Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά είχα το YouTube vanced και ξαφνικά σταματησε να δουλευει. το απεγκατεστησα και εκτοτε ολες οι προσπάθειες μου να βρω μια εκδοση που να δουλεύει απεβησαν άκαρπες. Any help??

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα το YouTube vanced και ξαφνικά σταματησε να δουλευει. το απεγκατεστησα και εκτοτε ολες οι προσπάθειες μου να βρω μια εκδοση που να δουλεύει απεβησαν άκαρπες. Any help??

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένας όμορφος κύκλος 2 χρόνων (6 μηνες με το s9 και 1,5 χρόνο με το s9 plus) έκλεισε πριν λίγο..

Ηθελα παρα πολύ να το κρατήσω στο σπίτι για τα παιδιά και για εμένα σαν 2η συσκευή αλλα λόγο υποχρεώσεων αποφάσισα να το αποχωριστώ..

Θα είμαι εδώ δίπλα στο νήμα του s20 plus..

Καλή συνέχεια σε όλους σας να χαίρεστε το κινητακι σας.. :)

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Ένας όμορφος κύκλος 2 χρόνων (6 μηνες με το s9 και 1,5 χρόνο με το s9 plus) έκλεισε πριν λίγο..

Ηθελα παρα πολύ να το κρατήσω στο σπίτι για τα παιδιά και για εμένα σαν 2η συσκευή αλλα λόγο υποχρεώσεων αποφάσισα να το αποχωριστώ..

Θα είμαι εδώ δίπλα στο νήμα του s20 plus..

Καλή συνέχεια σε όλους σας να χαίρεστε το κινητακι σας.. :)

 

Ωωω τι γλυκό, χαχαχα. Που να έβλεπες πως έκανα όταν πούλησα το σκούτερ και πήρα άλλο :O :lol:

 

Έτοιμος ήμουν για αντίστοιχη αλλαγή, όταν έτρεχαν οι προσφορές μαζεμένες. Και εννοώ ότι μπήκα σε κατάστημα με όλα τα απαραίτητα για να πάρω το s20+. Ακόμα και μετά από τόση μείωση στην τιμή, δεν τα κατάφερα. Λίγο η απώλεια της θύρας ακουστικών. Λίγο η απώλεια του led. Λίγο η τρύπα στην οθόνη. Λίγο, κακά τα ψέμματα, οι ενδιαφέρουσες φήμες για το s20 lite. Δεν ξέρω που θα έχει το ελάττωμα, αλλά ακούγεται ενδιαφέρουσα περίπτωση. Και τελικά μάγκωσα, έκανα μεταβολή κι έφυγα. Πάμε για τρίτο χρόνο με το S9+. Φτου μη το ματιάσω, σε πλήρη αντίθεση με την προηγούμενη εμπειρία μου με SAMSUNG, είναι όσο γρήγορο, όσο την πρώτη μέρα.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Παραμένει ένα πολύ καλό κινητό,αν είχε υπέρ ευρυγώνιο φακό θα ήταν πλήρες για κάποιον που τον απασχολούν και τον ενδιαφέρει οι κάμερες.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλα ναι αλλα ενα κλικ και μια κινηση με την λειτουργια πανοραμα και ολα κομπλε ευρυγωνια ειναι παλι χεχε

Τελος παντων η σειρα 9 ειναι πολυ καλη υλοποιηση που δυσκολα φευγεις....

Αυτη η σωστη κατανομη αισθητηρων επανω στα μπεζελακια επισης ο αισθητηρας πισω κτλ.αλλα και η συνολικη ομορφια ειναι δυνατα στοιχεια.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Παραμένει ένα πολύ καλό κινητό,αν είχε υπέρ ευρυγώνιο φακό θα ήταν πλήρες για κάποιον που τον απασχολούν και τον ενδιαφέρει οι κάμερες.

 

 

 

Αν ειχε κ τον ευρυγωνιο θα λεγοταν s10 plus χα , δυνατές οι συσκευες.. Κ γω εβαλα πλώρη για τ δεύτερο χρόνο ο με το σ10 πλας.. Οσο προσπαθουν απλα να μας τα παίρνουν αν δινουν με το σταγονόμετρο νεα πράγματα κ ζητάνε 1300 θελουν κ λιγο γυρισμα στη πλατη

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλα ναι αλλα ενα κλικ και μια κινηση με την λειτουργια πανοραμα και ολα κομπλε ευρυγωνια ειναι παλι χεχε

Τελος παντων η σειρα 9 ειναι πολυ καλη υλοποιηση που δυσκολα φευγεις....

Αυτη η σωστη κατανομη αισθητηρων επανω στα μπεζελακια επισης ο αισθητηρας πισω κτλ.αλλα και η συνολικη ομορφια ειναι δυνατα στοιχεια.

 

Ναι πανόραμα βγάζει μπαμ μπαμ και είναι και καλής ποιότητας. Από υπερευρυγωνιο, μέχρι στιγμής, μόνο η Huawei έχει βάλει ισάξιο της κυρίας κάμερας σε ποιότητα.

 

Αν ειχε κ τον ευρυγωνιο θα λεγοταν s10 plus χα , δυνατές οι συσκευες.. Κ γω εβαλα πλώρη για τ δεύτερο χρόνο ο με το σ10 πλας.. Οσο προσπαθουν απλα να μας τα παίρνουν αν δινουν με το σταγονόμετρο νεα πράγματα κ ζητάνε 1300 θελουν κ λιγο γυρισμα στη πλατη

 

Ε ναι :D

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εδώ και 2 με 3 μέρες μου ζητάει σε κάποια app παλι άδεια για να π.χ. έχει πρόσβαση στην επαφές.

Έγινε update κάποιο βασικό app που ειναι υπεύθυνο για όλα αυτά;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εδώ και λίγο καιρό έχω παρατηρήσει ότι το επάνω ηχείο σαν να τα έχει παίξει λίγο. Παλιά έπαιζε καλύτερα. Σε ένταση εντάξει είναι αλλά θυμάμαι ότι είχε καλύτερο και πιο ζεστό ήχο. Τώρα όταν βάζω πχ ένα βίντεο και πλησιάζω το αυτί μου να το ακούσω σαν να παίζει λίγο μπουκωμένο. Δεν ξέρω πώς να το περιγράψω. Αλλάζει αυτό? Καμιά γνώμη?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εδώ και λίγο καιρό έχω παρατηρήσει ότι το επάνω ηχείο σαν να τα έχει παίξει λίγο. Παλιά έπαιζε καλύτερα. Σε ένταση εντάξει είναι αλλά θυμάμαι ότι είχε καλύτερο και πιο ζεστό ήχο. Τώρα όταν βάζω πχ ένα βίντεο και πλησιάζω το αυτί μου να το ακούσω σαν να παίζει λίγο μπουκωμένο. Δεν ξέρω πώς να το περιγράψω. Αλλάζει αυτό? Καμιά γνώμη?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Το ηχείο που βγαίνει ο ήχος όταν κάνεις μια κλήση εννοείς σωστά ;

Είχα το ίδιο πρόβλημα στο S8+ που είχα. Μετά από ένα σημείο δεν άκουγα ΚΑΘΟΛΟΥ τον συνομιλητή όταν έπαιρνα τηλέφωνο. Έλεγα τα έπαιξε το κινητό . Το πρόβλημα λύθηκε δια μαγίας όταν καθάρισα το ακουστικό με μια μπατονέτα η ακόμα καλύτερα με μια οδοντόβουρτσα. Ακουγόταν καμπάνα το ηχείο . είχε μαζέψει τόσο σκόνη που δεν φαίνεται με γυμνό μάτι δοκίμασε το .

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό λέω. Θα το δοκιμάσω και θα σου πω εάν έγινε δουλειά. Ευχαριστώ.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έφτιαξε. Χρησιμοποίησα μπατονέτα με οινόπνευμα. Σε ευχαριστώ.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ομάδα εχω μόνιμα να τρέχει ο συγχρονισμός κλήσεων και αποστολής μηνυμάτων σε άλλες συσκευές. Πως μπορεί να σταματήσει;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ομάδα εχω μόνιμα να τρέχει ο συγχρονισμός κλήσεων και αποστολής μηνυμάτων σε άλλες συσκευές. Πως μπορεί να σταματήσει;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ρυθμίσεις - advanced features - call and text on other devices (το έχω στα αγγλικά), βάλτο στο off

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - advanced features - call and text on other devices (το έχω στα αγγλικά), βάλτο στο off

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Ειναι επιλογή που δεν μπορώ να την πατήσω

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να χρησιμοποιήσει χρεωστικη/πιστωτική κάρτα με το NFC?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να χρησιμοποιήσει χρεωστικη/πιστωτική κάρτα με το NFC?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Ναι μέσω google pay λειτουργεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μέσω google pay λειτουργεί κανονικά.
Πειραιώς?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι μέσω google pay λειτουργεί κανονικά.
Το Google pay δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα για χρήση με ελληνικές κάρτες.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...