Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους.

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το gps. Συγκεκριμένα σε καταγραφή με samsung health και endomondo όταν η οθόνη είναι ανοικτή καταγράφει κανονικά την διαδρομή.Όταν η οθόνη κλείνει το gps καταγράφει αλλά με λάθος διαδρομή. Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι αυτη, ενω πρωτα ελεγαν αλλη τιμη, προφανως μετα απο καταγγελιες απλα αρχισαν την ταλαιπωρια, για να μην φανει οτι δε δεχονται και σε φτανουν σε σημειο να μην το παρεις..παρολα αυτα μπορει να μην το παρεις απο το πιο φθηνο, αλλα απο τα επομενα πιο κατω βρισκεις..

 

Από μαγαζί στο skroutz πήρα και το δικό μου. Θέλει περίπου μία εβδομάδα υπομονή για να γίνει η διαδικασία τους κλπ. Δεν "βιάζονται" αλλά δεν το αρνούνται, τουλάχιστον όχι στα σοβαρά μαγαζιά. Δεν το ρίσκαρα να το πάρω από αυτά που δεν έχουν διαθεσιμότητα, το πήρα από μαγαζί που το είχε ετοιμοπαράδωτο.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Με τιμολόγιο αυτήν την στιγμή βγαίνει στα 480 κάτι ευρώ, τρέχει προσφορά μέχρι εξαντλήσεως σε Vodafone κλπ αλυσίδες, αν έχεις και πιστωτική, ανάλογα την τράπεζα παίρνεις επιστροφή και φυσικά μπορείς να το βάλεις και σε άτοκες δόσεις.

Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να κόψω τιμολόγιο.

Με ενδιαφέρει για μαγαζιά που μπορώ να το αγοράσω μετρητής.

 

Έχει βρει κανείς μαγαζί που να το έχει ετοιμοπαράδοτο πάντα για μετρητής έτσι.

Αν ναι ποιο έχετε βρει?

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να κόψω τιμολόγιο.

Με ενδιαφέρει για μαγαζιά που μπορώ να το αγοράσω μετρητής.

 

Έχει βρει κανείς μαγαζί που να το έχει ετοιμοπαράδοτο πάντα για μετρητής έτσι.

Αν ναι ποιο έχετε βρει?

 

Εγώ το πήρα από bestprice από netmobile.gr. Δεν ήταν άμεσα διαθέσιμο και έγραφε 4-7 εργάσιμες. Το παρήγγειλα Δευτέρα και μου ήρθε Σάββατο πρωί τελικά και δεν το περίμενα τόσο γρήγορα. Πολύ ικανοποιημένος και από το κατάστημά και από την παράδοση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αυτό το τζαμακι το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

https://www.skroutz.gr/s/16086520/Nillkin-3D-CP-Max-Full-Face-Tempered-Glass-Black-Galaxy-S9.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα τελικά, άριστη εφαρμογή δεν έχει πρόβλημα με την clear view.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

είμαστε σε λάθος νήμα για αυτή τη συζήτηση γράψε μόνο αν θες αν σου μπάζει σκόνη εδώ. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465742

έχω βάλει μια παρόμοια της spigen αλλά χάλια μπάζει από παντού

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ενδιαφέρον που βρήκα πριν από λίγο..

 

https://gr.gizchina.com/2019/04/24/google-camera-mod-fernei-epilogi-diafragmatos-sta-samsung-galaxy/

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει το download link

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν δουλεύει το download link

Εμένα δεν μου δούλευε καλά πάντως.. Όλα άσπρα τα εβγαζε

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανα καλο συνδυασμος διαφανης θηκης και τζαμιου που να μην το πεταει η οθονη εχετε υποψιν? Ιδανικα θα ηθελα να μην ξεπερνουν τα 25ευρω συνολο αμα ειναι δυνατον!
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

είμαστε σε λάθος νήμα για αυτή τη συζήτηση γράψε μόνο αν θες αν σου μπάζει σκόνη εδώ. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465742

 

έχω βάλει μια παρόμοια της spigen αλλά χάλια μπάζει από παντού

Άστα γέμισε και μένα πεταμένα λεφτά.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς το port για την Gcam 6.2 advanced 2? Όλες οι φωτογραφίες είναι overexposed...άσπρες τελείως. Δεν δουλεύει η front facing camera.

Μήπως παίζει κάτι με τις ρυθμίσεις??? Η τελικά δεν υπάρχει κάτι σωστό για exynos?

O Arnova υποστηρίζει πως δουλεύουν όλα..τι σκατά κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

για δοκιμασε αυτην αλλα δεν δουλευει σε ολα σωστα..

https://drive.google.com/file/d/1m8hvl_9PvCE_LRnPz6OEIGA2jlxBFBmw/view?fbclid=IwAR01uljWOvCMt4X4kcBxLTsG_dc_Bi1OyzPt0cNX9NpFYk87bErKr-N5DtM

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει το download link

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν δουλεύει το download link

Εμένα δεν μου δούλευε καλά πάντως.. Όλα άσπρα τα εβγαζε

 

Δουλεύει το λινκ αλλα ολο κρασαρει η εφαρμογη... .οπότε το καταφερεις κ βγάλεις φωτο είναι κατασπρες... 16 φορες άνοιξα την εφαρμογη σε 11 λεπτα... Μονο 3 φωτο καταφερα να βγαλω... 3 φωτο στις 3 φορες (αλλαζοντας πχ καποιες ρυθμισεις) ... Τις υπολοιπες 13 φορες κρασαρε ειτε στην νυχτερινη οραση, ειτε στην καμερα, ειτε στην εναλλαγη πχ απο βίντεο σε αργη κινηση κτλ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να μου προτείνει κάποιος κανένα μαγαζί να αγοράσω το απλό s9 + dual σε όσο τον δυνατόν φτηνότερη τιμή και αν γίνεται από φυσικό κατάστημα κοντά στην Αθήνα?
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να μου προτείνει κάποιος κανένα μαγαζί να αγοράσω το απλό s9 + dual σε όσο τον δυνατόν φτηνότερη τιμή και αν γίνεται από φυσικό κατάστημα κοντά στην Αθήνα?

 

Οσα χρόνια εμεα αθηνα, ειχα παρει απο το kaizer, 3 η 4 συσκευες... Ολα καλα, κανενα προβλημα δεν είχα... Βεβαια δουλευε φιλαράκι εκει αρκετα χρόνια, οποτε ημουν πιο σίγουρος... Καμια ομως συσκευη δεν παρουσιασε το παραμικρο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να μου προτείνει κάποιος κανένα μαγαζί να αγοράσω το απλό s9 + dual σε όσο τον δυνατόν φτηνότερη τιμή και αν γίνεται από φυσικό κατάστημα κοντά στην Αθήνα?

Phonegallery store είναι στο κέντρο της Αθήνας και το μόνο με φυσικό κατάστημα από τα οικονομικά στα 480 νομίζω αρκετά καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από gcam έχω κατεβάσει 3-4 Δεν παίζει καμία, υπάρχει κάποια που να λειτουργεί;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές παιδιά με υγεία. Ξέρει κανείς να μου πει γιατί όταν γράφω 4k 60fps δεν το αποθηκεύει στην sd ενώ σε όλες τις άλλες πηγαίνει στην sd κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια βάση αυτοκινήτου με ασύρματη φόρτιση.. Επειδή δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ξανά ασύρματο φορτιστή, απλά το ακουμπάω στην επιφάνεια και ξεκινάει να φορτίζει; πρέπει να κάνω κάτι από το κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια βάση αυτοκινήτου με ασύρματη φόρτιση.. Επειδή δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ξανά ασύρματο φορτιστή, απλά το ακουμπάω στην επιφάνεια και ξεκινάει να φορτίζει; πρέπει να κάνω κάτι από το κινητό;
Απλά το ακουμπάς και θα ξεκινήσει να φορτίζει.

Με γιες!

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Θα έρθει σε κανένα μήνα όμως.. Όπως έγραψα και δίπλα 52€ Ελλάδα 18€ ebay.. Οπότε αναμένω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γνωρίζει κανείς πως απενεργοποιούνται οι φούσκες ειδοποιήσεων όπως αυτή του telegram;4b56cf0d11f53190e6427135375d92b9.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γνωρίζει κανείς πως απενεργοποιούνται οι φούσκες ειδοποιήσεων όπως αυτή του telegram;4b56cf0d11f53190e6427135375d92b9.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η μεσα απ την εφαρμογη, όπως στο messenger που λεει εικόνες συνομιλητων, η απ τις ειδοποιήσεις στις ρυθμισεις....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...