Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω δύο μέρες στα χέρια μου και νομίζω ότι είναι από τις πιο ολοκληρωμένες συσκευές που είχα. Απόλυτα ικανοποιημένος από την συσκευή δεν έχω βρει κάτι που να με ενόχλησε. Αν ξέρει κάποιος να μου πει πως μπορούμε να βγάλουμε τον ήχο της κάμερας όταν βγάζουμε φώτο.

 

Η κλείνεις το system sounds. Εγώ το έχω πάντα κλειστό δε θέλω να ακούω κανένα ήχο συστήματος. Οπότε είναι δεν είναι αθόρυβο δεν ακούγεται

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να περάσω μια άλλη rom εκτός από ελληνική γιατί το GDPR μου χαλάει μερικές εφαρμογές, πχ δεν μου εμφανίζει ονόματα-νούμερα στο mi band.. πείτε μου καμιά ιδέα για το ποια να φλασαρω..
Link to comment
Share on other sites

Η κλείνεις το system sounds. Εγώ το έχω πάντα κλειστό δε θέλω να ακούω κανένα ήχο συστήματος. Οπότε είναι δεν είναι αθόρυβο δεν ακούγεται

 

Ok thanks!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που παρατηρώ είναι ότι ύστερα από αρκετά updates ακόμα δεν έχουν φτιάξει στις χειρονομίες την απευθείας κλήση. Λειτουργεί μόνο αν του κάνεις επανεκκίνηση. Αν το αφήσεις το κινητό κάποιες μέρες χωρίς επανεκκίνηση η λειτουργία αυτή δεν λειτουργεί μέχρι να ξανακάνεις!

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ξέρεις κάνεις τι είναι αυτό το περίεργο 13% ; έχει καμία σχέση με το gear s3 που έχω;5fa2a7905723048763117b508c1d27c2.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ξέρεις κάνεις τι είναι αυτό το περίεργο 13% ; έχει καμία σχέση με το gear s3 που έχω;5fa2a7905723048763117b508c1d27c2.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Μπήκα και τη στην μπαταρία αλλά δεν υπάρχει πουθενά. Έχω και το watch. Κατι για provides λέει. Σε ποια εταιρία κινητής είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και τη στην μπαταρία αλλά δεν υπάρχει πουθενά. Έχω και το watch. Κατι για provides λέει. Σε ποια εταιρία κινητής είσαι;
Vodafone cu έχω αλλά δεν νομίζω να έχει κάποια σχέση. Έκανα uninstall το Samsung wearable και έφυγε και αυτή η εφαρμογή μαζί. Εντωμεταξύ τελευταίες 2 3 μέρες έβλεπα και συνέχεια πολύ συχνά και το εικονίδιο στα notification να έρχεται και να φεύγει κάτι που δεν γινόταν ποτέ.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vodafone cu έχω αλλά δεν νομίζω να έχει κάποια σχέση. Έκανα uninstall το Samsung wearable και έφυγε και αυτή η εφαρμογή μαζί. Εντωμεταξύ τελευταίες 2 3 μέρες έβλεπα και συνέχεια πολύ συχνά και το εικονίδιο στα notification να έρχεται και να φεύγει κάτι που δεν γινόταν ποτέ.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το googlara. Στο playstore λέει ότι η συσκευή μου δεν το υποστηρίζει. Οπότε και να θέλω να το κατεβάσω δεν μπορώ. Περίεργο. Δεν έχεις s9+ με την τελευταία rom;

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχεις το ρολοι για αυτη την εφαρμογη!!!

 

 

Samsung Accessory Service provides a stable environment in which you can use a variety features by connecting accessories to your mobile device.

This service is compatible with various connectivity environments, and it makes using accessories with your mobile device efficient and convenient via manager applications.

(e.g. Galaxy Wearable, Samsung Camera Manager Inst.)

 

Samsung Accessory Service can be used with the following accessories when connected with a mobile device.

- GALAXY Gear, Gear 2, Gear S Series, Galaxy Watch

- Samsung Gear Fit 2

- Samsung NX-1

 

Samsung Accessory Service provides the following features for accessories and a mobile device.

- Connection and sending/receiving data

- File transfer

- WebProxy function

 

The following permission is required for the app service.

[Required permissions]

- Storage : It is required to transfer media files to accessory device.

 

If your system software version is lower than Android 6.0, please update the software to configure App permissions.

Previously allowed permissions can be reset on Apps menu in device settings after software update.

 

If you install or move this application to external storage, it may not work properly.

Edited by tasos1971
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να περάσω μια άλλη rom εκτός από ελληνική γιατί το GDPR μου χαλάει μερικές εφαρμογές, πχ δεν μου εμφανίζει ονόματα-νούμερα στο mi band.. πείτε μου καμιά ιδέα για το ποια να φλασαρω..

 

Ποιο band έχεις; Εγώ είμαι με mi band 3 και περασμένο το ελληνικό mi fit 3.5.8 από miui.gr (Όχι του γιατρού) και Δεν έχω κάποιο πρόβλημα

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αλλάζω την ανάλυση της οθόνης απο hd σε κατι αλλο κατευθείαν μου μικραίνει τα γράμματα στο messenger...το κανει και σ εσάς;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αλλάζω την ανάλυση της οθόνης απο hd σε κατι αλλο κατευθείαν μου μικραίνει τα γράμματα στο messenger...το κανει και σ εσάς;

 

Ναι μην αγχώνεσαι απλά κλείστες τελείως κ Ανοιξετες πάλι τις εφαρμογές κ θα έχουν έρθει στα ίσια τους

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ναι μην αγχώνεσαι απλά κλείστες τελείως κ Ανοιξετες πάλι τις εφαρμογές κ θα έχουν έρθει στα ίσια τους
Ηθελε επιβολή διακοπής για να δουλεψει σωστά!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα την βοήθεια σας. Εδώ και λίγη ώρα δεν μπορώ να κάνω sign in στο galaxy store. Κάθε φορά που πάνω δεξιά κάνω προσπάθεια να μπω στις εφαρμογές μου κάνει refresh χωρίς αποτέλεσμα. Σημειωτέον ότι όλες οι άλλες εφαρμογές με συνδέουν στο λογαριασμό μου κανονικά.

Ενέργειες που δοκίμασα.

Clear cache και data

Απεγκατάσταση και εγκατάσταση

Reboot συσκευής.

Έχετε καμία ιδέα Μήπως γλυτώσω το format?

Ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα την βοήθεια σας. Εδώ και λίγη ώρα δεν μπορώ να κάνω sign in στο galaxy store. Κάθε φορά που πάνω δεξιά κάνω προσπάθεια να μπω στις εφαρμογές μου κάνει refresh χωρίς αποτέλεσμα. Σημειωτέον ότι όλες οι άλλες εφαρμογές με συνδέουν στο λογαριασμό μου κανονικά.

Ενέργειες που δοκίμασα.

Clear cache και data

Απεγκατάσταση και εγκατάσταση

Reboot συσκευής.

Έχετε καμία ιδέα Μήπως γλυτώσω το format?

Ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

και εγώ το είδα άλλα δεν ασχολήθηκα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα την βοήθεια σας. Εδώ και λίγη ώρα δεν μπορώ να κάνω sign in στο galaxy store. Κάθε φορά που πάνω δεξιά κάνω προσπάθεια να μπω στις εφαρμογές μου κάνει refresh χωρίς αποτέλεσμα. Σημειωτέον ότι όλες οι άλλες εφαρμογές με συνδέουν στο λογαριασμό μου κανονικά.

Ενέργειες που δοκίμασα.

Clear cache και data

Απεγκατάσταση και εγκατάσταση

Reboot συσκευής.

Έχετε καμία ιδέα Μήπως γλυτώσω το format?

Ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Και εγώ το ίδιο άρα έχει κάποιο θέμα γενικότερα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα την βοήθεια σας. Εδώ και λίγη ώρα δεν μπορώ να κάνω sign in στο galaxy store. Κάθε φορά που πάνω δεξιά κάνω προσπάθεια να μπω στις εφαρμογές μου κάνει refresh χωρίς αποτέλεσμα. Σημειωτέον ότι όλες οι άλλες εφαρμογές με συνδέουν στο λογαριασμό μου κανονικά.

Ενέργειες που δοκίμασα.

Clear cache και data

Απεγκατάσταση και εγκατάσταση

Reboot συσκευής.

Έχετε καμία ιδέα Μήπως γλυτώσω το format?

Ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Και γω, μάλλον κάτι θα παίζει
Motorola Atrix -> Galaxy S5 -> Mi Note 2 -> S9+
Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση σε συσκευή Vodafone δεν έχει έρθει ακόμα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση σε συσκευή Vodafone δεν έχει έρθει ακόμα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ελληνικo s9+ dual sim πριν λίγο μου ήρθε ενημέρωση Μαρτίου

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση σε συσκευή Vodafone δεν έχει έρθει ακόμα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο sammobile έχει βγει από τις 27 Μαρτίου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα,αν θα γυρίσω πίσω στο android 8 με το Odin, υπάρχει περίπτωση να μου γράψει το konx?
Οχι

 

Στάλθηκε από το SM-N935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...