παντως, ευτυχως που γυρισε το ματ πισω και η edge ειναι λιγοτερο edge. Ετσι μειωνεται λιγακι η πιθανοτητα να σπασει η οθονη απο πτωση, απο το 99% περιπου στο 95% :) :)

Link to comment
Share on other sites

Γελάει ο κόσμος.... Χαχαχα.... Που πανε και τους βρίσκουν δεν ξέρω... Αντί να ψάχνουν εδω μεσα να βρουν συνεργάτες με γνώσεις περί του θέματος βάζουν το κάθε άσχετο μπροστά από ενα πάσο για να ενισχύσουν τις πωλήσεις τους? Tragic...

 

Γενικα στις αλυσιδες, δεν τους ενδιαφερουν οι γνωσεις, να πουλας τους ενδιαφερει (να κανεις συνδεσιες κτλ).

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Eshop όταν λες είναι κάτι σαν τα σκρουτζομαγαζα εδώ; είναι πρόκληση το 256 στα 1000.:rolleyes:

Όσα demo έχω δει στα μαγαζιά είναι όλα με ένδειξη μπαταρίας στο 69%, τυχαίο;:D

 

Κάτι αντίστοιχο με τα σκρουτζομάγαζα. Κάποια είναι με βιτρίνα, κάποια απλά - μόνο ηλεκτρονικά.

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν κάνει παραγγελίες από Internet οι αποστολές γίνονται στις 7 του μήνα ώστε να είναι στα χέρια του αγοραστή στις 8 ή δεν ισχυεί αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει λέτε η αλλαγή από το χ; Οεο

 

Πιο πλήρη και ολοκληρωμένη συσκευή η Sammy δίχως αμφιβολία.

Και περισσότερα feature έχει πχ 3.5 θύρα ακουστικών,micro sd επέκταση και Always on Display και φυσικά τις ευκολίες και την παραμετροποίηση του Android και σε επίπεδο hardware ανώτερη οθόνη,κάμερα,αυτονομία θα έχει είμαι σίγουρος.

 

Γενικά ανώτερη συσκευή στους περισσότερους τομείς συν της εμφάνισης φυσικά φυσικα(το δρακουλοδοντα είναι αποκρουστικό θα έλεγα όπως και η καμπούρα κάμερας του X)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει λέτε η αλλαγή από το χ; Οεο

 

Το θέμα είναι αν σε καλύπτει το ios ή προτιμάς το android και την παραμετροποίηση του.

Από εκεί και πέρα, και τα δύο είναι κορυφαία κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει λέτε η αλλαγή από το χ; Οεο

 

Θα φανεί στη πράξη, για μένα και τα δυο είναι κορυφαία οπότε μένουμε και με τα δυο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε συζητήσεις με γνωστούς και με μια πωλήτρια από βονταφον, μου είπαν ότι γενικά τα δικαρτα τηλέφωνα είναι πιο προβληματικά από τα κανονικά. Αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοούσαν.

 

Ισχύει κάτι τέτοιο;;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε συζητήσεις με γνωστούς και με μια πωλήτρια από βονταφον, μου είπαν ότι γενικά τα δικαρτα τηλέφωνα είναι πιο προβληματικά από τα κανονικά. Αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοούσαν.

 

Ισχύει κάτι τέτοιο;;

 

Καλώς έκανες και δεν κατάλαβες, γιατί απλά άκουσες "ομορφιές"... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε συζητήσεις με γνωστούς και με μια πωλήτρια από βονταφον, μου είπαν ότι γενικά τα δικαρτα τηλέφωνα είναι πιο προβληματικά από τα κανονικά. Αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοούσαν.

 

Ισχύει κάτι τέτοιο;;

 

Ε ρε τι άλλο θα ακούσουμε.. :shoot::kill:

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι γιαυτό τοοοοοσα χρόνια η Vodafone δεν πολύέφερνε δικαρτα για να μας προστατεύσει επειδή μας αγαπάει...

Από ομορφιές..... άλλο τίποτα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σε συζητήσεις με γνωστούς και με μια πωλήτρια από βονταφον, μου είπαν ότι γενικά τα δικαρτα τηλέφωνα είναι πιο προβληματικά από τα κανονικά. Αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοούσαν.

 

Ισχύει κάτι τέτοιο;;

 

Ουτε καν.....και αν δεις την υπογραφή μου θα καταλάβεις... Μόνο 2κατρα και πότε πρόβλημα....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σε συζητήσεις με γνωστούς και με μια πωλήτρια από βονταφον, μου είπαν ότι γενικά τα δικαρτα τηλέφωνα είναι πιο προβληματικά από τα κανονικά. Αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοούσαν.

 

Ισχύει κάτι τέτοιο;;

 

Τα καρτέλ των εταιριών αυτών ήταν η αιτία που δεν έφερναν τόσα χρόνια δικαρτο. Ο λόγος γνωστός. Να πουλάνε συμβόλαια να μας πίνουν το αίμα

Link to comment
Share on other sites

Καλώς έκανες και δεν κατάλαβες, γιατί απλά άκουσες "ομορφιές"... :lol:
Η κοπέλα ήταν απλά γνώστης ήήή γευσηγνωστης;;;

Πολύ πλάκα έχουν!!!

 

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει λέτε η αλλαγή από το χ; Οεο

 

Αν θες να πας σε Android είναι μονόδρομος το S9 Plus αυτή την στιγμή . Και εγώ κάτοχος χ είμαι αλλά θεωρώ ότι είναι ανώτερο σε κάποιους τομείς το χ.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Σε συζητήσεις με γνωστούς και με μια πωλήτρια από βονταφον, μου είπαν ότι γενικά τα δικαρτα τηλέφωνα είναι πιο προβληματικά από τα κανονικά. Αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοούσαν.

 

Ισχύει κάτι τέτοιο;;

 

Γιαυτα ζουμε:lol: Εσυ να της πεις οτι εχει δικιο να πιστεψει οτι την πιστεψες.Μετα καλεσε την για καφεδακι στην πλακα να δει την ακροπολη.

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη θα παραλάβω από κοσμοτε. Επειδή δεν έχω εμπειρία από Samsung, γνωρίζει κανείς αν αργούν οι αναβαθμισεις σε σχέση με τα "ελεύθερα";

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη θα παραλάβω από κοσμοτε. Επειδή δεν έχω εμπειρία από Samsung, γνωρίζει κανείς αν αργούν οι αναβαθμισεις σε σχέση με τα "ελεύθερα";

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γενικά η Samsung είναι αργηηηηηηηη

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Γενικά η Samsung είναι αργηηηηηηηη
Με ενδιαφέρει πόσο αργεί ένα κινητό με csc Cosmote σε σχέση με ένα unbranded κι αν παίρνει τις ίδιες αναβαθμίσεις

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...