Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο οτι βλεπω στο site της samsung αργει πλεον να βγαζει ρομ cosmote η vodafone σε καποιες συσκευες μαλιστα δεν βγαζει καθολου.Το γιατι δεν το ξερω. Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Έκανε κανείς παραγγελία από πλαίσιο; Σαν έδωσαν κάποιο κουπόνι στο mail? Αν ναι το είναι αυτό το κουπονι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανε κανείς παραγγελία από πλαίσιο; Σαν έδωσαν κάποιο κουπόνι στο mail? Αν ναι το είναι αυτό το κουπονι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τιποτα ιδιαιτερο. Ενας ατυπος αριθμος προτεραιοτητας. Στην πραγματικοτητα ολοι θα καλυφθουν day 1 κι ακομα περισσοτερα θα βρεις στις αγγελιες τις αμεσως επομενες ημερες ;)

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα ιδιαιτερο. Ενας ατυπος αριθμος προτεραιοτητας. Στην πραγματικοτητα ολοι θα καλυφθουν day 1 κι ακομα περισσοτερα θα βρεις στις αγγελιες τις αμεσως επομενες ημερες ;)

 

 

 

Δεν ξέρω τι να κάνω ακόμα Βαγγέλη. Είμαι σε σκεψη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να κάνω ακόμα Βαγγέλη. Είμαι σε σκεψη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Day 2 βλέπω σφαγή στης αγγελίες.

Είδη ξεκινάνε μερικά άτομα με μαζικές παραγγελιές(τιμολόγια) και τα δίνουν από 50-100ευρω πιο κάτω

Πρόωρες εκπτώσεις

Χαχαχαχα

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Day 2 βλέπω σφαγή στης αγγελίες.

Είδη ξεκινάνε μερικά άτομα με μαζικές παραγγελιές(τιμολόγια) και τα δίνουν από 50-100ευρω πιο κάτω

Πρόωρες εκπτώσεις

Χαχαχαχα

 

Άμα πέσει 100 ευρώ και συνεχίσουν έτσι θα ψωνισουμε φθηνά νωρίς

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να κάνω ακόμα Βαγγέλη. Είμαι σε σκεψη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

979 επουδενι δεν ακουμπαω.

Στα 879 με αποσυρση καμιας πεταμενης συσκευης και παλι συζητιεται...

Link to comment
Share on other sites

Για να δουλεψει το volte και wificalling χρειαζεται το firmware της cosmote λογικα; Ξερει κανεις αν βαλω μονο το csc μεσω odin, θα δουλέψει η όχι;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν βαλω μονο το csc μεσω odin, θα δουλέψει η όχι;
Δεν γίνεται πρέπει να βάλεις ρομ.

Το CSC μπορείς να το αλλάξεις μόνο αν είσαι root μέσα απο το build.prop.

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένα δείγμα απο βίντεο με S9, νομίζω είναι φανταστικό!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για να δουλεψει το volte και wificalling χρειαζεται το firmware της cosmote λογικα; Ξερει κανεις αν βαλω μονο το csc μεσω odin, θα δουλέψει η όχι;

 

Ένας φίλος που έχει το 8+ ιταλικο όταν πήρε αναβάθμιση 8 του δούλεψε ετσι μου ειπε, αν κάποιος εχει εμπειρία ας μας πει αλλιώς θα δούμε μεθαύριο.

Link to comment
Share on other sites

Σε συζητήσεις με γνωστούς και με μια πωλήτρια από βονταφον, μου είπαν ότι γενικά τα δικαρτα τηλέφωνα είναι πιο προβληματικά από τα κανονικά. Αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοούσαν.

 

Ισχύει κάτι τέτοιο;;

Εννοείται οτι δεν τους συμφέρει να πουλάνε δικαρτα,γιατι κατα κανονα η δεύτερη κάρτα θα ανηκει σε ανταγωνίστρια ετερεία και η χρήση της θα κόβει απο τη χρήση της πρώτης κάρτας...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Στο public γράφει s9+ dual sim στον τίτλο αλλά στις λεπτομέρειες γράφει ότι δεν έχει dual sim. Ξέρει κανείς τιποτα;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στο public γράφει s9+ dual sim στον τίτλο αλλά στις λεπτομέρειες γράφει ότι δεν έχει dual sim. Ξέρει κανείς τιποτα;

 

Μονή SIM και τα public... Γενικά δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Άλλα γράφουν και άλλα ισχυούν και γι'αυτό φοβάμαι μη φάμε καμμία φόλα από τον Κοτσόβολο.

Link to comment
Share on other sites

Ένα δείγμα απο βίντεο με S9, νομίζω είναι φανταστικό!!

 

Απίστευτη εικόνα...

Αλλά και η οθόνη του s8 plus σπέρνει...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ενα πρωτο review δεν ξερω ποιος ειναι αυτός.

 

Αυτός γράφει πως πήρε σαν preorder bonus το Gear Sport. Εμάς εδώ οι δικοί μας δεν έχουν πει κάτι τέτοιο, σωστά;

 

Μονή SIM και τα public... Γενικά δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Άλλα γράφουν και άλλα ισχυούν και γι'αυτό φοβάμαι μη φάμε καμμία φόλα από τον Κοτσόβολο.

 

Πως είσαι σίγουρος ότι είναι μονή SIM;

Link to comment
Share on other sites

Αυτός γράφει πως πήρε σαν preorder bonus το Gear Sport. Εμάς εδώ οι δικοί μας δεν έχουν πει κάτι τέτοιο, σωστά;

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Μονή SIM και τα public... Γενικά δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Άλλα γράφουν και άλλα ισχυούν και γι'αυτό φοβάμαι μη φάμε καμμία φόλα από τον Κοτσόβολο.

 

Αντε παλι. Ρε παιδια, σας τα εχω γραψει καμια δεκαρια φορες στα νηματα. Δικαρτο θα δωσει και το public κι ο Κωτσος....

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Αυτός γράφει πως πήρε σαν preorder bonus το Gear Sport. Εμάς εδώ οι δικοί μας δεν έχουν πει κάτι τέτοιο, σωστά;

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

 

Αντε παλι. Ρε παιδια, σας τα εχω γραψει καμια δεκαρια φορες στα νηματα. Δικαρτο θα δωσει και το public κι ο Κωτσος....

Και Πλαίσιο που μίλησα μαζί τους τις προάλλες

Mπήκε η πρώτη αγγελία εδώ στο buy and sell αγορά από Γερμανό χθεσινο παρακαλώ...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465086

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα το είδα στα public και σαν κάτοχος s8 plus dual sim αποφάσισα ότι δεν αξίζει να το πάρω. Οι οθόνες μου φάνηκαν ίδιες. Η κάμερα στις κοντινές φωτό που τράβηξα σχεδόν ίδια. Από smoothness και ταχύτητα παρόμοια. Ακόμη το design πανομοιότυπο. Οπότε περιμένω για s10.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα το είδα στα public και σαν κάτοχος s8 plus dual sim αποφάσισα ότι δεν αξίζει να το πάρω. Οι οθόνες μου φάνηκαν ίδιες. Η κάμερα στις κοντινές φωτό που τράβηξα σχεδόν ίδια. Από smoothness και ταχύτητα παρόμοια. Ακόμη το design πανομοιότυπο. Οπότε περιμένω για s10.
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.Το είδα στον Κωτσόβολο και νόμιζα οτι κρατούσα το S8+ που είχα στο τσαντάκι μου! Η αλήθεια είναι οτι η απόσυρση των 500 ευρώ ήταν δελεαστική και με έκανε να το σκεφτώ όμως τελικά θα κρατήσω το S8+.
Link to comment
Share on other sites

Απο κωτσοβολο εχει αποσταλλει γραφει το κινητο :)

 

Με πήραν τηλ Πέμπτη απόγευμα παραλαβή από το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλ Πέμπτη απόγευμα παραλαβή από το κατάστημα.

 

Και εμένα από Γερμανό... Περιμένω το public βέβαια :P

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...