Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://drive.google.com/file/d/1WclCzCnl6KhvtbFK8-fHb_Jq3ovNXSSj/view?usp=drive_open

 

 

Το πορτραίτο λειτουργει μόνο στην πίσω κάμερα δυστυχώς...

 

Και πρέπει να ανοίξεις το HDR πρώτα...

 

Υπάρχει και άλλη βερσιόν με night mode αλλά είναι πολύ buggy και έχει πάρα πολύ φωτεινές φωτό,οπότε δεν την χρησιμοποιώ ούτε εγώ

 

Εμένα δεν με αφήνει να κάνω εγκατάσταση δυστυχώς. Αλλά πιο πολύ με ενδιαφέρει να βγάλουν να δουλεύει το μποκε με φλας

 

Υπαρχει κάποιο ίντερνετ που να μη κάνει reload μετά τις 5 σελίδες θέλω να ανοίγω μια σελίδα κ Ναμη κάνει reload είναι σπαστικό δεν με νοιάζει θέλω να μένει εκεί που την άφησα...

Στο s10 θα έχει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ bright mode σαν το night mode της Huawei αφού έβαλε τα γυαλιά πρώτα στη σαμσουνγκ με μεγαλύτερο f1 κ ενώ η σαμι έχει f15 ... Για εμένα λόγος αλλαγής κ με την Τρίτη κάμερα

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

https://www.sammobile.com/2018/12/24/breaking-stable-galaxy-s9-android-pie-update-rolling-out/

 

Ουάου δηλ μέσα στην μέρα αύριο το πολύ θα έχουμε την stable; Χριστουγεννιάτικο δωράκι από την Σαμυ.........

Link to comment
Share on other sites

https://www.sammobile.com/2018/12/24/breaking-stable-galaxy-s9-android-pie-update-rolling-out/

 

Ουάου δηλ μέσα στην μέρα αύριο το πολύ θα έχουμε την stable; Χριστουγεννιάτικο δωράκι από την Σαμυ.........

 

Ξεκινήστε να κατεβάζετε.

Βγήκε !

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία νέα! Ας μας πει κάποιος που την κατέβασε την εμπειρία του από μπαταρία και απόδοση γενικότερα. Επίσης στο γερμανικό firmware θα δουλεύει το WiFi call της cosmote ;

 

Στάλθηκε από το SM-T820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Υπάρχει κάποιο link να την κατεβάσουμε πέρα από το a sammobile που κάνει 10 ώρες?
The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603881419

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ!

The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία νέα! Ας μας πει κάποιος που την κατέβασε την εμπειρία του από μπαταρία και απόδοση γενικότερα. Επίσης στο γερμανικό firmware θα δουλεύει το WiFi call της cosmote ;

 

Στάλθηκε από το SM-T820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δουλεύει το wifi call.

Ό,τι και να βάλεις δουλεύει γιατί μόλις δει την SIM σου, θα γίνει απευθείας EUR και όχι DBT.

Έτσι λειτουργεί η φάση με το S9 εδώ και μήνες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Υπάρχει κάποιο link να την κατεβάσουμε πέρα από το a sammobile που κάνει 10 ώρες?

 

Υπάρχει και το Samfirm.

 

http://prntscr.com/lyxeoz (Στο plus βάζεις το SM 965F αντί για 960F

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/general/tool-samfirm-samsung-firmware-t2988647

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκε η stable με sideload δεν τα κατάφερα κ το έκανα με Odin. Με sideload μου έβγαζε σφάλμα δεν ξέρω γιατί ίσως επειδή ήταν διαφορετική από αυτή που φοράω την beta 4 αν ξέρει κάποιος......anyway θα πω εντυπώσεις αύριο που θα το κάνω κ factory reset .....

Καλή σας μέρα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκε η stable με sideload δεν τα κατάφερα κ το έκανα με Odin. Με sideload μου έβγαζε σφάλμα δεν ξέρω γιατί ίσως επειδή ήταν διαφορετική από αυτή που φοράω την beta 4 αν ξέρει κάποιος......anyway θα πω εντυπώσεις αύριο που θα το κάνω κ factory reset .....

Καλή σας μέρα

 

lol.

Εννοείται δεν θέλει sideload αυτή. Δεν είναι σαν τις beta που σας δίναμε.

 

Μόνο odin από δω και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...καλα χριστουγεννα και χρονια πολλα..σε ολους..υγεια χαρα σε ολους τους ανθρωπους εχω s9 plus απο public και δεν μου εχει ερθει ακομα...τι γινετε ρε παιδια καποιος με eur τα εχει παρει...αυτη η samsung..ωρες ωρες κανει κατι τρελα και μας τρελαινει....χρονια πολλα....
Link to comment
Share on other sites

προς το παρον πρεπει να το εχει παρει γερμανια,ιταλια και αλλη μια οποτε υπομονη σιγα σιγα θα ερθει...αν βιαζεσαι περνα την μεσω odin
Link to comment
Share on other sites

προς το παρον πρεπει να το εχει παρει γερμανια,ιταλια και αλλη μια οποτε υπομονη σιγα σιγα θα ερθει...αν βιαζεσαι περνα την μεσω odin

 

Μόλις πήρα ένα μικρό update με 69 mb λογικά πατς Δεκεμβρίου από κατάστημα Γερμανό αγορασμένο

Πότε να περιμένουμε την pie λέτε ρε μάγκες ;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά και σήμερα ίσως...πρακτικά εγώ νομίζω 27-28 λόγω αργιών...

 

Δεν ξέρω τι εργασία θέλει για να γίνει η EUR αλλά φαντάζομαι ημέρες αργίας δεν θα γίνει :):)

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά και σήμερα ίσως...πρακτικά εγώ νομίζω 27-28 λόγω αργιών...

 

Δεν ξέρω τι εργασία θέλει για να γίνει η EUR αλλά φαντάζομαι ημέρες αργίας δεν θα γίνει :):)

 

Καθε λιγο προστίθενται χωρες .ωραια κινηση απο την samsung αν και με αυτα που ειχαν δηλωση το περιμενα τουλάχιστον Φεβρουάριο .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά έχω Eur αλλά έχω βάλει τις beta. Θα μου έρθει κανονικά η ΟΤΑ Εur όταν βγει ή θα πρέπει να την βάλω με odin σε κάθε περίπτωση;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κάνει back up εφαρμογες και τα data τους χωρίς root εφόσον το smart switch κρατάει μόνο τις εφαρμογές χωρίς τα data τους.
Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κάνει back up εφαρμογες και τα data τους χωρίς root εφόσον το smart switch κρατάει μόνο τις εφαρμογές χωρίς τα data τους.

 

Νομίζω (δεν είμαι σιγουρος), ότι το samsung backup το κάνει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...