Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχουν άτομα που έχουν πάει κάποια συσκευή αγορασμένη από σκρουτζομάγαζο στην Smartec και τους είπαν μα μου και ιστορίες;

Θέλω να είμαι έτοιμος σε περίπτωση που πουν καμιά αηδία την Δευτέρα που θα πάω.

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Θα περιμένετε λίγο ακόμα.

Δεν είναι κάτι που μας βιάζει απλά να ξέρουμε

 

Επίσης ξέρεις τι είναι να τυλίγει ο ίδιος το δώρο σου να έχεις αντέξει έναν ολόκληρο μήνα να μην το ανοίξεις κ να ξέρεις πως ειναι εκεί κ σε περιμένει; τραγικός ο ΤΖΑΝΕΤΟΣ δεν συμφωνείτε

https://imgur.com/a/FTV0toZ

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κάτι που μας βιάζει απλά να ξέρουμε

 

Επίσης ξέρεις τι είναι να τυλίγει ο ίδιος το δώρο σου να έχεις αντέξει έναν ολόκληρο μήνα να μην το ανοίξεις κ να ξέρεις πως ειναι εκεί κ σε περιμένει; τραγικός ο ΤΖΑΝΕΤΟΣ δεν συμφωνείτε

https://imgur.com/a/FTV0toZ

 

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το ειχα βγαλει κρυφα απο το κουτι και θα το ειχα στησει ωστε να το εχω ετοιμο την πρωτοχρονια :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά με υγεία σε όλους. Ασχολήθηκα εδω και λιγες μερες με το διάβασμα στο φόρουμ για το Galaxy Watch που είναι στην κατοχή μου εδω και 10 μέρες περίπου και γυρνωντας εδώ είδα οτι οι περισσότεροι πήρατε την αναβάθμισή ε; Εμεις με eur/eur ακόμα στο περίμενε είμαστε;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης

LUCAS HOOD

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν άτομα που έχουν πάει κάποια συσκευή αγορασμένη από σκρουτζομάγαζο στην Smartec και τους είπαν μα μου και ιστορίες;

Θέλω να είμαι έτοιμος σε περίπτωση που πουν καμιά αηδία την Δευτέρα που θα πάω.

 

Από ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα τόσο καιρό, διαπιστώνω με βάσει τις κριτικές κ αναφορές των μελών ότι η αντιμετώπιση από το εν λόγω σέρβις είναι ως επί το πλείστον εξαιρετική. Πιστεύω εξηγώντας τους τί συμβαίνει να βγάλεις άκρη. Διάβασα και σε άλλο νήμα για παρόμοια φάση NFC μέσω της pie.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7745223#

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν άτομα που έχουν πάει κάποια συσκευή αγορασμένη από σκρουτζομάγαζο στην Smartec και τους είπαν μα μου και ιστορίες;

Θέλω να είμαι έτοιμος σε περίπτωση που πουν καμιά αηδία την Δευτέρα που θα πάω.

Δεν εχει μα μου. Αν ειναι για ευρωπαικη αγορα δεννσου λενε τιποτα. Κανονικα. Αν ειναι εκτος ευρωπαικης αγορας δενντο ακουμπανε καν ακομα και να πληρωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα τόσο καιρό, διαπιστώνω με βάσει τις κριτικές κ αναφορές των μελών ότι η αντιμετώπιση από το εν λόγω σέρβις είναι ως επί το πλείστον εξαιρετική. Πιστεύω εξηγώντας τους τί συμβαίνει να βγάλεις άκρη. Διάβασα και σε άλλο νήμα για παρόμοια φάση NFC μέσω της pie.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7745223#

 

Μια χαρά.. Γενικά διαβάζω και εγώ πολλές καλές κριτικές.

 

Αυτό για την Pie και το one plus είναι εντελώς διαφορετικό πρόβλημα :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν εχει μα μου. Αν ειναι για ευρωπαικη αγορα δεννσου λενε τιποτα. Κανονικα. Αν ειναι εκτος ευρωπαικης αγορας δενντο ακουμπανε καν ακομα και να πληρωσεις.

 

Ωραία, αυτό ήθελα να ξέρω επειδή παλιότερα είχα διαβάσει εδώ μέσα πως η HTC και η Sony, δεν δεχόταν κινητά από σκρουτζομάγαζα.

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το ειχα βγαλει κρυφα απο το κουτι και θα το ειχα στησει ωστε να το εχω ετοιμο την πρωτοχρονια :lol::lol::lol:

 

Όχι αντέχω Χαχαχα αλλά χτες λίγο έλειψε να το κάνω το ατόπημα. Χαχα

Link to comment
Share on other sites

Χα χα μακάρι φίλε μου αλλά έχω το μικρόβιο της αλλαγής έχω το s9 κάνα 9μηνο τώρα.. Κάνα 4 μηνο έμεινα με το s8 plus

Είχα το s7 edge πάνω από 1μιση χρόνο είχα πάρει κ τους τηλεφακους κ τώρα τους ζηλεύω στο Huawei Mate 20 Pro αλλά εκεί βγάζει κρυπτονιτη χα χα κ περιμένω κ το s10 που θα τους έχει ενσωματωμένους αλλά θα περιμένω πτώση τιμής να δούμε κ το αναδιπλωμενο.. Θέλω να δω κ υλοποίηση από sasmung για night mode φωτογραφίας bright night... Τελευταία κ καταϊδρωμένη... Δεν μπορώ να φανταστώ τι θα βάλλουν μετά από 5x zoom κ wide φακό .. Οπότε πιστεύω θα μείνουμε όλοι με ένα τέτοιο τέρας.. Τώρα αν θα "ζηλεύουμε" οοοολοι τα αναδιπλωμενα θα δείξει

 

Δυστυχως δεν προκειται να παω στο S10.Τα μπεζελ στο S9 ειναι στα ορια.

Καθετα δεν ενοχλεισαι που δεν υπαρχουν πλαινα.Οριζοντια ομως εχω θεμα γιατι στο 10 τα πανω κατω θα μειωθουν κιαλλο με αποτελεσμα να πιανω οθονη.Να ειμαι επισης ολη μερα με τα πανακια να το καθαριζω δεν λεει.Και τελος δεν παιρνω συσκευη με τρυπες-νοτς που θα βγει στο 10:p

Μονο με το αναδιπλουμενο θα ασχοληθω μελλοντικα.Ως τοτε ναμαστε καλα S9 Αλλωστε εχει πολυ δυνατο επεξεργαστη οποτε με εξυπηρετει αρκετα.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν προκειται να παω στο S10.Τα μπεζελ στο S9 ειναι στα ορια.

Καθετα δεν ενοχλεισαι που δεν υπαρχουν πλαινα.Οριζοντια ομως εχω θεμα γιατι στο 10 τα πανω κατω θα μειωθουν κιαλλο με αποτελεσμα να πιανω οθονη.Να ειμαι επισης ολη μερα με τα πανακια να το καθαριζω δεν λεει.Και τελος δεν παιρνω συσκευη με τρυπες-νοτς που θα βγει στο 10:p

Μονο με το αναδιπλουμενο θα ασχοληθω μελλοντικα.Ως τοτε ναμαστε καλα S9 Αλλωστε εχει πολυ δυνατο επεξεργαστη οποτε με εξυπηρετει αρκετα.

 

Ακριβώς, απορώ πως σε κάποιους αρέσει και τα αγοράζουν και έτσι προχώρησε η τεχνολογία για notch-τρύπες.

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Ποτε επιτέλους θα έρθει αυτή η αναβάθμιση σε eur?( η σκέψη μου φωναχτά)

 

Υπομονή θα έρθει που θα πάει

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω πριν τις 15 του μηνα καθως 15 συμφωνα με την σαμσουνγκ τουρκιας θα βγει για το νοτε9 ...οποτε θεωρω θα θελουν να εχει τελειωσει στο σ9...λογικαα
Link to comment
Share on other sites

Αν έχουμε διαβάσει τα ίδια σχόλια, στην ουσία ανέφεραν κάποιοι ότι η μπαταρία όταν πέφτει στο 10% πάει πολύ γρήγορα στο 5% χωρίς προφανή λόγο.
Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα για battery leak με την νέα αναβάθμιση

 

Δεν ισχυει... Τουλαχιστον σε δυο συσκευες που δοκιμαζονται εδω κ μια βδομαδα, βλεπουμε διαφορα 10% καλυτερα με την pie

Link to comment
Share on other sites

Random περιπτώσεις είναι ρε παιδιά αυτά.

Εδώ πχ δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με την μπαταρία. Ίσα ίσα είναι καλύτερη από την oreo (όχι τρελές διαφορές, κανα 5-10%)

Link to comment
Share on other sites

Random περιπτώσεις είναι ρε παιδιά αυτά.

Εδώ πχ δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με την μπαταρία. Ίσα ίσα είναι καλύτερη από την oreo (όχι τρελές διαφορές, κανα 5-10%)

 

Ακριβως... Με την pie ομως υπαρχουν καποια θεματα στην φροντιδα συσκευης... Αργει υπερβολικά πολυ η βελτιστοποιηση.. Οχι σε ολους... Πχ στην δική μου κ σε καποια αλλα παιδια απο δω μέσα συμβαίνει... Σε κινητο φιλου πούμε τσεκαρα δεν συμβαίνει....

Δεν σημαίνει οτι εχουν πρόβλημα ολες.!

Link to comment
Share on other sites

Αργεί η φροντίδα συσκευής, δεν υπάρχει κουμπί wps στο wifi, δεν υπάρχει η επιλογή gps ή δίκτυα κινητής στην ρύθμιση θέση, το πλαινό κουμπί bixby δεν απενεργοποιείται Edited by kale
ορθογραφία
Link to comment
Share on other sites

Ποτε επιτέλους θα έρθει αυτή η αναβάθμιση σε eur?( η σκέψη μου φωναχτά)

Ελα ντε....κι εγώ περιμένω πως και πως.

Ερώτηση.

Εχουν προστεθεί κινήσεις για τον χειρισμό της συσκευής,έτσι;

Με nova launcher παίζουν κανονικά;

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αργεί η φροντίδα συσκευής, δεν υπάρχει κουμπί wps στο wifi, δεν υπάρχει η επιλογή gps ή δίκτυα κινητής στην ρύθμιση θέση, το πλαινό κουμπί bixby δεν απενεργοποιείται
Για το GPS είναι θέμα της pie και όχι της Samsung, έτσι το θέλει η Google. Και εγώ στις αρχικές beta το εκραζα αλλά βλέπω ότι δουλεύει πολύ σωστά. Το Bixby ποτέ απενεργοποιουταν χωρίς εφαρμογή;. Με το bxactions γίνεται ότι θες. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με την φροντίδα συσκευής και το wps όντως δεν υπάρχει. 1 στα 4 λοιπόν από εμένα.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...