Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιστευω ειναι ολα πολυ σχετικα. Τψρα πχ με 17% μπαταρία είχα 1,5 ώρα σοτ.Οποτε παίζει πάρα πολύ σημαντικό ρόλο το τι κάνεις. Πιστεύω με χρήση social media κανένας με το συγκεκριμένο κινητό δεν μπορεί να βγάλει 5 και 6 ώρες.

4ee206bcf1d2923bb62e526542661dfa.jpgcf30a89da2d010c0e8eb2bbe9555490e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Οποτε, αφου δεν το κανω εγω, δεν το κανει κανενας....

Link to comment
Share on other sites

Οποτε, αφου δεν το κανω εγω, δεν το κανει κανενας....

 

Μα σε ίδιο κινητό πως γίνεται να έχει? Και ξαναλέω σχεδόν έχω όλες τις εφαρμογές σε αδράνεια και πολλές ρυθμίσεις για εξοικονόμηση μπαταρίας. Τι μπορεί να φταίει τότε?

Link to comment
Share on other sites

Με την έκδοση 9 pie δουλεύει σωστά καμιά εφαρμογή ηχογράφησης κλήσεων??

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Και ξαναλέω σχεδόν έχω όλες τις εφαρμογές σε αδράνεια και πολλές ρυθμίσεις για εξοικονόμηση μπαταρίας

 

Κάτι δεν πάει καλά σε σχέση μ' αυτό που λες. Βλέπω πχ το samsung health, ενεργή 0 λεπτά, παρασκήνιο 17 ώρες! Αυτό δεν το λες ούτε εξοικονόμηση, ούτε αδράνεια :lol:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν πάει καλά σε σχέση μ' αυτό που λες. Βλέπω πχ το samsung health, ενεργή 0 λεπτά, παρασκήνιο 17 ώρες! Αυτό δεν το λες ούτε εξοικονόμηση, ούτε αδράνεια :lol:
Μα το έχω σε αδράνεια 28afd1b20ff2a2a1269d454fdbdb9c70.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την έκδοση 9 pie δουλεύει σωστά καμιά εφαρμογή ηχογράφησης κλήσεων??

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk[/QU

ειχα το total recall αγορασμενο τελειο ηταν μολις ηρθε η αναβασμηση σε ανδροιτ 9 παει.... αν ξερει κανεις καποι που να δουλευει ας μας πει ενδιαφερομαι κ εγω......

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έβγαλε 4:30 ώρες που δεμ χρησιμοποίησα πολύ social media

.Οποτε το fb και τα υπόλοιπα παίζουν πολύ ρόλο.efcb5624543245cee7abd58a31625701.jpgcbd3e3c35c706346517cbce782d9f717.jpg10579044eb198f0e2c08b8ddee31ec8c.jpg5066d41925fe6155476c93f3b6a56172.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5κ κ κάτι ώρες οθόνης, με συνέχεια ανοιχτό wifi, αρκετό 4g 45 λεπτά online gaming....

Εγώ είμαι αρκετά ευχαριστημένος από το τηλ, προσωπικά είναι ότι πιο πλήρες έχω αγοράσει.....

Τώρα το θέμα μπαταρία είναι καθαρά προσωπικό θέμα κ παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες.... b8402dd523d25a12d96bdd9c23ceb6a8.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Να σας υπενθυμίσω ότι υπάρχει ξεχωριστό topic για την απόδοση της μπαταρίας των galaxy s9 και s9 plus.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την έκδοση 9 pie δουλεύει σωστά καμιά εφαρμογή ηχογράφησης κλήσεων??

 

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk[/QU

 

ειχα το total recall αγορασμενο τελειο ηταν μολις ηρθε η αναβασμηση σε ανδροιτ 9 παει.... αν ξερει κανεις καποι που να δουλευει ας μας πει ενδιαφερομαι κ εγω......

Εγώ στα Samsung είχα το ACR

Στο νότε9 που είχα το Σεπτέμβρη αν θυμάμαι καλά δούλευε το Bolfbeast

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boldbeast.recorder

 

Στο τελευταίο Samsung το Α7 που είχα πριν κάνα μήνα δούλευε.

Δεν είμαι σίγουρος γιατί κάνω τη δουλειά μου με το Xiaomi Mi8 που έχει native δυνατότητα εγγραφής κλήσεων κι ας έχει την 9 pie του Android όπως και το Max 3

Δοκίμασε το όμως και πες μας αν δουλεύει

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιζει σημερα δωρεαν το Auto Call Recorder Pro

Δοκιμαστε το

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.recorder.auto.callrecorder.pro&rdid=com.recorder.auto.callrecorder.pro

Link to comment
Share on other sites

Για πειτε καμια βοηθεια με τις αναβαθμισεις

 

οτνα πηρα το κινητο Φλεβαρη ηταν ITV/ITV/ITV/ITV και το ανοιξα πηρε ολες τις αναβαθμισεις κανονικα με 9 Pie και patch Φλεβαρη και με το hard reset και την sim της wind εγινε ΕUR/EUR/ITV/ITV και δεν εχω ξαναδει αναβαθμιση OTA και οταν το παταω να ψαξει λεει οτι το κινητο ειναι ενημερωμένο

 

καμια ιδεα??

 

λογικα εχεις

PDA G965FXXS2CSB8

CSC G965FOXM2CRLI

αυτη η αναβαθμιση δεν υπηρξε για EUR,ετσι δεν μπορει να παρει την επομενη EUR.

Αν ειναι σωστο αυτο,ή το πας σε σερβις να σου περασει την τελευταια αναβαθμιση ή θα την περασεις μονος σου με Odin.

Link to comment
Share on other sites

δεν προκειται να κανει τιποτα ο φιλος,αμα διαβασει ποιο πισω σελιδες θα δει ολοκληρο θεμα για αυτο και εγω γραψει κιολας πανω σε αυτο.απο την στιγμη που εβαλες ελληνικη sim μεσα και εκανες hard reset σου εγινε και το πρωτο (eur)οποτε δεν θα παιρνεις με ιταλικο patch.μονο με ελληνικο (eur)αυτο πλεον μονο με ιταλικη sim αλλαζει κατι που ειναι και ανωφελο και δεν χρειαζεται.κατεβασε με odin την τελευταια (itv) βγηκε προχθες νομιζω και περασε την με odin!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε διάφορες από τις προηγούμενες αναβαθμίσεις? Σε μπαταρία, ταχύτητα κ.α.;

Εγώ σε μπαταρία πιστεύω έχει βελτιωθεί λίγο

Link to comment
Share on other sites

Για την patch Απριλίου λετε ??

Εμενα εσκασε προχθες, αλλα δεν θελω να το κανω ακομα...

Μετα το patch Μαρτιου που ήταν απίστευτο, το φοβαμαι λιγο...

Θα περιμένω τον swind να μας πει, κ μετα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...