Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπα... μονοκαρτο θα είναι. Από που το άκουσες αυτό;

 

Στο eshop του Γερμανού πάντως γράφει για dual sim...

Εδω κάποια πρώτα χθεσινά βίντεο που αρχίζουν να δείχνουν κάτι παραπάνω :

lhttps://youtu.be/yFFGal5mP2w

Θα αρχίσει να ξεδιπλώνεται σιγά σιγά η συσκευή... Σε καμία περίπτωση δεν δείχνει να είναι χειρότερη συσκευή από S8+ ή Note 8....ισως απλά να μην είναι τόσο καλύτερη όσο θα περιμέναμε...

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι γράφει επειδή το αντέγραψαν από την Samsung όπως όλες οι αλυσίδες, αλλά μετά από επικοινωνία μαζί τους μου είπαν θα φέρουν το μονοκαρτο.

 

https://www.slashgear.com/galaxy-s9-displaymate-verdict-unsurprisingly-a-28521557/

 

Καλύτερη οθόνη της αγοράς..

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ναι γράφει επειδή το αντέγραψαν από την Samsung όπως όλες οι αλυσίδες, αλλά μετά από επικοινωνία μαζί τους μου είπαν θα φέρουν το μονοκαρτο.

 

https://www.slashgear.com/galaxy-s9-displaymate-verdict-unsurprisingly-a-28521557/

 

Καλύτερη οθόνη της αγοράς..

 

Στα εγραψα και στο αλλο νημα πριν μερες. Γερμανος/ κοτε/ βοντα μονοκαρτο ;)

Link to comment
Share on other sites

Στα εγραψα και στο αλλο νημα πριν μερες. Γερμανος/ κοτε/ βοντα μονοκαρτο ;)

 

Ναι ειχες δικαιο :D Παντως χανουν πελατες κατα την γνωμη μου που δεν φερνουν δικαρτο... :cool:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το είδα και εγώ από κοντά στο public Γλυφάδας.

 

 

Ωραια αφού το έχουν θα περάσω σήμερα η αύριο να το δω.

 

Προσωπικά μόνο το software θέλω να τσεκάρω να δω τι έχουν αφαιρέσει/προσθέσει σε customizations σε σχέση με 6 μήνες πριν και την 7 που άφησα το s8 plus.

 

Διότι το ράβε-ξήλωνε είναι γνωστή τακτική της Sammy :lol:

 

Όπως να δω πως ρολάρει.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειχες δικαιο :D Παντως χανουν πελατες κατα την γνωμη μου που δεν φερνουν δικαρτο... :cool:

 

Εχουν αλλη λογικη / πολιτικη. Μιλαμε για δικτυα, κατα συνεπεια airtime - αυτο τους καιει (ενα καλο συμβολαιο πχ) κι οχι ενας πελατης, απο τον οποιο θα βγαλουν ελαχιστα χρηματα απο το κερδος της πωλησης ενος s9+, o οποιος ομως θα εχει ενα F2G κι ενα Whatsap κουμπωμενα στο κινητο για να εχει οικονομικη κινητη ;)

Link to comment
Share on other sites

Και στο Πλαίσιο Dual SIM έκδοση δίνουν. Προσωπικά είμαι περίεργος να δω κατά πόσο έχει βελτιωθεί ο ήχος σε ένταση και ποιότητα... :confused:
Link to comment
Share on other sites

https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s9-plus-review-premium-specs-top-end-performance/

Όχι ότι περιμέναμε τίποτα λιγότερο.

 

 

Νίκος OnePlus 5t

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s9-plus-review-premium-specs-top-end-performance/

Όχι ότι περιμέναμε τίποτα λιγότερο.

 

 

Νίκος OnePlus 5t

αυτό τα λέει ολα...

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε και η παραγγελία σε skin από dbrand:p

 

fc8ad932a70aaf1bc97e969b8d486fc0.jpg

 

Τώρα συσκευή βλέποντας και κάνοντας :lol:

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s9-plus-review-premium-specs-top-end-performance/

Όχι ότι περιμέναμε τίποτα λιγότερο.

 

 

Νίκος OnePlus 5t

Τουλαχιστον είναι καλύτερο όπως βλέπω απο το Χ στις βραδυνές:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπα... μονοκαρτο θα είναι. Από που το άκουσες αυτό;

 

Μπες στο λινκ

Το γράφει πιο κάτω (hybrid sim)

;)

Καλά εάν δεν είναι dual δεν θα το παραλάβω.. Απλά και ώραια

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Και στα καταστήματα Γερμανός θα έχει Dual sim
Από που προκύπτει αυτό γιατ΄με πήραν πριν από λίγο και από Public και από Germano γιατί είχα δηλώσει και στους 2 και μου είπαν ότι είναι μονοκαρτα
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο λινκ

Το γράφει πιο κάτω (hybrid sim)

;)

Καλά εάν δεν είναι dual δεν θα το παραλάβω.. Απλά και ώραια

 

Άσε τι γράφει. Μονοκαρτο είναι.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Άσε τι γράφει. Μονοκαρτο είναι.

 

Θα ακυρωθεί τότε στάνταρ από εμένα

Δεν....

 

Μία ερώτηση πια μαγαζιά το έχουν σε demo για να το δω από κοντά??

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Το είδα ξανά σήμερα από ένα παιδί της Samsung. Είχε το απλό. Ο ήχος από τα ηχεία παρά πολύ καλός. Η κάμερα στη μετάφραση άμεση. Φωτογραφία που είχε τραβήξει σε σκοτεινό μέρος πολύ καλή χωρίς πολύ θόρυβο. Όσο πιο πολύ το βλέπω τόσο το συμπαθώ ...
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω σημερα. Μου εκανε εντυπωση πως δεν υπηρχε μενου καν για ΣΙΜ καρτες (εναλλαγη) αλλα δεν ειχε καν ΣΙΜ καρτα μεσα. Ετσι ειναι το σωστο; Εξαφανιζεται το μενου αν δεν εχει ΣΙΜ καρτα μεσα; Εσεις που εχετε duos samsung μπορειτε να το απαντησετε
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι ο Κοτσόβολος έχει δίκαρτη έκδοση για το S9+. Ελπίζω μην λένε βλακείες και πληρώσουμε αντικαταβολή και... άντε γειά μετά...:lol: Χρειάζομαι οπωσδήποτε τη διπλή SIM.
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι ο Κοτσόβολος έχει δίκαρτη έκδοση για το S9+. Ελπίζω μην λένε βλακείες και πληρώσουμε αντικαταβολή και... άντε γειά μετά...:lol: Χρειάζομαι οπωσδήποτε τη διπλή SIM.

 

Έχω κάνει προπαραγγελια απο τους πρώτους, μόλις παραλάβω θα ενημερώσω, έχω βάλει παραλαβή απο κατάστημα όποτε πιστεύω θα ξεκαθαρίσει άμεσα το θέμα γιατί θα το ανοίξω εκεί μπροστά τους. Δεν ξέρω αν στο κουτί απέξω γράφει κάτι, αν κάποιος έχει πάρει νοτε 8 δικαρτο ας μας πει ίδια θα είναι τα κουτιά:lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει προπαραγγελια απο τους πρώτους, μόλις παραλάβω θα ενημερώσω, έχω βάλει παραλαβή απο κατάστημα όποτε πιστεύω θα ξεκαθαρίσει άμεσα το θέμα γιατί θα το ανοίξω εκεί μπροστά τους. Δεν ξέρω αν στο κουτί απέξω γράφει κάτι, αν κάποιος έχει πάρει νοτε 8 δικαρτο ας μας πει ίδια θα είναι τα κουτιά:lol:

 

Στο κουτί γράφει νομίζω "Duos". Ενημέρωσέ μας όταν με το καλό το πάρεις στα χέρια σου! :)

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω σημερα. Μου εκανε εντυπωση πως δεν υπηρχε μενου καν για ΣΙΜ καρτες (εναλλαγη) αλλα δεν ειχε καν ΣΙΜ καρτα μεσα. Ετσι ειναι το σωστο; Εξαφανιζεται το μενου αν δεν εχει ΣΙΜ καρτα μεσα; Εσεις που εχετε duos samsung μπορειτε να το απαντησετε

 

Το τηλέφωνό που είδες είναι demo unit, χωρίς λειτουργίες τηλεφώνου....

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνό που είδες είναι demo unit, χωρίς λειτουργίες τηλεφώνου....

 

Εγω ειδα κανονικό Σ9 μικρο και ήταν υβριδικό αλλά με μια σιμ

Link to comment
Share on other sites

To s7 edge ρε παιδιά τι το συγκρίνετε;; Το είχα μαζί με το note 8.Τεραστιες οι διαφορές. Σε οθόνη φωτεινότητα κάμερα βίντεο smoothness. Δεν συγκρίνονται. Και αν το s9 plus είναι καλύτερο από το note 8 τότε μιλάμε για χαώδη διαφορά με το s7

 

Θα λεγα τιποτα για τις τεραστιες διαφορες λες και το S7 edge ξαφνικα εγινε J3 αλλα σεβομαι το forum για να μιλησω αναλογα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι ο Κοτσόβολος έχει δίκαρτη έκδοση για το S9+. Ελπίζω μην λένε βλακείες και πληρώσουμε αντικαταβολή και... άντε γειά μετά...:lol: Χρειάζομαι οπωσδήποτε τη διπλή SIM.

Σε περιπτωση που συμβει κατι τετοιο εχεις δικαιωμα να γυρισεις την συσκευη πισω και ο Κωτσοβολος να επιστρεψει ολο το ποσο αν εχει στο site δικαρτο και πουλαει τελικα μονοκαρτα

Ακομα και ανοιγμενη να ειναι η συσκευη σε περιπτωση που δεν αναγραφεται καπου στο κουτι απεξω(και αρα πρεπει να ανοιξεις την συσκευη για να το επιβεβαιωσεις).

Μην ψαρωνετε τσαμπα ,προχωρατε αφοβα.

Link to comment
Share on other sites

Στον κωτσοβολο που πηγα σημερα να το δω, ξαναρωτησα το παιδι εκει και μου ειπε πως ειναι δικαρτο.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...