Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποιον music player χρησιμοποιειτε για να ακουτε μουσικη?

 

της samsung...με βολεψε παρα πολυ!!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

εννοεισ τον google play?

 

samsung music

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Το task changer του good lock ενώ δουλεύει δεν μπορώ να αλλάξω τα animations. Δεν μου δουλεύει σωστά. Δεν εμφανίζεται καν το task changer στο good lock application. Από πού το κατέβασες εσύ?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Από apkmirror.

Η αλήθεια είναι πως μερικές εφαρμογές μετά την εγκατάσταση δεν εμφανίζουν συντόμευση για την εκκίνησή τους.

 

Γι'αυτό χρειάζεται κάποια 3η εφαρμογή για να δημιουργήσεις ένα widget να τις τρέξεις.

Το good lock δε θα σου εμφανίσει κάτι και να το ανοίξεις.

Αναλυτικότερα στο βίντεο εδώ.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από apkmirror.

Η αλήθεια είναι πως μερικές εφαρμογές μετά την εγκατάσταση δεν εμφανίζουν συντόμευση για την εκκίνησή τους.

 

Γι'αυτό χρειάζεται κάποια 3η εφαρμογή για να δημιουργήσεις ένα widget να τις τρέξεις.

Το good lock δε θα σου εμφανίσει κάτι και να το ανοίξεις.

Αναλυτικότερα στο βίντεο εδώ.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Τώρα κατάλαβα τι εννοούσε ο φίλος από επάνω. Δεν θα έπρεπε να παίζει όμως με τον stock launcher αφού είναι εφαρμογή της Samsung?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γινεται να αλλαζει η φωτο της οθονης κλειδωματος κυλιόμενα ειτε με τον στοκ launcher ειτε με nova? η με καποια εφαρμογη?

(γινοταν στο mate 10 pro και μου αρεσε)

Link to comment
Share on other sites

Γράφω το adb shell pm grant com.xda.nobar android.permision.WRITE_SECURE_SETTINGS για να φύγει η μπάρα μου γράφει ενα καρο ενεργειες που κάνει αλλα δεν γίνεται τίποτα.
Δες αυτό το βίντεο από xda

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό το βίντεο από xda

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Φιλε μου το έκανα, σε αυτό το βίντεακι έχει παλιά έκδοση του adb και κόλλησα.. Ευχαριστώ!

 

Αγάπη

Link to comment
Share on other sites

Usb otg σε ntfs μορφή, έχει καταφέρει να διαβάσει κανείς;

 

νομιζω μονο exfat βλεπει (και fat λογικα) αλλα μου ειπαν οτι υπαρχει συγκεκριμενη εφαρμογη στο store που μπορει και τα διαβαζει και τα ntfs, αν και μου φαινεται δυσκολο καθως θα επρεπε να το βλεπει το φλασακι το κινητο, κατι που δε συμβαινει. ΠΑρολα αυτα δεν το εψαξα ουτε ξερω την εφαρμογη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

νομιζω μονο exfat βλεπει (και fat λογικα) αλλα μου ειπαν οτι υπαρχει συγκεκριμενη εφαρμογη στο store που μπορει και τα διαβαζει και τα ntfs, αν και μου φαινεται δυσκολο καθως θα επρεπε να το βλεπει το φλασακι το κινητο, κατι που δε συμβαινει. ΠΑρολα αυτα δεν το εψαξα ουτε ξερω την εφαρμογη.
Υπάρχουν αρκετοί file explorers στο store που διαβάζουν ntfs USB otg .
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... Κάτοχος της συσκευής εντός ημέρας... Δεν ακούγονται οι ειδοποιήσεις δυνατα γιατί??? Μπορεί κάποιος να ειδοποιήσει??? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αρκετοί file explorers στο store που διαβάζουν ntfs USB otg .

 

ειναι θεμα file manager δηλαδη? γιατι οταν συνδεεις ενα φλασακι το βλεπεις στις ρυθμισεις, αν ειναι exfat, ενω αν ειναι ntfs δεν το βλεπεις, αρα μου κανει εντυπωση αν μπορει να το δει μια απλη εφαρμογη οταν δεν το βλεπει το ιδιο το ανδροιδ.

Εχεις να προτεινεις καμια?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος να μου απαντήσει γιατί δεν έχει δυνατό ήχο η συσκευή??? Τ έχετε κι άλλοι το πρόβλημα αυτό?

Στις ειδοποιησεις ο ηχος δεν ειναι τοσο ισχυρος οσο οταν σε καλουν. Πηγαινε την μπαρα της εντασης των ειδοποιησεων σχεδον στο τερμα και θα ακουγεται καπως δυνατα.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Στις ειδοποιησεις ο ηχος δεν ειναι τοσο ισχυρος οσο οταν σε καλουν. Πηγαινε την μπαρα της εντασης των ειδοποιησεων σχεδον στο τερμα και θα ακουγεται καπως δυνατα.

 

Τέρμα το έχω αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος.... Είχα το oneplus 6 και ακουγόταν τέρμα

Link to comment
Share on other sites

ειναι θεμα file manager δηλαδη? γιατι οταν συνδεεις ενα φλασακι το βλεπεις στις ρυθμισεις, αν ειναι exfat, ενω αν ειναι ntfs δεν το βλεπεις, αρα μου κανει εντυπωση αν μπορει να το δει μια απλη εφαρμογη οταν δεν το βλεπει το ιδιο το ανδροιδ.

Εχεις να προτεινεις καμια?

Βάλε αυτή και το διαβάζει σαν να είναι fat32.

Απίστευτο!70ebfb5e47782ca1b952d66a6fc517ef.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βάλε αυτή και το διαβάζει σαν να είναι fat32.

Απίστευτο!70ebfb5e47782ca1b952d66a6fc517ef.jpg

αχα, ειναι απο τους παλιους καλους explorers, θα το δοκιμασω σε λιγο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τέρμα το έχω αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος.... Είχα το oneplus 6 και ακουγόταν τέρμα
Ειναι κάποιο θέμα software που ελπίζω να διορθωθεί σύντομα. Το πρόβλημα είναι ότι στις ειδοποιήσεις δεν λειτουργούν πάντα και τα 2 ηχεία. Δοκίμασε να βάλεις άλλους ήχους από Zedge και δεν θα έχεις πρόβλημα. Εγώ τουλάχιστον αυτό έκανα. Επίσης από τις ρυθμίσεις ενεργοποίησε το Dolby Atmos.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κάποιο θέμα software που ελπίζω να διορθωθεί σύντομα. Το πρόβλημα είναι ότι στις ειδοποιήσεις δεν λειτουργούν πάντα και τα 2 ηχεία. Δοκίμασε να βάλεις άλλους ήχους από Zedge και δεν θα έχεις πρόβλημα. Εγώ τουλάχιστον αυτό έκανα. Επίσης από τις ρυθμίσεις ενεργοποίησε το Dolby Atmos.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Φίλε μου ευχαριστώ για την απάντηση σου... Έχω ξενερώσει... Τα έχω κάνει όλα αυτά.... Δεν δικαιολογείται τόσο ακριβή συσκευή και να μην τα έχει αυτά... Τσάμπα τα ηχεία

 

.κρίμα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ευχαριστώ για την απάντηση σου... Έχω ξενερώσει... Τα έχω κάνει όλα αυτά.... Δεν δικαιολογείται τόσο ακριβή συσκευή και να μην τα έχει αυτά... Τσάμπα τα ηχεία

 

.κρίμα

 

Ναι οκ δεν δικαιολογείται, δεν χρειάζεται να ξενερώνεις όμως. Αν ήταν θέμα hardware να ξενέρωνες.

Είναι θέμα software και με κάποιο update θα διορθωθεί, εκτός αν είναι λαλάκες και το αφήσουν έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ δεν δικαιολογείται, δεν χρειάζεται να ξενερώνεις όμως. Αν ήταν θέμα hardware να ξενέρωνες.

Είναι θέμα software και με κάποιο update θα διορθωθεί, εκτός αν είναι λαλάκες και το αφήσουν έτσι.

 

Απλώς αυτό που φοβάμαι πιο πολύ στην Samsung είναι ότι αργούν οι αναβαθμίσεις της... Και γενικά αργούν στο να διορθώσει κάποιο πρόβλημα.. Και είναι μείον σε μια τόσο μεγάλη εταιρεία!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...